Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomyslowasss

Dlaczego coraz wiecej facetow unika seksu - wyjasnienie dla kobiet.

Polecane posty

Moje świeci już 2 miesiąc ;p było smutno odwoływać ślub ale weź... nie muszę się rozwodzić :D mam swoje mieszkanie i firmę nietknięte a tak.. kto wie ile bym się bujała po sądach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka - i bardzo dobre myślenie. Ile jest rozwodów kiedy jedno mówi, że miało wątpliwości już przed ślubem, ale już wszystko było pozałatwiane itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moor wole byc biedakiem ktory siedzi po uszy w bagnie - przynajmniej mam pewnosc ze nizej nie upadne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavlo - a co za różnica? Możesz tylko tak mówić i tak nikt Ci nie udowodni, że jest inaczej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak pytam fiku :D Blondyneczko to scigamy sie? Zobaczymy czy jestes tak fast i furious jak piszesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
njunnujn Blondyneczko, nikt z nas nie jest w mensie, a dżem jest jedynym głupkiem, to wytłumacz mi to, jak dziecku... brak inteligencji społecznej - jak sie nie rozumie ludzi, ich emocji i potrzeb to sie ma problemy... brat 2 lata u psychologa i zaczął funkcjonować... teraz idealnie bo ma babkę taką sztukę ze zapierlicza kolo niej jak dziki aby ją utrzymać... na faceta działa kobieta... więc no... może tak pakietem.. njunnujn pomyśl o nim jak o dziecku.. gdzie twoje matczyne ciepło i wyrozumiałość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka - u niego problemem nie jest tylko oczywisty brak umiejętności radzenia sobie z ludźmi. Samo to jakie kiedyś wysuwał argumenty (z tą położną na przykład) i fakt, że nie widział co z nimi jest nie tak sugeruje, że albo nie chciał się przyznać, albo jest zwyczajnie głupi. Spróbuj mu cokolwiek wytłumaczyć z czym on się nie zgadza - nie dociera, zaczyna się ślinić ze złości i wyzywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz wybralem dystans moze nie biegnac go pokonam ale pokonam . Mam zamiar wyruszyc w piesza podroz po calej Europie bez kasy i zbednego sprzetu piszesz sie? Zeby nie bylo pisze na serio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland indywidualne korepetycje dają rezultat... dałyby większy gdybyśmy wcześniej uzgodniły ze nie będziecie go w tym czasie wkurwiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi, wiem że są ludzie wybitnie inteligentni z problemem w kontakcie, ale po chwili słuchania tego, co mówią możesz stwierdzic ze mają zwarty, logiczny i własnie intleigentny tok rozumowania, są już na przykład dalej w toku myslenia albo podaja wniosek, kiedy rezta jeszczew lesie siedzi, a ten dzem to na odwrót, nic nie czai, niczego nie łapie, nie nadąża, to co formułuje to smiech na sali - zero logiki, nie rozumie tekstu, trzyma sie kurczowo swoich bzdur i nie potrfi od tego abstrahować. czy tak sie zachowywał Twój brat przed psychologiem? czy nie wyczuwałaś że jest super inteligentny tylko że nie potrafi tego przekazać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
182 cm co do nagrody to uwazaj piszac ze moge wybrac co chce :D Bo.jeszcze reki sobie zazycze i co wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka - podziwiam Twój zapał i poczucie obowiązku. Ja sama jestem tylko małym, niewinnym trollem który lubi ludzi wkurzać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko blondyneczko w takim razie sprobujemy sil jak do Polski dojde pamietaj zwyciezca bierze wszystko :) Firme ci zostawie wiec sie nie martw :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wkurzam na erotycznym ;p bo tam są zboczeńcy ;p jak ja i można heheh ale tu... aż łapie za serce... aby przytulic i pogłaskać i powiedzieć,że bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inaczej - jest na forum parę osób które mają zerowe umiejętności jeżeli chodzi o kontakty, ale rozmawia się z nimi normalnie pod warunkiem, że nie oczekujesz specjalnych umiejętności socjalnych. Gubią się i zaczynają irytować jak temat dotyczy relacji międzyludzkich, ale potrafią szybko analizować, konstruować argumenty, rozumieją żarty, wiedzą na czym polega "łapanie za słówka" i są nieźli jeżeli chodzi o głupią autoironię. Dżem tego nie potrafi, jeżeli skierowana do niego wiadomość jest zbyt zawiła, sarkastyczna czy nawet jest parafrazą tego co sam powiedział - nie rozumie i wścieka się jak opętany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka - to pochwal się kiedyś wynikami, ja taka empatyczna nie jestem :P Trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefgkobieta
o matko, ale się uśmiałam czytając Was, hahahahah:D dżemik jakoś nikt nie potwierdził Twojej "inteligencji" a raczej wyszedłeś na upośledzone społecznie dziecko z ogromnymi problemami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×