Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Cześć Dziewczyny Diana. Siedzę jak na szpilkach i czekam na pozytyw :) Berbla, czeka na Twój wynik z krwi. U mnie ogólnie nic się nie dzieje. Jajniki w końcu przestały boleć. Czasami tylko coś zakuje w podbrzuszu. Nigdy przed @ nic nie czułam, to może nie ona nadchodzi? Jutro mam 6dpt i muszę zrobić progesteron i tak się zastanawiam czy przy okazji nie zrobić bety? Na innym forum już w tym dniu dziewczynom wychodziły. Poza tym też już kupiłam kilka domowych testów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawialam z mezem pierwsze to bylo opr za test a pozniej powiedzial ze jesli niewyjdzie w co on niewiezy to bediiemy sie starac o adopcje i zbierac pieniadze na nastepne podejscie jak bede sie czula na silach. Gerwazy pytanie z innej beczki dostalas juz rachunek z kliniki bo ja juz czekam i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula dzięki za odpowiedź :-) W ogóle dziewczyny dziękuję, że jesteście ze mną. Jutro jeszcze raz chcę iść na betę, a we wtorek wizyta u gina; już nie mogę się doczekać... Diana i co? Coś czuję, że Ci się udało :-); w ogóle fajnie że tak po południu mogłaś zrobić to badanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy dasz rade. Trzymamy kciuki za ciebie na naszym topiku... Za was tez laseczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbla 20 lat o Boze.... Wiadomo co jest u was przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak leczylismy sie w polsce to niebylo przyczyny pojechalismy tez do jednej kliniki ivf we wroclawiu a tam nam powiedzieli ze jestesmy za mlodzi i musimy byc malzenstwem (bo bylismy razem ale nie prawnie) mamy sie starac naturalnie bo niewidza potrzeby leczenia besplodnosci dziady.Jak przyjechalismy tutaj to byla diagnoza niedrozne jajowody dwie operacje udroznienia jajowodow kopa tabletek i nic.Pierwsze ivf porazka drugie tez ale po drugiaj porazce steierdzili ze mam powiekszone jajowody i wydzielaja jakies bakterie ktore wyplukuja zarodki decyzja usuniecie jajowodow wiec usunelam i teraz czekam czy to pomoglo bo zarodki 3 bardzo dobre a endometrium super tak powiedzieli lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ze tak długo! musiałam isc po wyniki!!!!! zerknełam i? poprosiłam pania w okienku by mi potwierdziła czy dobrze widze HURA MATKO JAK SIE CIESZE ryczałam jak dziecko mam wynik 174,5 norma 4 tydz.9,5-750

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze DIANA!!!!! Jak ja sie ciesze za Ciebie!!!!! Kochana, dzisiaj mozesz spac spokojnie :-D To jeszcze raz potwierdza, ze te sikacze o doope rozbic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje. Berbla ja w Pl tez zmarnowałam wiele lat przez koniowalow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana baaaaaaaardzo ale to baaaaaardzo sie ciesze i grrrrratoluje.To moze mi sie tez uda mam taka nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana bardzo się ciesze ze Wam sie udalo, zadowolona jestem ze kazda powoli dochodzi do celu ;-)iana a ktory raz ? Sorry ze dopytuje ale nie macie stopek i nie pamietam . ;-) Powtarzam , ktorys to juz raz 2013 bedzie dla nas szczesliwy ;-) Gerwazy mam nadzije ze Tobie i Berbelce i Alkiect i wreszcie tez sie udalo ;-) Berbelko a moge zapytac ile masz latek , bo mnie zdziwlo to 20 lat starań ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest a z kat ty jestes? tak stracilam pare lat a jeszcze jak bylismy w polsce sie pytac o adopcje w KATOLICKIM cetrum adopcyjnym to nam powiedzieli ze dla ludzi ktorzy opuszczaja kraj i mieszkaja zagranica nie daja dzieci do adopcji dlatego gdyby nie tescie to bysmy do polski wogole nie jezdzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbla musisz bardzo w to wierzyc ,trzymam mocno za ciebie teraz kciuki a potem kto nastepny? bo z tego wszystkiego nie pamietam.buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 38 lat jak skonczylam 18 lat to mialam cyste a pozniej lekarz powiedzial ze sa znikome szanse ze bede matka i tak sie zaczelo i juz uplynelo 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana Gerwazy po Tobie, ALkiet i justynka chyba nie pamietam juz wszstkich. Ja kubicuje i biore anty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana pięknie, gratuluję kochana:) cudnie:) dziewczynki czy któraś mi napisze o tych klasach zarodków? Pytałam o to w poprzednim poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanel, ktora szla protokolem z anty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko ja C nie pomoge nic na ten temat nie wiem kochana ;-( Przede mna in vitro dopiero, ale poszukam czegos na necie moze znajde ;-) Berbelka kochana walcz jeszcze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje pierwsze podejscie! przy niedroznych jajowodach, miesniaczka:( tarczyca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko nie wiem czy to sie przyda ;-) klasa A - bez fragmentacji, blastomery rownej wielkosci klasa B - 50% fragmentacji, blastomery nierownej wielkosci " Według klasyfikacji pierwszej, kiedy w zarodku blastomery są parzyste, równych wymiarów lub nieparzyste, a wielkością dwa sąsiadujące blastomery odpowiadają kolejnemu podziałowi i w przestrzeni okołożółtkowej fragmenty cytoplazmy zajmą mniej niż 10% pola powierzchni zarodka, to zalicza się je do klasy A. Jeżeli fragmenty cytoplazmy zajmuje pole powierzchni w przedziale 10-40%, a blastomery są typowe w danym stadium podziału, to zarodki klasyfikuje się do klasy B. Zarodki klasy C to te, których liczba blastomerów jest parzysta, lecz każdy blastomer jest innej wielkości, jak również liczba blastomerów jest nieparzysta, lecz każdy blastomer jest sobie równy. Pole powierzchni zajmowane przez odpryski cytoplazmy zarodków sklasyfikowanych do grupy C wynosi więcej niż 40%. Zarodki sklasyfikowane w grupie D mają atypowe blastomery, tzn.: ich wielkość i liczba nie odpowiada liczbie blastomerów w zarodku sklasyfikowanych w grupach poprzednich, a pole powierzchni zajmowane przez odpryski cytoplazmy przekraczają 70% pola zarodka. Z badań białostockich ośrodków leczenia niepłodności wynika, że największą szansę na implantację w jamie macicy mają zarodki, które dzielą się najszybciej i zbudowane są z równych symetrycznych blastomerów i w przestrzeni okołożółtkowej nie występują fragmenty cytoplazmy" Dianko - szczesciaro super ze za 1 razem sie udalo ;-) A gdzie podchodziłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klasa A - bez fragmentacji, blastomery rownej wielkosci klasa B - 50% fragmentacji, blastomery nierownej wielkosci " Według klasyfikacji pierwszej, kiedy w zarodku blastomery są parzyste, równych wymiarów lub nieparzyste, a wielkością dwa sąsiadujące blastomery odpowiadają kolejnemu podziałowi i w przestrzeni okołożółtkowej fragmenty cytoplazmy zajmą mniej niż 10% pola powierzchni zarodka, to zalicza się je do klasy A. Jeżeli fragmenty cytoplazmy zajmuje pole powierzchni w przedziale 10-40%, a blastomery są typowe w danym stadium podziału, to zarodki klasyfikuje się do klasy B. Zarodki klasy C to te, których liczba blastomerów jest parzysta, lecz każdy blastomer jest innej wielkości, jak również liczba blastomerów jest nieparzysta, lecz każdy blastomer jest sobie równy. Pole powierzchni zajmowane przez odpryski cytoplazmy zarodków sklasyfikowanych do grupy C wynosi więcej niż 40%. Zarodki sklasyfikowane w grupie D mają atypowe blastomery, tzn.: ich wielkość i liczba nie odpowiada liczbie blastomerów w zarodku sklasyfikowanych w grupach poprzednich, a pole powierzchni zajmowane przez odpryski cytoplazmy przekraczają 70% pola zarodka. Z badań białostockich ośrodków leczenia niepłodności wynika, że największą szansę na implantację w jamie macicy mają zarodki, które dzielą się najszybciej i zbudowane są z równych symetrycznych blastomerów i w przestrzeni okołożółtkowej nie występują fragmenty cytoplazmy" jeszcze raz bo skasowalo sie przy wstawianiu troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klasa C - 20%-50% fragmentacji, blastomery nierownej wielkosc klasa D - >50% fragmentacji, blastomery nierownej wielkosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oddzielnie wkleilam c C i D bo tam nie mogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio o Bocianie są dobre opinie, ale ja ma daleko ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki monojc:) już chyba czytać nie będę. Wynika z tego że moje maluszki mają niewielkie szanse:-( co ma być to bedzie, już nie mam na to wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochna ale dostalas B, a B moim zdaniem są dobre zreszta nie wiem czy dobrze rozumuje, najpierw A potem B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×