Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

asia ja mam tak samo od wody wiesz... jak za duzo ma sie rece w wodzie to wychodzi własnie cos takiego. musisz uzyc na rece jakis peeling złuszczajacy i kremowac kremem mocno nawilzajacym. przez prace mi sie tak co chwile dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to napewno to samo:) masz jakis peeling w domu? to trzeba złuszczyc ten poparzony naskórek... i kremowac, kremowac,kremowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy i najtańszy peeling to z kawy mielonej :) ewent Asia zaopatrz sie w rękawiczki do mycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam rekawiczki ale jakos mi nie wygodnie sie w nich myje :P a peeling mam ale do stóp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania mam uczniaczka;) polecam super ma pioseneczki-Maja go uwielbiała jak była młodsza Asia,Iwcia dołączam do Was z tymi rękami-przekichane! ja uzywam emolium krem trójaktywny-działa przeciwświądowo,nawilza suchą skórę,podrażnioną i nadwrażliwą.Mi pomaga.Niestety,ale doprowadziłam się kiedyś do takiego stanu,ze miałam bąbelki z których ropa wypływała,a swędziało,ze trudno było opanowac się,zeby nie drapac.Byłam u dermatologa z tym dziadostwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra przystanek kawa! dziecko mi usneło dopiero 30min temu! co dziś pichcicie ? ja frytki domowej roboty,łosoś norweski i surówka z kapusty kiszonej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jeszcze zamrozone kotlety mielone bo za duzo mi sie ost zrobilo, do tego ziemniaczki i jakas salatke musze wykombinowac, a dzieciaczki tak dla odmiany dostana... mleczko!! :D a Ty co szykujesz swojej krolewny? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pierwsze krupnik,zeby jakas kasze wtraciła,bo dawno nie było.Na drugie ziemniaczek z rybką i brokuł,a deser jabłkowo-ryżowy z jogurtem naturalnym ;] az mi slinka cieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi jedyne co wchodzi z jedzenia to kanapki z serem ;/ \ Wczoraj kupiłam hamburgery z kurczakiem itd i nie bede mówic jak to sie skończyło, a Grzesiek zjadł i wszystko ok. Frytki mniam , ale to samo co po hamb :( Pierogi ze szpinakiem bym zjadla takie domowe , no ale to duzo robienia . Milone tez pycha , Asia kiszona będzie pasować :) albo ogórki kisozne :) My dostalism ostatanio buraki z papryka takie marynowane palce lizac takie dobre :) Inezz łososia smażysz pieczesz ? Kiedys jadłam dobrego hmm chyba był z foli i do tego spzinak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny narobiłyście mi smaka.... Tylko, że ja prawie nie gotuje. Też bym coś zjadła ale nie mam pomysłu co. I ogólnie niby się wyspałam ale jakiś wredny dzień dzisiaj mam. Penwie przez to gardło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pomysł-która mnie zaprasza dzisiaj do siebie na obiad? Wybredna nie jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smaze.Tez lubie szpinak nalesniki ze szpinakiem dobre mniam,pierozki tez.Mi w ciazy makaron z serem nie podchodził zaraz bylo przytulanie z wc.Uwielbiam makaron z łososiem jeszcze,ale za duzo roboty to mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze że nie tylko ja jestem bez pomysłu na obiad:)) niewiem jak to bedzie jak maluchowi tzreba bedzie gotować, ale dobrze że są słoiczki:D a ja wróciłam ze sklepu, kupiłam takie ładne jabłuszka i sie na nie zuciałam,a efekt taki że mi sie krew z dziąseł puściła:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makaron z łososiem i serem smietanowym :) nie lubie Was normalnie ;/;/;/ Jak będe w realu to popatrzę za łososiemsurowym moze by w piekarniku zrobic i zieminaczki :) W sumie ja weelen du Mamy chyba spędze bo Grzesiek ma jutro malowac pokój i łazienke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka zapraszamy;) kto lubi sery plesniowe?szybkie danie czas przygotowania tyle ile gotuje się makaron:D penne serowe się zwie.Mój uwielbia!muszę mu napisac,zeby kupil w Biedrze gorgonzole,bo tylko tego mi brakuje. Muszynianka te pierwsze obiadki dla dziecka to jest 5 min roboty ! My Cię tu z dziewczynami gotujacymi dzieciom zaraz przestawimy;p Angel jakims kolorkiem malujecie ? pamietam tez miałam malowanie pokoju jak w ciazy byłam tyle,ze ten czas spedziłam w Rydygierze 5dni przez wymioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat w pokoju odświeżamy tylko białą ścianę, reszta jest w kolorze "zieleń Amazoni" Niestety biała od strony łózka więc ładnie nie wygląda;/ W łazience zmieniamy całkiem tyle, że skoro Pani właścicielka za płytki nie zwraca to malujemy farbą górę na biało dół na błękit ( tera zmam dół bezowy a góre niebieską ) Zmieniamy wykładzine ( na podłodze tez nie ma fliz :( ) i tyle . Jak sobie babka wróci z usa to niech sobie zrobi sama remont, my chielismy łądnie zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to się zawsze śmieje, że mi sie dryg kulinarny włączy dopiero jak bede miała swoją kuchnie, a nie tak jak mi cały czas ktos patrzy na ręce w domu, albo sie musze uwijać zanim rodzivce czyt. mama z pracy wróci:)) ehh jak ja bym juz chciała byc na swoim.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszynianka a w którym rejonie Krk kupiliście mieszkanie ? jak mogę spytać ;) ehhh ja dziś sos chrzanowy z jajem ;) a dla mojego ? mam ochotę na pizzę ! jak nie wróci późno to może się zamówi :) Ineezz ja uwielbiam makaron ! pod każdą postacią :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha kurcze przekichane macie...na swoim byc teraz bez pomocy jakiejs to ciezko;[ Mało waży,ale potroi wagę na roczek takze jest nie najgorzej,a nawet przebije ur 2660,a w 4 dobie spadła do 2480 ostatnio jak wazyam ja bylo 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania przepisów na makarony mam kilka , carbonara, kurczak pieczarki, brokuły boczek:d N aktóry cchesz :d hehe a najlepsze ze wszytskie sie robi podobnie róźznią się tylko makarone,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz dawaj na maila !!!!!! będę robić aaaaaaaaaaaaaaa nie pod każdą :P nie toleruje z białym serem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorgonzole rozpuszczam z almette jogurtoowym i z turkiem błękitnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania jutro Wam wrzuce ok, bo spisze ładnie :) ooo to nie znałam takiego sposbu zeby z almette, my na kuchni zawsze kroilismy ser cammemberta sie rozsmarowywało i zalewałao kremoówką, a lazura wrzucało sie już do smietanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×