Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

kurde Angel mi sie tez wydaje duzo... ja pod koniec ciazy nosiłam 90E ale te cycory miałam naprawde spore i było ok-teraz mi zmalały na szczescie i mam 90DD bynajmniej tak po stanikach twierdze, chociaz taki nie osztywniany taki do karmienia nosze nadal 90E i jest idealny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obie macie duże :d Moich tak nie widac, tzn przy takim obwodzie one nie sa jakieś kosmicznie wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel Twoje nie wydaja mi sie az tak duze na F:) patrzac na moje porownanie:) ja miałam zawsze kompleks na pukkcie moich persi ze takie duze sa i brzydkie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja juz chyba wolałabym miec mnijesze a ładne niz takie big i brzydkie i obwisłe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak tam inka na zakupach mam nadzieje ze sie nie ugotuje w tym autku :) Iza jak zagladasz tu czasem to napisz nam jak tak Malutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asai wejdz sobie w mojej galeri w zdjęcia opisane starocie masz z 2007 mój biust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja przed ciąża pod biustem miałam 65 :D więc wiaodmo ze ta miska nie jest taka duża:D teraz sa w każdym razie większe bo mam 70/93

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile ja bym dala zeby znow miec biust sprzed ciazy a tu sie nie zapowiada na to mimo ze juz 2 msc nie karmie :/ Angel ja chetne na pieluchy :) tylko zalezy w jakiej cenie bo najpierw musze skalkulowac czy sie oplaca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakuska jak tylko dorwe tego przedstawiciela jutro to wszytsko wypytam w jakich ilościach cenach itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakuska gdyby nie to,że już po chrzcinach zastanowiłabym się.Z drugiej strony 120zł na raz to dla mnie za drogo ;)powodzenia w sprzedaży! Asia jak tam imię dla synka już macie,czy dalej się zastanawiacie?tu taka propozycja hehehe http://www.youtube.com/watch?v=CtLk1FdvX34 angel cycata babka z Ciebie:P:P esistere ależ mam ślicznego sąsiada buziaki dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakuska ja chrzest dopiero styczen wiec zimno wtedy na taka sukieneczke :( ineezz juz to imie przerabialismy z moim haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro będzie ten od pampersów i się dowiem co i jak :) Bo dzis był od chemii, ale ogólnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czytam Was na bieżąco ale ciągle nie mogę się tak zorganizować żeby z Wami popisać :( Mała mi daje w kość. Lekarz podejrzewa albo nietolerancję białka albo laktozy albo jedno i drugie. Na same mleka wydałam już prawie 150zł ;/ Kramie piersią ale nie zawsze mam wystarczającą ilość pokarmu i muszę dokarmiać. Dzisiaj spałam całe 2h bo tak mała płakała :( Wczoraj w kupie się krew pojawiła ale na szczęscie tylko raz ( po enfamilu 0-lac) i wysypka wokół oczu. Normalnie ręce opadają. Lekarka przepisała Nutramigen ( znowu 40zł) ale nie kapuje dlaczego powiedziała że nie dostaniemy refundacji bo ona nie może wypisać. A z ref 9zł niecałe by kosztowało. Tak po krótce u nas;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza a na jakiej podstawie lekarz stwierdzil nietolerancje ? Kup malej bebilon pepti jesli ma nietolerancje kosztuje 21 zl na recepte 11 ale fakt o recepte bardzo trudno :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarki sa pochrzanione, musze miec podstawy zeby wypisac recepte :/ wiec bo sama kombinowalam zeby udalo sie dostac taka recepte :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza będzie dobrze. Każde mleko jest refundowane czy tylko te co sa na alergie ? A co do tego za 40 zł powiedziałabym jej prosto z mostu, że nie stac Cię w tym momencie na taki wydatek i chcesz receptę, nie wyszła bym bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie skończyłam odciągać swoje mleko bo jak Wam pisałam mieszane dostaje. Mi się Mnie wydaje żeby miała nietolerancje na krowie bo od urodzenia dostawała moje i bebiko i oprócz tych 3h wrzasków było ok. Jak zmieniłam na enfamil bez laktozy to wrzaski się skończyły ale pojawiła się ta wysypka i raz krew w kupie więc się wystraszayłam;/ Po bebilonie okropnie wymiotuje ale chetnie bym sprawdziła ten comfort bo on ma obniżoną laktozę właśnie ale mój M twierdzi, że nie jestem lekarzem i ma rację ;] Wiecie może gdzie można zrobić usg bioderek bo mi w przychodni na skarpie powiedzieli że wolny termin mają w pazdzierniku a ja musze na poczatku wrzesnia isc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza bebilon pepti jest mlekiem dla alegikow nie ma wogole krowiego bialka i laktozy. a te placze to moze poprostu zwyczajne kolki ? jesli tak to wspolczuje ale na to nie ma lekarstwa samo musi przejsc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że sie wtrące bo sporo
bzdura ze pediatra ze nie moze przepisac ci mleka ze znizką! moje dziecko miało "kolki" do 5 miesiaca a zaczeły sie w 5 dniu zycia (karmiłam systemem mieszanym) po 3 miesiecu sie nasiliły. wypróbowałam wszystko łacznie z bebilonem comfort ( nie pomógł ) wszyscy nas oelwali- kolka i kolka. a ja i dziecko bylismy dosłownie na wykonczeniu. wkurwiłam się. bardzo sie wkurwiłam, bo dziecko cos boli a ja jestem bezradna. chodziłam od lekarza do lekarza.i nic. dokształciłam się i kupiłam pepti na własną rękę. "kolki" cudownie minęły po drugim karmieniu,zmiany na skórze po paru dniach. poszłam na szczepienie i z głupia mówię do pediatry że sama przerzuciłam dziecko na pepti. i nie wiem czy ma skazę ale bóle sie skonczyły. lakarz spojrzał w kartę- a tam cała litania moich wizyt z dzieckiem i milion srodków które nie pomagały. bez słowa wypisał mi recepte na pepti ze znizką ( chociaz nie prosiłam kupowałam za normalną cenę) do roku wypisywał mi pepti ze znizką.potem wysłał nas do alergologa który stwierdził że byc moze dziecko miało skazę ale mogła przejsc. Takze jak chcesz miec zdrowe zadowolone dziecko to kombinuj. jak cie jeden lekarz wyrzuci drzwiami to wracaj oknem. nie wiem czemu pediatrzy tak sie boją wypisywania mleka z refundacją,skoro mleko apteczne pomaga w wielu przypadkach. alkoholików czy narkomanów leczy sie bezproblemowo, a przy dzieciach takie szopki! ps. z mojej "wiedzy" czasem np nutramigen nie pomaga a pomaga pepti i na odwrót ( wiedza zdobyta od alergologa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×