Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Inezz no liczył ze zrobie na braz jakis :D ale co tam :d zreszta ja teraz na czarno i póxniej stopniowo będe rozjasniac :D marzy mi sie jesczez na nie zrobic szampon w kolorze maliny zeby połysk miałay hehehe :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jak ten czas tak leci na nic nie robieniu- siedzenie przy kompie , to tym bardziej mnie przerazenie ogarnia:)) wróciłam ze sklepu i niewiem na co kase wydałam ehh... no ale biore sie za zupe- wymysliłam pieczarkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanatika jest tego taki wybor,ze czlowiek w sklepie zwariowac moze!ostatnio kupilam owsiankę jabłkową z hippa tez srednie zainteresowanie.Kleikiem kukurydzianym i ryzowym czesto zageszczam.Kaszkę to Maja ma ulubioną leśne owoce ;)czylki w koncu jak te do mm kaszki to mozna dac mleczno-ryzowe?na wodzie pewnie? Ania dzięki za opis wiesz myslę,ze dla takiego malenstwa co tylko lezy to jeszcze moze ujdzie.Trzeba na zywo obejrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znowu zrobiłam kalafiorową ;) ale mam ochotę na brokułową :) Mnie kafe strasznie wciąga ;) mam pajace polarkowe ale wiesz na wyjście żeby się nie przeziębiło ;) kurde ostat siedliśmy przed tymi ciuszkami i ja mówię do mojego M że ja nie wiem jak takie malutkie dzieciaczki się ubiera np. body z krótkim i na to pajac lub kaftanik i śpioszki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzisiaj gotowca z zamrażalki ;-) klopsiki i brokuły wyciągnęłam, obiorę tylko ziemniaki i zrobię sosik i gotowe! Tylko już mi się zapasy kończą i trzeba znowu coś nagotować i pozamrażać, żeby było na takie leniwe dni jak dzisiaj! ooo wreszcie małą słychać :-)...a mamusia nadal na kafe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:d ja musze zmienic lodówke na taka więsza :d bo mamy ambitbny plan kupic świniaka na świeta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh zeby mi ktos takie gotowce przygotował:)) było by suuuperowo:)) ja w gotowaniu jestem poczatkujaca i jeszce nie zabardzo mi to idzie, kilka pozycji wycwiczyłam i tak w kołko leci:)) zawsze sie smieje do mojego, że jak będzie szukał kochanicy to takiej dobrze gotującej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno nie byłam ;) a właśnie się chce wybrać bo chce kupić te bodziaszki I Love mum and dady :) Muszynianka ja mam przekichane bo mogę robić tylko jak nie ma mamy w domu, bo ona zawsze musi nosek wcisnąć i "ja bym zrobiła to tak" "dodaj więcej soli" itp itp :) czasem jak coś wyszukam na necie to się nie wtranżala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny :) U nas dzisiaj drugi marudny dzień. Znowu Anię gazy męczą ale ładnie spała tej nocy. Padła wczoraj o 16 i spała do 22 a później kąpanie itd i od 23-5 rano więc źle nie jest. Angel rewelacyjnie Ci w czarnych włosach. moim zdaniem niebo lepiej niż w blondzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam a nie chce Cię wprowadzać w błąd, ale połowę mniej niż w h&mie ;) Super że Ania już ładnie śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania u nas jest tak samo:)) ja gotuje tylko jak mojej mamy nie ma w domu,nie lubie jak patrzy mi na ręce, dawniej tak to było- sto cennych rad- a moze w tym garnku, a moze dodaj tego itp. dlatego na to mieszkanie czekamy jak na wybawienie, ale niestety deweloperowi sie nie śpieszy:( obiecuje że odda w tym roku, ale wątpie że mu sie uda.. a z moją mama to tez róznie czasem się wtraća i wsyztsko wypytuje , a są dni że sie wcale nie odzywa i wtedy mamy spokój. ogólnie u nas dziwny układ panuje i każdy żyje własnym życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszynianka najlepiej to się nie stresować :) wiem że się łatwo mówi ale już się tego powoli uczę ;) choć teraz jak jestem w ciąży to szybciej mnie można wytrącić z równowagi ;) a właśnie dziewczyny czy u Was hormony też tak buzują ? Bo powiem Wam szczerze że ja byłam twarda, na wszystko starałam się mieć wyj... no ale teraz to wszystko się zmieniło ;) Ciekawe jak tam Asia z maluszkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, ja też się częściej wzruszam,i to o wszytsko, kiedys o to że mi dziewczyna miejsce w autobusie zrobiła:)) a tamtej niedzieli co była akcja z moim to miałam pierwszy taki wybuch nerwów, ale ogólnie chyba nie jest źle:)) no i na moją mame mnie bierze, ale to tak sobie pod nosem na nią mrucze, bo nie dochodzi do wymiany zdań, bo prawie nie gadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to sie nawet nie orientuje co się należy, bo co chwile o jakis zmianach mówią, nawet niewiem czy to becikowe dadzą czy cos wymyslą żeby nie dać, choć byłoby miło jakby dawali tak jak wcześniej, wiem że siostra prawie 2 tys dostała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszynianka o becikowym juz było :) Masz tak od Pąństwa 1000 zł ( od stycznia próg dochodowy brutto 1922 zł) od gminy 1000 zł z mopsu mozesz dostac do zaisłku rodzinnego 1000 :) No i później zasiłek rodzinny ale to sa grosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale mieli cos zmieniać,że nie każdy juz dostanie tak jak dawniej, i że to od miasta podobno mieli zlikwidować. my dużo nie zarabiamy to może nikt nikomu nic nie obniża:)) choc jak wymyslą jakies niskie półapy to sie pewnie niezałapiemy przy naszym szczęciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×