Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

Misiu ja normalnie wypijałam morze herbaty i czarnej i zielonej a teraz cały czas szukam czegoś co bym mogła pić bo normalnie nic nie wchodzi. Teraz testuję czarną z lipą i cytryną z sagi i nie jest najgorzej ale szału nie ma, wczoraj próbowałam kawy zbożowej i dało się wypić ale to też nie to :P zostaje mi woda i to niegazowana bo po gazie mi się odbija - masakra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki prawie_ruda 30 to świetna wiadomość, że serduszko już pięknie bije i maluszek rozwija się prawidłowo, ja dopiero swojego maluszka usłyszę za 2 tygodnie ; / Kfitek u mnie też od skrajności do skrajności najpierw upał i niesamowita duchota, zaraz burza. Jeśli chodzi o herbatę to piję codziennie czarną z cytryną ale powiem wam, że codziennie ta herbata smakuje mi inaczej, ostatnio gotując zdarza mi się coś przesolić lub przepieprzyć bo wydaje mi się często coś jałowe ; p Wczoraj wieczorem gotowałam leczo, że m mógl sobie dziś do pracy wziąść, nasmakowałam się napróbowałam były achy i ochy a dziś nie mogę patrzeć na nie, śmierdzi mi i pewnie go dziś na obiad nie zjem choć wczoraj miałam wielką ochotę ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a ja prze ciaza piłam wde tylko nie gazowana z cytryna a od kiedy zaszłam w ciaze to mam ogramna ochote na gazowana wode (której nigdy nie lubiłam) A wiec zaczełam kupować sobie ta średnio gazowaną no ale ponoć nie można gazowanych napojów pić w ciąży.Mam nadzieję że niedługo odejdzie mi ochota na gazowane. Prawie ruda-gratuluję bijącego serduszka,ja mam wizyte dop 14 sierpnia i juz doczekać sie nie mogę.Chce usłyszeć ze wszystko jest w pożądku z Nasza dzidzią :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda gratulacje!!! wiedziałam że wszystko będzie dobrze!!! Ciesze sie ogromnie że dzidzie widziałaś i już jest taka duża :D Ja własnie zastanawiam sie co robic, bo jutro mam usg u 2 ginekologa takiego awaryjnego u którego byłam jak miałam plamienia a nie mogłam sie dostać do mojego . Wiec tak myśle czy iść skoro już wiem ze jest wszystko oki ? Czy iść do mojego za 3 tygodnie? Fajnie by było iśc i znowu malucha zobaczeć ale chyba nie ma co tez przesadzać że będę do dwóch lekarzy chodziła. Z objawów, rzuciło mi sie w oczy że piszecie o nocnym siusianiu, ja wstaje zazwyczaj 2 razy ..w nocy w środku i ok 5/6 rano. Ciśnie mnie pęcherz i sie budze :P No i znowu mnie mdli strasznie, ostatnie dni miałam tylko troszke a dziś znowu mam mdłości. Ale przeżyje :P Dziś u nas wreszcie sie ochłodziło i popaduje deszcz i jest tak fajnie... Witam nowe mamy a ja zmykam odezwe sie później może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia czemu nie mozna gazowanych?? Ja pije i cole czasem i jakoś tak nie przesadzam za bardzo że nic nie moge nic itd. Zachowuje sie normalnie nie przesadzam z niektorymi sprawami jak np wysiłek fizyczny ale tez nie leże jak kłoda cały dzien ... ciaza to nie choroba trzeba mieć umiar bo przesadzanie w druga strone tez nie jest dobre:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelma
prawie_ruda, gratuluję! :)) ja mam kolejne usg dopiero 23 sierpnia. Wczoraj przez cały dzień mdliło mnie niemiłosiernie... kilka razy już myślałam, że polecę... :/ Dziś rano po przebudzeniu czułam, że coś mi siedzi na przełyku, więc zanim wstałam, poprosiłam męża, żeby mi podał wafle ryżowe i zjadłam sobie jednego na pół-leżąco. O dziwo mnie dziś bardzo nie mdli, chociaż są takie momenty... ciągle coś przegryzam: wafle, banana, nektarynki, bułeczkę... Zauważyłam też u siebie pewną zależność. Otóż jak biorę wieczorem 2 tabletki witaminy b6 z magnezem, to na drugi dzień mdłości są mniejsze lub nie mam ich wcale. Właśnie ostatnio ich nie przyjmowałam i czułam się gorzej. Wczoraj wieczorem zażyłam i dziś jest lepiej... nie wiem, może to po prostu zbieg okoliczności, ale na wszelki wypadek idę dziś do apteki po kolejne opakowanie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dokładnie o co chodzi z tymi gazowanymi napojami no ale słyszałam ze nie mozna pić-jeśli chodzi o cole to chodzi raczej o substancje barwiace i skład chemiczny dla tego nie mozna pic . Wiem że ciąża to nie choroba-dlatego funkcjonuję tak samo jak i przed ciaza,chodze do pracy,wykonuje wszystkie obowiazki domowe-dopuki lekarz nie powie mi ze mam sie oszczedzać to nie mam zamiaru zmieniać trybu życia-jedyne to zmieniłam to dietę a raczej wzbogadziłam o wieksza ilość warzyw i owoców bo do tej pory jadłam ich za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korbaaaaaaa
A może kolorowa zawieszka do wózeczka, łóżeczka? :) Została godzinka, ostatnia sztuka. Zapraszam na wszystkie aukcje. Wrzuciłyśmy dziś również piękne poręcze ochronne do łóżeczka oraz wanienki dmuchane:) http://allegro.pl/zawieszka-paw-i2458735467.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinek82
Witajcie, mogę dołączyć? termin mam na 26 marca. Zaczynam 7 tydzień ciąży. Test zrobiłam 12 dni po terminie okresu dopiero, ale był mega pozytywny. Niedługo zapiszę się do lekarza. To moja druga ciąża, synek ma 2 latka. Zgłaszajcie się dziewczyny, ciąża to piękny okres, a ja chciałabym się dzielić z wami wszystkim. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinek82
widzę, że czujecie się podobnie jak ja. Ja czuję się zupełnie inaczej niż w 1 ciąży. Wtedy jadłam za 4, miałam mdłości. Teraz mam jadłowstręt, nie mam mdłości, nie denerwują mnie zapachy, za to chce mi się bardzo i ciągle sikać. I to wszystko - nic więcej nie odczuwam. Okres miałam ostatni 20 czerwca, termin mam na 26 marca, czyli jestem w ciąży 5tygodni i 5 dni, czyli kończę 6 tydzień. Kiedy na usg mogłabym już zobaczyć malucha i serduszko? Chyba gdzieś za tydzień prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Olinek 82, gratuluję zafasolkowania ; ) Ja miałam okres 21 czerwca czyli dzień po tobie, licząc od ostatniego dnia okresu to 6 tydzień. Termin mam na 29 marca. Ja na usg byłam w zeszły wtorek i zobaczyłam już swoją kruszynkę na USG, także możesz iść teraz, myślę, że spokojnie już zobaczysz fasolkę, albo poczekać 2 tygodnie kiedy będzie już bić serduszko. Ja idę za 2 tyg posłuchać serduszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinek82
Kancialupka, wielkie dzięki za te informacje. Jejciu, ale fajnie, że jesteśmy prawie w tym samym okresie ciąży. Tylko powiedz mi skąd u ciebie termin porodu 29 marzec, skoro ja mam 26 marzec? proszę oblicz mi wg twojej zasady...okres 20 czerwca, trwał 7 dni. cykle 28 dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinek82
Ja to w sumie nie wiem za bardzo jak mam liczyć... bo okres zaczął mi się plamieniem 20 czerwca, a rozbujał mi się 22 czerwca. Może ja powinnam liczyć od 22 czerwca ten okres, wtedy kiedy miałam taki normalny wodospad. Wtedy termin porodu przesuwa mi się na 28 marca i mam wtedy 5 tygodni i 3 dni ciąży. Nie wiem własnie kiedy zaszłam, nie wiem jak liczyć cykl od plamienia, czy od wodospadu. jeśli od wodospadu, to 22 czerwca okres miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:-) Znalazłam to forum, stwierdziłam, że jest idealne dla mnie, więc dołączam. Ostatnią miesiączkę miałam 26maja, więc chyba przewidywany termin porodu to początek marca...no ale z tym różnie może być:-) Co do objawów ciąży, to poza brakiem miesiączki nie było żadnych. Odchudzałam się wcześniej, więc stwierdziłam, że to może przez to msczka się spóżnia. 2 testy 16.07 okazały się pozytywne, chociaż 1 zrobiony 4.07 był raczej negatywny. Beta zrobiona 17.07, wynik 18.07 ciążę potwierdził. A 19tego ginekolog, USG i już było widać dzidzi i nawet pięknie mu serduszko pikało, chociaż gin powiedziała, że to ciąża młoda. Z USG było 5w6d. Na szczęście nie mam mdłości, czasem zgaga, zawrotów głowy brak. Nie mam też osłabienia. Śpie normalnie, chociaż ostatnio często budzę się w nocy-ale może to ta pogoda...za to apatyt mam, że hoho...:-D już myślałam, że jestem ewenementem ale poczytałam, że wiele z Wwas ma podobnie. Jak nie zjem, to mam takie ssanie i burczenie, że aż boli. Przed ciążą lubiłam kawę, inkę i bezkofeinową, a teraz to tylko miałabym chętkę na tą zakazaną. Lubiłam chałwę, a teraz jak pomyślę, to aż mnie skręca z obrzydzenia. No i piersi mi juz bardzo urosły, chociaż wg OM to 9w2d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pierwszej wizycie okazało się też, że mam torbiel-3cm. Kolejna wizyta w czwartek, mam nadzieję, że wszystko będzie ok. JA na razie chodzę prywatnie. Wizyty z USG 180zł, a badania lepiej nie mówić:-/ Niestety u mnie w Wawie na wizyte z NFZ czeka się 1,5msca. 2 tyg temu umówiłam na 29.08:-/ Będę się starała już z NFZ, bo tak przez 9mscy prywatnie, to super wyprawke wydam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria Weronika
Witaj cie Mamuski;) Dziś odebrałam Betę, 125:) koniec trzeciego, początek 4 tygodnia:)Idealnie się zgadza:) Od przychodni do domu wyłam pół drogi, płakałam w laboratorium, wszystkie babki mnie tam wyściskały;) Dopiero do mnie dotarło, że będę mamą!!!:D Jutro idę do mojego ginekologa na 9.30:) Wczoraj czułam się bardzo dobrze, dziś również;) Pobolewa mnie podbrzusze, kłuje, oj kłuje prawy jajnik i dokuczają mi piersi...muszę kupić jakieś delikatne, bawełniane biustonosze, bo te koronki mnie dobiją:/Najszczęśliwsza jestem, jak chodzę bez biustonosza:) Budzę się 5-7 na siusiu, co noc...i już wstaje:) To do mnie nie podobne, z klasycznej sowy stałam się skowronkiem:P Szok! Kawę parzoną piję tylko rano, później pije Inkę z błonnikiem...Dziś wypiłam już 4 kubki, tak chce mi się kawy, ze wariuję!! Wodę piję gazowaną, bo lubię;) Prowadzę normalny tryb zycia, jak do tej pory, jedynie odstawiłam totalnie alkohol, papierosy ograniczyłąm do absolutnego, nerwowego( jak juz mam cheć zabijać) minimum (pomysle o tym elektronicznym papierosie)...reszta po staremu:) Dbam o siebie, jak dbałam...ciąża nie choroba, nie dajmy się zwariować, można wszystko ale z umiarem:) Ściskam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja ho! witam nowe mamusie :) serdecznie gratuluje :) u mnie po staremu. mdłości. brzus delikatnie ciągnie. jest dobrze upiekłam murzynka :) ale nawet na niego patrzec nie moge. na szczescie mąż i córa kochają ciasta czekoladowe ;) szybko zniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszynianka..
ho ho ho ale nas juz sporo:)) witam nowe mamusie:)) ja miałam cięzki wekend, w sobote oblecielismy te dwie imprezy i pogrzeb i wesele, ale na weselu juz byliśmy tak padnięci że tylko do 2 posiedzielismy. Troche potanczyłam ,a pozniej chyba sie nadwyrężyłam i brzuch jakos mnie tak ciągnął. Na jedzeniu troche się zawiodłam, myślałam że dadzą coś lepszego;) mięsa ani ciast wogole nie tknęłam, jak zawsze na słodkie się rzucałam to teraz wogóle mnie nie ciągnie. W niedziele powiedzieliśmy o ciąży tesciom, pogratulowali i nawet się ucieszyli, tesciu liczy że się wnuka doczeka. ( od drugiego syna ma dwie wnuczki) Ogólnie dobrze się czuje, zwiekszenia sikania niemam także sie nie budze w nocy, czasem mnie muli i bardziej zmeczona się czuje, ale daje rady:)) Mi lekarka mówiła że moge pic pepsi, wiadomo nie litrami ,ale tak jak mnie czasem nachodzi to nie ma co wydziwiać i jak się ma smaki to pić i jęść na co się ma ochote:)) także korzystam bo chyba sie uzależniłam:)) zapomniałam kupic wiatminki i od 3 dni nie zażywałam:( mam nadzieje że to w niczym nie przeszkodzi, jutro lece z rana do apteki. miłej nocki, ja już ide spac bo padam po 12 godzinach w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinek82
Muszynianka, jakie witaminki bierzesz? ja na razie tylko kwas foliowy. może sobie coś kupić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszynianka..
no ja od stycznia, brałam femibion natal clasik, a przez to ostatnie zamieszanie zapomniałam przez wekend kupic nowych. zastanawiam sie nad zmiana na pharmaton matureela czy jakos tak, tylko one drogie troche. zobacze jutro w aptece co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrównane, poprawione
kogo niema to proszę sie dopisać:)) NICK.............wiek..........OM...........TP.............skąd jestem _________________________________________________________ Muszynianka.........30.......18.05.....03.20 13. ..........Kraków malinówka376..................28.05.....03.0 3.2013........Wrocław/UK amoczarska.........26....................03 .03.2013.. .....Pruszków prawie_ruda 30.....30........27.05.....04.03.2013.........Bytom< br /> Jula_2.................29........30. 05.........03.2013........Białystok Dokhtare.............32.................. .08.03.2013.........Rotherham xNightmare..........19..................... 08.03.2013. ......Olsztyn misia2407............24........02.06......09.03.2012. .......Bochum Joaro............... ..31 .......02.06..........03.2013 ...... ..LDZ kejtiii.................21........04.06.......10.03.2013........Radom kokilka29.............28......................11.03.2013........Białystok martita280810......26.................... .11.03.2 013........kuj-pom 11marca..............32......................11.03. 2013.......UK Hania_85_05........ 27......................14.03.2013........ Lublin Alfa_Beta_Omega...26......................15.03.2013.........ZS Patra24...............25...........................03.2013.......gdynia Ajka86................26............................03.2013....Częstochowa Kfitek..................33...........................03.2013.......Wawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria Weronika
Chciałam sprostować bo moja betka wynosi 121.500 a nie 125:P Trzymajcie kciuki, żebym przestała palić i odstawiła to cholerstwo!!Od momentu testu przeszłam na R1, najsłabsze papierosy na rynku. Do tej pory paliłam Camele Lighty i dochodziłam do 2 paczek dziennie:( Palę od 14 roku życia a mam 32 lata! Teraz zeszłam do 6 sztuk, czasem 5 i to R1 właśnie...Jest mi strasznie ciężko!Ja wiem, że nie mogę, wiem!!Mąż na mnie krzyczy, (sam rzucił z dnia na dzień 3 lata temu)...a palił całe życie...dziś z głodu nikotynowego dostałam takich nerwów, że mało nie wybiłam własnych psów, męża i siebie a potem zaczęłam płakać z bezsilności i jeszcze ochrzaniłam panią w rejestracji do ginekologa bo mnie nie chciała z lekarzem połączyć...Tragedia! Jak zapalę, nawet nie zaciągając się, jestem spokojniejsza, mniej jem, nie zapycham się czymkolwiek...Jutro porozmawiam o tym z lekarzem... Wprowadziłam już do diety soki owocowe bez cukru (piję je głównie rano-nigdy nie jadałam sniadań)...To moja pierwsza ciąża i jestem totalnie zagubiona...od euforii, po strach...czasem takie emocje mna targaja, że historia...z jednej strony się cieszę z drugiej wiem, jak zmieni się zycie, które dotąd wiodłam...tez tak macie, czy ja jstem jakaś szurnięta?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria Weronika
Dodam, ze współżyję bez zabezpieczenia od 5 lat...zawsze dostawałam @...a teraz szok...nidy docelowo nie starliśmy się o dziecko, po prostu żeśmy się nie zabezpieczali;) hehe czuję się, jakbym wygrała 6 w totka ale nie miała jeszcze kasy na koncie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria Weronika
NICK.............wiek..........OM...........TP........... ..skąd jestem _________________________________________________________ Muszynianka.........30.......18.05.....03.20 13. ..........Kraków malinówka376..................28.05.....03.0 3.2013........Wrocław/UK amoczarska.........26....................03 .03.2013.. .....Pruszków prawie_ruda 30.....30........27.05.....04.03.2013.........Bytom< br /> Jula_2.................29........30. 05.........03.2013........Białystok Dokhtare.............32.................. .08.03.2013.........Rotherham xNightmare..........19..................... 08.03.2013. ......Olsztyn misia2407............24........02.06......09.03.2012. .......Bochum Joaro............... ..31 .......02.06..........03.2013 ...... ..LDZ kejtiii.................21........04.06.......10.03.2013. .......Radom kokilka29.............28......................11.03.2013. .......Białystok martita280810......26.................... .11.03.2 013........kuj-pom 11marca..............32......................11.03. 2013.......UK Hania_85_05........ 27......................14.03.2013........ Lublin Alfa_Beta_Omega...26......................15.03.2013..... ....ZS Patra24...............25...........................03.201 3.......gdynia Ajka86................26............................03.20 13....Częstochowa Kfitek..................33...........................03.2 013.......Wawa Wiktoria Weronika..32.....24.06............01.04.2013??....Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria Weronika
Dopisałam się:) Termin obstawiam na oko, stąd znaki zapytania;) jutro dowiem się dokładniej i poprawimy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula_2
Bardzo Ci współczuję, wierzę, że przeżywasz teraz koszmar pomimo tego, że nigdy mną ten paskudny nałóg nie rządził. Jedyne co mogę zrobić dla Ciebie to życzyć Ci powodzenia i wytrwałości. U mojej Pani ginekolog jest taki plakat odnośnie palenia w ciąży i taki napis w stylu żeby nie robić dziecku trującej komory i namalowane dziecko w łonie pełnym dymu. Może spróbuj wyobrazić sobie co może czuć Twoje dziecko, kiedy Ty palisz. W każdym bądź razie będę trzymała za Ciebie kciuki. Mój mąż też jest nałogowcem i próbowałam już wszystkiego żeby rzucił palenie-bez żadnych skutków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelma
zostałam pominięta, więc uzupełniam ponownie :P NICK.............wiek..........OM...........TP........... ..skąd jestem _________________________________________________________ Muszynianka.........30.......18.05.....03.20 13. ..........Kraków malinówka376..................28.05.....03.0 3.2013........Wrocław/UK amoczarska.........26....................03 .03.2013.. .....Pruszków prawie_ruda 30.....30........27.05.....04.03.2013.........Bytom< br /> Jula_2.................29........30. 05.........03.2013........Białystok Dokhtare.............32.................. .08.03.2013.........Rotherham xNightmare..........19..................... 08.03.2013. ......Olsztyn misia2407............24........02.06......09.03.2012. .......Bochum Joaro............... ..31 .......02.06..........03.2013 ...... ..LDZ kejtiii.................21........04.06.......10.03.2013. .......Radom kokilka29.............28......................11.03.2013. .......Białystok martita280810......26.................... .11.03.2 013........kuj-pom 11marca..............32......................11.03. 2013.......UK Hania_85_05........ 27......................14.03.2013........ Lublin Alfa_Beta_Omega...26......................15.03.2013..... ....ZS Patra24...............25...........................03.201 3.......gdynia Ajka86................26............................03.20 13....Częstochowa Kfitek..................33...........................03.2 013.......Wawa Wiktoria Weronika..32.....24.06............01.04.2013??....Wrocław nelma.................27..........................18.03.2012......Małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe mamusie i gratuluję błogosławionego stanu ; ) Olinek przy obliczaniu daty porodu pod uwagę bierze się nie tylko datę ostatniego okresu ale także długość cykli, a moje trwają ok 34 dni stąd ta różnica w datach u nas. pszczolkamaja faktycznie płacić sporo za ginekologa, ja w Krakowie jak na to miasto płacę 80 zł za wyzytę z badaniem, ale mam dużą zniżkę ze względu na to, że nadal studiuję. Ja po pierwszym trymestrze zacznę się rozglądać za lekarzem z NFZ żeby nie płacić za badania, które w ciąży należą mi się za darmo. Wiktoria Weronika gratuluję pięknie rosnącej bety, ja za tydzień sobie pójdę sprawdzić czy rośnie co by wytrzymać jeszcze te 2 tygodnie do usg w przekonaniu, że wszystko jest ok. Trzymam kciuki byś dała radę z nałogiem. Ja też ok 5-6 wstaję na siku, spać mi się bardzo chce codziennie ok 15-18. Zawsze się kładłam wcześnie spać a teraz kursuję po domu nawet do 2 w nocy ; p. Dziś mdłości troszkę się nasiliły, troszkę mnie poszarpało ale obyło się bez wymiotowania. Mam smaka ostatnio na świrze soki także robie sobie w sokowirówce. Muszynianka u mnie teściu też bardzo liczy na wnuka ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także się dopisuję ;) NICK.............wiek..........OM...........TP........... ..skąd jestem _________________________________________________________ Muszynianka.........30.......18.05.....03.20 13. ..........Kraków malinówka376..................28.05.....03.0 3.2013........Wrocław/UK amoczarska.........26....................03 .03.2013.. .....Pruszków prawie_ruda 30.....30........27.05.....04.03.2013.........Bytom< br /> Jula_2.................29........30. 05.........03.2013........Białystok Dokhtare.............32.................. .08.03.2013.........Rotherham xNightmare..........19..................... 08.03.2013. ......Olsztyn misia2407............24........02.06......09.03.2012. .......Bochum Joaro............... ..31 .......02.06..........03.2013 ...... ..LDZ kejtiii.................21........04.06.......10.03.2013. .......Radom kokilka29.............28......................11.03.2013. .......Białystok martita280810......26.................... .11.03.2 013........kuj-pom 11marca..............32......................11.03. 2013.......UK Hania_85_05........ 27......................14.03.2013........ Lublin Alfa_Beta_Omega...26......................15.03.2013..... ....ZS Patra24...............25...........................03.201 3.......gdynia Ajka86................26............................03.20 13....Częstochowa Kfitek..................33...........................03.2 013.......Wawa Wiktoria Weronika..32.....24.06............01.04.2013??....Wrocław nelma.................27..........................18.03.2 012......Małopolska KANCIALUPKA........25.....21.06...............29.03.2013....Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszynianka..
Witam z rana bo cos spac nie mogłam ,a mysłałam że choc do 10 pośpie i troche odeśpie:)) zjadłam juz 4 tosty, moje żywienie niestety nie uległo zmianie na zdrowsze, nabiału prawie wogóle nie jem ,bo mi sie wydaje że mnei zaraz zmuli. jak ktoś ma problemy z liczeniem tygodni ciąży to tu wczesniej podawałysmy stronke na której wszytsko ładnie wylicza. wystarczy dodać do ulubionych, uzupełnic daty i wszytsko samo będzie na bierząco liczyło. http://dziecko.haczewski.pl/ No ja niestety też chodze prywatnie i tez płace 180 za wizyte z usg. teraz sie szykuje na 22.08 bo juz bede mieć to genetyczne i pewnie z 300 zl mnie szarpnie+ badania które musze wczesniej zrobić. no ale cóż najwyżej chleb z masłem będe jeśc;) nie mam zadnego gina na NFZ, a tą moją lekarke mam suuuperową 10 lat już do niej chodze, dawniej miała nfz teraz niestety nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×