Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

No to ja powiem, że zgaga w ciąży i włosy to mit! Bo ja miałam mega zgagę - a jak widzicie Nati włoskami nie grzeszy - coś tam miała, ale nie jakaś czuprynę! Ania współczuje, bo przez to przeszłam! ale kup dostępne leki w aptece, tylko powiedz, że dla ciężarnej - chociaż tyle pomogło! Angel - czyżbym rekordu nie pobiła w zdawaniu prawka??? ;-) Asiu pod "górkę" tzn dziecko w miarę pionowo, tak żeby ciągnęło a nie spływało mleko - ale chyba się zapędziłam bo przecież Ty butelką karmisz a nie piersią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry był ??? ja coś mam zachcianki ale chyba przez to że zimno się zrobiło ... bo jadłabym oczami i to jeszce na noc Kasia nie będę się faszerować ;D da się przeżyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorzuciłam cammembera wrzuciłam w mikrofale i mniam. Ale nie dałą bym za Niego 21 zł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez powiem ze zgaga w ciazy a wlosy to mit :) tez mialam na non stopie zgage a me dziecko ma ledwo ledwo wloski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Ania... Jak ja Cie rozumiem ;-) ale tak jak Angel pisze mozna ssac, albo kupic syrop! Dobrej nocy papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak wyspałyście się Dziewczyny? :) Ania zasnęła o 21:30 i spała do 6:30 i powinnam się cieszyć ale zaczynam się martwić czy to nie przegięcie ;/ Z tym, że w dzień mało śpi. Znowu ta głupia mgła i na słońce pewnie nie ma szans. Gardło mnie boli coraz bardziej. Wczoraj wypiłam szklankę piwa grzanego z miodem, syrop i psiknęłam tantum verde ale nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Iza ja bym się cieszyła :) Jak bym miała wybór czy spi w dzień czy w nocy to noc lepsza bo przy okazji Ty też się wyspisz a w dzien jakos czas da się zorganizowac zeby cos zrobić :) Tzn amm nadzieje ze się da :d No mgła paskudna i slisko, o 5 było -6 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza jak ci dziecko spi to ty sie kobieto ciesz a nie szukaj na sile problemow :):) wiesz co ja bym oddala choc za jedna taka noc ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakuska średnio na jeża tzn normlanie mi auto hamowało, ale lampy sie odbijały w jezdni ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) zaczyna się - temp :( niedobrze ... ja dziś jakaś bez życia ;/ nic mi sie nie chce ;/ Iza ja też wolałabym żeby w nocy spało ;) ale wiem że nie da się wybrać:) co do gardełka mnie ostatnio pomogły czarne holsy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja! Ja średnio wyspana, ale nie przez dzieci tylko przez mojego, bo zawsze go budzę przed 5 i nie zawsze potem mogę zasnąć! A on się kreci to do łazienki, to z psem, to umyć psu łapy- a ja śpię strasznie czujnie i miałam już po spaniu! a dzieci śpią do 7 bo tak Kamil wstaje do szkoły, bo pewnie spałybyśmy dłużej! Iza - dziewczyno śpij jak mała śpi! i nie miej żadnych skrupułów!!! kuruj gardełko - ja bardzo polecam, płukanie woda z sola - na mnie super działa! ech z ta pogodą - ja chce już wiosnę!!!! ale w zeszłym roku dopiero śnieg spadł w styczniu.... tzn w sumie spadł w tym roku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ! oooooo !!!! ja też będę już rozpakowana :) a co do śniegu to lubię ale w górach :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) ja dzis znów wolne wiec moze cos dzis z wami posiedze:) musze wyjsc dzis z Dawidkiem na spacerek bo wstyd sie przyznac ostatnio bardzo to zaniedbałam. a czytajac waszw wczorajsze wypowiedzi troche mi to na ambicje wjechało:) ide jesc sniadanie:) Iza ale masz super ze Ania CI tk długo spi, mi to dopiero od niedawan mały zaczał przesypiac całe nocki- ale troche to trwało- a jak był taki malutki to kurcze miaąłm pobudki co godzine... albo i czesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam problemów z tym, że śpi w nocy-z tego się cieszę ale że tak długo to mnie trochę przeraziło dzisiaj. Najczęściej się budziła między 5 a 6 stąd ten szok. Z drugiej str faktycznie nie będę robiła problemów tam gdzie ich nie ma bo dużo się uśmiecha i domaga się zabawy :) Dzisiaj ślisko a wczoraj jak jechałam do Plazy to aż nie mogłam uwierzyć, że nadal taka mgła w Krk. Niezbyt często jestem w tej galerii ale miałam problem wyjeżdżając z stamtąd żeby się swojego pasa trzymać bo lini nie było widać a z naprzeciwka nic nie jechało :) Jak te specyfiki nie pomogły to holsy tym bardziej nie. Ropny kaszel mam i mam nadzieję, ze Ani nie zarażę;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katinka tez mam tak jak Ty z tym spaniem:/ tez jak tatus do pracy staje to niby cicho i szybko wychodzi ale zawsze sie budze bo tez mam taki czyjny sen, dobrze ze chociaz Dawid sie nie budzi przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia ja nie wybieram się na spacer tylko na balkon ale gdzieś koło 13-ej dopiero. Pojadę do apteki jak mój wróci i kupię acc max i propolis w spreju bo mi znajoma właśnie poleciła. Też mi się nic nie chce a mam kilka rzeczy do zrobienia więc Ania witaj w klubie :) A jeszcze co do przesypiania nocy to się wczoraj śmiałam, że te całe dnie płaczu Ania mi chce wynagrodzić teraz :P Wiem, wiem, marudzę ciągle zamiast się cieszyć. Wiem co miałam pisać. Byłam w tym tyg w czarodzieju i znowu Wam napiszę, że dużo rzeczy mają taniej niż na allegro czy w porównywarkach cen jak sprawdzam ale trzeba pilnować żeby dali ceny sklepu internetowego. Kupiłam min szmaciany album/. Tam cena 34zł a jak powiedziałam, że chcę po cenie sklepowej to zapłaciłam 17zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel z tym śniegiem to się z Tobą w pełni zgadzam :D Ja już wolę deszcz niż śnieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czarodzieja przeglądałam na necie tylko, ale daleko starsznie. W sumie został mi margot i niezapominajka juz obiecałam Ania ze 4.12 pojedziemy : Dzis jade an zakupy ur Grześ mi ma cos kupic :d moze ise uda od razu dla malucha podokupywac cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza byłam kiedys w tym czarodzieju bo mam nie daleko ale ceny tam wcale nie niskie widziałam... to co ja mam im mowic ze jakos w necie na ich stronie było taniej czy jak?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×