Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Ale sie zapedzilam, ulala! Powinno byc : my bedziemy miec syneczka w czerwcu. Xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana, gratulacje! Blada kreska to jest na pewno od zarodka :) xxx Miki, ja tez bym chetnie doplacila za dodatkowe usg, ale to tak nie dziala, bo ja kazda fakture musze do ubezpieczenia wyslac i wtedy oni mi zwracaja odpowiednia ilosc, 80 %, ale moga tez zakwestionowac, nie wiem w sumie, bo to lekarz nie chce robic nadprogramowych usg..a programowych jest chyba tylko 6 plus 7 po ciazy...jakies to dziwne...nie wiem w sumie jak w polsce? Xx Miki, 1 kg w 26 tc to chyba bardzo duzo!?? Wow! Super, ze ladnie rosnie, ale chyba musisz sie przygotpwac na ponad 4 kg przy porodzie... Uff, to chyba tylko cesarka, co? Xxx Buzki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz piecze chleb, ktory trzeba wyjac z pieca o 24.20 ..takze ja tez nie spie i bede Wam tu mekolic :) berbla juz niedlugo testujesz :) tygrysek, fajnie jak sobie stopke zrobisz, o ja tez nie pamietem, co, kto, jak i ile :) mam nadzieje, ze juz udalo sie wybrac ze zlosliwym haslem :/ Xxx Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialo byc wygrac z haslem. Ja mam z kolei zlosliwego ipada. Xx Ogladalismy wieczorem komedie francuska une folle envie - gorace pragnienie, film 2010 r o parze starajacej sie o dziecko, na wesolo :) czasem trzeba sie posmiac z siebie, nawet usmialismy sie z mezem :) szczegolnie jak przechodzili przez kamasutre, potem przez diete, wlacznie z jadrami byka, a na koncu inseminacje i in vitro :) http://www.imdb.com/video/imdblink/vi1562811673/ Xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) Ja dzisiaj ostatni dzień biorę tabletki na wyciszenie i czekam na @ i jak dobrze wszystko pójdzie to w sobotę zaczynam stymulację :) w końcu :) już się nie mogę doczekać :) X diana33 a długo już jesteś w bocianie ???? No to teraz i ja jak będę na wizycie będę myślała że któraś z dziewczyn to TY :) A do jakiego lekarza chodzisz ??? Ja chodzę do dr Mrugacza i powiem szczerze że byłam zdziwiona bo jeszcze nikt się tak fachowo mną nie zajął na wizycie która trwała ponad godzinę. Wszystko wytłumaczył i odpowiadał na każde pytania. I co najważniejsze przywrócił wiarę że będę mamą :) Pewnie tak jest w każdej klinice :) X Miłego dnia życzę dla Wszystkich dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stopki nie udało mi się nadal zrobić, ale u mnie łatwo zapamietać :) 3 lata starań i zdiagnozowana wredna endometrioza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listeeeek
dziewczyny wiecie moze jaki jest koszt całej procedury icsi w bocianie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listeeeek to wszystko zalezy od tego ile i jakie leki bedziesz miała do stymulacji ale może w 10 tys się zmieścisz. Ja będę miała IMSI i lekarz powiedział że powinnam sie własnie w 10 tys wyrobić ale może być różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listeeeek
kurcze myslalam ze troche taniej w cenniku maja piatke podana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cennik nie zawiera cen za leki do stymulacji właśnie. Ta cena to jest za ICSI, za punkcję i za transfer oraz za wizyty do tego dochodzą jeszcze badania hormonów przy każdej wizycie i jeśli jesteś z poza Białego to jeszcze dochodzą dojazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listeeeek
dziekuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda333 moja koleżanka jest pacjentka dr.Przybycienia od dłuzszego czasu ale nie robiła u niego in vitro.Ona do niego chodziła przed ciążą,poźniej prowadził jej ciaże i nadal jest jego pacjentką i mowi ze nie wyobraża sobie innego lekarza.A jesli chodzi o klinike to w kazdej mozna znaleźć cos co nie bedzie Ci odpowiadało.Nigdzie nie jest idealnie.W kazdym razie zyczę Ci powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !! Tak tygrysku torbiel się wchłania, mam nadzieje kochana , ze u Ciebie w sobotę też okaże się, zę jej nie ma ;-) Ja jak juz pisalam od 1dc biore opakowanie tabletek anty, mam nadzieję, że mi nic nie przeszkodzi, ale u mnie róznie jest. Lubede pojadłaś chlebka ? ;-) Basza super, ze masz śnieżynki teraz musi sie udać,;-) Ja mysle ze u mnie sie uda bo nastawienie to 50% sukcesu ;-) Izabelko1979 szybko zleci do konca maarca, ja tez musze czekac , trzba uzbroic sie w cierpliwość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunede Jak tam chlebek? Napewno pyszny. A pieczecie go w tej maszynie czy piekarniku? Jak w piekarniku to poproszę o przepis :) no wy tam w tej Szwajcarii to macie przesrane z tymi fakturami. Trochę o tym słyszałam bo pracuje w szwajcarskiej firmie i mam kontakt z ludźmi stamtąd, no i byłam tam pare razy na szkoleniach w Zrich i Bern. A co do Karolka to u nas w rodzinie wszystkie dzieci rodziły sie ponad 4 kg, np. Ja wazylam 4,950kg i moja kochana mamusia mnie urodziła siłami natury ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane, czytam Was caly czas, a skrobnę tu czasami też troszkę. Moja psychika od paru dni jest w takich strzępach, że nie wiem ile jeszcze dam radę wytrzymać, Wasze posty podtrzymują mnie na duchu, ja już przestałam wierzyć, że cokolwiek sie uda, staram się tylko trzymać dla męża, robię dalej wszystko co się da, żeby on nie widział, że ja już nie mam sił. Już miałam maleńką iskierkę nadziei że udało się naturalnie jak mi się cykl wydłużył do 31 dni, a mam równo 28. teraz najgorsze chwile przechodzę, bo dziewczyna co ze mna w biurze siedzi, zaszła w ciąże, jest dopiero 3 tydzień i tak strasznie ostentacyjnie to okazuje, że aż we mnie wszystko chodzi, wiem, że jestem niesprawiedliwa, przwrażliwiona i wogóle, ale nie wytzrymuję tego. Umowiłam się wczoraj na wizytę do Novum w w-wie do doktor Taszyckiej, może jakis inny lekarz da mi troszkę nadziei, a tak wogóle to czekam do polowy roku czy będzie to dofinansowanie, ale wiary to już we mnie nie ma :-( chyba czas na psychologa, bo dłużej tak nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Lunka wlasnie ja tez poprosze o przepis na chlebek. My robilismy kiedys z maszyny ale do d...py wychodzil. A co do usg to kurde ja bym zwariowala. Wlasnie moze pomysl o jakims gin we Fr. My tez mamy zwracane za fak. z ubezpieczalni, ale ja usg mam przy kazdej wizycie. Teraz bede chciala isc na 3d ale to juz jest dodatkowe. xx manjoc widzisz czyli wszystko juz jest na dobrej drodze. Trzymam kciuki. xx wow miki ale duze z Was "baki" byly ;-) xx diana jak test bo jestem baaaardzo ciekawa. Jesli byla blada kreska to napewno oznacza to ciaze!!! Test raczej nie moze sie pomyslic w ta strone. Wiec po cichutku juz Ci gratuluje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Miki, Nielotek, Monjoc ten chlebek to trzeba jeszcze doparcowac. Robilismy pierwszy raz, wynik jest OK, ale nie jest chleb za bardzo puszysty, wiec na razie nie bede pisac szczegolow. A robilismy w piekarniku, tak. W Polsce kupilismy specjalna mieszanke, do robienia chleba na zakwasie i najppierw sie robi zakwas przez dwa dni przy pomocy tej mieszanki i wody albo zurku a potem miesza sie ten zakwas, odrobine drozdzy suszonych i wode Ale jak dopracujemy przepis i chleby beda wychodzic puszyste to na pewno napisze :) xx Miki, ogromne dzieci w Twojej rodzinie, o rany! 5 kg prawie..ulala! xx buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monjoc, pieknie, ze torbiel sie wchlania! Wkrotce zaczniesz stymulacje :) x Justynka, Aliket jak sie dzisiaj czujecie? Aliket, przeszly Ci te bole brzucha? x Berbla, Diana, czekam na POZYTYWNE wiesci ;) i jestem przekonana, ze wlasnie takie u Was beda :) x U mnie, no coz...Czuje sie matka nastolatkow na wycieczce szkolnej. Czekasz na jakis znach zycia od dzieci, telefon, kartke, sms, e-mail a tu nic i nic i nic :O Trwa zabawa w ciuciubabke :( Zadnych symptomow, kompletnie nic :( a dzisiaj jest niestety ostatni dzien okienka implantacji (normalnie 1-5 dni po transferze 5 dniowych zarodkow). x Piersi mnie bola normalnie tak jak przed @ i zaczely tak bolec juz po punkcji/owulacji ale sie sa nawet jakos specjalnie nabrzmiale. W poniedzialek rano mialam taki booster shot HCG-3000 ale nawet od tego nie mam zadnych symptomow. Czuje sie dokladnie tak samo jakbym byla w normalnym cyklu i nic by nie bylo. Juz nawet zaczelam dostawac paranoi czy na pewno mi te zarodki podali? :O x M juz zaczal rozmawiac ze mna o nastepnym podejsciu. Myslimy pojechac na dlugie, aktywne wakacje w marcu, moze do Andaluzji na rowery a potem ze zdwojona sila znowu sie zabrac za Projekt Kruszynka. x Trzmajcie sie. Humor mam taki sredni. Przydalby sie wiesci o czyims pozytywnym wyniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! niewiem test dlugo po wyszedł z blada kreska i mam wrazenie ze nadchodzi @ :( miałam malusienkio brazowe ale niewiem czy brazowe jakies inne @ sie zbliza :( powinnam dostac dzisiaj albo jutro .miałam dwa podane malenstwa 3 dniowe . Niewiem co myslec jak patrzyłam na test to nie było widac nic a po 3 minutach była blada i tak lezy ten test na stole spogladam i powtarzam moze?:) a jak nie uda sie mam jeszcze 4 :) jak przetrwaja odmrazanko:( a pozatym musze wykonac zabieg usuniecia miesniaki za macica. Teraz podeszłam do in vitro poraz pierwszy i gdyby nie wy niewiedziałabym duzo bardzo cennych rzeczy. Buziaki i dozobaczenia do piatku wtedy pojde na krew i wszystko bedzie jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
literki poplatały mi sie:) ale dziekuje za forum dzieki wam przetrwałam. kochane pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy Tobie trzeba porządnie do dooopy nakopać!!!Dlaczego Ty taka pesymistką jestes????Jeszcze nic niewiadomo a Ty juz z góry przekreślasz ze sie nie udało.Mam kolezanke która jest w ciazy w 6tym mcu i od samego początku nie czula ze w ogóle jest w ciazy,żadnego zagniezdżania,plamienia,wymiotów,nic a nic a ciaża rozwija sie prawidlowo i wszystko jest ok.Kazda z nas jest inna i przechodzi to inaczej.Ja Ci mowie- jak bedziesz sobie wmawiać ze nie zajdziesz w ciąże to nigdy w nią nie zajdziesz!!!Więc zmień swoje myslenie na początek,oki???? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy kochana uspokój się ;-) Bo własnie tylek Ci nakopiemy ;-) (chociaż w ciązy to nie wskazane ;-) ) przecież wiesz kocahan , ze niekotre dziewczyny mają objawy inne nic. wieć zrobisz tesi i beta wyjdzie wysoka ;-) Diana byla krecha po raz 2 powtarzam wiec jest oki a piersi moga bolec w ciązy tez . Pola kochana każda z nas tak ma ja teraz mam humor oki, ale sa dni ze żyć się nie chce , i dopytjesz sie dlaczego ja ? Kochana musiemy to przezywciezyc i wszytskie w 2013 zaciażyc ;-) Madziula a co u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziś @ przyszła zaczynam brać cilest ;-) oby nic nie przeszkodziło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monjoc u mnie generalnie do dooopy!Nadal okresu nie mam czekam...Dostalam prace ale musialam odmowic ze wzgledu na in vitro bo gosc na rozmowie dał mi do zrozumienia ze jak sie wszystko w miare pouklada do poł roku to jesli ktoras dziewczyna bedzie w ciazy to ok,a ja nie bede znowu przekładac in vitro na pol roku bo juz nie mam siły tyle czekac.Poza tym od tego siedzenia w domu idzie zwariowac.Jeden dzien jest ok a kolejnego mam doły i tak w kółko.Czasem nie wiem co mam ze soba zrobic.Tu bym chciala juz do krakowa jechac a trzymaja mnie jeszcze dwie @ ktorych nie dostalam.Jestem taka wściekła o to ze szok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula a który dzień cyklu masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki. Dziękuje za troskę. Jeszcze wczoraj myślałam, że mi brzuch z jajnikami rozerwie. Wypiłam chyba z 5 l wody i herbaty. Do tego dostałam lekką gorączkę. A dzisiaj jak świeżo narodzona. Nic nie boli, oprócz piersi ale tak mi zostało od punkcji. Ale za to najlepiej z łózka bym nie wyszła. Co przyłożę głowę do poduszki, to śpię. A jutro już do pracy wracam :). Diana. Jest druga kreska, to najważniejsze. Wytrwała jesteś, że chcesz czekać do piątku na krew. Jeżeli chodzi o testowanie to mi wyznaczyli na 27, ale jeżeli wrócę do swojego poprzedniego cyklu to @ wypada na 25. Ja zamierzam testować w sobotę lub niedzielę. Gerwazy. Znowu wariujesz? Nawet nie myśl o następnym podejściu, nie będzie potrzebne. Co myślisz o weryfikacji co 3,6,10 dni? Może też powinnaś myśleć już o teście? Dziewczyny co myślicie o mierzeniu sobie temperatury? Któraś z was robi? Według mnie najlepsze rozwiązanie przed spodziewaną @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliket, nie chce Cie nakrecac ale brzmi to u Ciebie obiecujaco :-D x Taka weryfikacja bylaby interesujaca ale ja mialam jeszcze w poniedzialek rano booster shot HCG-3000. To zostaje w organizmie kolo tygodnia wiec nie ma sensu u mnie nic testowac bo wyjdzie falszywy pozytywny. Nie pozostaje mi nic tylko czekac ale powiem Ci, ze czuje jak mi siwe wlosy od tego czekania rosna :O Kupilam sobie pare tanich testow domowych i bede je robic w weekend zeby sprawdzic czy to HCG z zastrzyku maleje juz w organizmie - wtedy druga kreska bedzie slabsza z dnia na dzien. Jak zniknie to pojde na test bety do lekarza, ktorego mam za rogiem bo w klinice to chca zebym czekala (i przezywala to wszytko!) 15 dni po transferze 5 dniowych zarodkow. To jest kompletny nonsens i nie zamierzam sie tak dlugo torturowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka, Napisz co u Ciebie? Jak się czujesz i co porabiasz? Chyba nie wróciłaś już do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×