Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

kami, ten ostatni wózek jest super! a brzuszek masz słodki. Taka piłeczka. kancia, pytałaś kiedyś zapomniałam odpisać. Ja też posikuję jak kichnę albo mocniej dmuchnę. Wkurza mnie to bo ciągle majty zmieniam:( Taki urok ciąży. Z synkiem w ciąży (i po ciąży 8 miesięcy) miałam to samo...przeszło 8-9 mc po porodzie dopierooooooooooooooo. To normalne u niektórych kobiet. Ja wkładek nie cierpię ani żadnych podpasek, więc po prostu zmieniam majty jak kicham. cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wczoraj zaczął się22 tydz. I dziś mam usg połówkowe i zobacze moje maleństwo . W końcu. Ciekawe czy maleństwo dalej jest dziewczynką: > . Dobra idę napiszę po wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Ja od wczoraj zaczęłam przeglądać wózki, przeraża mnie to bo strasznie dużo tych modeli. Z tego co się zorientowałam to z takich drogich dobrze schodzą Maxi-Cosi i X-Landery ale trochę sobie kosztują kurcze. Mojemu m podobają się X-Landery, mnie też się podobają ale spacerówki wydają mi się takie mało chroniące dziecko przed wiatrem bo nie ma zbyt dużo materiały po bokach, a ja też na to uwagę zwracam bo ze spacerówki zaczniemy korzystać w najzimniejsze miesiące czyli tak ok grudnia. Olinek to niestety przykra dolegliwość, mnie się ostatnio zdarzyło mocno kichnąć i posikać w sklepie ; / xNightmare trzymam kciuki za pomyślne połówkowe, daj znam znać jak tam dzidziuś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Jak tam u was samopoczucie? U mnie Mała od samego rana daje kopniaki!! Ja dzisiaj zaczynam 22 tydzień. Co do nie trzymania moczu, to mi też z trzy razy się zdarzyło popuścić przy kichaniu. Niestety takie uroki ciąży. Kami śliczny brzuszek. Co do wózków, to ten ostatni różowo szary jest śliczny!! xNightmare trzymam kciuki za udane usg!! Daj znać co i jak. Dzisiaj mąż wieczorem wraca. Dwa dni się nie widzieliśmy, a dla mnie to wieczność. Ale się stęskniłam!! Miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się tylko melduję szybciutko - jakos ostatnio brak mi czasu, praca-dom-dzieciaczek, wizytę mam dopiero za tydzień ale czekam na wiści od tych co mają już :) dziewczyny powiedzcie mi w końcu lepiej nie spać na prawym czy lewym boku? słyszałam, że na lewym (tam jest serduszko bo może dojść do jakiś zakrzepów) ale w końcu zgupłam ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i kopniaczki tez juz wyraźne czuję :) ale jeszcze nie takie żeby było widać aaa i ten wózeczek szaro -różowy śliczny, ja mam już po córce taki zwykły i chyba nie będę wydawać kolejnej kaski ale Wam zazdroszczę bo chętnie bym zmieniła !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie Hania ja lubie ten lewy i jestem zawiedziona :( no cóż będę musiała się przekonać do prawego hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do spania i odpoczynku najlepsza jest pozycja na lewym boku, dzięki niej ciężarna macica nie uciska żyły głównej dolnej, co ułatwia powrót krwi z dolnych partii ciała do serca i zapewnia lepsze ukrwienie macicy, a co za tym idzie, również większe utlenowanie krwi dziecka. xNightmare trzymam kciuki za usg :) Co do wózków to podoba mi się espiro vector tylko ma za mały koszyk :( W tych następnych to nie podoba mi się spacerówka bo widać ze tylko dla malutkiego dziecka jest, chyba że ten "podnóżek" można złożyć żeby wyglądała normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xNightmare jakie już duże !!! szkoda że Ci się nie przedstawiło, musisz albo powtórzyć za jakiś czas albo będziesz miała niespodziankę :) najważniejsze, że zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megan990 opacznie mnie zrozumiałaś :) właśnie na lewym polecają spać. A ja nie lubię lewego i nie umiem się na nim wyspać. Wiecie wczoraj byliśmy na zakupach i mój mąż ja się uparł to musieliśmy kupić wanienkę :) twierdził, że jesteśmy to "przy okazji" weźmiemy :) taką mniejszą kupiliśmy dla wygody. Wydaje mi się, że im mamy większe brzuchy tym bardziej faceci zaczynają lepiej pojmować ciążę i się wczuwają, mój jak wraca z pracy to pyta jak się czuję i co tam u Małgoś :) a ta akurat się tłucze i kopie, ma siłę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to L4 pobudza do twórczości kulinarnej:D dzisiaj na obiadek makaron rurki z brokułami i sosem śmietanowo-czosnkowym z szynką:) dla małej oczywiście makaron w kształcie zwierzątek - taki wchodzi jej najlepiej:) ja też uwielbiam spać na prawym.. a tu na lewym się powinno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami:) a moje L4 to dbanie o dom, różne przemeblowania, zmiany aranżacji, ale też myślę o kulinariach. Jutro chcę zrobić sernik:) nightmare, szkoda, że nie znasz na pewno płci. Nie rób jeszcze wyprawki, bo nie wiadomo przecie. Który to tydzień u ciebie? kancia, xlander fajny. Ale ja wybieram samą spacerówkę NUNA NEPP. Gondola to może być byle jaka, używa się tego 5mc. A spacerówkę 3 lata!!!!!!!!!! lepiej wydać dużo kasy na samą spacerówkę, a gondolę kupić od sąsiada za grosze. fotelik kupuje ten z najwyższą ilością gwiazdek ADAC używany po kimś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nightmare, a w którym tygodniu na usg lekarz był pewny dziewuszki? bo jeśli tak około 15/16 tygodnia, to raczej siusio nie urośnie i możesz szaleć z różowym:) Ale ja bym poczekała do kolejnego usg. Najważniejsze, że maluszek jest cały i zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek- tu przyznam racje calkowita, ze wozek gleboki uzywa sie zdecydowanie krocej, i lepiej wydac na dobra spacerowke niz duzo kasy na 3w1. My mielismy dla corci zwykly wozek uzywany po innym dziecku w rodzinie,ktory kosztowal za nowosci 400zl, bez zadnej tam firmy specjalnej, teraz mamy spacerowke dobra. Tez polecam Nune Peep, wybierajac wozek bralam jeszcze pod uwage xlandera xs, maclaren techno xlr, M&papas luna, inglesina avio, ale ostatecznie zdecydowalismy sie na nune. I jestesmy bardzo zadowoleni :) Fotelika do 13kg nie mielismy z testami, za to jak corka wyrosla kupilismy maxi cosi tobi. Ale wiem ze wybierajac pod wzgledem testow wzielabym ktorys z fotelikow do 13kg ktory w ocenie ma 4 i wiecej za bezpieczenstwo biorac pod uwage rozpis z 2011 i 2012 roku. Ja dalej mam takie przeczucie ze synek bedzie, choc oficjalnego potwierdzenia nie mam, a kolejne usg bede miala pewnie dopiero kolo stycznia. Tak czy siak by zdrowe bylo to najwazniejsze. classic- mam podobne spodnie, moje maja kieszenie jeszcze. to prawda sa swietne! przejrzalam wasze linki, komplet z lozeczkiem faktycznie tani, jednak wiem, ze ja nie kupowalabym poscieli bo to zbedny wydatek, zainwestowalabym w dobry spiworek zamiast arsenalu z posciela, z koldry dziecko bedzie sie wykopywalo, a na poduszke jeszcze jest za male. Po corci w efekcie komplet uzyty byl raz wykopywala sie,po czym schowalam do szafy, lezy nowy. Planuje tak jak przy pierwszym drugie by spalo w rozku jak jeszcze bedzie malenkie a pozniej w spiworku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór dziewczyny. U mnie dziś kiepski dzien. Dopiero wróciłam z pogotowia ze starszą Córką. Wywyróciła się w przedszkolu i udeżyła się w nos. Okazało się że go sobie złamała :/ naszczęście bez żadnych odłamków itp. Najlepsze jest to że nikt w przedszkolu nie zauważył tego :/ Jestem padnięta bo musiałam aż na drugi koniec miasta lecieć a nasza komunikacja działa jak chce .... Ja nie inwestowałam w nowy wozek bo mam dobrą spacerówkę po starszej córci i jest sprawdzona na zimowe spacery. Więc doszłam do wniosku że kupimy jak najtaniej 3 w 1 bo tak jak piszecie gondoli używa się krótko a fotelik mimo braku samochodu lepiej mieć. Ja na szczęście jeszcze nie mam problemów z popuszczaniem ale przy pierwszym to tak 2 ostatnie miechy to był koszmar. Ja na połówkowe mam w poniedziałek i już nie mogę się doczekać :) Co do spania mimo że zasypiam na lewym to i tak zawsze się budzę na prawym :) xNightmare super że wszystko ok :) Szkoda tylko że nie masz pewności co się urodzi. Przy okazji pozdrów Olsztyn bo to moje rodzinne strony :P Trzymajcie się kochane. Ja mykam spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papierówka, zgadzam się z tobą w 100%. Też z synkiem mieliśmy fotelik 0-13 no-name (nasze pierwsze dziecko, człowiek był zielony), a jak miał 9 miesięcy przesiadł się też do maxi cosi tobi:):):) - polecam super fotelik, choć romer king plus też extra:) Ja teraz przy synku mam Maclarena Volo (lekkie piórko 4kg:)) spacerówkę, ale on ma 2latka i 3 mc i dla nas idealny wózek na wszelkie wypady za miasto, do galerii, wszędzie po prostu. Lekki to podstawa. A w wózkach 3w1, spacerówki są wielkie i ciężkie, ale jak kto woli:) Przy drugim maluszku kupię na pewno spacerówkę, ale jak dzidziuś będzie miał jakieś 6mc to coś fajnego wybiorę (choć nuna peep jest dla mnie nr 1 teraz). A gondolę wielką karocę mam po synku (własnie kupiłam tego olbrzyma 3w1), więc muszę to zwieźć do wawy, bo u rodziców cały strych zagraca:) Przywiozę całe 3 części, bo pieroństwo sprzedam albo oddam za darmo, jak dzidzia wyrośnie z gondoli. Ja czuję ruchy dalej, ale są bardzo delikatne i mam tak, że cały dzień nic nie czuję, dopiero wieczorem jak się połozę, to parę stuku puku i cisza. Mam nadzieję, że wszystko ok. Papierówka, to życzę ci synusia skoro córcię już masz:) oby przeczucie ci się sprawdziło. A mi się dziś śniło, że urodziłam dziewczynkę i była ona baaardzo duża i zdrowa:) i jak ssała pierś, to ciągnęła baaardzo mocno:) Fajny sen, ciekawe czy się sprawdzi. Ja urządziłam mały pokoik w domu i jestem z siebie dumna, jest śliczny:) Jeszcze potrzebuję zasłonek takich podwiązywanych z kokardami. Dziś sprzątania ciąg dalszy, niestety przez zakup kanapy za 1700zł wszystkie inne drobiazgi którę chcę kupić muszą poczekać do następnej wypłaty a ta dopiero 27 listopada, buuuuu Normalnie mam takiego powera, że sama siebie nie poznaję. Już nie pamiętam złego samopoczucia z I trymestru, bo czuję się jak młody bóg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska Wroclaw nie przesadzasz
Krowo z iloscia suwaczkow w stopce? Jak masz kiepska pamiec I nie potrafisz zapietac ile twoja Izulka:o ma lat to zrob sobie tatuaz a nie zasmiecaj forum:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) ja kupuje wózek 3 w 1 ze względu na fotelik na stelazu, wiem, że bedzie mi to potrzebne. Spacerówkę i tak mama po córci:) a wczoraj wieczorem zrobiłam jeszcze jabłecznik i snikersa:):) milusiego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami daj przepis na snickersa. chodzi za mną ciasto, ale nie wiem co zrobić. czy wy też tak macie, że wam się zachcianki zmieniają??? na pocz. ciąży aż do teraz miałam odrzut od słodkiego i jadłam same swojskie dania:) a teraz potrafię wciągnąć 4 knoppersy na raz i mi mało. ratunku:) czy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek- w 15 tygodniu była dziewczynka ale lekarka kazała się jeszcze nie nastawiać i czekać na usg połówkowe. I tak za 2 tygodnie albo za tydzień (okaże się we wtorek) mam usg doplerowskie prywatnie więc tylko czekam na potwierdzenie. W Olsztynie zimno i ponuro. Mama wariuje i mam już dużą reklamówkę ubranek (neutralnych głównie biele,zielenie i żółcie). Zastanawiam się jak rodzinka z obu stron zaczyna tak wariować z zakupami czy mi cokolwiek zostanie do kupienia xD. Moja kotka tak sie za mną stęskniła ,że przez 2h w nocy musiałam ją głaskać.. aż mruczała wniebowzięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek82 niestety też tak mam że słodkie wróciło do łask :) Wózek kupimy nowy 2w1 bez fotelika, a fotelik z bazą maxi cosi cabrio używany bo i tak jest max na rok. A adaptery fotelika na wózek kosztują około 50zł, więc wolę upić lepszy fotelik a używany niż nowy bez norm. Ja w poniedziałek piekłam tort ajerkoniakowy dla męża na urodziny więc jeszcze ciacho mam ale Kami chętnie spiszę przepis na snikersa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, ja tez mam wózek 2w1 taki zwykły a potem spacerówke z chicco po córce więc nie bedę szaleć ale fajnie tak wybierać pierwszy raz :) u mnie też samopoczucie ok w tym II trymestrze, choć rano do pracy wstawać mi sie nie chce, kami wrzuć przepis na tego snikersa może tez upiekę przez weekend, ostatnio kupiłam w cukiernii na niedziele i był jakis stary bllee wiec może skusze się na zrobienie domowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Olinek takie sny są cudowne :) Ja codziennie mam ochotę na coś innego :) ostatnio przyśnilo mi się że jem pączki i rano musiałam lecieć do sklepu i kupić :) Śmiałam się do m że Maluch daje mi znaki na co ma ochotę. Kami ja też proszę o przepis bo narobilaś mi straszej ochoty na to ciasto :P Potem się odezwe bo musze iść do przedszkola i zalatwić sprawę z nosem Niuńki. Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×