Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Candy936

ODCHUDZANIE- nazwa tabletek

Polecane posty

Gość gość
brałam slimcea, dieta 1000 kalorii, siłownie i w 3 miesiace 13 kilogramów mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slimette ze sklepu slimette.pl są naprawdę dobre, ja je już stosuję od dwóch miesięcy i jest bardzo dobrze, waga spada, nie czuję głodu, a moje samopoczucie znacznie się poprawiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zwycięzyłam z nadwagą dzięki slimcea, diecie i ćwiczeniom, schudłam 11 kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Novoslim- tanie i skuteczne, troche diety ( ja nigdy nie potrafię trzymać się restrykcyjnie) jakiś sport ( co kto lubi) i waga sama spada a z Novoslimem dzieję się to o wiele szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam postawiłam na slimcea, i wcale tego nie żałuje, pomogła mi schudnąć 11 kilogramów, ocywiście w kuracje włączyłam i diete i sport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdzony jest novoslim, już długo na rynku i dziewczyny chwalą że serio daje niezłe efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wizażu dziewczyna poleciła mi Novoslim a w wielu sprawach się konsultowałyśmy i zawsze było ok Zamówiłam, na początku efekty znikome, ale tak jak mówiła dałam im szansę i do drugiego opakowania już luz, mniejszy apetyt większy power do ćwiczeń, domówiłam jeszcze jedno opakowanie i efekt końcowy jakieś 9 kg mniej Ja jestem przewdzięczna za te tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jest włanie to czego szukałam. Błonnik Witalny PLUS Acerola i FIBREGUM to mój najlepszy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze to dosyć dziwne ale brałąm kiedyś błonnik jabłkowy żeby przyśpieszyć moją przemianę materii i efekty były średnie dopiero jak zaczęłam stosować probiotyki i suplement Novoslim to wszystko jakoś się tak wyrównało i ustabilizowało no i automatycznie waga poszła w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariunia123123
Przetestujcie http://www.slimettenaodchudzanie.info.pl/. Slimette z powodzeniem wspomaga metabolizm, zwiększa energię oraz pomaga redukować tkankę tłuszczową. Ja w zaledwie kilka tygodni pozbyłam się tłuszczyku z ud, pośladków i brzucha. Po prostu rewelacja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, właśnie kończę kurację z tabletkami Lipocare, jestem po nich brdzo zadowolona gdyz schudlam juz 12 kg w ciagu miesiąca. Nei jest to duzo, ale bezpiecznie i bez ryzyka dla organizmu. Polecam każdej osobie, która ma problem z nadwagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneliawarszawa
Hej ja tez korzystałam z Lipocare i jestem bardzo zadowolona. Efekty sa na prawde zaj**** !!! Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domisia324
A gdzie można kupić te tebletki na odchudzanie Lipocare. Bo szukałąm w internecie i nic mi sie nie znalazła, a smyszałam że sa rewelacyjne efekty po nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pala1988
nie no serio te lipocare są az tak dobre ??????? jakoś nie chce mi sie w to wierzyc ! same rewelacyjne komentarze ,cosik to podejrzane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosowałam przed wakacjami tabletki slimcea - pierwszy tydzień tylko hamowane łaknienie. efekty przyszły po pierwszym miesiącu.. późneij się trochę rozpędziły i dały mi rezultat 8kg mniej. dlatego warto polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna też spróbować z suplementem Noble Health GET SLIM. Jest rewelacyjny własnie jesli chodzi o tego typu problemy z wagą. Dla mnie okazał sie być skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi pomógł Novoslim i to tak serio 7 kg mniej przy moim wzroście odrazu widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrazynkaMalaa
Masakra jest z tymi wszystkimi reklamujacymi te wszystkie suplementy diety. Kogo wy chcecie nabrac. Przeciez wszyscy wiedza ze to nie dziala. Szukanie naiwnych i wyludzanie kasy tylko. Dziewczyny nie dajcie sie nabrac. Jest jeden lek na recepte Siibutril. Ja kupowalam akurat od doktorodchudzanie(kropka)pl Na prawde dziala :) Testowane na sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie suplementy są najlepsze polecam poczytać: www.cfm.xlx.pl/poradniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwestia poglądu, miałam okazję brać lek na recepte i nie służył mi w ogóle, był zbyt inwazyjny i bałam się efektów końcowych, to już wolę np. taki Novoslim który składa się ze składników przyśpieszających spalanie bo motywuje mnie to też do własnej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta3123
Slimette.pl - ma działające składniki w sobie, osławione jagody acai czy zielona herbata - nawet same stosowane dają efekty. A jak się połączy z ćwiczeniami, to efekt jest wzmocniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie świetny był Novoslim, po ciąży chciałam szybko schudnąć bo nie mogłam się oswoić z nowym.. dużym ciałem, i schud łam w 3 miesiące 8 kg, potem zrobiłam sobie trochę pauzy bo nie miałam za bardzo czasu ale waga pozostała na szczeście teraz znowu schudłam 3 kg ale już sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Novoslim mnie też przekonał, cena w zestawie bardzo przystępna a działanie faktycznie niezłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foreverslim to właśnie dzięki tym tabletka schudłam.I nie potrzebowałam całej kuracji idealną wagę uzyskałam po dwóch miesiącach.Schudłam a dzięki ćwiczenia uzyskałam bardzo ładną sylwetkę.Podobam sie teraz nie tylko sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeszłam przez wiele tego typu kuracji od szejków bo herbaty i najskuteczniejszy okazał się Novoslim, jedynie po nim efekty były widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosowa443
Ja właśnie jestem w trakcie odchudzania .Od niecałego miesiące biorę dodatkowo Foreverslim.I dopiero teraz widzę różnicę jaka jest między samą dietą a dietą wspomaganą tabletkami.Na razie 4 kg mniej w ciągu niecałych czterech tygodni.Dla mnie tempo odchudzania nie złe oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na odchudzanie śmiało moge polecić slimcea, 11 kilogramów mniej w 3 miesiącea, ale stosowałam się do zaleceńczyli stała dieta i plan treningowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×