Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomyslowasss

Dlaczego coraz wiecej facetow unika seksu - wyjasnienie dla kobiet.

Polecane posty

Gość nddsdsdsds
Blondyneczka 85 pisalas, podzial jest, ale nie musi byc rowno, to zalezy od sytacji raz moze zrobic wiecej facet, raz kobieta, czase po rowno, ale nie zawsze ze po rowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jakiego prostego powodu? Bo jasnie pieprzonej eksCWELencji korona z glowy spadnie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
jezeli facet ma ciezsza prace zawodowa, np fizyczna to jest normalne ze bedzie w domu robil mniej niz kobieta ktora ma prace zawodowa lzejsza i vice versa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
Pavlo1985 mysl debilu, tylko troche mysl, czy to przerasta twoje mozliwosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tu ma dżem rację - przy czym teraz w większości związków ludzie zapieprzają po równo w pracy, więc w domu też powinni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
jesli kobieta bedie razem z facetem 8h zapierd.. w kopalni bez taryfy ulgowej to jak wroca do domu razem o tej samej porze, to sobie moga podzielic obowiazko na po rowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
jesli kobieta i mezczyzna maja ta sama prace, albo razem pracuja to oczywiscie obowiazko w domu powinnoi byc podobne, w innym wypadku musi byc zroznicowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wirm czemu jestes prawiczkiem - szukasz kobiety ktora w domu sama wszystko zrobi i zarobi na utrzymanie siebie i ciebie naraz zebys ty - wielki krolewicz- mogl lezec do gory czlonkiem caly dzien :D I najlepiej zeby partnerka zapowiadala ci ze chce orgazmu na tydzien naprzod bo to przeciez taki wysilek dac jej irgazm ze musisz sie najpierw przygotiwac do tego psychicznie :D Watpie zebym byl daleko od prawdy mamejo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
przy czym teraz w większości związków ludzie zapieprzają po równo ja bym tego nie powiedzial, bo wszystkiew ciezkiue roboty fizyczne robia faceci i to oni sa najbardziej wyeksploatowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
Pavlo1985 myslenie to twoja slaba strona, wiec daruj sobie te marne wywody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziele po równo.. jak jedno sprząta kuchnie to 2 łazienkę.. albo mycie kibla albo naczyń co komu lepiej........ U nas na koniec wyszło połowa $ i przychodziła babka sprzątać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są też przypadki kiedy kobieta ciężej pracuje. Prosty przykład mojej znajomej - pracuje w domu opieki. 8 godzin (czasami 12, jak chce mieć jeden więcej dzień wolny), dźwiga tych ludzi, użera się z nimi, jak przychodzi do domu jest ledwo żywa. Jej facet pracuje w call centre. W tym wypadku chyba normalne jest oczekiwać, że to on będzie zajmował się domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dał koszule do prasowania i odebrał pogniecione miałam 3 komedie romantyczne pod rząd i masaż stóp abym w sobotę je prasowała... taki podział też może byc :D kto co woli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
Blondyneczka 85 dzielilas po rowno bo razem pracowaliscie, wiec to bylo normalne slusznie robilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu czepiasz sie tego ze myslec nie umiem skoro sam napisales ze jestem rebilem a domena debili przeciez jest to ze nie mysla tylko pisza bez sensu i chwili zastanowuenia sie nad tym co napisali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
Są też przypadki kiedy kobieta ciężej pracuje alez oczywiscie ze sa, nikt nie mowi ze nie ma, tylko tyle ze takie przypadki sa znakomita mniejszoscia, regula jest to ze facet pracuje ciezej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
blondyneczka nie masz wlaczonego gg ani maila czy sie na mnie obrazilas? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżem z każdym bede tak dzielić.. jak 2 osoby pracują to dziele obowiązki domowe Wtedy dzieliłam też firmowe.. były 2 listy.. jak wolał robić więcej nudnych rzeczy w firmie to ja mogłam więcej w domu.. ale to po miesiącu nie wypaliło.. poleciał wazon i wróciło do idealnie po równo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
ale oczywiscie ze podzial musi byc, tylko wszystko musi byc z glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka - prawda, święta prawda. Ja jestem głupia jak but, a mam momentami wrażenie, że za dużo myślę :P Dżem - weź pod uwagę, że będąc z kimś w związku widzisz kiedy ta osoba jest zmęczona. Kobiety które narzekają na lenistwo zwykle narzekają bo wiedzą, że naprawdę jest lenistwo. Z resztą - czasem widać, że ktoś pada z nóg i bez fizycznej pracy, są takie dni i wtedy nie trzeba mieć specjalnych zasad żeby się dogadać co kto robi. Inna sprawa to swego rodzaju samodzielność - np. facet chce wyprasowane koszule sam wstaje i idzie je prasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
Blondyneczka 85 w lozku tez musi byuc podzial obowiazkow, kazdy robi swoje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
Dżem - weź pod uwagę, że będąc z kimś w związku widzisz kiedy ta osoba jest zmęczona. Kobiety które narzekają na lenistwo zwykle narzekają bo wiedzą, że naprawdę jest lenistwo. Z resztą - czasem widać, że ktoś pada z nóg i bez fizycznej pracy, są takie dni i wtedy nie trzeba mieć specjalnych zasad żeby się dogadać co kto robi. Inna sprawa to swego rodzaju samodzielność - np. facet chce wyprasowane koszule sam wstaje i idzie je prasować ale to jest oczywiste, wswzystko musi byc robione z glowa szkoda tylko jednak ze czasem i jedna i druga strona nie widza ze nie moze byc po rowno, bo zwyczaknie w swiecie skala zmeczenia jest inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
zmeczenie psychiczne to inna sprawa ale i tu zazwyca bardziej zmeczeni sa faceci, bo to oni z reguly maja bardziej odpowiedzialne stanowiska, wiekszy stres itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
jak to nie ma? nie zartuje sobie hehehe jeszcze w pracy jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżem - wydaje mi się, że trzeba być bardzo samolubnym, żeby tak na to patrzeć - mnie byłoby głupio oczekiwać, że ktoś po ciężkiej pracy fizycznej ma mi jeszcze pomagać jeżeli sama pracowałabym w biurze grając w pasjansa. Poza tym wchodząc w związek też trzeba myśleć z wyprzedzeniem - jeżeli ktoś chce równego podziału obowiązków w domu to niech nie wiąże się z osoba która po pracy ledwo się na nogach trzyma i nie ma perspektyw, że to się kiedyś zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×