Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Monojc ja dostałam jeden zarodek klasy III i jeden klasy IV, czyli tak jakby C i D. Tak to rozumiem. Martwię się tylko że przy ewentualnym następnym podejściu też zarodki będą takie słabe i znów nie bedzie mrozaczków:( wszyscy mówili że ivf daje najlepsze rezultaty gdy problem jest po stronie męskiej a u nas wręcz odwrotnie, nawet zarodków dobrych nie udało się uzyskać i to przy imsi:( czarno to widzę niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielono miiiiiiiiii
Justyna a nie myślałaś o zmianie kliniki jak coś (oczywiscie trzymam k?ciuki żeby nie było to konieczne) ale dziwi mnie to że nie potrafili uzyskać z tylu komórek więcej zarodków ...nie rozumiem w jakiej klinice się leczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) diana33 gratuluję :) mam nadzieję że i mi Bocian przyniesie szczęście :D A Ty u którego lekarza chodziłaś ??? Dziewczyny trzymam mocno kciuki za kolejne testujące :) :) X monjoc1 trzymam kciukasy żeby sie nie wróciły torbiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diana33 a jaka była przyczyna u Was ?? Będziesz też ciążę prowadzić w bocianie ??? A jaki miałaś protokół i ile u Ciebie wszytsko trwalo od pierwszego dnia stymulacji ??? i ile Ci za wszystko wyszło. A i jeszcze jakie miałaś robione ??? z góry dziękuję za odpowiedź :) U mnie bez zmian, nadal czekam na @ dzisiaj pierwszy dzień po odstawieniu i nic zero jakichkolwiek objawów na @ :( i jak mnie przez cały cykl bolał brzuch to dzisiaj przestał wrrrr Jak nie czekamy na @ to przyłazi a jak na nią czekamy to jak na złość nie ma jej i nie ma werrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ale naskrobałyscie:) x ane-marie gratuluje blizniakow niech zdrowo rosna w brzusiu i zycze tego samego nam wszystkim:) x monjoc zycze aby szybko ci zlecialo i bez przeszkód!!:) ja niestety nie pomoge bo moj protokol byl bez anty, x madziula ta wstretna @ robi sobie co chce, jak nie chcemy jej to przychodzi prawie z zegarkiem w reku a jak sie na nia czeka to sobie w kulki leci!! Oby to juz było na dniach! x gerwazy ale sie usmiałam heheh ten twoj mąz to dowcipnis heheh zreszta ty tez chyba co nie:) Bedzie dobrze!!! MUSI BYC!! x pati g ciesze sie razem z Wami!!!!!Oby tak dalej. x diana ale napiecie .....i super wieści. Gratuluje, oj ogromne szczescie:) x berbla 20 lat , to sporo, kurcze UDA SIE!!!!! A swoja droga niektorzy lekarze to naprawde koniowaly!!!! Mam nadzieje ze zostanie ci to wszystko przez co przeszlas wynagrodzone. x justynka glowa do gory, ja wiem ze trudno jest nie czytac tych wszystkich wiadomosci z neta i porownywac do siebie, ale postaraj sie bo to za bardzo stresuje, a co ma byc to bedzie!!! A BEDZIE DOBRZE x pozdrawiam i za wszystkie testujace, oczekujace, zaczynajace i zaciazone trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie ;-) Tygrysku trzymam kciuki aby @ przyszła ! U mnie 2 dzien @ ;-) Justynko uda sie , mysl pozytywnie !!Wiem, że łatwo tak mowic, ale wierze, ze bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diana, gratulacje, druga kreseczka nie moze sie mylic, wiedzialam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka wejdź sobie na strone novum i poszperaj w tych pytaniach do embriologa.Ja kiedys szukalam wlasnie na temat zarodków i chyba byly 2 różne klasyfikacje.W kazdej klinice inaczej klasyfikuja zarodki tzn wg innych oznaczen.Ja własnie tam znalazłam ta klasyfikacje ktorej szukałam.Poza tym jest tam takie pytanie odnosnie slabych i mocniejszych zarodków.Poczytaj i nie martw sie kochana na zapas. http://www.novum.com.pl/pl/dla-pacjentow/forum-embriologiczne-novum/lista-pytan/?cHash=333ac5d9&tx_rtgfaq_pi1%5Bpage%5D=2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlugi protokoł w grudniu 21 zaczełam brac tabl.antyk. tak jak opisałam wczesniej niedrozne jajowody, miesniaki dwa i tarczyca teraz tez sie martwie bo mam tsh 3,42 ale co ma byc to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fania
Diana gratuluje! To naprawde swietna wiadomosc, sledzilam Twoje wypowiedzi i jadac pociagiem i czytajac Twoja wiadomosc pozytywna az sie usmiechnelam do seibie szczerze. Uwazaj tylko teraz na tarczyce. Ja mam prawie 4lata temu stwierdzone hashimoto i mi zawsze endokrynolog mowila ze jak tylko zajde w ciaze to robic tsh trzeba i potem pilnowac i modyfikowac dawke euthyroxu jesli zajdzie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana dziękuję za odpowiedź :) i nie martw się na zapas tylko się ciesz kochana że jesteś w ciązy i dbaj o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana gratuluje!!!!!! Dbajcie o siebie teraz, piekny okres przed Toba!!! xx Ja wlasnie zbieram sie na badanie glukozy, glodna spragniona, zwarjuje zaraz chyba :/ Nie dobrze mi, bo nie jadlam sniadania chyba normalnie sie po.....am jak wypije to swinstwo ... xx Gerwazy hehe, najwazniejsze to miec poczucie humoru. Mam nadzieje, i wierze ze uda Wam sie i dolaczysz do grona szczesliwych mam!! xx Berbla zycze Ci cierpliwosci i nie trac wiary.Moze to Twoje ostatnie podejscie bylo szczesliwe! xx Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana strasznie mocno gratuluje,widze ze rozszalalyscie sie tutaj z ciazami:-)super trzymaj sie dzielnie teraz.Ja dzis powinnam dostac@i jak zwykle nic sie nie dzieje wkurza mnie to bo boje sie ze znowu mi zabieg przepadnie,a juz nastawilam sie ze w maju bedziemy podchodzic do crio.Nie rozumiem dlaczego tak sie dzieje.Pisalam wam ze ja odpuszczam ale niestety moj maz ma inne zdanie. Pozdrawiam was goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fania
Helenka, jestesmy w tym samym wieku i pomimo, ze ja przygotowuje sie do pierwszego podejscia inv, to mysle ze nalezy to pominac i dawac sobie sile do wzajemnego wsparcia. Ty jak czytam masz juz bardzo mocne wsparcie u meza a to bardzo wazne. Moj M roznie do tego podchodzi. Niby jest zdecydowany ale nie widze narazie z jego strony zaangazowania, chociaz problem jest zdiagnozowany po jego stronie. Ja walcze z torbiela, pozbywalam sie tez bakterii no i mam juz na zawsze hashimoto, jednak podobno unormowane. U nas podstawowy problem to taki ze u meza znaleziono jedynie pojednyncze plemniki w jadrach - i tez nie wiadomo czy sie rozmroza (biopsja byla robiona na poczatku grudnia). Od czasu biopsji maz wlasciwie jedyne co powinien robic to wspierac mnie w moich kompleksowych badaniach, drobnych porazkach przedluzajacych juz dlugi protokol bo wystapila torbiel a potem bakteria, a jakos roznie to odczuwam. No nic, chyba niepotrzebnie sie rozpisalam. Chcialam tylko napisac ze zycze Ci duzo sily i na koniec sukcesu i ze fajnei ze masz tak mocne wsparcie u meza :) tym razem juz sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny Diana gratuluje ci baaaaaardzo mocno. Nielotek ma racje piekny przed toba czas:-) Ciesz sie tym szczesciaro. Pierwsze podejscie i sukces,zasluzylas wiele juz.przeszlas i sie nacierpialas. Berbla nie denerwoj mnie nie plamisz niemasz okresu wiec nadzieja jest i tego sie trzymaj. Gerwazy ma racje sikance sa do dupy. Ja ju nieraz mialam dwie kreski i co z tego jak ciazy brak. Gerwazy twojM to zna cie nawylot i zart z pesymizmem twoim jest super. Powodzenia i wszystkim milusiego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fania dziekuje za mile slowa ale ja tak jak ty nie czuje jego wsparcia,wszystko zalatwiam ja,jezdze sama chyba ze juz mu nakaze to jedzie,a teraz jego wsparcie polegalo na tym ze powiedzial ze juz jak zaczelismy to trzeba skonczyc:(ale on nie rozumie ze ja psychicznie nie mam sily.ale z mezczyznami tak jest,chociaz sa wyjatki i niektorzy mezowie potrafia zabrac nad morze:-) Czasami boje sie ze zwariuje po kolejnej porazce,ale gdzies mam ochote walczyc ale samej jest ciezko:(Wiec kochana nie jestes sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manjok dzieki za troske unie serce krwawi a w glowie czarna rozpaczi zal do losu Niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie pytanie ? miałam dwa malenstwa , czy po wczorajszej becie 12dniu -174 mozna stwierdzic czy zostały ze mna dwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana a ty ile cyklli brałas anty? i Jak to wyglądało ? Opisz wszystko co jak . Z betą nie wiem ;-( Nasi męzowie nas wspierają , ale chłop to chłop inaczej do wszytkiego podchodzą . Moj jest kochany ;-) Fania, Helenka ja bede miala tez juz 31 niebawem ;-( Ale walczę ;-) do 40 !!Helnenka mam nadzieje , ze u Ciebie, Tygryska i Madziulki @ sie zjawi i bedzie mozna rozpoczac starania. FANIA a jak ta torbiel ? Mi na szczescie się wchłania ;-) Oby następna się nie pojawiła, bo różnie jest. narazie 3 dc biore anty ;-) 11 marca bede wiedziala co dalej ;-) Oby ruszyć do przodu , to też moje 1 podejście i nie można ruszyć ;-( Nielotek poradzisz sobie z glukoza co sie nie robi dla dzidzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana mi się wydaję , że ta beta wskazuje na 1 maluszka, ale to tylko moje przypuszczenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy trzymam mega mocne kciukasy za pozytywna bete. Berbla zycze ci z calego serca by wam sie udalo bo po tylu latach walki zasluzyliscie jak malo kto. Ja staram sie tez wiele lat ale 20 nie wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Diana gratuluję :) Berbla jak wynik, robiłaś może? Dziewczyny z tymi naszymi M jest różnie, a kończy się zawsze tak samo. Mój na początku też podchodził do ivf jakby chciał a nie mógł. Zobaczycie jak tylko zacznie się stymulacja to tak będą wariowali jakby sami mieli zachodzić z ciąże :). Monjoc aby do przodu. Ja od podjęcia decyzji nie mogłam ruszyć prawie rok. Za każdym razem coś nie grało i pasowało. Dziewczyny odebrałam dzisiaj wyniki progesteronu 29,2 ng/ml. Wiecie może co to coś oznacza w 6 dpt? Gerwazy, Justynko co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliket, tak sobie :) x Ja raczej powoli zaczynam odczuwac oznaki zblizajacej sie @ :( Zadne bole brzucha tylko takie typowe PMSowe napiecie :( Robilam dwa sikacze zeby sprawdzic czy zastrzyk HCG sie wchlonal. Wczoraj kreska byla jeszcze wyrazna, dzisiaj juz o wiele bledsza , a do jutra pewnie zniknie. Zrobilam nawet zdjecie: http://s7.directupload.net/file/d/3173/awnapgb9_jpg.htm x Potem ewentualnie moglaby sie znowu pojawic jako maly liscik od Kruszynki ❤️ :-D ale czuje, ze sie nie udalo i nic na to nie poradze :( Tak mi mowi wewnetrzny glos i moje cialo wiec nie bede udawac, ze jest inaczej :( x Berbla, mam nadzieje, ze u Ciebie lepiej to wyglada. x W sobote ide na kolacje z dwoma kolezankami, ktore w ten samej klinice mialy ICSI - jedna(37 lat) juz 5 razy :O, druga(38 lat) jest przy 4-tym podejsciu. Zawsze zarodki super, 3 blastocyty i na razie doopa :( Dali jej tym razem jakis inni protokol i wyprodukowala 15 jajeczek z czego 15 sie zaplodnilo! A wczeniej miala tak mniej wiecej 9, z czego zapladnialo sie 6. Dowiem sie dokladnie co robila to napisze w weekend i moze sie komus przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliket myślę że to dobry wynik:) pisałaś maila do dr G.? Mnie dzis pobolewa w dole brzucha i wydaje mi się że mam wzdęty. Staram się dużo pić i mam nadzieję że to nie hiperstymulacja. Może po prostu za dużo zjadłam:) Nie moge w nocy spać chociaż staram się o tym wszystkim nie myśleć bo to i tak nic nie da. Stresuje się tylko powrotem do pracy, ludzie będą gadać że pewnie jestem w ciąży bo już się rozeszło po firmie że miałam zwolnienie z kliniki. Aneczko domyślam się co czujesz:( jakiej klasy były teraz twoje zarodki? Pozdrawiam dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!! odkąd zdecydowałam się na In-vitro zaczęłam czytać wasze forum tak żeby się coś dowiedzieć na ten temat, także jestem z wami od początku gratuluję tym którym się udało i 3mam kciukasy za resztę miałam robione HSG 1 jajowód drożny moje wyniki oki męża też a ciąży brak a i jeszcze 2 IUI u innego lekarza teraz jestem w Krakowie w Parens u dr Janeczko myślałam ze jak do niego pójdę to będzie od razu decyzja że in-vitro a tu się pozytywnie rozczarowałam dr stwierdził ze powinniśmy jeszcze zrobić laparoskopie ponieważ trzeba wykluczyć endometriozę i ewentualne zrosty i sprawdzić drożność tak więc jestem po laparoskopii: oba jajowody drożne, zrostów nie ma,wycięli mi 3 mięśniaki poz tym to wszystko oki teraz czekam na wyniki histopatologi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×