Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

ja osobisice uwazam ze dady sa lepsze od pampersow ale u nas sie poprostu lepiej sprawdzily , i mala nie ma na uczulenia na zadne pampersy ani zadne jej nie odparzaja, no i cenowo tez lepiej to wychodzi chyba ze sie pampersy zlapie na jakiejs mega promocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz roznych wyprobowałam i najwieksza padaka okazały sie Huggisy i Happy ktore przelewały za kazdym razem-kazdemu odradzam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez slyszalam ze te hugisy to straszny nie wypał jest. najlepsze Pampers chyba :) tylko ze troszke sobie kosztuja niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie tak jak iwcia pampersy na noc i na wyjscia,dada po domku zużyte pieluchy w jednorazówki daje i fru.Szkoda zeby jeszcze specjalne worki (a są takowe)kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ale sklepy ostatnimi czasy zaczely robic super promocje na pampersy , chyba sie przeliczyli ,bo ludzie zaczeli kupowac tansze pieluchy to i oni troszke zeszli z cen :) ja np w auchanie kupilam ostatnio w cenie 29,99 za 62 szt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
auchan jest chyba tylko w bonarce? a tam mi wogole nie po drodze i tak szczerze to nawet nigdy tam nie bylam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ma dostęp do pieluch z hurtowni :d ale nie ma jakiejś kolosalnej różnicy. Popytam następnym razem co i jak i o te chusteczki :) Np jak bym chciała więcej wziąć, albo któras by wzięła ze mna na społke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel to zapytaj :) bede potrzebowala duuuuzo chusteczek skoro dziewczyny mowia ze przy jednym tyle schodzi. chyba mi lozeczka przyszly :D listonoszka przyniosla mi awizo bo b.duza paczka :) polece wieczorkiem na poczte jak sie ochlodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no husteczki schodza schodza... w ciagu 3-4dni paczka. ja wsadziłam małego do baseniku ale chwilke posiedział i wychodził z niego, troche sie bałam bo slisko zeby sie nie robnał wiec basenik schowałam-on jednak woli zasuwac po całym domu niz siedziec i sie chłodzic-niewie co dobre:P Asia a jakie te łóżeczka zamawiałąs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia co do kabarety to ja srednio lubie ale "Mariolka" jest zajebista:) hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mnie opierdielił wczoraj ze stanik mam ciasny hehe , a ja miałam na inna haftke zapmiety. W sumie sprawdziłam teraz rozmiar to musze 70 f kupic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, że troszkę dużo. Ogólnie pod biustem trzeba się mierzyc na wydechu i dośc mocno ścisnąc centymetr , natomiast w biuście ma być tak w miarę, nie za luzno nie za ciasno. W każdym razie nawet jeśli dobrze sie zmierzłaś to wyskakuje mi rozm 80 c :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×