Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość żałosne....
dziewczyny - czy ja żle to opisałam? nie chodzi o to , czy ta kobieta przyjęłaby męża czy też nie, o tym wogóle nie było dyskusji. Sprawa dotyczy faktu , ze tyle co spadła na nią taka nowina , kobieta jest przed porodem , dzieci pytają o ojca a ten tchórz nawet nie ma odwagi wrócić do domu i dzieciom wytłumaczć dlaczego co i jak. Nie mówiąc o tym , ze żonie tez nie ma nic do powiedzenia poza tym , ze zostanie ojcem - prawie równoczesnie 2 kobiety rodzą jego dzieci. Czy naprawdę tak trudno wczuć sie w tę sytuację? Trzeba czasu aby się otrzasnąć z czegoś takiego to chyba normalne ale nie dla wszystkich. W takiej sytuacji nierzadko zwłaszcza w tak skrajnym przypadku potrzebna jest pomoc fachowca czyli psychologa lub psychiatry. to pomoc dla duszy, psychiki. Ale przecież potrzebną są też środki finansowe- jak ta kobieta ma za tym chodzić???? a co do tego , ze mozna przestać z dnia na dzień kogoś kochać- nie ma takiej opcji, to długi proces- chyba , ze sie tej osoby nie kochało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj goska- Z obecnym facetem oficjalnie rok. Tamto to byla krotka znajomosc z dawnym kolega. Nic wielkiego i zobowiazujacego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj gośka
goska287 rok z obecnym facetem?hm,po wpisach wychodzi,ze jeszce z teraźniejszym facetem nie byłas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosne....
A poza tym - jaki ma interes gośka aby wchodzić na forum Zycie po rozwodzie- i bic na oślep , jak popadnie. Osoba majaca uporządkowane w miarę życie a przecież tak sie przedstawia nie szuka takich tematów bo po co? osoba zadowolona ze swego zycia nie szuka ofiar aby tylko komuś dowalić. Oczywiście słabszemu- czyż moze być dla niej lepszy obiekt do ataku niz kobieta tuz przed porodem, ledwo chodząca w tym upale i majaca pod opieką jeszcze 2 małych dzieci. Ona zachowuje się jak HIENA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosne....
A poza tym - jaki ma interes gośka aby wchodzić na forum Zycie po rozwodzie- i bic na oślep , jak popadnie. Osoba majaca uporządkowane w miarę życie a przecież tak sie przedstawia nie szuka takich tematów bo po co? osoba zadowolona ze swego zycia nie szuka ofiar aby tylko komuś dowalić. Oczywiście słabszemu- czyż moze być dla niej lepszy obiekt do ataku niz kobieta tuz przed porodem, ledwo chodząca w tym upale i majaca pod opieką jeszcze 2 małych dzieci. Ona zachowuje się jak HIENA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj goska- Po jakich wspisach? Biorac calosc znamy sie z obecnym facetem blisko 2 lata. Na poczatku roku mialam pare spotkan ze starym kolega, ktory twierdzil, ze mu na mnie zalezy, to wszystko. A ze swego czasu pogonilam golodupca to inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj gośka
goska287 twoj facet ma syna czy corke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gołodupca.... hmmm... czy ktoś ma jeszcze wątpliwości? Mam nadzieję, że sąd przyzna wysokie alimenty temu lekarzowi - wtedy on też będzie gołodupcem, jak poprzednik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gosi
gdzie ty dowaliłaś tak tej kobiecie z dwójką dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj gośka
11:58 [zgłoś do usunięcia] goska287 Halci Nie, mi chodzilo o corke mojego faceta, ktora wychowuje jego byla zona No to jak jest naparwdę,syna ma czy córke.Celowo wprowadzasz w bład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gosi- No wlasnie nie wiem gdzie:) Udzielilam tam kilku rad, na poczatku bardzo milo pocieszylam jedna dziewczyne, pozniej zaczal sie atak na mnie i tak sie kotluja do teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gosi
serio napisałałaś jej, że wybrał lepszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj gośka
goska287 nie wiesz co piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gosi- Pisalam bardziej do wszystkich tych bylych zon niz konkretnie do jednej osoby. A to, ze one w niewygodnych dla siebie sytuacjach wystawiaja przed szereg ta kobiete w ciazy, to inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosne....
tak udzieliłas dobrych rad i zaczeto cie atakować- atakowałaś wszystkich , na oslep. Masz duzo do powiedzenia na temat zycia po rozwodzie , po zdradzie , jak wychowywać dzieci. jestem specjalistką w tych wszystkich tematach- a zwłaszcza w wyborach facetów- "Wybrał lepszą , widocznie byłaś od niczego, nie dałaś mu tego co potrzebował". Jedyne co osiagnęłas to w wieku 30 lat- bezrobocie , kochanek i życie w internecie . Specjalistko od wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosne....
tak udzieliłas dobrych rad i zaczeto cie atakować- atakowałaś wszystkich , na oslep. Masz duzo do powiedzenia na temat zycia po rozwodzie , po zdradzie , jak wychowywać dzieci. jestem specjalistką w tych wszystkich tematach- a zwłaszcza w wyborach facetów- "Wybrał lepszą , widocznie byłaś od niczego, nie dałaś mu tego co potrzebował". Jedyne co osiagnęłas to w wieku 30 lat- bezrobocie , kochanek i życie w internecie . Specjalistko od wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gosi
badałaś się kiedyś psychiatrycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuuuuuuuuuu
gosienka na pewnym topiku pisze...,,podajcie mi jeden argument dla ktorego mialabym sie wiazac z biednym facetem?,, i cytuje dalej,,zdobadz dobry zawod zarabiaj pieniadze to bedziesz mial kobiete proste,, widac jak kochasz doktorka. rozbilas rodzine dla portfela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj goska- Wiem co pisze, ale jak Cie atakuje kilkanascie osob jednoczesnie, to czasami popelni sie blad i tyle. A corke to sama chcialabym miec akurat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalosne- Udzielilam bardzo milego pocieszenia osobie o nicku Scherena. Na pytanie jakie ja mam dosiwadczenia opisalam swoja sytuacje. Wtedy zaczal sie atak na mnie i wlasciwie bylo po rozmowie. Tak to wygladalo z mojej strony, co mozna samodzielnie sprawdzic na tamtym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia już napisała
że tamta matka jest nienormalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gosi- Ja sie nie musze badac, ale kilku osobom z tego forum obserwacja specjalisty jest wskazana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj gośka
goska287 Prosiąłbym cie o naprawde szczerą odp.Czy jakby twój teraźniejszy facet nie zarabiał całkiem dobrze,tylko najniższa krajową,to walczyłabys o niego i vbyłabys z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia już napisała
nie rozumiem tego zaslaniania sie dziecmi i braniem na litosc z tego powodu. - to słowa gosi tak facet był biedny, bo żona wiernie czekała... ona niedobra mmu przypomniała o dzieciach-jesteś..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia już napisała
było też coś, że gdyby była normalna, to by jej nie zostawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×