Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Iza jak któres cios sie będzxia działo z maluchem to do Ciebei będziemy pisac :) Przeciez Ty wszytsko sprawdzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel piszcie śmiało :) Żałuje, że nie mam za bardzo czasu żeby się udzielać alejak zauważyłaś jak dam rade to zawsze się staram coś doradzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza , jest oki ja narazie pomocy nie potrzebuję ale w przyszłości nieomieszkam napsiac :) Kurcze troche sie nas wykruszyło :d macierzyństwo absorbuje nie ma co zaprzeczac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza a probowalas to mleko z rossmana baby dream? moje wczesniaczki swietnie sobie z nim radzaa zjadaja duzo wiecej niz powinny i strawiaja bez problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel ja caly czas sledze kafe ale z dzieckiem na rekach i butelka wiec nie mam jak pisac :) no teraz bede karmic mlodego wiec znowu zamilkne pewnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel :) wiem wiem ... i podobno można jakiś zasiłek pobrać ale to trzeba się wypytać :D a co do przedszkola to ja nie potrzebuje bo pójdzie ze mną :D byle nie do mojej grupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazne ze jestescie z nami duchowo :) Znowu jak ja pojde rodzić to Wy juz będziecie miały troche wiecej czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania zasiłek rodzinny ? o to chodzi ? Ja sie będę starać o wszytsko co mozliwe i ozbaczymy co przyznają :) Zreszta będe miec pita za ten rok to będę mysleć bo teraz mi cięzko dochód wyliczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super że dziewczyny piszą i można się dowiedzieć np o szczepionkach 6w1 bo nie wiedziałam o tym ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia raczej nie ... wiesz mam porównanie do koleżanki która miała swojego na maluchach ... okej może nie płakał ale cały czas był przy jej nodze ... choć w pracy odpocznę ale wiem że początki z rozstaniem będą ciężkie :) Angel jak będziesz mieszkać dalej na prokocimiu to załatwimy z przedszkolem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia czekaj bedziesz mieć rodzeństwo ???????? heheh Ania dzieki aj się z proko na pewno nie wyniosę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel mnie to samo przyszlo na mysl jak sie dowiedzialam heh nop coz kobita przechodzi druga mlodosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rece mi opadaja :( nie mam dzis humoru ale wzielam sie za siebie ! zrobilam kolacje, zrobiłam koło siebie zeby sprawic mu jakas przyjemnosc i co i g przez wielkie G ! dzwoni telefon kochanie nie czekaj na mnie z kolacja bo bede pozno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff nadrobiłam, nie było mnie dwa dni a tu tyle do czytania:)) u siostry byłam na wiosce troche odreagowac żeby za dużo nie mysleć:)) a przy okazji z dzieciaczkami sie wybawiłam i troche wczułam w zabawy i przewijanie:)) ale dzis to mnie takie dziwne kłucie w brzuchu wzieło, takie jakby między jajnikami, że aż mi sie ciężko było wyprostować, neiwiem od czego bo starałam się nie nosic dzieciaków. eh troche już lepiej ,ale i tak po takich wizytach jestem padnięta i zastanawiam sie jak ja ogarne swoje maleństwo jak już będzie. z tą długaśna listą do żłobków to mnei troche przeraziłyście, bo ja mysłałam że zaraz po macierzynskim oddam małego i wróce do pracy, a tu nie tak hop siup. hmm chyba że już go teraz zapisze??:)) a wogóle to zimno juz jest, a ja się ani w bluzy ani kurtki te przejściowe nie mieszcze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja szczepie 5w1 plus zoltaczka :) nie wybralam 6w1 bo one kosztuja cos ok 200 zl a ja place za 5w1 130 zl, a w tych 6w1 jest juz zoltaczka tez, a ja nie widze sensu dokladac 70 zl jak az cale trzy wklocia wiecej mloda przezyje :D A co do katarku w tamtym tygodniu go przerabialam u mlodej i ja normalnie wychodzilam na spacery tyle ze krotkie, dziecku sie lepiej wtedy oddycha i nawet jest wskazane wyjscie a lekarka nawet zachecala do krotkich spacerow :) Inezz najlepszego :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszynianka zeby zapisac do zlobka dziecko musi miec pesel :/ A co do zwiazkow nie slubnych ze tak rzekne :) bo sama w takim zyje to samotna matka wg prawa polskiego jest wtedy jesli w akt urodzenia dziecka pisze ojciec nieznany kiedys bylo inaczej ale pozmieniali to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekko ze żłobkami i przedszkolami nie ma :/ Krakuska dobrze wiedzieć ;) dzięki Muszynianka dasz radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz buziaki urodzinowe *-) ASIA!!! wOw!!! Ale jestem w szoku - nie wiem jak do tego podchodzisz, wiec nie wiem czy wspolczuc czy gratulowac?! Ja mimo wszystko po pierwszym szoku pewnie bym sie cieszyla - bo dla mnie nowe zycie to zawsze powod do radosci! A dzieci beda mialy ciocie/wujka mlodszego od siebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania przylaczam sie do piwka ;-) ja w koncu procentowego! Maz poszedl na nocke a dzieci spia, wiec mam chwile dla siebie :-) nie martw sie co sie odwlecze to nie uciecze! Chociaz domyslam sie jaka jestes wsciekla! Ale mimo wszystko moze wieczor bedzie udany! Co do przedszkola to ja rowniez nie wyobrazam sobie miec swojego dziecka w grupie. Muszynianka nie forsuj sie za bardzo - chociaz przypominam sobie takie bole w ciazy i nie bylo to nic groznego! Odnosnie kosmetykow to u nas glownie bambino, bardzo lubie ta firme! Uzywam szampon, mydelko, krem nawilzajacy, krem z cynkiem, oliwke do masazu. Polecam - moim dzieciom nic nie jest po tych kosmetykach. Mleko nadal Babydream - obecnie przechodzimy na 3 i zero problemow brzuszkowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było ciężko :( dziś jest tylko nie smak :( nawet nie słyszałam jak wyszedł do pracy ... Jakos dam radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was z rana :) Macie coś na meilu ode mnie :) Muszynianka uważaj i nie dzwigaj, bierzesz magnez ? Ja koło 20 tyg miałam takie bóle jak by mi cos uciskała koło kości łonowej tak jak by mały dupcie tam wsadził i lekarz kazał brac asmag forte :) Wtedy pomogło teraz boli co innego, niestety powiem Wam, że wczoraj po myciu garów , zajeło mi to raptem 15-20 minut, znowu ból musiałam sie połozyc na chwilę;/ Ehhz wczorajszych atrakcji Mój mądry Partner kąpiąc się wyciagnął węza od pralki i kur** zalałam cała łazienkę myslałąm, że mu łeb ukręce. Plus za to, że się przyznał ze to on. Najgorsze jest to, ze mamy taka płyte zasłaniajaca przód wanny ( jest starszna , ale będziemy wymieniać niebawem) i zanim ta woda spłyneła za tej płyty to noc mnie z\astała ;/ Odebrałam wczoraj materacyk do łóżeczka, więc kolejna rzecz do odchaczenia z listy:) Ania nie martw sie ja nie raz tak miałam, że cos zrobniłam a ta łajza przyszła duzo póxniej niż się zapowiadał albo przyszedł z kolega :d Taak dożłobka trzeba miec pesel, więc jak się dobrze wszytsko zorganizuje do w ciągu chyba 2 tyg mozna po porodzie załatwić. Ja w akcie ur będe miała wpisane, że ojciec uznał dziecko, 31 października jedziemy to załatwić, bo akurat mam wolne. Po porodzie nie bardzo pewnie będe miała ochotę taszczyć tygodniowego malucha w mrozie na drugi koniec miasta, niby samochód itd, ale po co skoro wszytsko mozna załatwić wczesniej :) Dziewczyny jak byście mogły pwoiedzieć o tych szczepieniach coś więcej, tzn jak pójdę na kontrole z młodym pierwszą to oni mi dadza jakiś harmonogram czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×