Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bezwzględnie_tak

zdradziłam męża z sąsiadem, jakie to banalne...

Polecane posty

Gość a mój sąsiad
zdradził ze mną żonę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój sąsiad
napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie to banał. 💤 Nie uwierzysz ale właśnie teraz ktoś na świecie odbywa teraz seksualny ze swoim sąsiadem. Potępiam !!! :D :D :D ...a chodzi ci o to by ciebie trochę powyzywać. :D Trzeba było tak od razu że czujesz niedosyt zdrowej tyrki. :D Niestety nie wiem jak wyzywa się żony dające duupy sąsiadowi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela nie narzeka Choć musiałem dorysować uśmiech, by wyrażała jakieś emocje. :P Inaczej nadal byłaby zwykłym wałem z kołdry. Pani sąsiadkowa przyruchawko :) Pewno listonosz też cię ciachnoł ale w duupę ale to pewnie będzie w innym temacie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że masz doświadzczenie w temacie, to dobrze, jest z kim podagać :) poza tym uważam,że zdrada z sąsiadem to nie-zdrada, bo to prawie jak mąż, prawda? no, może kuśkę ma większą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wręcz przeciwnie nie mam zielonego pojęcia o zdradzie. Jestem monogamistom. I Ela dobrze o tym wie, że jak będzie "sąsiadka", to kopnę ją w duupę. To uczciwe rozwiązanie. A ty nie zamierzasz się przenieść się do sąsiada ? Skoro taka jesteś zaspokojona i szczęśliwa. :D Jeden orgazm, to nie sielanka na całe życie. :D Ale co ja mogę o tym wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z przyjemnością odpowiem, że chcę smażyć się w piekle. Za taki orgazm Warto.W dodatku jest on obietnicą wielu innych, więc czekam z utęsknieniem. Kim jest Ela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonio de
DO bezwzględnie_tak 1. lepszy był od męża...? 2. co robiliście...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezwzględnie_tak, nie ma że boli. :) Stulejki nie mają pod co zjechać i będziesz zmuszona opowiedzieć "zdarzenie" ze szczegółami. :P ... Ela, to wał skręcony pod Keire Knightley :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiem na szybko, bo widzę że są chętni. Sąsiad ma fajną altankę w kącie ogrodu. Jest mocno zakrzewiona i niewidoczna. Zaznaczę że jest on bardzo prystojnym facetem po 50-ce. Wysportowany, wysoki, szpakowaty, Ogólnie tacy mnie zawsze kręcili. Do tej poy byliśmy s stosunkach czysto sąsiedzkich (dzien dobry, witam, jak pani prymulki).. Ale od pewnego czasu zauwazyla, ze zaczal mi się "inaczej" przyglądac... miał takie powłóczyste spojrzenie... jeden grill, drugi... nasze rozmowy zaczeły schodzić na zupełnie inne tematy niż dotychczas... . . . . . dość że dziś poszłam pożyczyć areator.... i zastałam go w altanie gdy naprawiał kosiarkę.. ręce całe umazzane w smarze, pot na czole, włos potargany... No i przyznam się że sama zaczęłam. Po prostu podeszłam i zaczęłam go całować. Potem rozpięłam rozporek... i dalej to już sobie wyobraźcie mnie na stole z rozchylonymi udami i jego rozmasowującego smar na moich udach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33333333333333333333333333
No i co było dalej....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ale piszę na gorąco i trochę mi jeszcze ręce drżą, wybaczcie ale musze to przekalkulować na chłodno. Idę już, jutro sobota, może coś sie zdarzy, wierzę że i on nie może spać. O boże, jak sobie pomyślę, że on jutro mojemu mężowi powie grzecznie "dzien dobry"... ech te wyrzuty sumienia, chyba je czymś zagłuszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonio de
robiliście to w prezerwatywie ...czy bez....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonio de
ja pytam ;) a nie dowalam jesteś dorosła a gdzie skończył...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezwzględnie, rzeczywiście fajnie. gratuluję! mnie kiedyś sąsiadka podrywała, kilka lat starsza but very hot, ale jak przyszło co do czego, to się wystraszyła. cóż, ona jest takim dużym dzieckiem. co do braku gumy, to nie panikujmy. po jednym razie z zadbanym, jak można się domyślać, panem, raczej nie musisz robić testów na HPV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezwzględnie, rzeczywiście fajnie. mnie kiedyś sąsiadka podrywała, kilka lat starsza but very hot, ale jak przyszło co do czego, to się wystraszyła. cóż, ona jest takim dużym dzieckiem. co do braku gumy, to nie panikujmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary Poznański Luj
Puszczanie się z sąsiadką na dobre nigdy nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuppppp
x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanolokator
moim zdaniem jak tego potrzebowalas to dobrze sie stalo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz publicznie ze ****asz się z sasiadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×