Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Adapter była razem z w formie tkich płóż. Co do koszul to popatrzę tez w auchanie moze cos będzie :) A widzisz pomyliałam Was :d Tak jest jak sie czasem szybko czyta ;/ Ania będziesz miała ochotę krzyczeć to krzycz nikt Ci ie zabroni przecież . NIby się może obrócic, ale mało pradopodobne to jest bo maluch ma coraz mniej miejsca U Niej blixniaki więc to troche inaczej chyba jest. Muszynianka powinna dostac dostep do meila takie jest Moje zdanie bo juz długo z Nami jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam nr do producenta :) zadzwoniłam i w czwartek mają dać mi odpowiedz czy się da czy nie ... Jak dla mnie okej tylko że Inka chciała najpierw żeby wysłała np zdjęcie swoje i dopiero wtedy hasło jak tak zrozumiałam :) Krakuska już patrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel trzymam kciuki!!!! mam nadzieję, że czas już szybko ci leci!!!! Muszynianka, no to mały dał Ci wczoraj niezłą szkołę "mamusiowania" ;-). ja również myślę, że płacz spowodowany był brakiem mamy po przebudzeniu! ale dałaś radę!!! nie martw się na zapas - nie wszystkie dzieci są płaczliwe, niektóre są bardziej przewidywalne, ale jak zawsze początki są trudne! Ale mama ma instynkt!!! (zazwyczaj) Ania - super, że ręka się goi i nie będziesz już musieć chodzić na zmianę opatrunku do przychodni, tylko sama to zrobisz! a co do bólu - uwierz mi będziesz wiedziała co robić - to się czuje, tylko trzeba słuchać swojego ciała i położnej a wszystko pójdzie gładko! HeHeHe fajny pomysł z tą restauracja - kateringiem ;-) Kurcze zaczniemy dłużej w domach siedzieć i tylko patrzeć jak nowe biznesy powstaną!!! Inka fajny poród - miło powspominać! Ja też dobrze wspominam swoje - dlatego dziewczyny, które są jeszcze przed porodem, nie denerwujcie się - da się to przeżyć!!! Moje porody (z wpisu do książeczki zdrowia) trwały: pierwszy 2 godz 50 minut, drugi 2 godz 30 minut - więc podobnie a bólu to może niewiele ponad godzinę! Dziewczyny właśnie wróciłam ze spaceru i byłam zapisać małą do żłobka na Dywizjonu 303 - nie wiem dokładnie, ale na pewno jest ponad 100 dzieci czekających na miejsce :-( ale jak sobie pomyślę, że ją mam tam zostawić....to aż mi serce ściska!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak się nie uda naprawić to mają nowe ? no i czy muszę brać całego laptopa ? czy wystarczy zasilacz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inezz tak proponoweała nie Inka ;p Dobra poczekamy na Inezz Nasza weterankę i niech zadecyduje :d Ja sie tez rządzic nie chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel zajmuj mi kolejkę i przedzieraj szlaki ... bo u nas jednak chyba się nie obędzie bez żłobka ;/ a ja załatwiam przedszkole !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania uda sie naprawic napewno a jak sie nie uda to my nie mamy zasilaczy ale ja mu powiem ze taka Ania przyjdzie to on zalatwi taniej ci zasilacz w razie czego :) jesli jestes pewna ze to zasilacz to wystarczy ze wezmiesz sam zasilacz bez lapka :) co do dzieci uwazam ze nie powinno sie z obca osoba zostawiac dziecka uspionego bo wlasnie dziecko sie budzi nie widzi mamy i jest przerazone :/ Muszynianka a swoja droga nic sie nie martw jeszcze pewnie Twoje da ci popalic :) ja mialam taka akcje z mloda tak sie rozryczala pewnego dnia ze nie moglismy jej uspokoic ja juz chcialam na pogotowie dzwonic ale po 40 minutach sie udala na szczescie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania i tak dopiero mając pesel mozna cos podziałać;/ Więc byle do stycznia. Podobno najlepiej dzwonić i pokazywac się co jakiś czas. Ale Mój mi dzis działa na nerwy ;/ aaa będę gryźc na dodatek jestem głodna ;/ Ania jeszcez co do tego fotelika ja go znalazłam na tablicy, i w opise nic nie było ani o spiworku ani o adapterze więc jak będziesz szukac dla siebie to pisz do sprzedawców. Bo np laska za ten fotelik chciała 69 zł, za cały zestaw :) A gdzie indziej kosztował 140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbys sie wybiarala to daj mi znac wczesniej zebym zdazyla mu powiedziec :D bo ja lubie zapominac niekiedy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakuska napisz mi na mailu lub fb swój nr :) jutro umówiłam się z koleżanką na kawę w południe na rynku więc w sumie rzut beretem :D Angel tyle że ja mam tak jak pisałam nowy wózek z 2006r brat kupił i praktycznie nie używał i oni wycofali się z rynku krajowego - są tylko na all i mogą mi taki nowy wysłać za ok 160-180 zł więc gadałam z Moim i on jest na nowym ,... ja nie mam dużego auta więc nie zmieszczę gondoli, stelaża i jeszcze nosidełka więc czekam do czwartku na tel jak na szpilkach ;) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nic , że się wycofali przynajmniej mi się tak wydaje bo np do Mojego wózka pasuja foteliki maxi cosi i adapter wygląda inaczej niż do tego co ja mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój stelaz na płasko to mało zajmuje :d gondolka jest miekka więc tez nie wiele. Wy macie taką całą wpinana gondole ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel fajny ten fotelik - w super cenie Ci się trafił! a co do ilości dzieci to dokładnie nie wiem - sama tak wywnioskowałam, że powyżej 100 po złożonych podaniach w Pani dr teczce! Ale pocieszające jest to, że we wrześniu Nati będzie mieć 19 miesięcy i w tej grupie jest najmniej oczekujących ;-) Jak dla mnie Muszynianka może dostać hasło! Ciekawe co tam u mamy Nasturcji - chyba obraziła się na dobre! a szkoda! I co u Miśki? i Iwci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i faktycznie trzeba dzwonić, co najmniej raz na 2 miesiące (lepiej częściej), bo jak się nie dzwoni to po 3 miesiącach skreślają z listy oczekujących! Ania fajny ten Wasz wózek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ciekawe co tam u Izy i Anusi! a wiecie, ze dzisiaj jest taki smog w Krakowie, ze lepiej ciężarnym i małym dzieciom nie wychodzić z domu? i tak jeszcze przez 3 dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakuska a co tam u Was? napisz coś więcej co tam słychać u Patysi? moja tak się rozpędziła z tym raczkowaniem, że szok - wszędzie jej teraz pełno! no to popisałam - wstała moja panienka! Ineezz jak tam oczko Mai?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel dzis masz dzien pomylek,bo to Iza pisała o zdjeciu swoim lub dziecka i wtedy mozna rozmawiac,aby wyslac haslo do maila.Sorry odebrałam to tak,ze się rzadze ?nie byla to tylko moja decyzja o tym zeby poczekac, az ktos dostanie haslo. Kanatika dziękuję! oczko już w porzadku,a siniak schodzi.Ledwo widac:)a z mamą już rozmawiamy normalnie;)to sie nam Nati rozraczkowała:)oby tak dalej!!moja wlasnie wisi u nogi;) o tym smogu pisalam niedawno,a dzis mowili w ddtvn szkoda słow inka brawo za pomysl z tym bufetem super;) porod opisany perfekt,czulam sie jakbym rodzila z Toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania przyjmuje przeprosiny :P Angel dzięki za wyjaśnienia :P Hehe żartuje rzecz jasna. Ja tu nie mam nic do gadania :P Ale nie widzę przeszkód by Muszyniance udostępnić email. Smog nie smog musiałam wyjść tym bardziej że wczoraj nie wyszłam. Na wiosnę sobie odbijemy bo będziemy jeździć często na działkę a tam na pewno jest lepsze powietrze niż tu tym bardziej, że jest na górce. Już się wiosny doczekać nie mogę. Kanatika ten żłobek to na dywizjonu czy 2 pułku lotniczego? Prywatny czy państwowy? Muszę się tym zainteresować i też się zapisać nie wiem na co czekam. Nie chce małej zostawiać ale kasa jest nam potrzebna :( Co do bólu to dokładnie tak jest, że wie się co robić, zawsze można jak ja powiedzieć położnej że zrobicie wszystko co powie tylko niech mówi dużo i wyraźnie :) A przeć to cisnąć, pchać jak przy robieniu kupki :] dlatego uważam że lewatywa jest konieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Od razu sie przyznaje ze nie doczytalam Was bo jestem dzisiaj nie do zycia i pewnie polowy bym nie zrozumiala. Mialam bardzo ciezka noc,o 5 poszlam spac i wstalam 6.30. Juz nie wiem co mam zrobic zeby w nocy spaly a w dzien hasały bo cos im sie przestawilo i na sile probowalam dzisiaj ich NIE usypiac ale sie po prostu nie da. Kochane wstawiam na @ foto pewnych przedmiotow ktore otrzymalam prosze powiedzcie mi co to cholera jest i do czego sluzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam jeszcze kilka foto bo po tych wczesniejszych ciezko bedzie rozkminic chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz tez tak myslalam ale one sa plastikowe to dziecko by sobie krzywde zrobilo bo sa mega twarde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ten niebieski spokojnie mozesz dac maluchom mam takie same ,ale Maja nie za bardzo chciała u nas spisała się zyrafka Sophie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia nie chce sie zmartwic ale mojemu dziecku poprzestawialo sie ok 3 msc zycia, do 3 msc zycia bylo super pobudka raz w nocy a od 3 msc jest jakas masakra byly noce ze budzila sie co godzine pozniej co pol godziny :) dopiero teraz w miare wraca wszystko do normy po 3 miesiacach znow zaczyna sie budzi tylko ok 3 w nocy ale sa wyjatki niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×