Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evelin7046

Czy macierzyństwo odebrało Wam wolność ;/?

Polecane posty

Gość Ma rzenia
Cześć , u mnie pogoda okey nie pada przynajmniej. Chociaż niestety chyba będzie...Reszta też w miarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
witam. U nas pada, raczej kropi ale jest ciepło! Wczoraj moje dziecko zasneło o 19 w samochodzie i spała jak zabita do samiutkiego rana. Byli z opiekunką nad rzeką, wypływała się- super! Dzisiaj pierwsze ćwierćfinały- Port-Czechy. Sorrela- jak tam remoncik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrna - wcięło mi posta :( Witam sie z wszystkimi szybciutko i narazie musze zając sie pracą ale za godzinke bede :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem! No wiec dziś bede sprzatac i ogladac desperatki :) Gotowanie zostawie na weekend a sporo tego bedzie bo mam gości. Jutro zrobie zupe ogórkową, w sobote: rosół, sałatke gyros i grilla, a w niedziele przyjada kolezanki z dziecmi (dzieci bedzie razem az 6!) to do zupy zrobi sie naleśniki :) Takze dziś posprzatam sobie łązienki i podłogi i bede odpoczywac przed TV :) Jakis relaks tez mi sie nalezy :) A co! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) echhhh ja tez ostatnio tak mam,ze caly dzien mysli kosmate mi po glowie kraza a wieczorem padam na twzrz po calym dniu zajmowania sie moim malym aguuuuuu ;):P:P:P mireczkowataaaa :) kiedys dyskutowalysmy na temacie o lasce,ktora chciala sobie nauke jazdy na R1 zrobic:D pamietasz?:D haha...no a moj temat...coz,zapowiadal sie fajnie ale laski mi poznikaly,wpadly w wir macierzynstwa chyba :) moze jeszcze powroca:) Milego dnia lasencje:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, a co do kosmatychmyśli, to oczywiscie wczoraj znowu z Mężem padlismy na pysk :( eh.... brak słów - a mam teraz niepłodne wiec mozna by sie wysilić, nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
hot mama- pewnie, że pamiętam tą laskę. Swoją drogą ciekawe, czy w końcu się zdecydowała:):) Ja jeszcze motocykla w tym sezonie nie odpaliłam- a muszę na przegląd pojechać! Laski, to ja się pochwalę :):) U nas wczoraj było gorąco. Nawet jak padam na pysk to jakoś tak mój facet potrafi zrobić, że z tego pyska mnie podrywa :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm:) ;) Zabieram sie za robienie obiadu poki mala spi, ostatnio wszystko moglabym jesc z parowara:) jakos sie zafiksowalam i koniec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mireczkowataaa :) tez sie zastanawiam czy sie nauczyla;) hehe a nasz moto stoi bo bidok ma silnik do naprawy....ale w tym sezonie bedzie naprawiony:):):) Jak wczoraj zaszalalas to dzisiaj blysk w oku ;) echhh to lepsze niz maseczka z hialuronem :D:D:D Dobra ide do garow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie moze pochawale faktem,iz moje dziecie odkad skonczylo 4 miesiace zaczyna mi przesypiac nocki!:) jupi! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
hot mama - to extra!! Moje dziecko chyba w wieku 2lat spało całą noc. Między innymi dlatego spała z nami- bo się nie budziła :) Mój facet naprawia teraz swój motocykl- znowu konkretna suma pójdzie! Czemu to takie drogie?? A ja gotuję na parze- też się uzalezniłam- dzięki córce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski ja jakos nie wiem co pisac, chyba wybilam sie z rytmu. Wczoraj mielismy 3 rocznice slubu, moze nasza osatnia, kto wie. I zadne z nas nie pamiętalo dopiero dzis rano sobie przypomnialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
Sorelka- masz tu ode mnie parę kopniaczkó, zebyś przestała tak gadać :):) My w ogóle żadnych rocznic nie obchodzimy- ślubu nie mamy:) Kiedyś tam wymyśliliśmy sobie, ze będziemy świętować datę pierwszego seksu, nawet mój facet w kalendarzu zaznaczył :) I oczywiście zapomnieliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorella - no to jest gorzej niz myslałam z Wami :( Ja na 3 rocznice slubu jak sie rano obudziłam to koło poduszki lezała paczuszka z pierścionkiem. Mam go codziennie na palcu. Mąż wtedy sam wyszedl z inicjatywą i sam wybrał (zaręczynowy musiałam sama wybierac) więc tym bardziej sie cieszyłam :) oczywiscie nic nie mówiłam ze zbliża sie rocznica - sam pamietał. Mireczkowataa - zazdroszczee :( eh.... hot mama BB - no to super ze dzieciaczki spią! Moja zaczela spac cale noce jak skonczyla roczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz moto tez sobie postal wlasnie bo 2000 miala kosztowac naprawa:O zobaczymy ile teraz na to pojdzie:O szok :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
Sorelka- mój ojciec do dzisiaj zapomina :) Sama mu wpisuję w kalendarz. A przykład z seksem był tylko przykładem na rocznicę, chcialam Cię pocieszyc :) Hot mama- no nas właśnie tyle to wyniesie. Pompa hamulcowa i przewody :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dla męza nie kupuje prezentow on mi tez nie. Ja chyba nigdy nie dostalam nic od niego oprocz piersciona zareczynowego, kotrego nie nosze bo ja pierscionkow nie nosze, nie lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam Was dziewczyny od pewnego czasu i dziś odważyłam się napisać :D jeśli nie macie nic przeciwko zostanę tu na troche? Ostatnio dużo nowych dziewczyn tutaj zawitało i to mnie zachęciło :) Naprawdę miłą atmosferę tworzycie aż miło tu wchodzić. Podoba mi się jak sobie radzicie jako mamy i żony, Wasze plany dnia sprawiają, że też tak chce! :D Ale my dopiero zaczęliśmy starania... Martwi mnie tylko sytuacja Sorelli :( czytałam od początku co pisałaś i troszkę zazdrościłam (ale w dobrym tego słowa znaczeniu - po prostu myślałam, że fajne masz życie ;)) a potem jak zaczęłaś pisać o syt z mężem... ehh ;( nieraz mi się łezka zakręciła... ja jestem jakimś takim może naiwniakiem trochę i bardzo wierzę w happyendy i w Twojej sytuacji też mam nadzieję, że coś się jednak poprawi... :* ps piękne te Wasze pociechy już nie pamiętam dokładnie, które z Was wklejały linki do zdjęć ;)) Pozdrawiam Was serdecznie! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mireczkowataa --- mnie juz chyba nie da sie pocieszyc ale w sumie mi chyba tak sie dobrze, nie musze udawac - czego nie znosze. Przemyslalam wszystko i remont zrobie za swoja kase, nie chce mu byc nic winna. Mieszkanie nie jest jego i nie powinnien placic za remont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorella a jak mu powiedziałaś że za swoje pieniądze zrobisz remont to nie pytał dlaczego tak chcesz? Nie miał jakichś przeczuć, że coś jest grubo nie tak? Myślisz, że on ma takie samo podejście jak Ty do całej tej sytuacji? Z tego co pisałaś to jesteście raczej dla siebie obojętni.. Kurcze przepraszam, że tak dopytuje nie musisz mi opd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę być mamą! witamy na wątku Wiesz co mieszkanie dostalam i mimo ze juz bylismy malzenstwem to i tak nie wchodzi ono do wspolnego majatku bo tak zastrzegla to osoba ktora mi je dala. Mysle ze dla niego to tez bedzie na rekę, po co ma wladowywac kase w cos co nie jest jego a slepy nie jest wie co sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt, ślepy nie jest: - brak seksu - brak rozmów - brak spedzanego czasu ze sobą to wszystko prowadzi do ...... chyba wszyscy wiemy :( Ale szkoda córeczki - taka sliczniutka dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×