Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evelin7046

Czy macierzyństwo odebrało Wam wolność ;/?

Polecane posty

Zupe śnidadaniową :) Tzn, wczoraj gotowałam wieczorem na rano owsianke do córki: - kasza jaglana, płatki owsiane, przyprawy, rodzynki, masło i miód :) no i zostało w garku, wiec dzis podgrzałam, wlałam do termosu i wlasnie zajadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh no tak jak pisałam jak się nie uda przez 2-3 miesiące to pójdę do gina z tym problemem, teraz biorę kwas foliowy i dużo się kochamy, więc czas pokarze czy jest czym się martwić ;) Mam 31 lat to rzeczywiście fajny czas byle był owocny! :) co na to śniadanie??? bom ciekawa :D ja dziś sobie wzięłam melona do pracy zaraz się za niego wezmę :P no właśnie nie ma dziś Ma rzenia no i HOT mamy!! Dziewczyny wracajcie! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz kilka razy przybieralam sie do zrobienia owsianki ale jakos chyba tego nie przelknę. Jem otreby prazone z jogurtem ale takiej papki nie dam rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owsianka jest na wodzie ;) Mi smakuje. Jak siedziałam z córka w domu to jadlam prawie codziennie. Musze do tego wrócic. Kupie termos. Moze nie bede tyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorella a co będziesz robić na głowie? jakie masz włosy? może coś podchwyce, bo nie mam pomysuo a chciałam coś zmienić :D do wesela zapuszczałam włosy i grzywę bo zawsze nosiłam prosto ściętą i teraz nie wiem czy do niej wracać czy dalej zapuszczać... lato idzie to może z grzywką nie najlepiej bo gorąco.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem maniaczka. Przed ślubem potrafiłam siedziec przed kompem i obejrzec wszystkie odcinki Przyjacioł albo Seksu w Wielkim Mieście :) Po porodzie jak usypiałam córke na rekach (byl taki okres) to włanczalam film na kompie z napisami - ziuzialam ją i oglądałam -żeby sie nie denerwować. Depseratki, Greys Anatomy, 90210 czy One Tree Hill, albo Ugly Betty amerykańska wersje ;) Takie odmóżdzacze mi dobrze robiły :) Kiedys był LOST, Dr.Hause mi nie podszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam z siostrą wczoraj w kinie na śnieżce z Kirsten Stewart :D fajna bajka hihi ja oczywiście nadworna beksa przeryczałam pół filmu ;) to u mnie norma, na seriale jakoś nie mam weny... zbierałam się pół roku do pamiętników wampirów bo namawiała mnie przyjaciółka ale jakoś to nie moje klimaty poza tym jakoś na necie nie chce mi sie szukać :P a Ty na jakiej stronce oglądasz te seriale czy ściągasz może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce byc mamą! - mam wlosy do lopatek, jasny blond, proste sciete na równiotko, ja mowie ze od linijki :) i zima zrobilam sobie grzywke jak ma A. Dygant od zawsze za mna chodzila i sie odwazylam. Podobno bardzo mi pasuje wiec jestem zadowolona. Dzis ide na kolor i odswiezenie fryzury jak co 4-5 tyg. Mam 31 lat! - no ja tez jestem maniaczka cały komp mam zawalony w serialach ogladam: Bones, Kryminalne zagadki NY i Miami, Dr. House, polskiego Pit Bulla - stary ale uwielbiam ze wzgledu na teksty i Dorocinskiego, Fringe, i jeszcze jeden ale kurcze wylecial mi tytuł o rozwiazywaniu zagadek kryminalnych sprzed wielu lat - taka blondyna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja już nie ściągam bo nie mam neta w domu. Kiedys ściagałam na starym domu - i mialam wszystko w ulubionych - teraz juz nie wiem czy bym umiała ;) Teraz sezon Gotowych mam na płytce DVD od kolegi :) Ja ide w srode na Jak urodzic i nie zwariowac :) W srody masz 2 bilety w cenie jednego :) w ultikinie i w Cinema City :) Sorella : Dowody Zbrodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam właśnie też długie tylko teraz już od prostownicy zniszczone końce i musze je podciąć mi z grzywką też było fajnie tylko jak już teraz zapuściłam to mi trochę szkoda bo to nie jest łatwe zadanie ;) chciałabym może tak mniej wiecej na środku przedziałek zrobic, Mariny Łuczekno włosy mi się podobają :D też miałam przed ślubem takie ombre i nie wiem czy nie wrócę do tego... a moje naturalne bo blond teraz mam szokoladę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny byłyście może w egipcie turcji albo tunezji? podpowiecie coś gdzie lepiej jechać na wakacje? bo to mogą być nasze ostatnie wakacje bezdzietne :D z dziećmi to raczej gdzieś w kraju chyba przynajmniej przez pierwsze parę latek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO NO WLASNIE DOWODY ZBRODNI - COLD CASE Ja bylam i w Turcji i w Tunezji i jakbym miala wybrac to jednak Tunezje ale ja jestem wierna fanka Wloch - Italia to moja milośc, kocham wszystko co wloskie. Grecja tez spoko tylko nie wiem jak jest tam teraz NIe polecem Dominikany i generalnie Karaibow- gorąco i nudno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój Małż szuka opinii na necie i ludzie piszą często, że w tunezji jest brudno i nie radzą wychodzić poza teren hotelu.. prawda to? pewnie zależy od miejsca i hotelu z tą czystościa... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic nie polece, bo niestety Mój Mąż jest zatwardziałym Polakiem który nie wyjeżdza za granice - wyjatek to rodzina w Niemczech - ale samolotem NIGDZIE! Nawet ustapiłam i w podróz poślubną zamiast gdzieś lecieć to pojechalismy do ZAKOPANEGO :( ale tez było fajnie. mielismy wycieczki do Wieliczki i Krakowa. Potem do Wisły na otwarcie skoczni - był Małysz i koncert zespołu KOMBI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez bylismy w drugiej podrozy poslubnej w Zakopanem i w Krakowie. Uwilebiam Krakow - moge tam jezdzic co roku ( i kiedys faktycznie tak bylo) i nigdy mi sie nie nudzi. Czy w Turcji i Tunezji jest brudno? hmm kwestia podejscia to nie Hollywood i 5th Avenue. To kraje muzulmanskie i czesto wydaje sie ze faktycznie one maja specyficzny klimat. Ale ja trafilam na naprawde fajny kurort i w Turcji i w Tunezji. Radze brac pod uwage tylko i wyłacznie 5 gwiazdki, nizej nie schodz!!! Zwroc uwage jak daleko hotel jest od ulicy bo tam jest czesto tak ze hotele stoja przy samej ulicy i zaraz za ulica jest promenada i woda - moze byc glosno. Ja poza hotel normlanie wychodzilam, szwedalam sie wszedzie. Na Dominikanie sie nie wychdozi poza teren hotelu samemu bo moga Cie zaciukac za 2 dolary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie może pomysł jak wybawic plame z farby na spodniach ? Mąż nie widział ze ma poplamioną nogawke po wylanej farbie w pracy i Vanisch nie pomógł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki sorella ja właśnie też ten egipt chyba bym wolała... co do plamy to po podobnym wypadku mojego Męża spodnie wylądowały w koszu niestety bo próba sprania tego czym kolwiek skończyła się właśnie odbarwieniem spodni a były noweee ! ale mój kochany to taka właśnie gapa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spodnie sa typowo do pracy, więc i tak bedzie nosił :p no ale bede sie jeszcze starac jakos uporac się z tą plamą :) Ja jestem z Poznania :) ale własciwie to okolic :) bo sie przeprowadziłam :) ale pracuje w P-Ń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×