Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

znalazłam jezu ludzie są nienormlani zamiast grzecznie odpisać i powiedziec czemu to zły pomysł to oni wyzywaja ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,dzieki sprobuje z tą tesciową tylko muszę się zebrac i zadzwonic z zaproszeniem.A i czy ten tort wytrzyma ponad godzinny transport? oooooo masakra Asia,ale najazd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz mysle ze spokojnie wytrzyma:) najlepiej pogadaj z tesciowa ona Ci powie wszystko dokładnie bo to w koncu ona go bedzie piekła i wie najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W cukierniach sa takie duże kartony na ciasta :) Plus ze zimno jest więc sie nie rozpłynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia zgłos do usuniecia:) czekaj co popisza ha mysle ze to bedzie dzis temat dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo widze że tylko ja dzis miałam dobre spanie i jak mężul wyszedł do pracy do spałam twardo:)) a teraz rezultat taki że do nadrobienia pare stron:)) pogoda okropna u mnie taka mgła że nic niewidac, a do sklepu wkoncu musze isc bo już nic do jedzenia niemam. dzis u mnie 26 tydz zgagi jeszcze nigdy nie miałam ,ale może i lepiej bo jakbym miała pić mleko to brrrrr torty suuper, kiedys mnie naszły smaki na taki weselny, ale niestety sama zrobic nie umiem a niemam nikgo kto by mi mógł zrobic. także Inezz poproś tesciową bo takie robione lepsze niż cukierniane:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie mogę! zostawić Was na 5 minut! Hehehe dobre!!!! Matki Polki ruszyły do boju [- nie ma co!!! co do tortów to te z Krakowskich wypieków wyglądają spoko, ciekawe jaka cena?! Ineezz a jak z Mają? ogląda reklamy w tv - bo ja mojej nie mogę odciągnąć od reklam! nie przepuści za żadne skarby!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tam jazde urządziłyście heheh:)) ciekawe czy te torty smakuja tak dobrze jak wyglądaja:) kolezanka miała na slubie taki podobny i ten lukier na wierzchu był tak słodki i twardy że go tzreba było odkrawać i srodek dopiero wyjadać:)), ale wyglądał pięknie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katinka a czy Natalka ma jakies swoje ulubione reklamy? he u nas hitem jest :serce i rozum'. chack noriis i ta co borys szyc daje głos tej frtce chyba... aha i ocywiscie wszystkie co dzieci sa (np oreo, albo danonki) hehe Dawidek spi mi juz 2godz a ja od tego czasu z łożka spod kołderki nie wyszłam hihi dobrze mi tu:) kazdemu czasami nalezy sie chwila rekasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania _ śliczne? ciekawe jak smakuja i ile kosztuja?! Witaj Muszynianka - no dzisiaj ruch na kafe od rana! to masz do poczytania! :-) ja zaraz muszę sie zbierać odnieść podanie do żłobka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia - wszystkie ogląda jak leci!!! I to tak kombinuje, że szok!!! zeby tylko dojrzeć reklamę!!! ale uwielbia te w których są dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katinka a bajki tez ja interesuja? bo Dawidka to srednio... uwielbia tylko Teletubisie i Władcy much:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajki raczej nie, czasami chwilkę coś przyciągnie jej uwagę jak Kamil ogląda, ale musi to być coś kolorowego i np śpiewać ;-) a macie np Baby tv - tam lecą bajki dla dzieci do 3 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zrobię Muszynianka wyskoczę z romansem do tesciowej:) Ania zamawialas tort z tej stronki,ktorą wkleiłaś? Kanatika,Maja ma to samo! reklamy z dziecmi najlepsze ! ale teraz u nas hitem reklama coca coli zero bam barabam bam hehehe http://www.youtube.com/watch?v=JAN8MIGLtsM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mamy... my wogole nie mamy kablówki tylko ta naziemna tv- tam juz jet 19 prograsmów i mi to wystarczy bo i tak nie ogladamy praktycznie tego telewizora bo nie ma kiedy... tyle co w tle idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ci dobrze Ineezz, a babcia na pewno się ucieszy! Iwcia - ja często się zastanawiam po co mi ta "n-ka" jak i tak nie ma co oglądać! chyba ze względu na bajki i TLC i Styl - ale to tez nie za często! na początku oglądaliśmy ciągle przyrodnicze i naukowe programy ale w końcu nam się znudziło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam, że przejdzie ta mgła!!! a tu dalej trzyma!!! ale nic - musimy iść! Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie miedzy innymi dlatego my nie kupowalismy nic zadnej tv:) zawsze jak cosik to jest internet- bez tego by sie nie dałoobejsc hehe a my kurde nawet czasu nie mamy ogladnac filmu na dvd a co dopiero co innego... ostatnio jak miałam wolne to sama ogladałam w necie "jestes bogiem" bo nie mamy kiedy razem ogladnac... cóz takie zycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu jest link do piosenki która działa na tego maluch u mojej siostry, jak ją słyszy na kompie to wariuje albo jak mu sie ja "dziwnie spiewa" choc ostatnio nawet to na niego nie podziałało jak z ciotką został;)) tylko sie nie nabijajcie, bo bardzo głęboki tekst:)) http://www.youtube.com/watch?v=YTcYqLKfuac aa no i lubi jak leci w tv gangam style, a tak to wszystkie reklamy są jego:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej te torty co oan wrzuciła, to zgadałm sie zdruga koleżanka bo jej podrzuciłam link i sie okaząło, ze to jest jej meża kolezanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmm Ineezz jadłam 2 :) dla dzieci gdzie jest napisane Martynka 5 z myszką miki prostokątny :) i ten w okolicznościowych prawie na samym dole bikeholicy (z rowerem) powiem że smakowały cena różna bo to na kg ale wiadomo troszkę trzeba wydać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera mam na cos uczulenie ale nie wiem na co, dlonie na kostkach mam takie szorstkie jak bym tarla nia o chodnik i piecze pod woda. smaruje non stop i dupa nic to nie daje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×