Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nosz choleraa

Do jakiego wieku kobieta jest według was atrakcyjna fizycznie?

Polecane posty

Gość nowe zwyczaje nareszcie
zgodne z biologią: " Nowe badania pokazują, że przybywa kobiet biorących sobie dużo młodszych kochanków. Zapewnia o tym serwis organizujący "pozamałżeńskie" spotkania. Aż 61 proc. zdradzających użytkowniczek serwisu illicitencounters.com miało romans z młodszym mężczyzną. 15 proc. romansowało z młodszymi przynajmniej o 15 lat - donosi femalefirst.co.uk. Najczęściej wskazywaną (22 proc.) różnicą wieku było od 5 do 10 lat. Przyczyn szukać należy we frustracji kobiet spadającym popędem ich starzejących się partnerów. Libido kobiet rośnie wraz z wiekiem, u mężczyzn maksymalny potencjał seksualny jest koło 20 roku życia. To znajduje odzwierciedlenie w wynikach naszej ankiety - mówi portalowi Rosie Freeman Jones, rzeczniczka portalu. Trend jest widoczny także z punktu widzenia mężczyzn. 57 proc. panów przyznaje się do romansu ze starszą kobietą. W przypadku 24 proc. różnica wieku wynosiła od 5 do 10 lat. Najczęściej romansują ze starszymi o 3 do 5 lat. " http://www.sfora.pl/Tak-zdradzaja-kobiety-Z-tymi-mezczyznami-ida-do-lozka-a45041

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeeenek
ale maz i tak zostawil dla mlodszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeeenek
ja wole mlodsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeeenek
25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeeenek
ale co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia fruzia
Z tymi starszymi to roznie bywa. Ja spedzilam troche czasu w ZK to wiem jak potrafia zaniedbac sie kobiety nawet 30 stoletnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia fruzia
Takze taka pani z tego zdjecia w wieku 35 wygladalaby troszke inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----Luna
Piekno to bardzo wzgledna rzecz. I ponadczasowa, czasem widze kobiety ze zmarszczkami i wiem, ze byly niesamowicie piekne za mlodu, ale ta uroda ciagle w nich jest. Np Jessica Lange, ostatnio ogladalam film z nia, miala mnostwo zmarszczek,ale byla niesamowicie kobieca i piekna! Czasem widze siwe babcie, po ktorych widac, ze maja przepiekna buzie, mimo wielu zmarszczek - taka powinna byc prawdziwa babcia a nie jakas nabotoksowana lampucera typu z przodu liceum... A co do wieku - mam 35 lat i kompletnie nie potrafie rozpoznac rowiesniczek. Chyba tak jest, ze wtedy albo wyglada sie na 30 albo na 40. Moja teoria jest taka: dobre geny i... minimum kosmetykow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe ile ją ta pieknosc kosztowała:classic_cool: nie przesadzajmy z tym kanonem piekna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgvdfgvd
mmm432 Madona nigdy nie była piekna.W młodsoci mozna było nazwać ją kobietą o przecietnej urodzie. A w tej chwili ureody nei ma przecietnej,tylko po prostu jest dośc szpetna,nawet dzięki operacjom i zabiegom oddmłądzającym.A figurę ma zylastą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgvdfgvd
ananasek3 jak kazda bedzie miaął tyle kasy co Kulczykowa to tak samo bedzie wygladała jak ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgvdfgvd
----Luna dobra kasa + dobre geny,które bez kasy nic nie wskórają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgvdfgvd
Zauważyłam,ze w ostanuich czasach nasila sie poglad,ze za dobry wyglad w wieku dojrzałym odpowiadaja przede wszystkim geny. Taką teore zaczeły wysnuwac kobiety,które mają kasę i wstydzą sie przyznać do podtrzymania urody i młodosci za pomocą operacji,róznych zabiegów kosmtologicznych i kosmetycznych.Jeszcze masa kobiet wśród VIP-ów nie przyznaje sie do tego,a jak sie prezyznaja to tylko do drobnych korekt. I dlatego wśród rzeszy kobiet utrwaliło sie powiedzenie,ze dobre geny decyduja o dobrym wygladzie w dojrzałym wieku i to bez dodatkowych wspomagaczy,które kosztują. W moim małym miescie coraz więcej pan przy kiasie zaczyna robic sie coraz młodsza osiągając wiek dojrzały.I tez żadna nie przyzna sie do" wspomagaczy",tylko bredzi o genach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ładnie się starzeć też trzeba umiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×