Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Ja wiem, że nie ma zasady , trzeba byc dobrej myśli, ale wiadomo, że jak sie już urodzi to i tak będzie cięzko bo trzeba sie przestawić z myśleniem, że jeszcze jedna maął osóbka z jest z nami. Mnie to najbardziej przeraża to wstawanie w nocy, ok do pracy wstane o tej 5 ale ja się muszę min 4 h przespać bo inaczej jestem nie do zycia ładnie mówiąc :) aaa i sie boje przewijania plus taki, że te początkowe kupki podobno nie śmierdza :d Ja wiem swoje dziecko się inaczej przewija niz jak bym miała czyjeśc, aaa wszytsko takie nowe będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I do nocnych pobudek sie przyzwyczaisz :) ja teraz wstaje co 1,5 h czasem co godzine , bo jej sie cos popierdzielilo takze w nocy praktycznie nie spie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten wózek mi się wydaje, że jak by kupic gondolke i nosidło ( pytałam koszt jakies 200 zł nowe ) to ok , ale jak na samą spacerówkę to jest dośc duzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz zobaczymy jak będzie z karmieniem czy mieszane od początku czy samo mm . Podobno po mm dzieci lepiej spią,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Agnela to ktos ci bzdur naopowiadal bo jakos nie widze zeby na mm moje dziecko rewelacyjnie spalo, w nocy je wiecej niz w dzien, non stop pobudki i marudzenie :/ ale u nas mozliwe ze przez zabkowanie, ale nie ludz sie ze jak bedziesz karmic mm to bedzie lepiej spac , wszystko zalezy od dziecka, ja znam dzieci co na cycku przesypiaja cale noce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz każdy mówi inaczej, więc jedyne co zostaje to próbować :) I się nie zrażać, heh teraz sie tak łatwo to pisze :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No :) Kurde zleciłam mi starsznie szybko październik a myslałam, że będzie się ciągnał bez koca. Kurde jestem na nogach chyba od 3 , mały sobie imprezował ;/ a póxniej kolega Mojego dzwonił jak nie na mój tel to na jego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No :) Kurde zleciłam mi starsznie szybko październik a myslałam, że będzie się ciągnał bez koca. Kurde jestem na nogach chyba od 3 , mały sobie imprezował ;/ a póxniej kolega Mojego dzwonił jak nie na mój tel to na jego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do tej pory tez miałam spokuj, wczoraj sie chyba cały wypiął nogi na dole głowa pod mojer żebra tak, że Cięzko oddech było wziąć;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehh a co dopiero jak będzie większy :D hehehe :) Angel masz gdzieś ten link do płaszczy na %%% z c&a ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę kupić na necie ale muszę wcześniej przymierzyć bo ja mam problem z cycami ;/ swój jesienny ubrałam w brzuszku bez problemu ale w cycach ledwo się juz zapięłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na zimę chcesz no nie taki grubszy czy na jesień ? Ja w swoim przesunełam guziki zobaczymy ile to da bo nawet go nie mierzyłam , ale pewnie juz pod koniec tg sie przyda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! Ania - brawa dla M, że się super spisał!!! To moja Natala jest dowodem na to, że na cycu przesypia całe noce! od miesiąca jest na mm i nadal śpi - chyba ten typ tak ma!!!! Dlatego życzę Wam takiego dziecka i nie ma się co zrażać, najgorsze są 3 pierwsze miesiące, a potem to już jakoś leci! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×