Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samanta mamba

prawiczki - dlaczego nie zaprosicie jakiejs dziewczyny na kolorowego drinka?

Polecane posty

Gość milena kombinuj dziewczyno
bo bedzie druga fiku miku na kafe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
Oczywiscie , ze sa normalne dziewczyny , ktore chca normalnego faceta. Sa tez normalni faceci , ktorzy wchodza w normalne zwiazki. A sa tez i tacy ktorzy sie do zwiazkow nie nadaja. Natura doskonale to wyrownuje. Ci co sie nie nadaja do zwiazkow nie sa do tych zwiazkow wybierani. Chyba lepiej aby jakis nieudacznik byl sam niz mial zatruwac zycie jakiejs dziewczynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"moim zdaniem przez swoja frustracje wyładowujesz złość na kobietach które maja cie w dupie" Skoro mają mnie w dupie to co to komu przeszkadza? "a co ciekawe oferma jest starszy o 10 lat i wcale nie ma w nim takiej zawisci" Teraz to musztarda po obiedzie. 10 lat wcześniej to musiał mieć chłop naprawdę ciężko. "on mial pecha w zyciu, a ty masz po prostu podły charakter przez który żadna cie nie chce ' Pecha miał? To już nie, że za mało próbował tylko, że pecha miał? Szybko zmieniasz zdanie. No patrzcie, co za czasy - pecha można złapać jak katar. To jaki jestem jest rezultatem a nie przyczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Oczywiscie , ze sa normalne dziewczyny , ktore chca normalnego faceta" W Cosmo napisali. Musi być prawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba
Skoro mają mnie w dupie to co to komu przeszkadza? " no jak widać tylko tobie, skoro każdą dziewczynę czy kobietę po związku obrażasz, a przecież teraz coraz częściej to kobiety zakańczają związki, goniąc facetów w cholerę, więc nie wiem jakie one pokrzywdzone, no chyba ze każda samotna kobieta w okolicach 30stki musi być wycieruchem, ja juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że są "normalne dziewczyny". tylko że normalne dziewczyny to w wieku 30 lat mają już "normalne rodziny" z "normalnymi facetami" a nie cudują z kolejnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tobie zaoferuje 27 randek i dotknąc się nie pozwoli aby zobaczyć czy naprawdę Ci zależy " , a co do tego to jeszcze będzie sie z kimś innym spotykac co będzie ją dotykał i wiadomo co robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
Granica wiekowa lezy okolo 30. Dla obu plci. To w tym okresie wymagania spadaja. Okres lekko po 30 to druga fala zawierania zwiazkow. Panny spuszczaja z tonu bojac sie ze zostana same a panowie obnizaja pulap zeby nie byc podejrzanym o gejostwo. Jesli ktos nie zostaje wybrany na partnera w okresie po 30 to niestety zaczyna byc rownia pochyla. Coraz bardziej dziwaczejacy , zgorzknialy i stetryczaly osobnik , coraz bardziej niepasujacy do swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samanta - z którym prawiczkiem chcesz się umówić, że tak szalejesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhah haha hahha haha
//darkera chuj trafia ze siora sie hajta a ten nawet laski za reke nie trzymal mimo ze jest starszy. Cale szczescie ze nie mam rodzenstwa i nie musze sie do nikogo porownywac // dokładnie:D zaraz będzie miał 3 dychy na karku a on nawet cycka nie dotknął:D:D ale co mu zostało?? tylko trolować na kafe i czepiac się tych kafeterianek :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfwfwef
Milena z jakiego miasta jesteś jesli mozna wiedziec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba
BSA a jaki ty masz swiat erotyczny jak jestes prawikiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milena z jakiego miasta jesteś jesli mozna wiedziec przykro mi ale już nie udzielam tutaj takich informacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
BSA - nieprawda. Jest spora grupa ludzi , ktorzy zaczynaja pozniej. Ijest tez cos takiego jak wlasny rozwoj. 25-latki a 30 latki to jednak moga byc zupelnie rozne osoby pod wzgledem rozwoju emocjonalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reserved+ban
Też mi coś. Ja nigdy nie dotknąłem cycka kobiety xd a matki tez nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
BSA - poza tym mysle , ze okolo 30 wiele z tych zdziczen i zdziwaczen mozna jeszcze wyrownac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietom jest łatwiej bo gdy młode to zawsze się ktoś przyplącze. Moja siostra była w Sopocie na majówce i za każdym razem gdy wychodziła na miasto z koleżankami czy klubów, dyskotek, w autobusie (sic!) to faceci do niej uderzali. Powiedziała, że nigdy nie sądziła, że ma aż takie powodzenie. A z drugiej strony ja co stara się i stara się i stara się i stara i w efekcie końcowym kopa w mordę dostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
Argen - Ty to po prostu musisz sie zakochac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reserved+ban
Nie. Chyba, że jako niemowlak, ale to się nie liczy. i nie pamiętasz ?:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reserved+ban
SamotnikXI-przyjemny w dotyku, taki mięciutki, ale żeby było to aż takie niesamowite, to znów przesada. skąd wiesz BSA ? czyli miałes laske kiedyś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
Darker - widocznie niewlasciwie sie starasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
BSA - na 25 letnich prawiczkow tez sa skuteczne metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"SamotnikXI-przyjemny w dotyku, taki mięciutki, ale żeby było to aż takie niesamowite, to znów przesada." Nic mi ta informacja nie dała, i nie ma dla mnie znaczenia. Niech sobie jest jakie jest. I tka nigdy nie dotknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mówiąc wprost, to 25 letni prawiczek wolał by isć na ryby, niż z dziewczyną do kina" jak miałem 25 lat to na pewno bym nie wolał. ale wtedy miałem jeszcze złudzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mówiąc wprost, to 25 letni prawiczek wolał by isć na ryby, niż z dziewczyną do kina. " Nie zaprzeczam. "Darker - widocznie niewlasciwie sie starasz." Zabawne, że prostaki starają się właściwie. Widocznie im więcej wódy w siebie wlejesz, im więcej spraw zawalisz i im bardziej masz wszystko w dupie tym właściwiej się starasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×