Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomyslowasss

Dlaczego coraz wiecej facetow unika seksu - wyjasnienie dla kobiet.

Polecane posty

Gość nddsdsdsds
Moorladn nie tlumacz nieumiejetnosci czytania ze zrozumieniem sarkazem bo sie tylko pograzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to już słyszałam że ludzie z mensy kiepsko sobie radzą w życiu, to pewnie kwestia zarozumialstwa i braku elastyczności, bo w tych testach dobrze wypadają kujony i sztywno myślący, a potem im sie wydaje że świat zawojują. (dżem nie jest w mensie, ale to tak między nami, pozdrów brata jajcarza, czy tam eksa już sie gubię :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżem - żart sytuacyjny. Jak obrażone dziecko kazałeś pytać się dziewczyny czy potwierdza twoją inteligencję. Odpowiedziałam potem sarkazmem, że jarasz się, bo myślisz, że masz fankę. Ty tego nie napisałeś, ja to złośliwie dodałam. Ty jesteś za głupi żeby to pojąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
moorland idiotko nie osmieszaj sie, powtarzam ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz blondyneczka i wyszlo na moje ze znajdziesz radosc w zyciu szybciej niz myslisz a z bieganiem nie boj sie ja tez biegam wkolo jeziora jak ty wiec z kondycja u mnie tez dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
dżem nie jest w mensie, jakies dowody na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżemik - wytrzyj ślinę i się uspokój. Siebie mogę ośmieszać ile chcę, ale miło, że się troszczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra widzę ze wy tu nie kumacie żartów i ubawu internetowych znajomości ;p tylko wszystko na ostrzu noża wiec znikam zanim Dżem eksploduje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
kujony i sztywno myślący, kujony w testach slabo wypadaja, bo tam trzeba myslec nieszablonowo, wlasnie na tym polega inteligencja znowu sie osmieszasz idiotko gdyby kujony dobrze wypadaly w testach to wiekszosc czlonkow mensy by stanowily kobiety ktore sa wiekszymi kujinami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakieś dowody na to że jestw mensie? Moorland kazałeś udowadniać że nie jest kłodą, udowodnij ze nie jesteś kłamcą i fantastą, bo że jesteś debilem to już aż nadto udowodniłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzem jak chcesz blysnac to zamiast ludzi obrazac wysmaruj sie brokatem - wtedy szybciej osiagniesz zamierzony efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
nie kumaja zartow bo sa zbyt tepi, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka - gdyby kogoś tu nie bawiła "znajomość" z Dżemem nikt by z nim nie rozmawiał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
njunnujn debilem to ty jestes, co ciagle udowadniasz, nie wiem po co jak to wszyscu juz wiedsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavlo1985 żyje znowu :D śpię ile chce, pracuje ile chce :D życie jest piękne.. zwłaszcza ze znajomi sie cieszą jak pojebani ze znowu mogą mnie odwiedzać, przylecieć, skoczyć ze mną na imprezę i przenocować ;) bo plaża odpada;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka raczej sie nie znamy chyba ze mieszkasz w Szczecinku to wtedy zmienia postac rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne, tylko ty to powtarzasz. Poza tym jak to jest, że taki Naj na przykład nigdy nie musiał udowadniać nikomu, że jest inteligentny? Nikomu nie wpadło do głowy to kwestionować. Inteligencja broni się sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżem, dawaj dowody na członkostwo w mensie ja jestem miss world, póki co. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet w najciemniejszym mroku idzie znalezc odrobine swiatla a idac za tym swiatlem wkoncu wyjdzie sie tam gdzie slonce swieci najmocniej blondyneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko, nikt z nas nie jest w mensie, a dżem jest jedynym głupkiem, to wytłumacz mi to, jak dziecku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka - może mu jeszcze cukier na otwartej dłoni pod nos podstawić? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty możesz być najbogatszym człowiekiem w Europie ukrywającym swoje dochody w obawie przed rosyjską mafią. Ja natomiast zajmuję się budową i przemytem bomb nuklearnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×