Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

hehe pamietam jak jeszcze palilam i stalam na balkonie to byla akcja ze chlop zostawil panienke a ta tak piszczala plakala klekala przed nim blagala zeby wrocil biegala za nim, hehe smieszne to bylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia to koło mnie ja mieszkałam koło szkoły , tam są takie żółte bloki kwadratowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos tam jest takiego:) my tam mieszkalismy 1,5roku. w sumie fajnie sie mieszkało ale warunki były srednie. my tez zaraz koło szkoły ale koło tego liceum. Asia ja miłam kiedys taka sytuacje to było rok temu dokładnie w boze ciało, lezelismy sobie na łóżku a tu nagle ktos mi sie doobija do drzwi ciagnie za klamke-poszłam zobaczyc a tam dwoch chłopów mi sie chce wbic na chate i o jakiegos Pawła pytaja mowie im ze tu nikt taki nie mieszka, to poszli pietro wyzej i rozwalili chłopakowi drzwi-dziury porobili na wylot. na drugi dzien wymieniali te drzwi wiec widziałam- masakra... a pod blokiem to rozne akcje były mogłabym pisac i pisac... do znudzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jakos mi sie wydaje w te wakacje jest tu dosyc grzecznie... raz to tak tu pobili chłopaka ze myslelismy ze na smierc,wogole sie nie ruszał bardzo długo.pozniej ktos zadzwonił po policje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe do mojego na telefon kiedys dzwonil jakis gosc z pod warszawy i straszyl go ze juz ekipa do niego jedzie i wogole ze ma oddac ta kase, moj tlumaczy mu ze to pomylka i on nie jest zadnym krystianem ale telefon co chwilke dzwonil i ciagle to sami przez chyba 2h, w koncu cudem sie udalo go przekonac ze on nie jest tym gosciem to na koniec jeszcze ten gostek powiedzial ze dobry chlopak z mojego i ze wpadna tu do krakowa go odwiedzic, ze w porzadku gosciu, spoko ziomekitp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde nie pamietam jaak tam ulica była. My pół roku tam mieszkalismy :) ale malutkie mieszkanko w sumie stan troszkę lepszy niz ego obecnego ale róznica 10 metrów jest :) Kiedys mieszkalismy na mogilskim tam to ył dramat w zimie 3 -4 stopnie bo to kamienica , ogrzewanie elektryczne brrrr ale klimatowe było 40 merów, w typie studio.. U n as zabili ostatnio chłoapak jednego ehh w sumie ja mam na osiedlu lipe o to, że jesteśmy za Wisła a tu wszyscy za cracovia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co roznie tu bywa. tyle razy co nam kosz na smieci podpalili to nie zliczysz dlatego kto cwany to nie stawia auta przy koszu, ani przy ulicy co idzie przez osiedle bo tam lubia kopac auta i wyrywac lusterka... taka zabawa :/ w niedziele wyniesli kontener z kosza i postawili na srodku wlasnie tej drogi przez osiedle :/ mozeju raz na samochod polozyli... ŁÓŻKO :D dobrze ze ta miekka strona, to akurat bylo smieszne i wydaje nam sie ze to chyba jacys znajomi bo widac ze krzywdy nikt nie chcial zrobic tylko dowcip :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie wogole te wszystkie walki miedzy klubami to jest jakas paranoja normalnie. a niech sobie bedzie kazdy za kim chce co mnie to obchodzi przeciez. a czy klub bedzie przez to lepszy jak bedzie mial jednego kibica mniej?! nie... wiec po co to latanie z nozami czy siekierami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel to witaj w klubie:) hehe ja to tez jestem duzym kibicem:) ale my z moim to po roznej stronie jestemy chociaz on nie kibicuje i nawet wyciagłam go kiedys na Wisłe ale na koszykówke:) ja to tylko czekam az młody podrosnie i go zabieram na Reymonta:) wszyscy koledzy Domina to juz sie zapowiadaja ze oni mi młodego przejmuja ale ja nie dam:P Asia usmiałam sie z tego łóżka hahahah!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh u Nas kiedys stał radiowóz pod blokiem , a mÓJ KOLEGA ( NIE WIEM CZY TRZEŻWY CZY NIE) ZRZUCIŁ IM TAKĄ DUZA DONICĘ Z KWIATAMI NA DACH :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez rechotalam jak zobaczylam to lozko wtedy :D moj zly bo sie spieszylismy a on jeszcze z tym lozkiem musial walczyc, ale takie dowcipy to jeszcze sa ok :P ale zaden sie do tego nie przyznal wiec nawet nie wiem kto to zrobil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie kiedys moj na petle autkiem odwiozl na mistrzejowice bo paliwa nie mial za duzo a mieszkalam jeszcze w domu i stalismy w takim ciemniejszym miejscu i podjechal radiowoz a ja akurat miala wlosy zakrecone lekko umalowana, generalnie bardzo mlodziutko wygladalam i do auta do nas co my tu robimy ile ja mam lat czy napewno 18, czy ten pan nie robi mi krzywdy haha tak sie smialam wtedy :D a moj wyglada na starszego niz jest a ja wtedy jeszcze ciemno to wydladalam jak dziewczynka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to niezle musieli was wzias Asia... taka troche głupia sytuacja hehe ale miło to powspominac... Asia ty mieszkałas wczesniej w skotnikach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podziwiam ze mozecie mieszkac w Hucie czy kozłowek Prokocim itp :) ja bym chyba z domu ze strachu nie wychodzila :D zreszta ja tez nie lubie blokowisk i nie umiem tez mieszkac w bloku , tam sie zwyczajnie dusze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakuska nie jest tak zle:) kwestia przyzwyczajenia:) w skotnikach miałam kiedys chłopaka-w sumie to tam u niego mieszkałam ale nie wspominam miło tego czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja strasznie nie lubie skotnik... dla mnie to taka dziura zabita dechami, a z ludzmi tam nigdy nie mialam dobrego kontaktu. no moze z kilkoma ale wiekszosc to dla mnie takie cwaniaczki byly albo lale na pokaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz nie lubie:) dla mnie to tam miejsce jak kazde ale za duzo wspomnien ktore najchetniej bym wymazała ze swojego zyciorysu. nie wazne z reszta- było mineło. cos mi ten maluszek spi i spi... długo jak na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwca moze Ty mi powiesz jak to jest z ta frida? czy mam ja juz kupic do czyszczenia z tych wod plodowych czy dopiero jak zachoruje? bo wczesniej pytalam ale zostalam bez odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia kup odrazu, to w domu sie zawsze przydaje, moja akurat wod plodowych w nosie nie miala, ale czesto cos ma w nosy i trzeba wyciagac :) napewno ci to w domu nie zginie :) ja akurat mam katarek a nie fride ale frida tez podobno super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta ja malej tzw kozy wyciagam z nosa codziennie, bo jej sie przy tym lepiej oddycha a musiecie wiedziec ze noworodki oddychaja tylko nosem , ustami dopiero sie ucza oddychac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje krakuska w takim razie kupie po wyplacie :) cos to moje dziecko nie ruchliwe jest wogole. Dziewuszka szaleje a braciszek ani drgnie od rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia kup kup... moj Dawidek tez nie miał wod płodowych w nosku. tez mu codzinnie czyszcze nosek. kup sobie asia tu w aptce Milenium ja kupowałam i jest tania, taka cena jak na allegro 23zł dałam bodajze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki czy ten katarek to jest to co sie do rury od odkurzacza podlacza??!! boze padlam jak to przeczytalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem maminki:D nie moge dzis jakos siąść od rana biegam!! angel co do rogala to nie kupuj i tak nie chcesz karmić piersią to wiesz szkoda kasy! katarek jest lepszy od fridy ja tak uważam moja sobie juz fridą nie pozwala grzebac przy nochalku;:D esistere fajnie,że się odezwałaś czekamy na fotencje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×