Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

hehe to nie daleko bedziesz miec jakies 2-3 bloki o ile dobrze licze :P a Iwcia tego gostka co widzialam to bez roweru i to bylo kolo 19.30 bo nawet pytalam mojego ktora godzina :) a swoja droga to chyba Inka gdzies mieszka nie daleko ale nie wiem czy mowila na jakim osiedlu :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
godzina to by sie w miare zgadzała, po on po 19 przychodzi z domu ale jezdzi rowerem bo on prowadzi bardzo sportowy tryb zycia:) w przeciwienstwie do mnie:) Angel no jest kawałek bo jakby nie było drugi koniec krakowa-ale ja juz sie przyzwyczaiłam do tych km z tego zwgledu ze tam do tesciowej i mojej matki jezdzimy czasami. tu mieszkamy 2lata ale pewnie wrocimy za jakis czas na "stare smieci" tzn okolice własnie kozłówka- chociaz ja nie chce mi tu dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wynajmujemy- kogo w tych czasach stac na własne mieszkanie:/ my juz tak 4 lata wynajmujemy mieszkania, ale tu nie płacimy duzo bo to troche po znajomosci wiec tu siedzimy narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie wlasnie ostatnio rozgladalam za mieszkaniami na piastow zeby bylo blisko do tesciowej w razie czego ale zeby jednak byc na swoim. Ale moj sie uparl ze nie, chociaz szczerze to na jedno by wyszlo finansowo, bo tutaj idzie kupa kasy nie wiem na co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałabys spokoj! nie ma to jak sami mieszkac. ja sobie nie wyobrazam innej opcji. no my tu nie płacimy duzo wiec jest plus, w szczegolnosci ze teraz tylko Dominik zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz skoro tylko jedna osoba zarabia i dajecie sobie rade to u Nas tez powinno nie byc problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie narzekam, jest ok,jedynie sasiadów mam nie za bardzo ale to chyba norma:/ uff jak goraco,nalałam małemu do baseniku wody i sie grzeje na słoneczku, zaraz pojdzie lulu,pozniej obiad i wsadze go tam. przez ten gorac to sie nawet jesc nie chce, jeszcze sniadania nawet nie jadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no to prawda ze jesc sie wogole nie chce. a co do sasiadow to wiekszosc blokow na tym osiedlu jest albo wojskowych albo policyjnych :) wiec w wiekszosci sami byli generalowie itp albo policjanci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też wynajmujemy, nie duzo płacimy, ale to przez to, że po znajomości. Co do kupna mieszkania to w sumie Moja Mama ma 3 pokojowe i jak bysmy mieli kupowac to jakies małe, żeby się zamienic póxniej. No i za gotówkę w życiu nie na kredyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia i to by wytłumaczało wszystko:/ bo tu u mnie starsi ludzie mieszkaja własnie. Angel tylko skad wziasc taka gotowke? chyba w totka wygrac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie tez same staruchy co siedza w oknach i wiedza wiecej o nas niz my sami :P duzo tu jakis powojennych sprzedawczykow :D my tez mamy wojskowe mieszkanie po dziadku mojego, bo tez byl zawodowym zolnierzem w desancie. A wogole ost dzwonilam do rodziny i wujek dal mi genialny pomysl zeby wynajac mieszkanie spoldzielcze jakies od kogos i pozniej dogadac sie zeby ten ktos wzial to mieszkanie kupil na wlasnosc a jak wiadomo takie mieszkania sa wtedy za grosze chyba 10-15% wartosci i cos na zasadzie darowizny od tego wlasciciela zeby bylo na nas a my oczywiscie placimy za wszystko. nie wiem czy zrozumiecie o co mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam działkę na sprzedaż , ale to wiecie w razie "w" Zreszta tam też trzeba najpierw skończyć sprawę w sądzie no i ja upłynnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to jzu się chyba nie da tak wykupić mieszkań spółdzielczych. Nasze byo wykupione z 10 lat temu chyba i kosztowął koło 6 tys ? Mówie tak mniej więcej bo nie pamietam dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj m ma dzielke ale tam bedziemy sie budowac. moj dziadek chce przepisac wszystko co jego na mnie czyli dom i kawalek pola ale to tez musi najpierw przez sad przejsc i ojciec mojego teraz sprzedaje dzialke gdzies przy balicach i cos nam rzuci, mowil ze moze na mieszkanie starczy i myslelismy o tym zeby kupic mieszkanie, wynajac je, wziac kredyt pod hipoteke tego mieszkania na budowe domu i to co bedzie z wynajmu bedzie na rate kredytu. tylko jak slysze slowo kredyt to mnie ciarki przechodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia tylko czy takie cos sie uda? czy ktos bedzie chciał wam "dac" mieszkanie? pomysł fajny. to w ktorym my mieszkamy to jest własnosciowe. gram w totka alenic wygrac nie mozemy, ani złotówki:( paatrze na termometr i tu jest 44stopnie do słonca- MASAKRA jakas. mały juz mi spi jakis czas, wstanie i dzie sie ciapac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia wcale ci sie nie dziwie:) fajnie ze macie jakies działki itp zawsze cos z tym mozna zrobic i kasa bedzie, my nie mamy nic-zadnego zaplecza finansowego-ani perspektyw na własne mieszkanie- moi tesiowie maja malutka kawalerke- a znowu u mnie na mieszkanie 2 pokojowe przypada az 5 osob-mieszka tam moja babcia,matka,siostra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwcia ja tez mam balkon i okna do pokoju na ta strone co Ty czyli do slonca.... u tesciowej w cieniu na termometrze jest 37 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he to pewnie tez masz przystanek [pod oknami?? ja to kurwicy nad ranem dostaje z tymi autobusami tak sie tłuka! i co chwila samochody pzejezdzajace ze tv nie słychac... to jest duzy minus mieszkania tu. w zimie jest ok bo nic nie słychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam gdzie wczesniej miaszkalam stoi w sumie dom pusty bo tylko dziadek ma swoja norke na dole a u gory sa trzy pokoje kuchnia lazienka korytarz puste ale tam nie ma warunkow do mieszkania niestety :/ potrzeba by prawie tyle samo kasy co na wybudowanie nowego domu na to zeby odremontowac tamten i podlaczyc co trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ja lubie Moje osiedle Iwcia na pewno kojarzysz ten drugi park co jest na prokocimiu jeden jest koło kozłówka) Co prawda okien na niego nie mam , bo mam od drugiej strony ale ejst cisza i spokuj :) Jak mieszkaliśmy wczesniej na matecznym to za przeproszeniem pierdolca szło dostac bo cisza nocna była od 24 - :d Wtedy nie jeździły ani tramwaje ani autobusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, ja mieszkam w tym ostatnim bloku przed skrzyzowaniem po prawej. a najgorsze sa te autobusy co piszcza jak sie drzwi otwieraja albo zamykaja albo takie calkiem stare co syczą. Albo jak nie autobusy to znowu chodza po nocach i dra sie pod oknami albo auta kopia i alarmy cala noc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel jasne ze kojarze:) ja bardzo dobrze anm tamte rejony wszystkie:) moj D to w dziecinstwie mieszkał własnie na prokocimiu pozniej sie przeprowadzili na kozłówek. ASia to widze ze mamy podobny "problem" hehe mnie to nic tak nie denerwuje jak te autobusy własnie. tu pod moim blokiem to tez czesto awantury sa i rozne nocne kłutnie ale to akurat mi nie przeszkadza, nawet lubimy isc na balkon i popatrzec:p nieraz to widzielismy ekipe ch,łopów z siekierami :/ a alarm tez sie tu włacza od fryzjera-chyba maja cos popsutego i ciagle wyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel tez wczesniej na matecznym mieszlakismy, przed Piastów:) i stamtad nas tu wywiało:) a w ktorym dokładnie miejsu? my to tam jak był hotel Wilga i ta rzeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×