Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość do gośki
Jedno pytanie: jeśli Ty mieszkasz z doktorem Tomkiem, to gdzie mieszka jego żona i synek? Mają dwa domy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gośki
O nie - cholera mnie bierze, jak czytam takie bzdury :-D Ale zaraz wychodzę na spacer :-) Moze mi przejdzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gośki
ananasek - o co chodzi z tą kosmitką ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ta gośka to jakiś wymyślony stwór, opanowany....nie wierzę że tacy ludzie istnieją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gośki
Zastanawiam się czy doktor Tomek ma dwa domy? Mieszkacie w jego domu, bo nie w Twoim, prawda? A gdzie jest ex żona z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do goski- Jesli masz klopoty z nerwami, zalecam melise. Jesli to cos powazniejszego, to udaj sie do lekarza. On Ci wypisze recepte na jakies srodki uspokajajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gośki
ananasek - No tak :-) To całkiem możliwe :-) goska to dziwny twór, jakby wzięta z matrixa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do goski- Byla zona z dzieckiem zostala w tamtym domu. To i tak byl jej blizniak, ktory miala od rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gośki
gosia - dzięki za rady :-) łykam magnez i to wystarcza :-) I co z tym domem w szeregówce? Gdzie jest ex żona Tomka i jego synek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek3- To nie jest temat o mnie, tylko jak z kochanki stac sie partnerka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co to Gosiu wszystkim tłumaczysz? myślisz, że kobiety nie wiedzą jak żyć w partnerstwie, bez Twojego tłumaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gośki
Taaaa - nie o Tobie na pewno :-) Normalnie cycki lecą na kolana :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek3- To jest temat dobrowolny. Jesli ktos nie chce czytac, to nie czyta. Jesli chce czytac to czyta. Jesli chce pisac to pisze. A jesli nie chce to nie pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj gośka gośka
Jaka z ciebie partnerka? Odbiłaś męża porządnej kobiecie, zabrałaś 4-letniemu dziecku ojca.... Jesteście oboje siebie warci.... On, bo myślał dolną częścią ciała, a nie mózgiem. Ty, bo zagiełaś na niego parol i nie popuściłaś, bo on ma kasę... Gdzie tu partnerstwo? Gdzie tu miłość? Liczy się kasa, mamona, kesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj gośka gośka
Czy naprawdę z tej biedy we łbie Ci się poprzewracało? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj gośka gośka
Ty się z nim nie zgadzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj gośka gośka
Gotujesz mu i służysz sexem za pieniądze. Jesteś na jego utrzymaniu. Partnerka ma swoją kasę, jest ambitna, wykształcona, ma swoje zainteresowania. A przede wszystkim: nie odbija znajomym żonom mężów :-) Partnerki mają klasę. A Ty? Siedzisz przy kompie cały dzień i szukasz przepisów :-) Toż to żałosne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj gośka gośka
Tak szczerze życzę ci, żeby twojego utrzymanka tomusia upatrzyła sobie jakaś zgrabna, chciwa pielęgniarka i żeby do ślub z tobą nigdy nie doszło . Masz jakiś plan B, gdyby pan doktor wycofał się z obietnicy ślubnej? Co wtedy? Będziesz mu służyć jak suczka za jego pieniądze przez kolejne lata? On słowny nie jest, skoro zostawił małe dziecko, a wcześniej złożył obietnicę ślubną swojej żonie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj goska goska- Od sierpnia zapisalam sie na zajecia. I mam kilka zainteresowan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj gośka gośka
Będziesz udzielać na zajęciach rad ? Jak zarzucić sieci na żonatego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj gośka gośka
Ależ on durny, że dał się złapać. Kiedyś tego pożałuje.... Jakiś idiota z tego Tomka, serio :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację gośka to temat dobrowolny, już wszystko co chciałam przeczytałam, trzeba przyznać interesująco opisane zagadnienie: "kochanki", może służyć do pisania może nawet jakiejś pracy naukowej z psychologii lub seksuologii....poniekąd temat już nużący....życzę dalszego owocnego, zgłębiania wiedzy na pograniczu kochanek i mężów rogaczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj goska goska- O kobiety z pracy jestem spokojna:) Slub jest wstepnie planowany na wiosne przyszlego roku. Po wakacjach zaczynamy rozgladac sie za lokalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj goska goska- Na jednych zajeciach bede uczyc sie gotowac, a na drugich bede biegac, skakac, plywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek3- To jest temat rzeka, a jesli jest dla Ciebie nurzacy, to nikt Cie tu nie zatrzymuje. Wpadniesz kiedy bedziesz miala ochote. Ja Cie lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×