Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

cytrus22 bardzo mi przykro, nie poddawaj się doczekasz na pewno swojej fasolki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za słowa otuchy niby wiedziałam ze okres przyjdzie ale jednak jak juz go zobaczyłam to cholernie mi przykro ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzucić na luz to na pewno :) nam też zależało jak najszybciej, choc i tak czekalismy niewiele czasu to jednak uparcie co miesiac robilam testy.. az w koncu dałam sobie spokoj i nagle bach ;) udało się z czego bardzo się cieszymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrus nastepnym razem sie uda, trzymam kciuki. xNightmare a Ty jestes z Gdańska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie umiem o tym nie myslec. Widocznie to jeszcze nie ten czas... trzeba probować dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam tabelkę: NICK................wiek.........cykl starań...........TP.............skąd jestem _________________________________________________________ Endi86...............................8................03. 2013......... kejtiii.............................................. ...03.2013......... prawie_ruda 30.....30.............3...............04.03.2013.....Bytom< br /> kokilka29.............28.............2................11.0 3.2013....Białystok malinówka376........................................03.0 3.2013......dolnoslaskie martita280810.......26...........10...............11.03.2 013.........kuj-pom Muszynianka.......30...............................03.201 3.......Kraków Jula_2.................29..............1...............03 .2013.......Białystok Dokhtare............32.............2.........08.03.2012.. ......Rotherham Patra24..............25..............4.........03.2012... .......gdynia misia2407...........24...............1.........9.03.2012. .........Bochum Ajka86..............26...............6...........03.2013. .....Częstochowa Joaro............... 31 ......................... 09.03.2012 ...... LDZ Alfa_Beta_Omega.....26........................15.03.2013......ZS malinówka - artykuł spoko, ja właśnie się zastanawiałam jak to bez pracy się rozwiązuje. Prawie_Ruda - ja też mam wizytę 27go :) I też liczę na usg, po poprzedniej ciąży jestem okropnie przewrażliwiona.. Mnie dalej mdli, piersi jeeszcze mocniej bolą, siku też latam częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrus22 nie możesz się załamywać, na pewno niedługo się uda. Tylko nie popadaj w paranoję, bo to na pewno nie pomoże :/ Wyluzuj się, a nawet się nie będziesz spodziewać. Ja tak miałam :) Serio byłam zaskoczona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny artykuł -dziękuje i moze nawet skorzystam co mi szkodzi sie w tym popluskac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xNightmare
patra24 - przeprowadzam się w połowie sierpnia do Gdańska ( jakoś tak się złożyło,ze chyba zamiast kota z domu rodzinnego wezmę ze sobą dzidziusia ;> )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilou u mnie po zabiegu bardzo szybko beta spadała - jak już miałaś @ i owulację to na pewno masz 0 :) Trzymam kciuki :D Mój synek właśnie przytachał ze żłobka totalne zapalenie gardła z gorączką i nie umiemy go uspokoić tak płacze rozbity i umęczony :( boziu jak ja bym chciała zdjąć z niego tą chorobę :( cały czas wiatr w oczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aja to 6tc a wizytę jedną już miałam a dziś się wybrałam bo trochę spanikowałam z tym bólem. okazało się, że muszę więcej leżeć a mniej chodzić a ja taki człapak jestem no i dostałam l4. NICK................wiek.........cykl starań...........TP.............skąd jestem _________________________________________________________ Endi86...............................8................03. 2013......... kejtiii.............................................. ...03.2013......... prawie_ruda 30.....30.............3...............04.03.2013.....Bytom< br /> kokilka29.............28.............2................11.0 3.2013....Białystok malinówka376........................................03.0 3.2013......dolnoslaskie martita280810.......26...........10...............11.03.2 013.........kuj-pom Muszynianka.......30...............................03.201 3.......Kraków Jula_2.................29..............1...............03 .2013.......Białystok Dokhtare............32.............2.........08.03.2012.. ......Rotherham Patra24..............25..............4.........03.2012... .......gdynia misia2407...........24...............1.........9.03.2012. .........Bochum Ajka86..............26...............6...........03.2013. .....Częstochowa Joaro............... 31 ......................... 09.03.2012 ...... LDZ Alfa_Beta_Omega.....26........................15.03.2013. .....ZS Hania_85_05......27..............3..............14.03.2013......Lublin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka dluga tabelka!!! Cytrus za 2 tygonie do roboty, mi za pierwszym razem sie nie udalo, a potem ciach pach:) XNightmare ja studiowałam w Olsztynie, Gdansk blisko mnie bo ja orginalnie z Malborka. Dziewczyny ja też licze od 1 dnia @, sta u mnie 6tydz 3 dni, wielkość jagodka :) Byłam dzis u położnej, pierwsze usg 27.08 :( , jeszcze sobie poczekam. z jedzeniem u mnie też dziś nieciekawie, co ugryzę to zaraz ląduje w smieciach. Jedynie brzoskwinie z puszki jakoś mi smakuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam straszną zgagę i nudności ale nie wymiotuję tylko się męczę. Słodyczy nie jem bo mnie odrzuciła no banany-poraża bobas chyba nie lubi bananów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokhtare ja pierwsze usg też mam mieć w 12tc- tak zalecił lekarz więc poczekamy razem choć wolałabym wcześniej jeszcze z jedno zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to na szczescie ja zgagi nie mam, ale zapewne sie trafi pod koniec ciazy jak zawsze w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania bedziemy czekac razem, moze jako my na koncu to blizniaki sie trafia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelma
czesc :) jesli moge, to rowniez przylaczam sie do tematu :)) NICK................wiek.........cykl starań...........TP.............skąd jestem _________________________________________________________ Endi86...............................8................03. 2013......... kejtiii.............................................. ...03.2013......... prawie_ruda 30.....30.............3...............04.03.2013.....Bytom< br /> kokilka29.............28.............2................11.0 3.2013....Białystok malinówka376........................................03.0 3.2013......dolnoslaskie martita280810.......26...........10...............11.03.2 013.........kuj-pom Muszynianka.......30...............................03.201 3.......Kraków Jula_2.................29..............1...............03 .2013.......Białystok Dokhtare............32.............2.........08.03.2012.. ......Rotherham Patra24..............25..............4.........03.2012... .......gdynia misia2407...........24...............1.........9.03.2012. .........Bochum Ajka86..............26...............6...........03.2013. .....Częstochowa Joaro............... 31 ......................... 09.03.2012 ...... LDZ Alfa_Beta_Omega.....26........................15.03.2013. .....ZS Hania_85_05......27..............3..............14.03.201 3......Lublin nelma.............27.............12.............ok. 16.03.2012......małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużą wagę w zajściu w ciążę odgrywa psychika, cytrus za bardzo bierzesz do siebie pragnienie posiadania dziecka. Wiem co mówię choć pewnie odbierasz to tak ze łatwo się mówi. W mysl- nie chcesz a masz, chcesz a nie masz. prawie ruda- wspolczuje choroby synka. Dokhtare, ja pierwszą wizytę u GP mam jak bede miala 9 tygodni, czy jest szansa na to ze szybciej umowia mnie z polozna niz Twoje usg? nie chodzi o licytowanie się oczywiscie ktos szybciej, a o sam fakt pierwszego usg a bycia w konkretnym tyg ciazy. Ja mam pasukdne mdłosci, zle sie ogolnie czuje caly dzien. Corce idzie kolejny zabek, nie jest lekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula_2
o kurde! ale się pięknie zapowiada. a tak politycy narzekają na mały przyrost a tu dzięki nam marcoweczkom będzie komu pracować na emerytury. Biedne te nasze dzieci! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula_2
ja ze swoją córka też lekko nie mam. pomimo, że ma 1,9 nie prześpi mi całej nocy tyko budzi się by wypić swoje mleczko i zasnąć już przy mnie a nie w swoim łóżku. W dodatku czekają ja jeszcze co najmniej dwie operacje i to jeszcze zanim urodze z jedna to na pewno. Ja usg mam w czwartek. to już 7 tydzień... serce powinno już bić. jak zakończą mi się mdłości to idziemy z mężem do kina! już się nie mogę doczekać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowka, gp skieruje Cie do położnej, one zrobią godzinnny wywiad, a potem wyślą dane na usg i stamtad dostaniesz list z spotkaniem na usg (może położna z góry załatwi to spotkanie). Tutaj raczej nie ma wczesniej usg, chyba ze wyladujesz w szpitalu , a tego przecież nie chcemy. Ja wiem, że chciałabys dowiedzieć się czy wszystko dobrze, bo ja mam takie same myśli, ale trzeba czekac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszynianka..
witam z rana, ja własnie wróciłam z pracy, nocke miałam, ale nawet spokojnie zleciało. Ale zaliczyłam pierwsze rzyganie;) wczoraj popoludniu na moje ssania żołądkowe zakupiłam sobie herbatniki i tak mnie po nich zmuliło ze po pół godzinie mulenia wylądowały w kibelku ehh.. reszta bez zmian. Dzis ide do fryzjera, zrobic odrosty i troche podciąć bo przy tych upałach to te długie włosy juz mnie wkurzają, no i na wesele bedzie jak znalazł:)) ide chwile poleżeć, miłego dzionka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelma
ja jeszcze mdłości mam przed sobą i tego się baaardzo boję... :P a czy w 1 trymestrze można farbować włosy? bo czytałam gdzieś, że lepiej się powstrzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×