Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samanta mamba

prawiczki - dlaczego nie zaprosicie jakiejs dziewczyny na kolorowego drinka?

Polecane posty

Zuza Gdyby to co piszesz było prawdą, to byłabyś wyjątkiem i by Cię do takich programów zapraszano. Baby mają ciśnienie na wysokich, taka jest biologia i nic nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
BSA - podchwytliwe pytania zadajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
Frodo - lata mi na co maja cisnienie jakie baby. JA lubie takich. Latwiej im patrzec w oczy , nie trzeba zadzierac glowy. Sa wygodniejsi w blizszym kontakcie. Latwiej sie z nimi tanczy i jeszcze kilka innych udogodnien , o ktorych nie bede pisac na kafe. Jeszcze jakies pytania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
BSA - ja bym Ci sie tez nie spodobala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna Amelia & 31 "Latwiej sie z nimi tanczy..." Ja z kolei nie znoszę tańczyć z niskimi, bo przy obrocie czasem dostaje ich łokciem po łbie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
22:04 [zgłoś do usunięcia] frodo the niziołek Zuza Tylko jedno - gdzie jest smok? Wawelski ? Pekl po tym jak zjadl owieczke pelna siarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
Aneta - z pelnym szacunkiem ale ... w jaki sposob dostajesz lokciem po lbie w tancu od niskiego faceta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
frodo - jesli masz zamiar konkurowac z offerma w epitetach to znajdz sobie kogos innego do rozmowy. Jeden prymityw na tym forum wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
BSA - bo jak sam jestes wysoki to dla Ciebie kazdy inny to kurdupel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frodo - bo za bardzo skupiłeś na tym wzroście, że tylko widzisz pary gdzie są tylko wysocy kolesie i niższe od nich partnerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, jak taki co ma 170 cm w ogóle śmiał mieć jakąkolwiek partnerkę... Popierdolone xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
frodo - nie obrazam sie tylko mam na dzisiaj dosyc chamstwa w wydaniu offermy. Jak zatesknie za prymitywnymi wyzwioskami to poszukam gdzie on pisze. Teraz chcialabym pogadac bez epitetow. Umiesz ? I powtarzam Ci raz jeszcze /tym razem po raz ostatni/ JA lubie to co lubie i nikt mi nie bedzie narzucal co mam lubic i co mam preferowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotnik Nie skupiłem się, po prostu tylko takie pary są. Chociaż dzisiaj widziałem jedną laskę 195 chyba miała serio. Tej będzie ciężko wyższego znaleźć, choć ładna babka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza Ja Ci nic nie narzucam, robi to Twoja biologia. Stawiam dolary przeciw dolarom, że w tematach "Jaki facet jest atrakcyjny" piszesz jako pierwszą cechę "wysoki", a tu sobie jaja z karakanów robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
BSA - zawsze mozna sprawdzic czy sie ludzie sobie spodobaja. Ale dla mnie liczy sie konfrontacja w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
frodo - no to przegrales te dolary. Na drugi raz sie tak szybko nie zakladaj bo z torbami pojdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na miescie ich widze i są młodzi i co ciekawe mają panny np kiedys widziałem w sklepie pare ona szczupła ok 175 cm on bears ok 100kg przy ok170 cm i ona mówiła do niego mój misiu i go całowała . kurwicy dostałem jak to zobaczyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×