Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

tak asia ale nie jest to niebezpieczne :) ja akurat ciagne buzia bo mi sie odkurzacza nie chce wyciagac za kazdym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tak czytam i jest bardzo zachwalany ale moja pierwsza reakcja jak przeczytalam o tym odkurzaczu... w zyciu by mi to do glowy nie przyszlo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam fride i tez nie narzekam, co prawda czasem jest ciezko sie dostac do noska ale wtedy go czyms zajmuje i jest ok. nieraz to nawet sie chichra z tego-zalezy od humorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fridą tak nie odciągniesz porzadnie jak katarkiem siła ssania nieporównywalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat nie mam porównania bo mały nie miał katarku tyle co własnie "kozy" wyciagam, wiec u mnie zdaje egzamin. ale siła napewno lepsza w katarku, Ineezz a Ty mas ztego katarka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to u nas byl duzy problem z katarem bo w 18 dni jej zycia trafilismy do szpitala bo nie mogla oddychac przez nos przez katar , wiec u nas oprocz katarku musielismy tez zakupic inhalator do nosa taki na sol fizjologczna tez super sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel po co Ci rozek do szpitala ? ja polecam zabrać jaśka pod głowe (jak ktoś z nim spi) mi się bardzo przydał! iwcia mam fride i katarek dlatego mam porownanie.Katarek wg mnie duzo lepszy i sie nie meczysz tym wsysaniem powietrza tylko odkurzacz to robi za Ciebie dużo sprawniej i dokładniej:) ja jestem zachwycona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel ja tez mialam nie kupowac rozna ale jednak zdecydowalam sie i sie przydal, noworodki lubia byc zwiazane ze tak powiem lubia miec ciasno bo tak sie w brzuszku przyzwyczaily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakuska daj jakis link tego inhalatora na sól fizjologiczną plissss:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe a mi się pochrzaniło angel:) rozek dla dziecka tzw becik jak najbardziej,ale w szpitalu daja więc jedynie do domu jak chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwazniejsze to zeby doczytac czy maja oprocz maseczki na twarz dla doroslych tez zeby byla dla dzieci bo ta dla dzieci jest mniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na jakiej zasadzie to działa?musisz dziecku trzymac buzie w tej masce i ono ma wdychac te opary czy jak to tam nazwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no bo własnie kiedys mi się wydawało, że musze to miec do szpitala :d spoko czyli nie musi być. A co do ciasnego spanka to mam spiworek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam jeden rozek i drugi dokupilam i kupilam z kokosem i ta wkladka tak smiedzi ze nie da sie wytrzymac, a nie wiem czy w rydygierze daja, na liscie jest do zabrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam jest taki zbiorniczek, wlewasz ampulke soli i wlaczasz i z tego leci para wodna z ta sola ja malej trzymam to przy buzi i nosku i ona to wdycha , starszym dzieciom mozna poprostu zalozyc taka gumke i ona bedzie trzymac ale to dopiero takim rozumnym dzieckom , takim malym lepiej trzymac :) super to nawilza drogi oddechowe, ulatwia oddychanie no i na katar u nas dzialalo super no i tez przy odciaganiu kataru po takim nawilzeniu nie uszkadza sie sluzowki nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angela spiworek to nie to samo, tam dziecko nie spi scisniete , a to wlasnie chodzi o to ze dzieciaczki lubia byc tak zawiniete i scisniete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu do Rydygiera trzeba mieć,a do Kopernika nic nie trzeba dla dziecka wszystko dają :D angel także wiesz kolejny zakup z bańki:D krakuska SUPER ten inhalator dużo osób go poleca coś musi w tym być. Apropo zdj małej cudo ;) Dawidka już widziałam fotki wczesiej - przystojniak rośnie,że Ho Ho też uważam,że cały tata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój wczoraj stwierdził, ze teraz laski to wszytsko kupuja a póxniej połowa jest niepotrzebnych rzeczy:) Ale mówił, że nasza lista jest oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zastanawiam czy paczka papmpersow (43szt) wystarcza mi do szpitala na dwoje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie jest to jakis mega wydatek bo ja za inhalator dalam 140 zl ale fakt jest przydatny , jak np slysze ze mala mi harczy lekko od katarku to kwestia 2 do 3 dni inhalowania 2 razy po 10 min dziennie i katarek ladnie schodzi , zreszta moj tez czesto tego uzywa bo ma problemy z zatokami i tez sobie tam sluzowke nawilza a potem ladnie mu schodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z drugiej strony moza mi moj dowiesc jak cos. bo mam jedna paczke "1" i jedna "2" a nie wiem ktore beda ok jak sie urodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez ma problemy ze sluzuwkami, jedna ma zwezona przez co tak chrapie w nocy ze samego siebie tym chrapaniem budzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia uwierz ze jedynki bede ok i to dlugo dlugo :) ja tez myslalam ze jedynki to raz dwa wyrosnie i kupilam tylko jedna paczke a potem jeszcze chyba ze 4 paczki dokupilam bo nosila jedynki ponad miesiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwojki mimo ze sa chyba od 3 kg to sa jednak sporo szersze i wieksze od jedynek przynajmniej takie moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×