Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

a jaka ta koszule bierzecie? jak na ramiaczkach to mniejsza bo ja mialam na ramiaczkach to moj mi igle z nitka przynosil do szpitala bo cycki mi wychodzily z niej :P Mamuski powiedzcie mi w ile Wam sie po porodzie zeszly miesnie brzucha? wogole sie rozstapily? bo u mnie jest chyba cos nie tak, miesnie jak napne brzuch mam nadal po bokach i normalnie moge reke wsadzic w bebechy gdyby nie skora. Kiedys o to chyba pytala i niepamietam czy ktos odpowiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia w sumie ja mam prawie na marzec ale biore z krotkim choc wiem ze w szpitalach cieplo a w domu to ja bede spac w gatkach i koszulce ;bo tak mi najwygodniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wezme taka jaka będzie najtańsza potrzebuej to tylko do spzitla, na chwilę, w domu spię w bokserkach i staniku sportowym i pewnie tak dalej będzie. Blizna będzie na wierzchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ;) Angel coż za sprawdozdanie ze spotkania:) miło było WAS w realu zobaczyc! Maja tak się steskniła za pieskiem,ze od rana do Ciebie dzwoniła;)dobrze,ze trafilo na Twoj nr,bo przynajmniej nikogo nie obudziła! jak się do koma dorwie to koniec;) Asia ja nie pomoge nie miałam CC i nie bardzo wiem jak pomoc.Jak maluszki?i jak udał się obiad z rodzinką?co ugotowałaś dobrego? Aniu wspolczuję (chodzi o ta spr na @) 3mam kciuki ! oby dzisiejszy dzien juz nie mial takich niespodzianek.A Twoja ręka juz lepiej? Kanatika z tą doula to jak tylko masz ciagotki to czemu nie;) widzialam w ddtv"ekologiczna mama" czyt. Reni Jusis wypowiadała się i zachęcała wszystkie przyszle mamy do skorzystania z pomocy takiej pani. Paskudnie dzis,ze szok.Muszę sie porozgladac za jakims tortem i ozdobami na roczek,bo czas ucieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh spoko przywiozę jej Awgana jeszez kiedys byle przyjemniej było :) Cóż tu opowiadac jak raptem może 10 minut sie widzieliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee 10min przynajmniej 30 było:P namawiałam na spacer,ale mieliscie gdzies jechac to moze innym razem sie uda!albo jak mały sie urodzi.Co do tego incydentu jak wracaliscie to trafilo na jakiegos debila,bo po co to policje wzywac o rysę na rejestracji ? i 100 zł poszło się ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jechaliśmy perfumki odebrac na albertyńskie:) co Ty na pewno nie tyle;p;p 30 minut hmm :) a poza tym Mój cchiał na mecz zdażyc jesczez :) myslę, że się zepnę w sobie i się zjawie gdzies przed porodem :) Tam u Was gdzies na kawe mozna iśc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ze mieszkacie tak daleko :) Asia po cc brzuch goi sie nawet do pol roku ja dlugo dlugo nie mialam wogole czucia w dolnych partia a do teraz czasem czuje blizne jak boli :/ a co do miesni ja ich nie mam zostal flak :/ Dziewczyny wspolczuje Gosia ze musisz lezec w szpitalu i Ania oby z reka szybko bylo ok :/ Asia a co do oduczania karmic noca zycze powodzeniaale watpie ze ci sie uda jesli dzieci same nie odrzuca jedzenia w nocy :/ bo sa dzieci ktore nie potrzebuja jesc w nocy a sa dzieci ktore nawet do 2 roku zycia potrzebuja jesc w nocy :/ moja ma 6 miesiacy i je dwa razy w nocy mleko i nawet nie probuje jej oszukiwac woda bo bym chyba cala noc nie spala :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel na kawe zawsze! jest cukiernia ,jest taka mała kawiarnia i jest mój dom;)zapraszam i pozostałe dziewczyny też oczywiscie! ja juz dopilnuje zebysmy sie spotkały wszystkie.Krakuska nie ma ze daleko:P jedno miasto to zadna oprzeszkoda;)nie wymigasz się Asia moja ma nie dlugo rok,a je raz w nocy!! chudzielec taki to nie odmawiam,ale to zdrowo nie jest cos znajde to na @ wrzuce jak pojemnosc pozwoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz mam taka nadzieje :) Dziękuję dziewczyny mam nadzieje że szybko się zagoi ... miałam iść dziś na zmianę opatrunku ale w skierowaniu jest napisane że 12-13 więc jutro będzie świeższy :D teraz zbieram się na wizytę ;) Kasia chyba miała proroczy sen że wszystkie na kawie się spotkałyśmy :) Krakuska a Ty z której części Krk jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakuska ja tez nie mam blisko, jedynie cały kraków przejechac :D e do domu Ci sie nie będe wpraszac możemy do kawiarni iśc , bo w cukierni to chyba zjem wszytsko co słodkie D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja mam jesczez psa :d Ogólnie jak z Moim jeżdrzę to pies tez co by sam w domu nie siedział :) Jak się Młody urodzi to pies sie przesiada na [przednie siedzenie w szelkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to wtedy fotelik sie montuje tyłem do jazdy prwda ? Kurcze będe to musiała przetestowac , ale to tylko ja będę ja , maluch i pies, bo jak mój bedzie jechac to jednak ja musze być z tyłu z młodym a pies albo do bagaznika ( bo to kombi ) albo na przednie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel te pierwsze foteliki montuje sie tylem do kierunku jazdy, dopiero po jakims czasie sie przesiada dziecko do wiekszego i takiego co jest przodem do kierunku jazdy :) Krakuska chodzilo mi o to czy jak napniesz miesnie to masz je tak jak by obok siebie czy masz szpare miedzy nimi? nie wiem czy dobrze wytlumaczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ineezz pytalas jak dzieciaczki, to powiem ze dobrze juz takie klocki wielkie w piatek jak mnie okres chwycil to podniesc ich nie moglam a wogole to temperatury dostal w ten 1 dzien i takich boli ze myslalam ze odlece a na 2 dzien temp minela bolalo tylko jeszcze a na obiad zrobilam w koncu piers z kurczaka na tym papirusie, bo bylam talka wymordowana tym okresem ze najchetniej bym sie polozyla do lozka no ale jak trzeba to trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia mam taki zwalek tluszczu ze w sumie nie jestem nawet w stanie napiac miesni :) No u nas tatus jezdzi sam w tyle ale ma za swoje jak nie ma prawka :) a my mamy fotelik na stale zamontowany i nie chce mi sie go przekladac raz na ruski rok jak tatus z nami laskawie pojedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Nie było mnie parę dni na forum a tu tyle się dzieje, że pewnie teraz pisząc zapomnę o połowie rzeczy, na które chciałam odpisać. Byliśmy w czwartek na szczepieniu Ola darła się tak, że ją chyba pół huty słyszało :( Gorączki na szczęście nie miała, trochę pomarudziła wieczorem ale noc i następne dni były normalne. Ja w sobotę pojechałam z rana na uczelnie i tak mnie zaczęła głowa boleć, że aż pawia puściłam :/ W ciąży ani razu mi się to nie zdarzyło, a przed ciążą i po ciąży to już chyba będzie normą, że jak mnie głowa boli to przytulam się twarzą do toalety :/ Ehh dobrze, ze nie muszę się martwić, czy w kolejnej ciąży nie jestem ;) Ania życzę aby łapka szybko się zagoiła :* Gosia 3mam kciuki aby wszystko było dobrze, i żebyś zdążyła zmienić szpital na Rydygiera :) Angel miałaś pecha z tą stłuczką, ja w ciąży miałam 2 kolizje (na szczęście nie z mojej winy) jedną dość poważną w 30 tygodniu to wam pisałam, że jakiś młot na czerwonym w nas wjechał i mi brzuszek pasy szarpnęły i zrobił się twardy a ja z nerwów się popłakałam, a wcześniej jakoś koło hmm połowy na parkungu carrefurze miałam akcje, że laska mi kuprem przywaliła w kuper jak cofała, dobrze, że siedziałam wtedy w aucie bo pewnie by mnie obiła i uciekła a tak to miałam szansę ją dopaść :] Asia co do mięśni brzuszka to nie potrafię ci odpowiedzieć u mnie jak się gniotę to chyba żadnej szpary nie ma, ale ty miałaś 2 bobasków więc brzuszek musiał się bardziej "rozjechać". Co do koszul do szpitala to polecam takie z krótkim rękawem + szlafrok. Ja jak się szlafrokiem owinęłam to czułam się lepiej bo nie było widać, że mi się brzuch jak galareta trzęsie. Nie ma co kupować za dużego rozmiaru, ale też nie kupujcie rozmiaru jak sprzed ciąży, bo po porodzie dynia zostaje. Ja kupowałam koszulę w ostatnich tygodniach i po prostu ją przymierzyłam. Ineezz gratulacje dla Mai :) Ciekawe tylko, czy zrobiła to świadomie, czy był to przypadek :) Co do nieprzespanych nocek u nas ostatnio jest problem z zaśnięciem zarówno w nocy jak i w dzień :( Mała jak co dzień jest kąpana, później dostaje butle, jest chwilę noszona na rękach do odbicia, odbija, zasypia na ramieniu a jak ją próbujemy odłożyć do łóżeczka to następuje przebudzenie oczy jak 5 zł i mega ryk. Ehhh jestem już ostatnio bardzo tym zmęczona, nie wiem czemu, ale jak tylko się ją położyć próbuje to ona się budzi i wrzeszczy. Mała raczej nie jest przyzwyczajona do noszenia na rękach bo ja najzwyczajniej nie mam siły jej nosić, bo moje ręce są słabe a na dodatek po chwili bolą mnie plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia udało mi się wreszcie oglądnąć filmiki z twoimi bąbelkami :) Są słodkie najbardziej mi się podobało jak Milenka próbowała zjeść Maksia :) Asia piszesz, że nie znasz dzieci w wieku twoich dzieci a moja Ola to co? Ola nie reaguje na zabawki, nie chwyta i raczej nie przygląda się im, interesują ją lampy i ewentualnie te czarno białe obrazki ale nie ma szału max kilka minut popatrzy i szuka innych rozrywek. A co robią twoje dzieciaki jak nie śpią? Ola leży macha rękami i nogami ale najczęściej się złości i wyje - stara się wymusić, żeby ją wziąć na ręce. Ehh niestety nie trafiło mi się jedno z tych grzecznych dzieci, które tylko je śpi i ładnie samo się z sobą bawi. Mam wiarę, że jak podrośnie i zacznie się czymkolwiek interesować to będzie mniej wrzeszczeć, bo czasami jak ma zły dzień to mi aż głowa odpada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ania życzę tacie zdrówka, a Tobie dużo spokoju!!! Co do koszul, to ja jestem również zwolennikiem tych rozpinanych na trzy guziki z krótkim rękawem o rozmiar większych niż z przed ciąży! Inka fajnie, że się odezwałaś! Asia ja nie bardzo wiem co z tym brzuchem, bo ja nie mam jakiejś dziury ale mięśni tez nie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka - musiałam doczytać - współczuje takiego bólu głowy!!! Chyba nie było tak źle na tym szczepieniu - bo u mnie Oli nie było słychać! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po wizycie :) Dzidzi rośnie 770g rośnie nam jednak panna ale doktor znowu nie powiedział na 100% bo on tam nic nie widzi .... hahhhahahahahaha muszę zrobić cukier .... a tak to ok mowi ze wszystko szczelnie pozamykane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania no to fajne wieści!!! Super, ze wszystko dobrze!!! No i dziewczynka też fajnie!!! Będzie równowaga na forum! A w ogóle czy ktoś policzył ilu mamy chłopców a ile dziewczynek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe Ania, tez się tak może zdarzyć ;-) w sumie tak mówią, że z dziewczynki może zrobić się jeszcze "chłopak" (czego mój Kamilek jest przykładem ;-) a na odwrót to już rzadko! Także pozostaje Ci chyba czekać, albo kupować rzeczy neutralne! Angel - dobrze, ze Krakuska przypomniała, bo jak przeczytałam o tej żółtaczce to miałam Ci pisać, ze mój syn w ogóle nie przeszedł żółtaczki, a Natalka ma zaznaczone, że miała - ale ja nie zauważyłam i też wyszłyśmy zaraz ze szpitala po 2 dobach. Ale pewnie mówisz o takiej żółtaczce (silnej) z którą trzeba wrócić do szpitala- tak? (mojej koleżance tak się zdarzyło - wyszli normalnie do domu a po 5 dniach z powrotem szpital) No i zapomniałam wczoraj dopisać - Twój brzusiu super! Jak urodzisz to chyba nic Ci kg nie zostanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakuska tylko dlatego, żeby malucha nie ciagnąc drugi raz do spzitala :) Asia a Ty byłas na tej kontroli u lekarza ? Inka dobrze, że ejstes :) Iza jesczez tylko zginęła :) Przyszedł mi wczoraj fotelik do auta :) wyślę Wam później fotke na meila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×