Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

gorzej jak jakies olbrzymy urodze :D szwagier jak sie urodzil to prawie 5kg i od razu rozmiar 62 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakuska,a w którym miejscu na Królewskiej jest ten sklep medyczny? Asiu najwyżej Ci ktoś doniesie pampersy:D angel mój mówi to samo : połowa rzeczy niepotrzebnych i do kosza;P kiedys myslałam,że Go zabije! wyrzucił mi szczotki do lokówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineezz ja kiedys robilam generalny porzadek u nas w pokoju i wyrzucilam jakies puzzle z dziecinstwa mojego m a i tak byly niekompletne, to mial tydzien na mnie focha o to i mi do dzisiaj wypomina to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem za rozkiem, jak najbardziej- i jak ktos do mnie przychodził jak sie mały urodził to sobie nie wyobrazałam zeby wział dziecko na rece bez rozka, nie pozwoliłabym na to! ale to jest takie moje odkorbienie, ja to wogole jestem bardzo zazdrosna mama i nie lubia jak ktos oprocz mnie i D zajmuje sie moim synkiem, tak juz mam:) moze to nie jest dobre ale mnie to mało obchodzi alurat:) Asia ja 1 uzywałam dwie paczki ( w Twoim przypadku beda to chyba 4) i uzywałam ich tylko przez pierwsze dwa tygodnie, ale mysle ze tak do miesiaca beda spoko- a pewnie Twoje maluszki urodza sie mniejsze troszke wiec myzle ze mozesz sie zaopatrzyc w wiecej 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia blizniaki chyba sie takie duze nie rodza :D Inezz na samym koncu krolewskiej juz prawie przy uniwersytecie pedagogicznym i po tej stronie co uniwersytet. U nas w sumie najdluzej uzywamy trojek , ale juz mam ostatnie dwie paczki i bedziemy smigac na czworkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu pewnie mega wartość sentymentalną dla Twojego miały te puzzle :D a tak serio też bym wyrzuciła po co to komu takie niekompletne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwcia ja mam fiola na punkcie tego ze jak ktos do nas przychodzi i zanim chce maa wziasc albo sie z nia pobawic to koniecznie musi umyc rece :) ale to chyba mnie odwalilo przez rota jak miala, i nie pozwalam jej dotykac obcym bez umycia rak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole dostalam ostatnio nowa paczke podkladow na pieluchy i wstyd sie przyznac ale nie bardzo wiem do czego one sluza :D czy tylko do tetry czy do pampersow tez? to sie pod dupcie kladzie czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakuska i dobrze! wcale Ci sie nie dziwie, nawet jakby tego wirusa nie miała to przed takim malenstwem rece powinny byc czyste, bo duzo nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten sklep medyczny jest przy przystanku biprostal, na przeciwko prawie jest era :) Drugi oddział mają na płaszowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakuska dzięki;) jak sie zdecyduje to pewnie z all zamowie ja tam jeszcze 3 uzywam tzn Maja i nie zanosi sie na zmiane krakuska Twoja Pati to moją przegoniła :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah na bibrostalu do roboty wysiadałam a nie zwróciłam nigdy uwagi na ten sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz :D kurde ja pewnie kupie paczkę 1 , ajakś konkretna firma bo na forach każdy doradza inne . Paczka mokrych chusteczek wystarczy na początek ? Tylko tych rzeczy nie uwzgledniłam w liście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz nadal 3? wow! ja juz na 4 przeszłam chyba w 5msc jak dobrze pamietam... ale Twoja Maja to kruszynka jest... ja nie patrzyłam na wage tylko na to czy nie robia sie ciasne,jak juz widziałam ze robia sie odgnioty wokół pachwinek to zmieniałam na rozmiar wiekszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel w husteczki to Ty sie zaopatzr porzadnie:) bo taki noworodek to wali kupki jedna za druga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten sklep o ktorym ja mowie jest jeszcze dalej zaraz kolo budynku Uniwerku , jeden przystanek dalej niz biprostal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam sobie taki czteropak pampersa sensitive :) chyba 20zl dalam a i tak jedna paczke otwarlam juz dla siebie, bo zawsze sie przydaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel mój chytry mąż kupował by tylko Dada z Biedronki.Nie powiem używam jak muszę,ale nie ma jak Pampersy!chłoną bardziej siuski i pieluszka nie jest taka mokra jak przy dada iwcia no ;( malizna straszna podtluczyc jej za Chiny nie idzie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel ja pierwsza kupilam Pampersa- wogole cały czas uzywałam Pampersa, teraz jakis msc temu przeszłam na Dada bo juz nie ma tak wrazliwej pupci jak wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tak za miesiac tez na 4 przejdziemy bo juz kupa bedzie na placach w trojkach zamiast w pampersie :) No chusteczek idzie mega duzo :) choc u nas teraz sie chwilowo zwolnilo ich uzywanie bo ja myje pupe pod bierzaca woda jak jest kupa nie wycieram chusteczkami, ale tez mielismy problem z bakteriami w moczu wiec staram sie chronic ja przed tym zeby znow sie tam nic nie dostalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a macie jakis sprawdzony sposob na przechowywanie zuytych pampersow? tak zeby nie smierdzialo bo nie bede przeciez ganiac z jednym pampersem co chwile do kosza na dol z 4 pietra :D wiadomo jak ktos bedzie schodzil to mu bede wciskac zeby wyrzucil ale czasem sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jedynek uzywalam pampersa, potem dwojek i trojek dady dla mnie dada sa super :) mielismy tez paczke pampersow z lidla, a teraz mamy pampersy bo byly a auchanie na promo, jak sie skoncza to czworki znow kupie dady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez uwzam ze Pampers jest najlepszy, na noc zakłądam i jak gdzies idziemy ale tak to po domu to zakładam Dada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno mówimy io tym samym sklepie :) tam od biprostalu trzeba przejść kawałek. :) Zobaczę jakie będą promocje i może kupię róznych firm :) Pieluchy dada chwala podobno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia na pocztku kupa nie smierdzi:) wiec luzzz, pozniej jak dopiero zaczyna jesc normalne rzezy to juz zapach sie pojawia:) wiesz my praktycznie codzinnie wyrzucamy smieci wiec to nie problem, zawsze mozesz wsadzic w jednorazówke i zawinac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×