Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Ania nie smutaj , nie ten to nastepnym razem. Ja wiem, ze my się staramy i jesteśmy później zawiedzione, no ale tak bywa czasem. A wiem co miałam napisać dziś zaczynam 27 tydz i na wadze +8 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łózeczko super ::) Angel mnie w ciągu tygodnia przyszło 1.5kg :O Muszynianka ja tak samo nie mieszczę się a co dopiero zimowe ;) hahaha jednak mogłam sobie na lato wybrać a nie na zime ;) co do wczorajszego wieczoru to już trudno bywa myślałam że się do tego przyzwyczaiłam .. ale jednak się nie da ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania mi w jednym tyg po 20 tyg przyszłow ciągu tyg 2 kg ;/ Ja mam na własne zyczenie wagę wczoraj wpierdzielałam pizze o 22 ;/ Niby nie byłam głodna ( przez cały dzień zjadłam serek homo, bułke, zupkę chińska i marsa ) Cóz za kare dziś mam jogurt naturalny, kefir truskawkowy, i bułkę z serem, a no i popołudniu będe robić pieczarkówą. Kurcze fajne te stringi ktos wrzucił tylko chyba za duże będa na mnie ;/;/ a cena tez przystepna ;) Jestem zaskoczona , że mi żadne rozstepy jesczez nie wyszły :) Uf zeby tylko nie zapeszyc. Wczoraj jak odbierałam materac laska się pyta na kiedy termin, więc mówie, że styczeń,a ona oczy jak 5 zł i w szoku ze ja taki mały brzuch mam ( chodze na czarno ubrana )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ciuchów na te zimne dni, ja chodze w puchowej kamizelce któa sie robi coraz krótsza ale pod nia ubieram jakiś gruby sweter . Mam dwa takie cieplejsze , jesczez jakis bede musiała kupic, ale to nie teraz. No i na zime mam płaszczyk jeszcze się zapnę, ale obstawiam, że juz niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tak co do wracania z pracy Mój chodzi na nocki i nie raz czekałam, że wróci jakoś w miare , a efekt był taki, że albo sie mijalismy rano pod klatka albo widzieliśmy sie dopiero po mojej pracy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania szkoda, ze nie wyszlo! Przytulam! Angel, kurcze co z tymi Twoimi bolami? - do lekarza! A co do brzuszka to dopiero teraz zacznie sie :-) jeszcze moze sporo podrosnac! A ja mam dzisiaj zalatany dzien! Zaraz musze obiad zrobic, potem z mlodym i jego klasa na basen, o 15 rowniez z nim do dentysty, a o 17 zbiorka harcerska! Wiec zmykam - milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak ja wiem, że teraz zaczne puchnąć do przodu :) OPlus taki, że mniej jem bo mi się normlanie cofa wszytsko ;/;/;/ no z wyjatkiem tej pizzy heheh Uciekaj , szkoda ze pada ,miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też czekam na to ;) ja wczoraj po tym piwku spałam jak dziecko :) Kanatika dzięki :* co do rozstępów to się oglądałam i zatrzymało się na razie na tym celulicie co pisałam ale pewnie wyjdą jak brzuch się pokaże co do bóli to ja mam czasem tak jakby skurcz na @ ;) ale szybko ustępuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cellulit to mi sie wydaje ze jak było ciepło to było mi bardziej widac ( wczesniej nie miałam ) Ale z tego co pamietam to chyba Iza pisała, że jej po ciązy zaczął ładnie znikać bo to w sumie wina wody. Smaruje się namietnie balsamem na noc, oczywiście raz dziennie :d bo rano bym zwariowała jak bym musiała sie samrowac i zaraz ubierac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tylko raz, i tak daję radę że codziennie choć czym zimniej tym mniej mi się chce ;) no ale żeby później jakoś wyglądać to chociaż powiem że się starałam ;) hahahahhaha może tak źle nie będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie kupiłam krem na rozstepy chłodzacy mam ponad pół, o ile w lecie był fajny to teraz juz nie ejst ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pare lat temu miałam wachanai wagi dośc spore i powiem Ci, że pamietam jak mi facet kiedys powiedziałjezu jakie Ty masz rozstępy ;/ heheh ale nie wiem w jaki sposób one znikły , zostały mi tylko na posladkach i troszkę na boczkach , nie ma tragedi. Jak skończe tylko ten krem z orsmana co mam to wracam do Mojej ziaji ona jest najlepsza wg mnie , bo ładnie znikaja te stare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh wzięłam się za prasowanie :) juz nie dużo zostało :) muszę się dziś zebrać po tą pościel ;) i kupić siostrze taki kocyk jak my dostaliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Ania Wspolczuje ze sie tyle napracowalas i nic z tego nie wyszlo, mnie moj tez wczoraj zalatwil na cacy bo przyszedl z pracy zjadl i jak dzieci zaczely plakac do karmienia do zmył sie bo kolega przyjechal :/ mialam takiego focha na niego... a ja taka nie wyspana i zmeczona bylam bo przeciez od 3 na nogach bylam. Angel lozeczko prawie jak moje tyle sie roznia ze ja te kieszenie co sie wiesza z boku nie mam z siatki tyko materialowe i mam wiekszy przeswit pod lozeczkiem :) Krakuska bylo by fajnie jak bys napisala kiedy co i jak z tymi szczepieniami jak bedziesz miec chwile, i ja nie dostalam zadnej informacji co i kiedy sie szczepi i jestem w czarnej d**** ze tak powiem bo zaraz sie okaze ze powinnam na cos zaszczepic a nie poszlam czy cos. Ja mialam dzisiaj dziwna noc bo jak padlam o 22 to nie szlo mnie dobudzic, tesciowa byla o 3 w nocy u nas bo male tak plakaly a ja wogole tego nie slyszlalam tak mocno spalam :/ ech chyba musze zaczac spac w ciagu dnia, tylko kiedy... Co do mojej mamy to powiem ze nie wiem co o tym myslec. Znalazla sobie nowego goscia olala wlasne dzieci i zrobila sobie z nim. No to juz jej sparawa, ja mam swoje zycie a teraz jeszcze pewnie mnie prosic o pomoc, jakies ciuszki czy cos bo juz cos napomknęła na ten temat, tylko jak ja potrzebowalam pomocy nie koniecznie materialnej to jej nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia bo padasz ze zmęczenioa więc co się dziwisz. W dzień może chociaz chwilę jak malychy śpią ? No i jak zadowolona jesteś z łóżeczka ? Ja kupiłam to co miałam upatrzone mam nadzieje ze się sprawdzi :) Wysłąłąm Mojemu liste co ma dziś zrobić :) Ciekawe czy mu sie uda , ma az 4 pozycje hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel zadowolona jestem :) nie mam na co narzekac, kieszenie sa bardzo praktyczne trzymam tam pampersy i kremiki do przewiijania, jedyne co to ta muzyczka mnie irytuje, dobrze ze moje dzieci tez jakos za nia nie przepadaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu tu masz kalendarz szczepien http://www.zana.zagielmed.pl/3_zakres-uslug/12_szczepienia/1_podstawowy_kalendarz_szczepien_2012.html mialam gdzies w domu taki fajny ale sie zagubil :) tylko tyle ze ty masz wczesniaczki i warto pierwsze szczepienie skonsulotwac z pediatra, w szczepieniach glownie chodzi o toze kazde kolejne robisz 6-8 tygodni po pierwszym ( ale nie tym szpitalnym :)) no i w zaleznosci jakie wybierzesz jak na nfz to chyba sa 3 wklucia na kazdym szczepieniu , jak 5 w 1 to pierwsze szczepienie to 2 wklucia bo szczepionka plus zoltaczka na drugim szczepieniu 1 wklucie na trzecim szczepieniu 1 wklucie a po 6 msc zycia jest trzecia dawka zoltaczki czwarte wklucie jest dopiero jak dziecko ma rok , a przy 6 w 1 dawka zoltaczki jest juz w tej szczepionce i tez sa 3 dawki plus czwarta po roku zycia dziecka. Ja Patrycje szczepilam pierwszy raz jak miala 7 tygodni potem 13 tygodni no i teraz sie szczepilysmy wczoraj miala 20 tygodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak czyli teraz po 6tz mamy sie szczepic tylko jeszcze nie wiem czy w przychodni normalnie czy na strzelecekiej bo mamy tam termin na 5 listopada do poradni chorob zakaznych wlasnie na szczepienie min to co jest normalnie platne a dla wczesniakow bezplatne a czy tam tez zaszczepia na te inne to nie wiem musze chyba zadzwonic zapytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja szczepie w przychodni, z tego co wiem dla wczesniakow ma darmowe rotawirusa, pneumokoki i meningokoki :) ja osobiscie uwazam ze na rota nie ma co dziecka szczepic a pneumo i meningo ja bym szczepila dopiero jak dziecko pojdzie do zlobka lub przedszkola, tyle ze ty chyba jako u wczesniakow darmowe masz do roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakuska szperalam teraz po necie i widze ze tylko pneumokoki sa za darmo a reszta platna normalnie. I wyczytalam jeszcze ze tak czy inaczej bym dostala te szczepienia bo obejmuja one rowniez ciaze mnoga nie tylko wczesniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uf nie jest źle ! wyprasowane, pościel zamówiona, kocyk kupiony, mięso na obiad też ale że mam focha i jedziemy dziś na to usg nie robię dziś obiadu jak wrócimy niech wcina pierogi ! ANGEL aż 4 ! hehehhee dla nich nie raz jedna rzecz do zrobienia jest dużo ;) ogarniam się dziś szybko bo chce po centrum chwilkę polatać :] przed tym badaniem :) ASIA podziwiam Cię ! bo ja zawsze chciałam mieć bliźniaki, ale jak poszłam do lekarza to szczerze modliłam się żeby było jedno żebym jakoś dała sobie radę hhahhahaa :) A co do najbliższych na których najbardziej liczymy można się przeliczyć tak było ze mną i z drugą siostrą ale już jest okej choć w pamięci zostanie to chyba już na wieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia to nie wiem jak jest do konca ale z tego co wiem to rotawirus tez jest za darmo moja siostra urodzila wczesniaka w kwietniu i mi mowila ze moze za darmo zaszczepic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia tez wlasnie czytam ze tylko pneumokoki to nie wiem skad moja siostra wziela te rota , jak bede miec chwile to zaglebie sie w ten temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze jakies stare artykuly czytalam :) zobaczymy mam nadzieje ze rota tez to obejmuje, im wiecej tym lepiej, corka kolezanki wlasnie zlapala rota i bidulka sie meczyla strasznie w szpitalu wyladowala, dlatego mysle ze warto na to zaszczepic, bo jak widac nie jest to zadki wirus chociaz za naszych czasow kiedy nas szczepiono pewnie nawet nie slyszeli o takim czyms jak rotaawirusy czy pneumokoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jeszcze sie zastanawiam czy szczepic na swinke i rozyczke, to jest chyba szczepienie po 1 roku zycia, niby obowiazkowe, ale jeszcze nie wiem czy wyraze na nie zgode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×