Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

kami mnie się wydaje, że powinnaś troszkę odpuścić. Mój m też się podobnie zachowuje;p Mówi, że wróci o 23 a wraca dużo później też się o to złoszczę, ale tylko dlatego, że się martwię o niego, tak czy siak zawsze mamy kontakt telefoniczny. Mam zaufanie do m, nie upija się , a jeśli już to grzecznie idzie spać, nie robi żadnych głupich i nieodpowiedzialnych rzeczy i zawsze wiem gdzie jest. Takie są chłopy, nie lubią jak się ich kontroluje i wydzwania i jak się muszą tłumaczyć żonie zwłaszcza w towarzystwie znajomych;p Wiem, że to dla Ciebie stresujące ale nie denerwuj się bo zaszkodzisz sobie i dzidzi. Nie gniewajcie się na siebie bo nie ma o co;) Mam nadzieję, że będzie ok między wami. Ja zajadam właśnie płatki z z mlekiem z Liona, bardzo słodkie;p Ech ciągnie mnie do słodkiego, że hoho;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamusie Kancialupka super,że z Olusiem wszystko dobrze:) Jeżeli chodzi o poinformowanie bliskich o ciąży, to u mnie nie było tak kolorowo. W sumie już chcieliśmy mieć dzidziusia, ale jak przyszło co do czego, jak zrobiłam test to ogromny szok. Jeszcze dzień przed zrobieniem testu pojechałam za zakupy żeby uzupełnić zapas podpasek,bo brzuch mnie bolał tak okresowo,że byłam pewna,że będzie miesiączka. Tego samego dnia jechaliśmy się spotkać ze znajomymi.W trakcie jazdy strasznie mi się zrobiło niedobrze i jak tylko wysiadłam z auta, to zwymiotowałam. Tłumaczyłam sobie faktem,że mnie zmuliły żelki, które jadłam podczas drogi.Na następny dzień zrobiłam test i nie mogłam uwierzyć,w to co zobaczyłam. Dwie czerwone krechy.Kazałam Marcinowi jechać po drugi test, który też był pozytywny.Zaczęłam płakać z przerażenia, a mój mąż ze szczęścia. Parę dni i już się oswoiłam z tą myślą. Teściowa, to skakała z radości. Moi rodzice też bardzo się cieszyli, mama nie chciała na początku uwierzyć, popłakała się, u niej ciężko o jakiekolwiek emocje żeby zobaczyć , także byłam w szoku i płakałam razem z nią. Teraz z perspektywy czasu nie wiedziałam,że ciąża tak mnie zmieni. Jestem mega szczęśliwa i mogłabym całymi godzinami gadać o mojej Julce:) Po pierwszej wizycie u gina, już nie było takiej radości, ponieważ ciąża była zagnieżdżona u ujścia i straszyli mnie najgorszym. Dzięki Bogu wszystko na chwilę obecną jest w porządku i mam nadzieję,że będzie tak do końca:) pszczolkamajaa wydaje mi się,że 23 tydzień, to odpowiedni moment na pójście na zwolnienie tym bardziej,że nie czujesz się za bardzo. Kami ja trochę nie rozumiem Twojego partnera, a to może dlatego,że nigdy w życiu nie miałam takiego problemu. Mój mąż jest zupełnie inny, nigdy się nie martwiłam o to,że gdzieś poszedł, nie wracał długo,albo mnie o tym nie poinformował. Jest dla mnie ogromnym oparciem. Najgorsze jest to,że wszystko odbija się na Twoim i dziecka zdrowiu. Może powinnaś z nim usiąść i na spokojnie porozmawiać o tym co Cię boli, co Ci przeszkadza. Może wtedy jakoś dojdziecie do porozumienia. Trzymam kciuki za to, alby wszystko się u Ciebie ułoży. Ja na samym początku ciąży od razu miałam 3kg na plusie. W sumie nie wiem skąd się wzięły te kilogramy. Teraz o zgrozo +7kg, 23 tydzień. Jedyne co mnie cieszy, to fakt,że wszystko poszło chyba w brzuszek, może po buzi trochę widać. Waga startowa 46kg, a teraz 53kg. Rekord życiowy;/ Boję się o to co będzie dalej;/ Nie wiem skąd się biorą te kilogramy, bo nie jem zbytnio dużo. Wczoraj byłam u okulisty. Dostałam zaświadczenie na cc. Jutro idę na 4d i już nie mogę się doczekać,żeby zobaczyć moją malutką. Julka cały czas buszuje w brzuszku, sprzedaje kopniaki, wypycha się, a gulka coraz większa hehe. Miłego dnia Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo ja po badaniach krwi. jutro gin ;) a tak to nudy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia a jaką masz wadę wzroku? Ja też będę się wybierać do okulisty na konsultacje i do kardiologa odnośnie mojej wady serca by wypowiedział się na temat porodu w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak z innej beczki :) Dziewczyny czy Wy już zrobiłyście jakieś zakupy dla swojego maluszka? Bo ja bym już chętnie coś kupiła, ale mój mąż nie chce "zapeszać". Z jednej strony się nie dziwię, ale z drugiej strasznie mnie ciągnie, żeby już coś zakupić :) Może któraś z Was ma już wózek? jak tak to jakiej firmy? :) Pozdrawiam mamuśki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik - ja mam mnóstwo rzeczy po starszej córci: łóżeczko, materacyk, śpiworki, prześcieradła, kocyki, ręczniki, stosy naprawdę stosy ubranek (na trzy niemowlaki by starczyło... nie wiem po co córce tyle kupowałam) więc z takich rzeczy nic nie kupuję. kupiłam natomiast już pieluszki tetrowe i wybrałam wózek i komodę, które kupimy po nowym roku - nie ze względu na zabobony ;) ale na kasę ;) bo teraz duzo wydatków z koncem roku mamy: urodziny corki, urodziny męża, mikołaj, gwiazdka, opłata w banku komórek macierzystych, sylwster - po sylwku na narty do szklarskiej poręby chcemy jechać - więc wózek po nowym roku ;) a wybrałam Espiro Atlantic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, no ja po wczorajszym usg potwierdzam dziewczynke na 99%, waży 416 gr i jest bardzo ruchliwa, dr nie mogła nadążyć za uchwyceniem główki, wszystko w porządku i oby tak dalej. Doskonale rozumię dziewczyny które były/są chwilowo zawiedzione płcią, ja zawsze chciałam mieć dziewczynkę ale i z czasem chłopca żeby ród przedłużyć (mąż jest ostatni), i mam już córeczkę a teraz miałam nadzieję że drugi będzie syn i byłam niepocieszona że dziewczynka ale już zmieniam nastawienie, nie od nas zależy co Bozia dała -ważne żeby zdrowe :) i tak sobie powtarzam, że córki zawsze mi pomogą-takie przyjaciółki a w przyszłości zawsze lepszy kontakt będzie a z synami nigdy nie wiadomo, jeszcze jakąś niefajna synowa bym dostała, która odizolowała by mi syna hahaha ale to takie moje gdybanie - tak sie pocieszam choć wierzę, że synusie tez są super no ale trudno - nie nam było dane... mamy za to 5 znajomych co po 2-óch synów mają i 3 co mają dwie córki, a i jeszcze 2 co mają 3 córki, parek w rodzinie jakoś ostatnio niewiele się rodzi więc przewaga jednej płci ponuje :) kami cóż współczuję Ci sytuacji ale myślę że nie idziesz dobra drogą do pojednania takim słownictwem i to przez telefon! pewnie sama bym sie wkurzała w mojej sytuacji, gdy mieszkamy razem i codziennie mąż jest w domu (praca na miejscu) ale w Twojej jesli mieszkacie z dala od siebie to bym go olała skoro to urodziny żony jego kolegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Kami przede wszystkim myśl o sobie i o dzieciach. Wg mnie dpoki nie zamieszkacie w jednym miejscu razem to takie spięcia będą na pożądku dziennym. Miałam to samo przy pierwszej ciąży, bo ja mieszkałam u swoich rodziców w jednym mieście a on u swoich w drugim. Było ciężko uspokoiło się dopiero po stałym zamieszkaniu razem. Mój m też mnie wkurza ale takie są chłopy :) w październiku robiłam imprezke urodzinową i pozwoliłam kupić mu kilka piwek aby faceci mieli co pić( wkońcu tylko ja jestem niepijąca) to też przesadził i strasznie mnie wkurzył bo wkońcu to były moje urodziny a nie jego.... Przy czytaniu waszych opowieści cały czas mi się buzia śmiała :) U nas za pierwszym razem był straszny strach aby powiedzieć rodzicom. Ale potem były łzy radości - wkońcu pierwszy wnuk - i zapewnienia że damy rade :) A przy drugim nikt nie chciał nam uwieżyć :P Najlepsze było to że staraliśmy się już pół roku i przyszedł taki okres że chcieliśmy zrezygnować :) Poszłam do lekarza po miesiączce i mówie że jednak sobie darujemy niech mi przepisze znowu tabletki. Recepty nie wykupiłam bo mówie poczekam do miesiączki. No i zamiast tabletek wyszło że musiałam kupić test :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megan gratulacje:) madzik ja wszystkie większe rzeczy już mam:) niestety wszystko musieliśmy kupić bo po córci zostały nam drobiazgi typu pościel czy ubranka. Wózek mu mamy jedo vedi 3 w 1 ma dobre opinie. Mi się podoba to że gondola jest dość długa. To jest ważne bo dzidziuś kożysta z niej srednio około pół roku a może być duże i przy małej gondoli może być potem problem. Ja swoją córkę po 3 miesiącach musiałam przełożć do spacerówki bo gondola była za mała. teraz zostały takie duperelki. pieluszki kosmetyki itp. Jako że u nas w pracy zawsze początek roku jest kiepski - przestoje produkcyjne, to wiedziałam że łatwiej mi będzie takie rzeczy dokupić niż np wózek czy łóżeczko. Wczoraj miałam spotkanie z położną i dowiedziałam się że po pierwszym porodzie zakończonym cc mam prawo aby drugi poród teżodbył się przez cc. I mam teraz dylemat co robić ?? Czy znowu próbować SN i jak nie wyjdzie to cc czy poprostu zdecydować się na cesarkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzikgg ja w zabobony nie wierze, dlatego po pierwszym trymestrze zaczęliśmy powolutku kompletować wyprawkę dla dzidzi. mamy dużo ciuszków, 2 ręczniki kąpielowe z kapturkiem, ostatnio kupiliśmy rożek, kilka pieluch tetrowych i bawełnianych, prześcieradło i kilka drobnych rzeczy. Teraz zostaną same te droższe. Przed Nowym rokiem na pewno chcemy kupić wózek. meaaa nam też się podobają wózki espiro;) megan gratuluję drugiej córeczki, cieszę się, że wszystko u was ok;) Heh twój mąż będzie miał już 3 baby w domu;) Aśka.Wrocław heh ja miałam podobnie z tym, że zamiast tabletek kupiłam termometr owulacyjny do mierzenia temperatury, nie zdążyłam go ani razu użyć w taki celu jakim go kupiłam;P My dziś o 16 30 mamy połówkowe już nie mogę się doczekać, mam nadzieję, że wszystko będzie ok z Olusiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie Aska, ja tez mam dylemat, bo mi dokładnie tak samo lekarka powiedziała, że po pierwszej cc musze się zgodzić na sn, pisze sie podobno jakieś oswiadczenie, że cc albo sn - nie wiem jak to wyglda dokładnie - bede sie dowiadywała dopiero :( ale chyba jednak poczekam na sn bo podobno i tak w wiekszości kończy się drugą cc a lepiej dla maluszka jak naturalnie zacznie się akcja porodowa, sama nie wiem... my z pierwszym dzidziusiem udało się za pierwszym razem, choć nie sądziłam że od razu zajdę w ciążę :) jak spóźniała mi się mies. to mąż uchachany, że coś sie kroi pytał co chwilę czy dostałam miesiączkę - w sensie żeby nie :) testu nie robiłam, tylko umówiłam sie do gin. bo raczej mies. mi sie nie spóźniały a w lipcu wczasy zaklepane hehe 3 dni przed wylotem ciąża potwierdzona i byłam wysciskana na wszystkie strony :) i tak do Tunezji polecieliśmy w trójeczkę, po powrocie powiedzieliśmy rodzince, moi sie bardzo ucieszyli bo to pierwsza z wnuków, od męża to już piąty/a wnuczka więc bardziej normalnie ale miło z gratulacjami :) z druga też radość była, ale już bardziej normalnie i też za pierwszym razem sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami ja ze swoim Partnerem żyliśmy trochę na odległość. On w Lublinie ja w Rzeszowie. I tez było mi ciężko, bo on ma taka prace że wiąże się z wyjazdami, imprezami firmowymi do białego rana z noclegiem w hotelach w Warszawie bez osób towarzyszących tylko osoby z firmy. I byłam na początku mega zazdrosna. robiłam mu awantury, że jak ja przyjeżdżam na weekend to stale zapracowany, a jak jedzie na imprezę firmową bądź do kumpli to ma czas na zabawę do białego rana.Dzwoniła, pytałam kiedy wróci, on się wkurzał , potem się kłóciliśmy beznadziejna sytuacja. I pewnego razu postanowiłam, że ja też pójdę się bawić sama bez niego. Poszłam na kręgle, potem do nowego klubu się zabawić tylko z kumpelkami. i wtedy mój Partner wiedząc, że bawię się na mieście dzwonił do mnie dosłownie co 15 min.Pytał kiedy wracam, ile wypiłam, z kim się bawię, a kto do mnie teraz coś mówi tak naśladował mnie hehehe:P Jak wróciłam do domu to udawał obrażonego na mnie.Wtedy zobaczyłam jak bardzo mnie to wkurzało, jakie to bezsensu było, jaka się czułam źle przez niego potraktowana i było mi smutno za brak zaufania. Usiedliśmy i on mi wszystko powiedział, że jego działania były celowe żebym zobaczyła jak on się czuje jak ja tak bezsensu do niego wydzwaniam. Od tamtej pory nie ma między nami takich sytuacji. On wychodzi z kumplami, ja z koleżankami. Wychodzimy też razem. Ale w każdym związku partnerzy potrzebując chwili tylko dla siebie i musisz to zrozumieć, ze to że jesteście małżeństwem nie zakłada Wam jakiś kajdanek i nie trzyma Was zawsze tylko razem przez 24 godziny.Każdy potrzebuje być czasem egoistą i pomyśleć tylko o sobie, wcale nie czyni to twojego partnera nieodpowiedzialnym. A co do słownictwa...to Wasza sprawa jak się do siebie odnosicie, ale ja bym wżyciu takich słów nie użyła wobec ukochanej osoby.Przeklinam, ale tylko pod nosem i nigdy na kogoś. Co do kupowania rzeczy to mam parę bodów i siostra w z Anglii mi przesłała paczkę, ale nawet jej jeszcze nie otworzyłam. Od 1 listopada jestem na zwolnieniu w domu i trudno mi się jest przyzwyczaić. Coś tam pracuje w domu, zdalnie na kompie i jak będę jeździła do Rzeszowa do lekarza to na chwile do pracy zajrzę, ale Prezes kazał mi przejść na zwolnienie, bo zdarzyło mi się zemdleć 2 razy w pracy i się przestraszył, ze coś mi się stanie i on konsekwencje poniesie tego, ze niby kazał mi pracować ponad siły. Głupie gadanie. Ale mój partner tez nalegał, żebym w końcu przeniosła się na stałe do Lublina i wypowiedziała mieszkanie w Rzeszowie, żeby nie utrzymywać 2 mieszkać i uległam. A teraz się strasznie nudzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz powiedział, ze jak będę teraz miała CC to mało lekarzy zgadza się na poród SN jeżeli odstęp czasu pomiędzy pierwsza a druga ciążą nie przekracza roku. Jeśli rana jest dobrze zagojona i nie było z nią kłopotu to można rodzić SN. Ale różnie lekarze tez mówią jeśli chodzi o moment zrobienia samej cesarki. Bo mi lekarz powiedział, ze można maksymalnie 2 tyg przed terminem, ale on by mi doradzał ok. 2-5 dni przed terminem chyba, ze wcześniej zacznie się akcja porodowa. Natomiast moja koleżanka tez miała planowana CC i lekarz zalecił czekać do akcji porodowej i dopiero robił jej cesarkę. Różnie lekarze mówią. Najlepiej zapytać się lekarza co prowadzi ciąże i tego się trzymać, bo tak to można zwariować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam szybciutko zameldować wspaniałą nowinę - noszę pod sercem zdrową piękną córeczkę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oszalałam ze szczęścia. doczytam później, bo teraz robię obiad i małego zaraz usypiam. jest zdrowa, boże jaka jestem szczęśliwa. A że córcia, to nadal w szoku jestem i chyba uwierzę jak ją zobaczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za odpowiedzi. pierwszy raz powiedziałam tak do niego. on wyklina notorycznie. ją nie mam gdzie wyjść ani z kim. poza tym zapewne byłaby z tego wojna. a przecież w tyg nie mogę zostawi z kimś córki a każdy weekend poświęcam dla niego. nigdzie bez niego nie wychodzę szczególnie w ciąży. on przynajmniej ma pracę i w krk robi co chce. to nie pierwsze jego wyjście to akurat częste a ją siedzę z dzieckiem i z brzuchem w domu. powoli się załamuje. potrzebuje pomocy psychologa tak powiedziała dzisiaj ginekolog. mam się nauczyć radzić że stresem bo długo tak nie pociagne.. poza tym żyć że świadomością że ktoś jest z tobą tylko że względu na dziecko.. zostawia mnie po każdej kłótni.. tak jest dzisiaj nawet.. jakbym nie istniała. ciśnienie 150/90 się utrzymuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLnek gratuluję!!!!! Troszkę Ci zazdroszczę tej córeczki;) Bardzo się cieszę, że córeczka u Ciebie bo wiem jak bardzo na to liczyłaś;) Co do cc mi koleżanka mówiła, która już raz miała cc i teraz zbliża się drugi poród, że lekarze mierzą bliznę ile cm się rozeszła czy coś takiego i od tego też zależy jaki będzie poród, no i musi upłynąć 2 lata chyba żeby po cc zastanawiać się na sn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do reszty tematów. ją przybyła już 8 kg.. masakra. z pierwsza córka razem 25ale to przez zatrucie ciazowe mam nadzieję że to się nie powtórzy. nic jeszcze nie kupiłam dla dzixziusia ale tylko dlatego że nie pracuje już i ciężko mi chodzic po sklepach. jak tylko znajdę jakiegoś kierowcę i pojadę ns większe zakupy to ns pewno cos kupię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanciu dziękuję. Ty będziesz miała następną córcię, a Olek będzie dla niej starszym bratem i będzie jej bronił przed całym światem. To super układ. Tak więc ciesz się z synka, że jest pierwszy. Każda płeć ma swoje plusy i minusy. Synuś zawsze będzie za tobą, słowa złego nie da swojej żonie na ciebie powiedzieć. Z wywieszonym jęzorem będzie jechał na pomidorówkę do ciebie i wszędzie cię zawiezie, przywiezie, przeniesie meble, naprawi, kupi samochód. Z chłopaka dobrze wychowanego jest wielka, ba nawet ogromna pociecha. Sama widzę po ludziach, po moim bracie, który tak dużo zarabia,że pomaga moim rodzicom finansowo. Z córci pociecha jest też wielka, bo w kuchni pomoże, bo przytuli, bo wrażliwa i by tak wymieniać... Kanciu, super, że poszalałaś wśród spodenek z miśkami. Polecam ci smyka - tam są boskie ubrania dla chłopców, bo dla dziewczyn nic ciekawego - przynajmniej nie mój gust. Oluś będzie ślicznym mamusinym elegancikiem. Lusesita, Karina to przepiękne imie!!!!!!!! ja też o nim ciepło myślę....Karinka...dla małej księzniczki. Jeszcze myślę nad Laurą...ale wiem że teraz gdybam, ale zdecyduję jak się urodzi. Ostatnio podobają mi się też popularne ale piękne imiona: Maja, Lena i Julka - w tej kolejności co wymieniałam, ale każda prawie dziewczynka dzisiaj ma tak na imię, eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..................WIEK.............TP...........PŁEC ..........SKĄD papierówka22......................1marca................ .........Wroclaw Muszynianka...........31..........1marca...........S..... .......Kraków malinówka376..........21..........5marzec..........?.... .....UK/Wroclaw meaaa..................29..........5marzec...........C... ... ...Sosnowiec kami1809..............26...........5marzec..........C.... .........Wrocław asia.sudenis............22..........8marzec..........C... ....Jelenia Góra Aśka_Wrocław_89.....23..........8marzec..........S?.... . ......Wrocław xNightmare............19..........9marzec..........C..... .. ....Gdańsk Ann8912................23.........10marzec...........S... ....Częstochowa wica....................33.........10marzec..........C... ........Warszawa kejtii...................21.........11marzec..........C? . ........Radom kuchareczka...........23.........12 marzec..........c...........W-wa MzD....................29.........12 marzec..........c...........Radom Hania_85_05...........27.........14marzec...........C.... . .. ..Lublin megan990..............30.........16 marzec..........C?.........Śląsk 1986Ana................27..........16 marzec.........C............Anglia Ajka86.................26.........17marzec...........S.. .....Częstochowa Patra24................25.........18marzec...........S. .........Gdynia nelma...................27...........18 marca.........?...........małopolska B@siek.................28....... .20 /22marzec.......?...........Łódź hermenegildaaaa......30.........22marzec...........?..... ......Konin Dośka..................27.........23marzec...........?. ..........gorzów classic...................29.........24marzec........S... .białystok/bruxells agbr...................35.........24marzec...........C. .........Warszawa Mufinka_81............31.........24 marzec..........C...........Gdynia mama-deutchland.....27.........26marzec...........C..... ....Frankfurt KANCIALUPKA.........25.........28marzec...........S..... .....Kraków Lyella...................31..........28marca...........NZ ........wlkp Olinek..................30.........30marzec...........C. ........Warszawa Wikunia83.............29..........31marzec..........?... ........Śląsk Little_Ann.............26..........31marzec..........?... .........Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm to widzę, że tylko ja stoję w tyle z zakupami :) Mam nadzieję że przed świętami namówię m na zakupy :) Akurat będą promocje. Dziewczyny wiecie może jak to jest z cukrzycą ciążowa? Jeśli się ją ma to jest obowiązkowa cesarka? Za półtora tygodnia idę na badanie i się obawiam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik ja jeszcze NIC nie mam. Po synku rzeczy się nie nadają, poza tym są w autka wszystkie:) chcę poszaleć z sukienkami, ale poczekam na styczniowe wyprzedaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kancialupka mam -6. Już dawno temu chciałam laserówkę robić, ale odradzali mi żebym poczekała do momentu urodzenia dziecka, bo wada może znowu postąpić. Po urodzeniu zrobię zabieg laserowy żeby się nie męczyć z tymi oczami. Dobrze,że są szkła kontaktowe, bo nie wyobrażam sobie chodzenia w okularach. Madzik ja też nie wierzę w przesądy. Już mam wózek, łóżeczko, wanienkę i ogrom ubranek:) Olinek gratuluję zdrowej córeczki. Kobietki chyba zdominują te forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek gratuluje. Ja czekam do wtorku na potwierdzenie. Mam nadzieje, ze też córunia, ale co bedzie to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieźle dziewczynki przoduja w tabelce, Olinek gratulacje:)) My mamy wózek espiro vector pro zielono-czarny, i wczoraj przyszedł z alegro ten kpl łózeczko z akcesoriami:)) także cos sie ruszyło, pozostaja te drobne rzeczy i troche ubranek:)) ale na to chyba jeszce poczekam, bo musze przemyslec co i jak:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie jeszcze brakowało :) NICK..................WIEK.............TP...........PŁEC ..........SKĄD papierówka22......................1marca................ .........Wroclaw Muszynianka...........31..........1marca...........S..... .......Kraków malinówka376..........21..........5marzec..........?.... .....UK/Wroclaw meaaa..................29..........5marzec...........C... ... ...Sosnowiec kami1809..............26...........5marzec..........C.... .........Wrocław asia.sudenis............22..........8marzec..........C... ....Jelenia Góra Aśka_Wrocław_89.....23..........8marzec..........S?.... . ......Wrocław xNightmare............19..........9marzec..........C..... .. ....Gdańsk Ann8912................23.........10marzec...........S... ....Częstochowa wica....................33.........10marzec..........C... ........Warszawa kejtii...................21.........11marzec..........C? . ........Radom kuchareczka...........23.........12 marzec..........c...........W-wa MzD....................29.........12 marzec..........c...........Radom Madzikkgg.............25..........12marzec.........S..............śląskie Hania_85_05...........27.........14marzec...........C.... . .. ..Lublin megan990..............30.........16 marzec..........C?.........Śląsk 1986Ana................27..........16 marzec.........C............Anglia Ajka86.................26.........17marzec...........S.. .....Częstochowa Patra24................25.........18marzec...........S. .........Gdynia nelma...................27...........18 marca.........?...........małopolska B@siek.................28....... .20 /22marzec.......?...........Łódź hermenegildaaaa......30.........22marzec...........?..... ......Konin Dośka..................27.........23marzec...........?. ..........gorzów classic...................29.........24marzec........S... .białystok/bruxells agbr...................35.........24marzec...........C. .........Warszawa Mufinka_81............31.........24 marzec..........C...........Gdynia mama-deutchland.....27.........26marzec...........C..... ....Frankfurt KANCIALUPKA.........25.........28marzec...........S..... .....Kraków Lyella...................31..........28marca...........NZ ........wlkp Olinek..................30.........30marzec...........C. ........Warszawa Wikunia83.............29..........31marzec..........?... ........Śląsk Little_Ann.............26..........31marzec..........?... .........Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agbr u nas bedzie rocznikiem 2 lata, a w miesiacach to rok i 9 miesiecy jak dobrze licze. Corka jest z lipca 2011. Olinek- sukienki choc takie malenkie slodkie to cholernie niepraktyczne. Ja mialam mase ubranek zieloncyh niebieskich i poki dziecko male to corce ubieralam w domu, mialam kika zestawow dziewczecych na wyjscie i wsio. Dla mnie strata pieniedzy tylko dlatego ze cos jest niebieskie w rozumowaniu dla chlopca a ma ubrac dziewczynka. Jeszcze nie raz przyjdzie wydac pieniadze na dziecko ktore stale bedzie roslo. Na razie to tyle, doczytalam na biezaco, ale nie jestem w nastroju dzis, poza tym bole mi doskwieraja, a maluch szaleje od rana ze hej Ktoras pisala o wadzie wzroku ja mam blisko 4 i kolo 5 i to nie jest wskazanie do cesarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierówka - nie boisz sie tej różnicy wieku. Ja bede miała tez rocznikowo 2 lata, a w sumie 2 lat ai 2 miesiące - jestem przerazona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję zdrowych maluszków! :) Ja już też nie mogę się doczekać usg- idę w sobotę. Ciekawe czy tym razem uda się podejrzeć co między nóżkami:). Ja z kupowaniem rzeczy czekam do usg, może jak poznam płeć to będzie łatwiej coś wybrać a jeśli nadal nie poznam to będę kupować wszystko unisex. Sporo rzeczy też dostanę więc najpierw trzeba to przejrzeć i dokupić brakujące rzeczy. Cukrzyca ciążowa nie jest przeciwwskazaniem do SN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek no gratuluje kochana! Parka-czego można chcieć więcej. Ja bardzo chciałabym chłopca z racji tego że już mam córeczkę.no ale co będzie będę kochała nad życie. Strasznie martwi mnie moja szyjka która nie wiem czy pisałam ale ma tylko niecałe 1,5 cm. Boże żebym tylko za wcześnie nie urodziła. Nie wiecie dziewczyny czy na krótką szyjke da się założyć szew lub krążek żeby się nie skracala?zapomnialam zapytać lekarza. Narazie mam dużo odpoczywać ale nic mi nie przepisał i o szwie też nie wspomniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×