Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

Miałam badanie na toksoplazmozę (50 zł u mnie) ale także na obie żółtaczki, hiv, choroby weneryczne i to co zawsze czyli morfologia i mocz. Moja lekarka chyba jest trochę przewrażliwiona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy pierwszej ciązy miałam tylko badaną krew i mocz i tylko 3 razy usg, a teraz usg mam przy każdej wizycie, może czasy troszkę się zmieniły:) No i miałam badania prenatalne z racji tego że w tym roku skonczyłam 35 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha to mam nadzieje ze z dzidzia ok:) to moze rozpoczniemy wpisy!!!!!prosze o ta sama kolejnosc:) izabela to moje 1 dziecko bedzie to chłopczyk mam termin na 3 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabela to moje 1 dziecko bedzie to chłopczyk mam termin na 3 listopada 2+3 to moje 3 dziecko chłopczyk termin 1 listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję wg terminów wpisywać: naatallia 1 dziecko termin 7 październik 2+3 3 dziecko chłopczyk termin 1 listopad izabela 1 dziecko chłopczyk termin na 3 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naatallia 1 dziecko termin 7 październik 2+3 3 dziecko chłopczyk termin 1 listopad izabela 1 dziecko chłopczyk termin na 3 listopada wglowiesieniemiesci 1 dziecko ? termin na 13 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja sie do Was dopisze do listy :) naatallia 1 dziecko termin 7 październik 2+3 3 dziecko chłopczyk termin 1 listopad izabela 1 dziecko chłopczyk termin na 3 listopada wglowiesieniemiesci 1 dziecko ? termin na 13 listopada marien21, 1 dziecko, plec ? , termin 5 listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polinnka12344321!
naatallia 1 dziecko termin 7 październik 2+3 3 dziecko chłopczyk termin 1 listopad izabela 1 dziecko chłopczyk termin na 3 listopada wglowiesieniemiesci 1 dziecko ? termin na 13 listopada marien21 1 dziecko, plec ? , termin 5 listopad Polinnka12344321! 2 dziecko, ?, termin 7 listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalia to tylko twoje dziecię ma luz że nie urodzi się w świeto:) bo cała reszta oscyluje koło 1 listopada albo 11.... ja liczę na październik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalia a ty nie znasz jeszcze płci??? i w ogóle muszę wam się pochwalić że wczoraj pierwszy raz dostałam porządnego kopa że aż lekko podskoczyłam:D i jak rusza sie bardziej to już nawet widać :D fajne uczucie:) ale jak mąż przykłada rękę to cichnie.... zupełnie jak starszy też zawsze sie uspokajał... podobno czują ciepło przyłożonej dłoni a mąż ma dużo cieplejsze dłonie niż ja i może poznaje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie dziewczyny że sie wpisujecie:) no do końca miesiaca chyba dziewczyny bedziecie wiedziec płec to dopiszecie:) 2+3 a ja mam odwrotnie jak ja dotykam to on spokojniutki a jak maz reke przystawi to tam szaleje na maksa:) dzis dostalam pierwsze ciuszki jejciu jakie to słodkie wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to jest usg połówkowe? Jeśli chodzi o płeć to mnie ginekolog powiedziała że po 20 tyg będzie widać, więc czekam po prostu do kolejnej wizyty, nie idę specjalnie na usc, bo usg i tak mam przy wizytach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naatallia@o2.pl
Chodze do lekarza który na pytanie czy chłopiec czy dziewczynka odpowiada ze dziecko:P Także czekam do 28 tyg i wybieram sie na 3d bo lekarz prowadzacy tajemnicy nie zdradzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na połówkowym lekarz wszystko dokładnie mierzy i sprawdza czy jest w normie i podobno na połówkowym najlepiej określić termin porodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fachowcem jest świetnym wiec nie moge nic zlego powiedziec:) w sumie plec jest najmniej wazna dla mnie wiec nie przeszkadza mi jego podejscie. Powiedzcie dziewczyny co ze szkołą rodzenia, warto chodzić czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja pani gin tez nie chciala za duzo mowic:) ja nie biore pod wzglad szkoly rodzenia bo w moim miescie jest wiecej godz pedagogiki a tylko kilka z położnictwa z racji tego ze sama jestem pedagogiem dla mnie strata pieniedzy wiec nie, ale ogladam i czytam na internecie rzeczy przydatne do porodu:) Milego dnia mamuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2+3:) Ja miałam wszystko mierzone w 13 tygodniu. Nie mogła zmierzyć dokładnie bo małe się strasznie ruszało, więc gin. kazała mi pochodzić po okolicy i wróciłam po 40 minutach na ponowne badanie. Była tam też ocena prenatalna ryzyka Trisomii (Downa,zespołu Edwarda,zespołu Patau) Co do płci to przy pierwszym dziecku gdy chodziłam do lekarza też nie chciał mi powiedzieć bo twierdził że czasem się zdarza, że na końcu okazywała się płeć inna i pacjentki wpadały w szał. Mojej przyjaciółće powiedzieli że będzie dziewczynka, do końca tak myślała a urodził się chłopak:) Miłego weekendu dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa_wazka "Co to jest usg połówkowe?" przepraszam, ale pytanie jak dla mnie z czapy żeby nie powiedzieć z dupy.. jak można o tym nie wiedzieć będąc w ciąży poza tym nie chodzi mi o płeć dziecka, chodzi mi o to aby gin nie kazał mi przychodzić co 2 tygodnie, chcę wybrać odpowiedni termin aby zrobić to raz a dobrze :) ja do szkoły rodzenia nie idę bo mąż jest za granicą, nie chcę też chodzić sama, z koleżanką czy mamą. do miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przestań.... ja np nie wiedziałam co to usg połówkowe bo lekarz nie mówił że bedzie je robił dowiedziałam sie dopiero jakiś czas po przez przypadek:) trwało dłużej i było dużo dokładniejsze jak sprawdziłam wydruk:) teraz też lekarz mówił żę mierzy co mierzy i takie tam ale nie informował mnie przed że to usg połówkowe więc nie wiem czym się tak obruszasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie obruszam tylko spytałam ale jak widać zero odpowiedzi w tym temacie, znalazłam już gdzie indziej, swoją drogą jestem trochę przeczulona, to moje pierwsze dziecko po 5 latach starań i po prostu dużo czytam, interesuję się moją ciążą i chcę wszystko dokładnie wiedzieć..miałam już dwa usg , pierwsze potwierdzające ciążę z bijącym serduszkiem, drugie w 13 tyg dotyczące przezierności karkowej i teraz wybieram się na zalecone przez gina 3 usg stąd moje pytanie kiedy najlepiej. gin mi powiedział, że najlepiej pomiędzy 20 a 22 tyg ale czytałam, że dziewczyny chodzą np w 24 a inne piszą, że jak poszły w 20stym to musiały przyjść np za tydzień czy dwa, bo czegoś tam nie było widać.. dlatego pytam doświadczone mamy kiedy najlepiej wybrać się na usg połówkowe, za to otrzymuję odpowiedzi w stylu a "co to jest" i tyle stąd moje zdziwienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarz sam mówi za ile mam sie zapisać ale wiesz on też nie jest w stanie wszystkiego przewidzieć bo powie że w 21 a okaże się że lepiej by było np w 22 :) a lekarz ci nie wyznaczył terminu następnej wizyty??? czy usg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężko mi powiedzieć bo ja mam usg na każdej wizycie czyli miałam juz 5 a chodzę co 4 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2011 -listopadówka
Izabela ja mam x-landera xa 2012 kolor europe i super sie sprawdza . Prowadzi też . Ma poszerzana budke w spacerówce więc parasolka nie potrzebna. Moja córa też zadowolona bo wszystko widzi :) i dwa nie jest ciężki ja do wysokich nie należe mam raptem 160 cm wzrostu i 48 kg a podniose x-landera z moją dziubą. pozdrawiam listopadowe mamy 2012 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizyty mam u mojego gina prowadzącego na nfz < on nie ma tam dobrego sprzętu w przychodni > na usg chodzę do jego prywatnej kliniki i tam mogę przyjść kiedy mi się podoba bez zapisów etc.. dlatego ma takie luźne podejście, wizyty swoją drogą a usg swoją .. zresztą już ustaliłam, że pójdę w przyszłym tygodniu to będzie 21 tydz i wydaje mi się, że będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny chcalam sie dowiedziec czy ktos ma termin na 21 listopad jak tak to piszcie jestem mama dwójki dzieci teraz spodziewam sie trzeciego szkraba =] juz nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×