Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość Judka9876
Cześć Dziewczyny, U mnie też już zaczęły się nasilać wymioty:( wczoraj wymiotowałam od rana do 16:00 i dzisiaj od rana też mdli, chociaż teraz jest trochę lepiej tylko przeszkadza mi upał. U mnie dzisiaj w słońcu termometr wskazuje 49 stopni! I ja też jem tylko praktycznie bułkę z serem żółtym bo wszystko śmierdzi mi kiełbasą - nawet jagodzianka. A wczoraj chciałam napić się rosołu i nawet on spowodował u mnie wymioty:( Ale to wszystko jest nieważne, bo czego się nie robi dla naszych pociech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja-@@@@@
czesc laski u mnie nienajlepiej wczoraj plamiłam na różowo dzis na brązowo, ale nie mam boli krzyża ani brzucha wiec jakis dobry znak wziełam rano luteine , i 2 nospy narazie czuje sie ok mam dziwny niepokoj w dole brzucha , ale w tej chwili sprawdzałam nic nie leci. nie wiem czy to miało jakis zwiazek ale wczoraj przesiedziałam chyba z 3 godziny z laptopem na kolanach w złej pozycji która wciaz uciskała mi brzuch i napinała jego miesnie , moze to dlatgeo cos poleciało ???? nie wiem , zaraz bede dzownic do ginekolog i błagac aby dzis mnie przyjeła inaczej nie wiem co zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka9876
Kaja A może wypadałaby Ci w tym okresie miesiączka? Bo słyszałam, że takie niewielkie plamienie może wtedy wystąpić. Ale oczywiście nie lekceważ tego i pędź szybko do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja-@@@@@
narazie to nie moge dodzwonic sie do mojej gin. nie wiem co sie dzieje i czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka9876
To dzwoń do kogo innego, może inny Cię przyjmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja informuj Nas co u ciebie.... Moze to faktycznie tylko niegroźne plamienia zwiazane z okresem ... trzymam kciuki ,aby wszystko było w porzadku;;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja mam nadzieję, że wszystko będzie OK. Musisz dużo leżeć i odpoczywać!!! Wrześniowa mama a jak u Ciebie samopoczucie? Wróciły mdłości? Ja wczoraj wymiotowałam, a dzisiaj czuję się dobrze... I te dobre samopoczucia wzbudzają u mnie niepokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja, dawaj szybko znać co u ciebie, wierzę, że wszystko będzie ok Ja dzisiaj idę do ginekologa, który najprawdopodobniej będzie prowadził moja ciążę, cały weekend czułam się nieźle, upał mnie trochę męczył, ale to normalne chyba u kazdego, ze starszym dzieckiem pól soboty i niedzieli przesiedziałam w wodzie i było naprawdę fajnie. Chyba ciąża mi służy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja-@@@@@
siedze w pracy i staram sie juz od tylku godzin dodzwonic przegapiłam moment gdy oddzwaniała do mnie bo akurat wyszłam z biura byłam w toalecie juz 8 razy i czytso nic nie leci mam nadzieje ze to był jednorazowy wybryk mojego organizmu tak czy siak jak nie odbierze to jade i bede czekac w kolejce bo przyjmuje dzis do 20.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka9876
A dlaczego nie pojechałaś do szpitala albo innego lekarza? Nie lekceważ tego Kaja, bo takie nerwy jeszcze bardziej Ci szkodzą. Powinnaś wyjść z pracy i pójść szybko do szpitala albo innego lekarza. Ale i tak pewnie będzie wszystko w porządku:) Trzymaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja-kazde krwawienie w ciazy,nawet niewielkie,nawet pare kropelek powinno byc bezzwlocznie skonsultowane z lekarzem.Moze sie okazac,ze to nic takiego,ale nie wolno lekcewazyc takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaja mam nadzieje ze u Ciebie wszystko w porządku;) ninka u mnie niestety bez zmian tak jak piszesz te dobre samopoczucie wzbudza u mnie niepokoj u Ciebie chociaż sa jakies od czasu do czasu objawy wiec wszystko jest dobrze ciaza sie rozwija ;) do tego dzis bylam u lekarza bo dostałam infekcja pęcherza ;( bol brzucha pieczenie w srodku juz drugi raz w tym roku oczywiscie przepisal mi antybiotyk ... same problemy .... Dobranoc dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja-@@@@@
Mam dość Nie przyjęła mnie bo miala dzis wizyty do 21.30 Kazała brać 2x2 luteine, wychodząc od niej wstapilam do marketu skorzystał m z toalety i byla krew, teraz też trochę widziałam Chciała mi dac zwolnienie, na miesiąc ale sie nie zgodziłam , więc dała na tydzień Ale zdecydowałam że idę do pracy jutro, Nie będzie mbie nikt oszukiwał ani ja sama siebie że bedzie dobrze, Wiem jak to sie skończy takkkkkkkk samo jak wtedy, A luteina tylko sztucznie to podtrzymuje, i wydłuża proces w czasie, Nawet nieeee wiem cxy tam cos jest o co warto walczyć, nadal nic nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja w taki sytuacjach odpoczynek i leżenie jest jak najbardziej wskazane !!!! Jedź do szpitala, jak powiesz, że jesteś w ciązy i masz lekkie krwawienie przyjmą Cię bez mrugnięcia okiem !!! Nie lekceważ tego! Jest szansa dla Twojej dzidzi !!! A Pani Ginekolog to szkoda gadać.... brak słów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja-@@@@@
Ja sie poddalam Nie jestem w stanie dłużej zniesc tych nerwów i stresu to mnie wykańcza Chce wrócić do normalnego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja-@@@@@
Ninka Jaka szansa dla jakiej dzidzi? Nawet nie wiadomo cxy tam jest bo nie bylo widac na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidsta
Masz dzisiaj gorszy dzień nie załamuj się, wszystkie jesteśmy z Tobą i pozytywnie myślimy!! A u mnie coraz gorzej z samopoczuciem, dzisiaj nic mi nie smakuje ale się zmuszam bo wiadomo trzeba. Jeden dzień jest wszystko ok na drugi znowu mdłości i tak w kółko :( Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja... domyślam się, jak jest Ci ciężko i jak się boisz... Myślę też, że rozumiem Twoje pragnienie powrotu do normalnej codzienności.. Czasami przychodzą takie dni, że choćby się chciało to trudno jest pozytywnie myśleć... Dziwię się Twojej lekarce.. że bez zbadania kazała brać luteinę.. Mam niestety inne doświadczenie z przyjmowaniem do szpitala, niż napisała Ninkaa. Mi powiedzieli, że na tym etapie nic się nie da zrobić, a to czy będę leżała w domu, czy na oddziale nic nie zmieni.. Tyle, że w domu na pewno się będę bardziej komfortowo czuła.. Kazali brać leki i prowadzić spoczynkowy tryb życia.. Kaja, jeśli mogę Ci coś zaproponować to pojedź jutro rano do lekarza lub na SOR do szpitala. Tam na 100000% Cię zbadają. Nie muszę Cię zostawiać na oddziale ale zbadać muszą. Czytałaś też o tych moich doświadczeniach w jednym szpitalu? Nie możemy się poddawać.. Pamiętasz też o tych różnych sprzętach? i ich jakości?.. jednego dnia lekarz stwierdził "za mały i prawdopodobnie pusty" a drugiego dnia na innym sprzęcie widzieliśmy bijące serduszko.. Nie powiem Ci , że na pewno będzie dobrze... Ale jest taka szansa... Plamienia występują u bardzo wielu kobiet... I kończą się pomyślnie.. Jeśli dasz radę jutro pojechać na SOR.. lub pojechać do innego lekarza to daj proszę znać.. Dziewczyny i ja myślami jesteśmy z Tobą... Trzymaj się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaja rossa ma rację... też wszystko zależy od podejścia lekarza i od sprzętu... gdybyś mogła podjechać gdzieś i się zbadać.... moja siostra też na początku miała plamienia i dostała duphaston , całą ciąże była na zwolnieniu i głównie odpoczywała i leżała ale ciąże donosiła i ma zdrową córę :) trzeba być dobrej myśli... jesteśmy z Tobą :) odpoczywaj jak najwięcej :) i daj znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka9876
Kaja Nie poddawaj się, jedź szybko do szpitala tam na pewno Ci pomogą! A tą lekarkę to kopnij w dupę i ją zmień!!!! Co to w ogóle za porządek, że ona nie chce przyjąć kobiety, która plami w ciąży. Już ja bym jej dała wygawor, to nie lekarz tylko jakaś kpina!!!! Skąd jesteś? Jak z Warszawy to ja też i mogę Ci polecić jakiegoś dobrego lekarza. Daj znać co i jak, jestem myślami z Tobą i trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mogę sie przylaczyc? jestem juz na innym watku ale warto sobie pogadac na dwoch:) a wiec jestem mamą 6 letniej Julki, 26 maja zobaczylam na tescie dwie kreseczki:) jestem teraz w 10 tygodniu, termin na 3 luty. pozdrawiam was serdecznie i bede zagladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magduliska-witaj:) Kaja-Roosa ma racje,jesli jest jakas szansa,to trzeba walczyc do konca,nie poddawaj sie. NICK........Data mies..Cykl.....Termin por...... tydz. ...... miejsc. beybe29........30.04.....26dni.....02.02.2013.....7...... ... .Zielona G. Martituska81. 28.04......29........02.02.2013................Plumouth Inspektor1......30.04.....30........07.02.2013...... .......Tychy/Jastrz. puszeknieokruszek..05.05....31...09.02.2013......7....... ..Rzeszów netta2..........04.05......26........11.02.2013 ..............Warszawa Anitka90.......08.05.......28........12.02.2013......... .....Kraków moje konto....17.04.......28....... 24.01.2013................ Radom Bayer Lev.......24.04.................29-01-2013....11...........Niemcy qociakwawa...12.05.......28........15.02.2013............ .. Warszawa AlicjaAlaAlicja...22.04.....??.......29.01.2013......8... Piotrków Tryb. Nowicjuszka2000..15.05..28........18.02.2013.....5......Bydgoszcz Ninkaa86......11.05......30..........17.02.2013.....5..... ..Szczecin goska986......01.05........28.........5.02.2013.....8.... .....Brodnica BetiGl.........11.05........27........??.02.2013......6.... .......Gliwice księżniczka...18.05.......26..........22.02.2013....6... ......Wrocław wrzesniowa mama...23.05...30......28.02.2013................UK Judka9876............15.05....28......22.02.2013............Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidsta
NICK........Data mies..Cykl.....Termin por...... tydz. ...... miejsc. beybe29........30.04.....26dni.....02.02.2013.....7...... ... .Zielona G. Martituska81. 28.04......29........02.02.2013................Plumouth Inspektor1......30.04.....30........07.02.2013...... .......Tychy/Jastrz. puszeknieokruszek..05.05....31...09.02.2013......7....... ..Rzeszów netta2..........04.05......26........11.02.2013 ..............Warszawa Anitka90.......08.05.......28........12.02.2013......... .....Kraków lista...............8.05.......28.......11.02.2013...... 8. ...... Poznań. moje konto....17.04.......28....... 24.01.2013................ Radom Bayer Lev.......24.04.................29-01-2013....11...........N iemcy qociakwawa...12.05.......28........15.02.2013............ .. Warszawa AlicjaAlaAlicja...22.04.....??.......29.01.2013......8... Piotrków Tryb. Nowicjuszka2000..15.05..28........18.02.2013.....5......Bydg oszcz Ninkaa86......11.05......30..........17.02.2013.....5..... ..Szczecin goska986......01.05........28.........5.02.2013.....8.... .....Brodnica BetiGl.........11.05........27........??.02.2013......6.... .......Gliwice księżniczka...18.05.......26..........22.02.2013....6... ......Wrocław wrzesniowa mama...23.05...30......28.02.2013................UK Judka9876............15.05....28......22.02.2013............ Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka9876
Kaja Odezwij się do nas i daj znać co się dzieje??? Martwimy się o Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja-@@@@@
cześć dziewczyny. tak jak mówiłam jestem w pracy, czuje się tak sobie nie plamię, mam tylko dziwne skurcze ale żołądka rano wzięłam no-spe na pusty żołądek i mnie muliło do tej pory. wracam do domu i będę leżała , jutro jak bede czuć sie tak jak dzis również przychodze do pracy tylko praca pozwala mi normalnie funkcjonować i nie myśleć wciaż o jednym siedze za biurkiem, kręgosłup co prawda jest obciążony przy takiej formie pracy,ale przynajmniej dużo nie chodzę, nie dzwigam/ po rozmowie z mężem zdecydowałam, ze poczekam do czwartku i pójdę na tę wizytę, zobaczymy czy coś będzie na monitorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka9876
Kaja Oczywiście rób jak uważasz, ale ja bym mimo wszystko radziła pójść Ci do szpitala lub innego lekarza. Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie,odebrałam wyniki krwi chodzi o cukier i wyszły mi ze mam 124.08mg/dl ja sie nie bardzo znam na normach poziomu cukru i wyszukałam w necie ze norma jest do 100 a od 100-125 jest stan przedcukrzycowy,jak to u was wyglada bo sie troche zaczynam martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×