Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kochanka1111

mezatki ktore maja kochankow

Polecane posty

Ja mu serce oddalam i poswiecilam sie a ten po dwoch miesiacach z pretensjami do mnie dzwoni.Kut....zaj.....Urwwaccccc gnojowi to i owo i przywiazac do samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia musisz uzbroic sie w cierpliwosc, bo to moze potrwac, ztglosilem sie na to ogloszenie, nie sadze, zeby ktos odpowiedzial ale nie po to zrobilem ;) otoz mozna przesledzic droge wlasnego maila, jak dotrze na ta platforme, to powinnie go przeadresowac do nadawcy ogloszenia i wted powinienen to zobaczyc ale jezeli maja odpowiedni tzw firewall, to dupa zbita, moj zostanie wtopiony, ale zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczka, ten moj romas trwal 13 lat od 1993 do 2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale same wiecie jak to jest, jezeli malzenstwo byloby bezproblemowe, to wtedy nie ma miejsca na inna kobiete. Serce jest po prostu zajete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woodu - bardzo długo byliście razem. To zostaje w człowieku - nie ma siły na to Gosia - dzwonił do Ciebie z pretensjami? Opowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia biegam co chwila do drugiego kompa i sledze tego mojego maila. Musze to robic na innym, zeby nie mozna bylo przesledzic drogi mojego mail .. jakby ktos oczywiscie zechcial, ale z tego co widze, to wpdl do czarnje dziury na serwerze w USA i po potokach, tego serwera juz nie opuscil, tzn, ja tego nie widze, bo serwer jest zabezpieczony. Nic wiecej nie da sie znalezc. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczka... przecież wiadomo że noc jest sprzymierzeńcem kochanków więc sie nie dziw że akcja się zaczyna teraz rozkręcac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stad padlo kiedys moje pytanie, czy mozna kochac dwie kobiety. Tak wlasnie bylo u mnie, oczywiscie nie od razu. Sa zupelnie inne ale uzupelniaja sie do niemozliwosci. Gdyby ktos mit opowiedzial, to prostu bym nie uwierzyl, ajednak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, do dzisiaj jest sama, jej corka wyszla za maz, teraz jest w ciazy (termin na 20.09), syn mieszka jeszcze z mama, ma 27 lat ale przymierza sie wlasnego mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy kocham ? Milosc nie pielegnowana wygasa ... umiera smiercia naturalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiadoma tak zadzwonil tylko po to zeby mi pogratulowac glupoty,ze po tym ogloszeniu ktore szukamy z Woodo jego zona sie na jeden dzien wyprowadzila i mnie obarczyl odpowiedzialnoscia za wszystko.Strasznie dlugo jedno przez drugie krzyczalo i kazdy mial swoje argumenty,ale najgorsze jest to ze on po pieciu latach nie wierzy mnie tylko zonie.O ironio cale zycie w kazdej dzieddzinie go oklamywala i udowodnil jej nie raz,a teraz jej wierzy.Zakonczylam z gnojem konwersacje wyzywajac go od najgorszych i koniec wielkiej milosci.Ot tyle lez,romantyzmu,milosci,sexu ,czulosci,przyjazni i dla kogo dla takiego kut.....O nie nie dam sie tak traktowac.One chca mnie nozem zabic a ja z milosci mam sie poddac nie doczekanie ich.KONIEC mojej dobroci.Nie zemscilam sie i nie bede ale jeszcze mnie kiedys przeprosi i wszystko odszczeka a ja juz sie o to postaram.A jak udowodnie ze to nie ja to rzuce gnojowi na twarz i wyjde z podniesioa glowa i to jest klasa a nie dziecinada w tel,smsy czy chore ogloszenia.Zawsze wychodze z podniesiona glowa i tym razem tez tak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woodo - czy Twoja eks jest również częścia twoje rodziny? Znaczy rodziny żony? Pisałeś,że jest chrzestną Twojego syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seksem roznily sie, ze bardziej nie mozna, jedna otwarta, bez tabu i pelna oddania, druga z domu bez akceptacji dla wlasnego ciala, ale zawsze probowala z tym walczyc i pozbyc sie zahamowan (zasrane wychowanie i edukacja seksulna na poziomie morza). W domu obie doskonale, sasiadka kura domowa, zdewaluowana przez meza do zera, moja zona samodzielna zawodowo, na dobrym stanowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie rodzina. Poznalismy sie tutaj. Oni wyjechali z Polski w 1981, my 3 lata pozniej. Moja zona chodzila z jej mezem razem do szkoly, a ja studiowale z jej bratem. Swiat jest maly :) Nasze corki chodzily raze do jednej klasy w podstawowce i gimnazjum. Mamy domy obok siebie i dla dzieci to ciocia ..hmm.. to jest dopiero galimatias, co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez smigam do wyrka, jutro ... tez jest dzien ;) i jak mowilem, nie mam nic do ukrycia ..:) spijcie gladko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Dziewczyny Woodo - nie wiem jak Ty znosiłes przez 13 lat to ciągłe maskowanie. Cud że sprawa się nie rypła... Ja też już uciekam do wyrka. Dobranoc Rodzynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, nie ma za co. Chetnie pomoge, jak moge. Szkoda, ze nie wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, eh gdyby nie poranna kawa, to bym wogole nie utrzymal sie na nogach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×