Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

Mamucha my wczoraj obejrzeliśmy najnowszego Batmana bo dopiero łądna jakość się pojawiła. Jest czas na filmy i na inne rzeczy, jeszcze sporo sypiają nasze maluchy:) A jak piersią karmisz to się karmi na żądanie i nie ma sensu budzić, ja nie budzę, głodny by sam się upomniał:) Knika a do jakiego ginekologa chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to dopiero dzisiaj się na dobre rozkręciła u mnie laktacja - w tym sensie że jak karmię z jednej piersi z drugiej tryska mleko albo jak mały pić przestaje nadal leci...I to 10 dni po porodzie, myślałam że już się nie da,także jakby co nie załamywać się że w pierwszych dniach słabo leci;) A jeśli chodzi o chudnięcie to byłam załamana bo straciłam tylko 7 kg po 2 dniach ( w 1 ciąży 12kg po 2 dniach) ale teraz w domu chudnę ok 1 kg na dzień więc już schudłam 14 :) jeszcze trochę zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamucha pytałaś jeszcze o kąpiele - kąpiemy codziennie, mały to lubi, od razu się uspokaja. Fajnie mieliście z kinem, kto z Matyldą zostaje? Ja nie mam niestety tu rodziny a jak była moja mama to pojechaliśmy tylko zdjąc szwy a i tak panikowała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,nie mialam jak sie odezwac...z braku czasu. Wczoraj moja mama przyjechala.Do wczoraj pracowalam,ale jutro juz nie jade;)Na wczoraj lub dzisiaj mam termin porodu.Dzis odpadl mi ten tak zwany czop...troche sie wystraszylam i czekam i czekam bole mnie wziely ale puszczaja i sa nieregularne.Siedze i obzeram sie z nerw slodyczami.Co myslicie ile czasu mi zostalo???Po jakim czasie po odpadnieciu tego czopa pojechalyscie do szpitala? Powiem Wam,ze nie mamy lozeczka,wozka i wanienki;/Tatus bedzie latal na ostatnia chwile ja juz przestalam sie przejmowac tym.Ide sie szykowac moze w nocy pojade;/ knika...a jak z Toba?Ja mam we Walczu rodzine a to bardzo blisko;)Kuzynka z tamtad tez jest w ciazy i ma termin tez na listopada jakos pod koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana, przy 1 synu poszłam siku ok. 3.00 i zobaczyłam czop - pojechaliśmy od razu do szpitala i tam już miałam 3 cm rozwarcia, o 13 młody był na swiecie, ale róznie z tym czopem... Moj mały od 13 spi i ja nie wiem co ze sobą zrobic, bo mąż ze starszym synem na meczu( wziął go by ten się odtrącony nie czuł) Wykonałam wszystkie telefony zaległe i się nudzę:) Chyba po raz pierwszy od porodu:) Oj knika my pewnie nie raz w Pile się widziałyśmy i na bank jakis wspólnych znajmych mamy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka...a mialas bole po tym czopie?Bo mnie wziely dopiero jak mi odpadl,5 godzin temu;/ale sie stresuje troche wkurza mnie takie czekanie i nie wiem czego tak naprawde sie spodziewac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie nie miałam...skurcze ale niezbyt regularne i odszedł mi też w dzien terminu porodu więc pojechaliśmy - nie czekałam bo jechaliśmy do Wałcza a to zawsze 30 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Hej no wlasnie cisza ja mm dis mega lenia w domu balagan jak cholera a ja caly dzien spie albo karmie mala, no bylam na spacerku mala w nocy znowu budzila o stalych porach jak tam rodzace? jak tam mamusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! z racji chociaż tego iż założyłam ten topic po to aby dzielic sie swoimi kołopatami pytaniami i ciąża poprostu, doczekałam do tego momentu i również zostałam mamą, moja córcia jest zdrowa waży 4350 i ma 60 cm urodziłam ja naturalnie, Zycze Wam mamom wszystkiego dobrego i zdrowia, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabela gratulacje:) W końcu się doczekałaś:) Spora ta Twoja córcia:) I aż dziw że naturalnie się udało ale to super:) Mamucha mój dzisiaj śpi i śpi ale za to w nocy mnie męczył bo nie dałam na noc butli i jednak przy cycku spał, jak odkładałam do łóżeczka to się budził i znowu kilka razy pociągnął i kima - ja już nie wiem czy moje mleko ma właściwości usypiające...tylko że po odstawieniu już się budził - no i jednak dzisiaj dam mu na noc butlę i na razie będe dawać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) u mnie plany z karmieniem niestety odeszły w siną dal.byłam z Meli na dwóch spotkaniach a propos karmienia, ćwiczyłam z nią za każdym razem jak karmiłam i lipa..nie chce ssać z drugiej piersi, trudno..a ja nie będę jej męczyć bo ssanie z jednej i dokarmianie mm męczy i mnie i ją bo potem ciężko mi ją do cycka przystawić jak wcześniej ciągnęła z butli i tak na zmianę..ech..była dziś u mnie znów położna, Meli ładnie przybrała na wadze a od dwóch dni jest na mm, mam wyrzuty wobec siebie ale trudno, tak musiało być, piersi mam już nie stymulować, nie odciągać mleka i tyle w temacie..poza tym Mała jest słodka, nie możemy się z mężem na nią napatrzeć :) jutro wychodzimy na pierwszy spacerek bo położna już pozwoliła, a propos kąpania, tu w uk mają inne podejście do tego i do 3 tyg Małą mamy myć tylko ciepłą wodą, raz na 3-4 dni i absolutnie żadnych wanienek etc.. ciepła woda, myjka, żadnych oliwek, kremów etc.. dobra uciekam, bo jak Mała zasnęła mam chwilę dla siebie, ogarnięcie mieszkanka i przygotowanie jakiegoś jedzonka :) buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wgłowiesieniemieści - nie przejmuj się tym, że będziesz karmiła mm, ja też miałam wyrzuty sumienia bo wydawało mi się, że już laktacji nie da się rozkręcić i mąż też mnie pocieszał, że przecież te mleka mają wszystko czego dziecko potrzebuje więc spokojnie - Twoja siare dostała a to jest najważniejsze:) U mnie akurat się poprawiło i mam mleka sporo ale i tak tylko po butli śpi twardo jak zabity:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
wglowiesieniemiesci- nie przejmuj sie zupelnie u mnie jest podobnie bo mala jest na moim odciaganym plus sztuczne (cycki mi nie wyrabiaja) plusem dawania butli jest ze dzidzia zje i idzie spac i jest wsztko ok i tez mialam inne oczekiwania co do cycka ja jeszcze z 2 miesiace planuje tak pociagnac- o ile bde miala pokarm i przerzucic a na kleiki ryzowe i kasze manne bo moj pediatra pzwolil wogole mam wrazenie ze laktacja mi sie troche poprawila izabela- gratuluje coreczk- kawal baby urodzilas i szacun ze naturalnie a pozostale chyba faktycznie rodza :) no i marien u tesciow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka800
nie mogę się doczekać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam dzis w klinice,malemu podobno sie nie spieszy na ten swiat.Bole mialam co 3 co 5 min co 10 roznie,ale nawet o tym nie wiedzialam bo byly takie do wytrzymania takie bole jak na okres.Wody mi nie wyciekaja,maly jest dosc wysoko nie chce sie obnizyc (chyba bedzie cesarka).Jak mi lekarz lape wlozyl to myslalam ze sie skrece z bolu.Dzis mam takie jakby uplawy ale taki dziwny kolor maja jakby brunatny taki jak koncowka okresu,lekarz widzial ale mowi zeby jeszcze poczekac i teraz siedze sobie i wziely mnie mocniejsze bole...zobaczymy co to z tego bedzie...Dobrze,ze nie jestem sama bo jest moja mama i meza brat przyjechal w razie czego mnie zawioza do szpitala,bo moj dopiero o 1 wroci...Martwi mnie troche kolor tego sluzu;/ Aaaaa....bylam i kupilam wanienke i mase innych pierdol;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
senioritka- spoko nie martw sie tymi uplawami ja tez mialam cos takiego na sm koniec p tych cewnikach i to ponoc naturalne, problem jak leci normalnie krew to wtedy cos z lozyskiem moze sie dziac cos czuje ze u ciebie sie zacznie tej nocy, w razie co - powodzeni, trzymam kciuki i oby wszystko ladnie sie szlo no i zdrowego dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stresuje sie troche tym wszystkim oby wszystko bylo dobrze,ale czuje ze bez cesarki sie nie obejdzie.Co do rozwarcia to nie mam wcale;/a powinnam juz miec tak mysle. 2 godziny lezalam na tych pasach i czekalam na mojego lekarza az w koncu laskawie przyjedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie urodzilam :) Dzis dzien terminu. Bylam na wizycie u lekarza. Powiedziala ze glowka jest bardzo nisko w macicy wiec lada chwila powinno sie zaczac, a jesli nie to skierowanie do szpitala na 27.11. W niedziele mialam mocne skurcze az zwijalam sie bolu i plakalam, niestety nie regularne, przeszly po 2 godzinach. Teraz calkowita cisza. Objawy takie same jak to tej pory, moze z mocniejszym naciskiem w dol. Nic tylko czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Hej dziewczeta u nas po staremu, spacery karmienie itd :) takze nie bede sie rozpisywac creamfull- no to trzymam kciuki i oby szybko akcja sie zaczela, daj znac jak cos dziewczeta- zgodnie z ustaleniami wysylam foty malej- llicze ze wy tez pokazecie swoje maluchy http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/93d0005960af6ca3.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/74d761e10c0df147.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amucha- Matylda śliczna,włosy ma długie jak mój. Ja zdjęcia Ci wysle na maila bo z forum to róznie bywa. Dziś miałam usuniętą ostatnią ósemkę bo bolała jak diabli. Miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha...masz moze jeszcze gdzies mojego maila?Jesli tak to podaj wazce na jej poczte bo tez bym chciala zobaczyc malego;)A na Matylde to ja sie napatrzec nie moge az brak mi slow kudlaczek maly;) A u mnie po staremu,teraz jak to zazwyczaj wieczorem bole silniejsze no i zobaczymy...Moj byl dzis w innym sklepie ogladac lozeczka i myslalam ze kupi,ale powiedzial bratu ze ja musze zatwierdzic je;) i pojedziemy jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka800
kiedy rodzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamucha , dziekuje :) napewno dam znac jak cos sie zacznie a Twoja coreczka jest przesliczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka...ale Twoj maly tez taki kudlaczek i ciemne wloski...Po jakim czasie sie wlasnie kolor moze zmienic ewentualnie?A wdzialyscie malego marien? Ide spac dziewuszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszlam za rada babc i ciotek i przeszlam 6 razy po schodach w dol i w gore wchodzac po co drugi stopien. Wiecej nie dalam rady :P Pozniej goracy prysznic... Od godziny czuje bole w kregoslupie (na calej dlugosci, z ciagnieciem w dol) i lekkie skurcze w podbrzuszu... Moze cos sie zacznie dziac w nocy lub jutro :) Mam taka nadzieje :) Juz sie nie moge doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka, mój starszy syn miał ciemne włosy,potem się wytarły i urosły jasne loczki, i do dzisiaj jest blondynem, chociaż już ciemniejszym niż jak miał 3-4 lata:) Także to się może zmienić, kolor oczu podobno też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×