Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiadomaNN

W CO SIĘ UBRAĆ NA PIERWSZĄ RANDKĘ?

Polecane posty

Gość niewiadomaNN

spotkanie nie ma charakteru oficjalnego, to raczej spotkanie na luzie i nie wiem w co mam sie ubrac żeby mu sie spodobać. Sukienkę? Czy cos innego założyć? Pomocy!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszcz kamóflarzó
A skąd my, kur­wa mamy wiedzieć w czym ci dobrze ? Ani foty nie zamieściłaś ani się nie opisałaś. Poza tym on pewnie i tak ma inny gust więc mu się nie spodobasz. Wyeksponuj tzytzki i dupę, to na nic innego nie będzie zwracał uwagi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my ze szwagrem
my ci ze szwagrem drelich proponujem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuliss
pokaz na zdjęciach co chcesz założyć to podpowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mam cała szafe ubrań fotografować ? :P myśałam nad spudnica w cętki, taką nie za krótką co by dupy widac nie bylo i bluzką z dekoldem , spudnica podkreśla talię i pokazuje nogi a bluzka na piękny dekold, no cycki to obowiazkowo muszę pokazać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt Ci nie podpowie co, bo nie wiemy w czym Ci dobrze. Najważniejsze, żebyś była sobą. Jeśli na co dzien nie nosisz obcasow i sukienek- nie wciskaj się w nie na siłę. Lepiej załóż spodnie, ale takie,w ktorych jest Ci ladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszcz kamóflarzó
niewiadomaNN ... a bluzka na piękny dekold, no cycki to obowiazkowo muszę pokazać No to na co jeszcze czekasz ? Wklejaj fotę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie wam chce je pokazywać :) rzadko je pokazuje bo sa za piękne na to by byle kto na nie patrzył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszcz kamóflarzó
Jakiemuś obcemu facetowi będzie pokazywać cycki, a nam anonimowym nie chce... Chamstwo, kurwa i drobnomieszczaństwo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to chodzi że na codzień i od święta jestem kobieta bardzo elegancką, własnie sukienki, obcasy bardzo wysokie, spódnice itd i mam dylemat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche-ortografii
Nie tylko pisze się "spÓdnica" ale jeszcze "dekokt". Nie rób z siebie wieśniaka. A wracając do rzeczy: weszłaś na forum erotyczne, to rozumiem, że twoją intencją jest erotyczny fnastrój randki i twój wygląd. Jak jesteś nawykła do obcasów i sukienek to idź na całość i wybierz najwyższe jakie masz (obcasy) i najkrótszą jaką masz (sukienkę). Co do pokazywania cyckó, to od dekoltów wolę rzeczy zakryte, ale założone bez stanika i ładnie ukazujące kształty. Bieliznę w ogóle możesz sobie darować. Będzie i erotycznie, i chłodniiej w ten upał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
między deksownością a wulgarnością jest cienka granica której przekroczeniem by było nie zakładanie stanika na pierwsza randkę, tym bardziej w takie upały- brak stojacych sutków :P więc nie doradzaj bo nie znasz się na sztuce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Zulluss.
"nie zakładanie stanika na pierwsza randkę," A NA DRUGA JUZ MOŻNA NIE ZAŁOŻYĆ?:) jaki to jest derss kod?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Zulluss.
[zgłoś do usunięcia] niewiadomaNN o to chodzi że na codzień i od święta jestem kobieta bardzo elegancką, własnie sukienki, obcasy bardzo wysokie, spódnice itd i mam dylemat I SADZISZ ze jesteś elegancka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×