Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Ania zalezy od dzidziusia, moja byla leniwa i tylko raz widzialam jej stopki przez brzuch i dupke jak wypinala :) ale to juz bylo prawie pod koniec ciazy :) A co do kleiku to nie trzeba sie az tak bardzo trzymac schematow bo cos jest od 4 msc albo od 5 msc , trzeba zaufac troche intuicji :) skoro maluszek slabo przybiera na wadze a kleik mu smakuje to ja bym podawala, moja ma 5 miesiecy i dostaje do kazdego mm 2 albo 4 miarki kaszki a szczerze nawet nie wnikalam ile moze tego jesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, mam nadzieję, że te wyniki to nic poważnego! Co do szmerów na serduszku, to u Natalii też lekarka wysłuchała w 6 tyg, a potem już wszystko było oki, więc mam nadzieje, że nie ma się czym martwić! Trzymam kciuki! Angel, wyślij fotkę w blondzie i w tych ciemnych :-) mi się podoba - a Ty i Twój jak na tą zmianę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaq super brzusio i lokator w nim! Ja tyle razy próbowałam coś nagrać i jak tylko miałam w ręce aparat czy komórkę to zero ruchów było!!! i tak za każdym razem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehhehe :) no to super :) biorę się za pisanie listy co jesce potrzebujemy :) dobrze że mam ściągę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, kurcze chyba bym Cię nie poznała!!!! Sama nie wiem, która wersja lepsza! O dziwo w blondzie wydajesz mi się bardziej poważniejsza, a w ciemnych bardziej łagodniejsza (ale to może być kwestia ujęcia lub makijażu) - a zawsze wydawało mi się, że blondynki są "łagodniejsze" z wyglądu :-) Podobają mi się takie zmiany - ale jako, że jestem naturalną blondynką, to nie mam odwagi na tak radykalną zmianę u siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuj :) Ja mam naturalnie ciemny blond czyli mysie :D Czarne na chwile :) Wróce do blondu za jakis czas :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja swojego czasu miałam jasny balayage i już ze 2 lata temu się na ciemno zrobiłam a są jeszcze ludzie ( pomimo że mnie już widywali w ciemnych ) że się jeszcze pytają - A ty włosy farbowałaś ???? :D osobiście nie żałuje zmiany, włosy mi odżyły, po blondach miałam strasznie zniszczone. Idę śniadanie zjeść i się biorę za coś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przyszły mi próbki z jj :) myślałam że będą mniejsze :) zamówiłam teraz drugie ;D na adres teściowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja sama je zuzyłam i drugie zamówiłam do Mamy :d a jesczez mam jeden adres eheheh , z hipp tez mi przyszły próbki mleka :) z bebilonu misiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero wstałam, pogoda to tylko na spanie, mgła u mnie taka ze nic nie widać, a tu sie tzreba do sklepu zebrać i wkońcu jakis obiad zrobic ,bo mężul zapowiedział że dziś wróci do domu normalnie hehe Cały tamten tydzień miałam spokój bo wracał o 23, to mi sie dla siebie niechciało nic robic. Miśka nie zazdroszcze, ale tak jak dziewczyny piszą bądź twarda i nie daj sie takiej łajzie, zniszczy Cie psychicznie, a Ty musisz byc silna dla maluszka, gnojkiem takim nie warto sie przejmować. Angel czytam, że dziewczyny pod wrazeniem Twojego koloru, czyli wsyztsko poszło oki, to fajnie:)), ja tez jestem starsza od swojego;) Mnie niestety katar dalej meczy, niewiem co by mi mogło pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny robiłam porządek wśród zdjęć i wrzuciłam Wam fotki na @ z kilku dni przed porodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanatika jaki Ty chudzielec byłaś:) Poza brzuszkiem jesteś szczuplutka :) Muszynianka T masz fb ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, dobrze, że to zauważyłaś... BYŁAŚ!!! ;-) kurcze dziecko wnet będzie miało rok, a mama nadal wygląda jak w 9 miesiącu! Tylko teraz brzuch zmienił ułożenie! ;-) ech...szkoda gadać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ja tez nie mam konta na NK i FB, ale kafe wciągnęło mnie na maksa - nie ma dnia żebym tu nie zaglądała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie, jakbym sie jeszcze wciagła w Fb to niewiem czy cokolwiek innego bym robiła, juz wystarczająco siedze przy kompie i sie obijam, bo czas leci bardzo:)) dlatego powiedziałm że oprocz NK w nic sie takiego juz nie pcham, choc na szczescie tam juz zadziej zaglądam bo większosc sie przeniosło na fb:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tylko fb, i na dwóch forach siedze :d jak nie na kompie to na komórce, tylko, że na komie to nie to samo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja identycznie! Jak mała śpi - zrobię co mam zrobić i kafe idzie w ruch! czy to z doskoku z komórki lub jak mam więcej czasu to na kompie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanatika superrr wyglądałaś :) Muszynianka a martwiłaś się że na L4 się zanudzisz :) ja mam nk, fb i kafe teraz uzależniłam się od Was ;p jesteście jak narkotyk ;) zrobiłam właśnie andruta - piszingera a zwał jak zwał wiadomo o co chodzi ;) jakby ktoś wpadł bo dziś ojciec ma urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Angel witaj wsrod ciemnowłosych! jak dla mnie zmiana na plus ;)a Twojemu jak sie podoba? Kanatika jaką kaszkę podajesz Nati do mm ? zdjecia widziałam i szczególnie ostatnie (to z misiem)mi sie podoba.Wylądasz na taką małą,zagubioną dziewczynkę.Super.Kto robił fotki? Ania masz moze podgląd tych kombinezonów,które mają byc w biedronce? Miśka olej goscia jakis gówniarz z niego! i załatwiaj szybko co trzeba,aby Dawidek mógł rozpocząc reha tak jak Kasia piszę czas tu się liczy! ja dzis przez pogoda mega senna jestem;[ Mała śpi i chyba zaraz do niej dołączę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za miłe słowa Fotki robione w domku przez męża, zbieram się do wywołania czegoś, bo wszystko tylko na płytach lub w kompie zalega. Ineezz co do kaszki, to prawie w ogóle mała ich nie jadła, może z 15 razy, bo wystarcza jej mleczko. Ale dodaje kaszki manny na mleku modyfikowanym, czasami kleik kukurydziany z musem owocowym lub do zupki i takie różne kombinacje robię. Wczoraj kupiłam nową kaszkę z Baby dream mleczno - grysikowa - bananowa - zobaczymy może to jej zasmakuje. Ogólnie próbowała różne smaki, ale nie ma ulubionej, dawałam owsiankę, bananową, malinową i owocową kaszkę, ale po 5-10 łyżeczkach nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do andruta - to mi pozostał po urodzinkach u rodziców - ale leży w lodówce, bo postanowiłam się odchudzać ;-).... ale chętnie bym go zjadła!!! kurcze Natalia śpi od 9! ale ma spanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz w gazetce jest opisany tak : tkanina zew impregnowana warstwą Teflon DuPont a wewnątrz ciepły polar ;) ja się zastanawiam nad tym roz 62/68 dla mojej kruszynki bo w marcu i kwietniu jest różnie a nie mamy w ogóle kombinezonu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×