Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Madziula ja mysle, ze po hormonach moze być niedobrze, czesto sa jakieś skutki uboczne niestety ;-( Kochana kiedy masz to krio ? Mysza, Stefania, Gerwazy trzymam kciuki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo 15 dajesz nadzieję na to, że za pierwszym razem może się udać :) Oby i tym razem się udało. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monjoc tak mniej wiecej ok 7maja transfer.A co do skutkow ubocznych,to wiem ze sie zdrzaja ale przez cała stymulacje nic mi sie nie dzialo a tu po jednym zastrzyku takie wymioty.Cos mi to wyglada na zatrucie,non stop biegam do łazienki wymiotowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 28lat od prawie 5 lat staramy się o dzidziusia, to już moje 4 ivf z tym że ja już nie mam własnych komórek mogę liczyć tylko na dawczynie.oczekiwanie jet spore ostatnie ivf miałam w sierpniu i miedzy czasie datowałam komórki ale nie zapłodniły sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio to Madziula już zleci ;-)do 7 maja. JA będę coś wiedziala w poniedziałek już nie mogę się doczekać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie a jak kochane jest krio to jak to jest w którym dniu cyklu robią? I jakieś badania estradiol czy coś się robi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monjoc u mnie jest tak.W kolejnym cyklu jest dzień owulacji i do tego dodaje się 5 dni(jeśli zarodki sa 5cio dniowe) i następnie transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Madziula za odpowiedz ale powiedz mi daja jakiś zastrzyk na peknięcie jajeczke ktore powstanal? czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, nie tym razem z tymi badaniami, moj M nie zdazyl decycji podjac kiedy zadzwonili ze jutro pobieramy, wiec idziemy niestety bez tych badan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 15
Kikulec - pewnie ze sie udaje za pierwszym razem :) zobaczymy jak bedzie tym razem. Tobie i pozostałym rownież życzę powodzenia :) będę sledzila Wasze starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula, Czy mialas ten zastrzyk juz wczesniej czy to byl pierwszy raz? Bo to moze byc alergiczna reakcja! Zadzwon moze od kiniki, na pewno maja jakis telefon 24/7 i zapytaj o to. Lepiej dmuchac na zimne przy takich sprawach. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juloni, Moze akurat teraz sie uda i nie bedzie trzeba :-D Trzymam kciuki zeby wszytko dobrze poszlo na punkcji. x Moj M natomiast dzisiaj powiedzial, ze mozemy zaplanowac 3 tygodnie w Colorado latem. Byle nie do Las Vegas :) Dobrze jest miec jakas perspektywe... x Nie mam zadnych, ale to zadnych objawow. Doslownie zero :O I niestety, mam takie wewnetrzne uczucie, ze sie nie udalo :( Mam nazdieje, ze sie myle :O x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy latem ponc w Colorado jest cudownie :) Zima jezdzimy na narty, gory sa takie wspaniale, dostojne, pozatym zdala od aglomeracji miejskich, natura, jest tam wiele do robienia jak wspinaczki, kajaki, jazda konna, no i ..... co chyba dla was bedzie najlepsza opcja w okresie staran....spacery, cudowne wedrowki :) Las Vegas....hm jesli nie byliscie warto zaliczyc, moze sprobowac szczescia na maszynkach badz ruletce, no chyba ze jestecie dobrzy w karty... yuuupee yeay! Nie martw sie za wczasu, wieeeele dziewczyn nie mialo zadnych dolegliwosci i sie udalo! Zreszta mi sie wydaje ze my sie doszukujemy czegos co jest nieralne, przeciez tydzien, dwa ciazy organizm nic nie pokaze, to jest za wczesnie, moja lekarka zawsze mowi: jak nic nie boli, nie doskwiera to dobrze :) Badz dobrej mysli i juz :) A ja jutro zobacze co tam ta moja "jajcarnia nawyprawiala" he he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy ja już miałam ten sam zastrzyk przy ostatnim transferze i nic kompletnie mi się nie działo.A tym razem podejrzewam ze zatrułam się bułką z masłem czosnkowym która zjadłam wczoraj wieczorem(kupiona w realu).Tyle tego masla tam było ze o mało się nie pożygalam.Juz zaraz po zjedzeniu dziwnie się czułam.Natomiast rano wszystko było ok a ok 12:00 w południe zaczęło się na dobre.W kazdym razie przez cały dzień zjadłam 2 suche kromki chleba ale już czuje się o niebo lepiej.Mam nadzieje ze to ta bułka była przyczyną. A wiesz ze ja ostatnim razem kiedy zaszłam w ciaże tez nie miałam ani jednego objawu ciązy a powiem więcej,brzuch bolał mnie jak na okres i nie przyszedł.Takze miej malutką nadzieje ze się uda.Ja wierze w cuda.trzymam kciuki mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juloni, czuje, ze najpierw bedziemy musieli Las Vegas zaliczyc na poker :-D Bo cykle IVf w Colorado w CCRM kosztuja 24 tys. dolarow jeden :-D Do tego koszt CGH, potem je mroze i dopiero w nastepnym cyklu transferuja wiec za samo leczenie wyjdzie gdzies na luzie z 30 tys. dolarow. Dolicz koszta przelotow, hoteli, wynajecia samochodu...Zbiera sie ladna sumka. Moze dziecko bedziemy mieli ale na studia juz nie pojdzie bo nie bedzie za co ;) x W SIRM daja opcje na 2 cykle za 17 tys. dolarow plus CGH to by wyszlo kolo 20. No ale, CCRM niby jest najlepsze w Stanach. I jak liczylam to 3 nieudane cykle tutaj tez mnie mniej wiecej tyle wyjda :( Pal diabli ta kase ale boje sie, ze wszytko wydamy a dziecka dalej nie bedzie :( :( :( Moja kolezanka, ktora dwie ulice obok mieszka, jest najlepszym przykladem. Juz ponad 40 tys. euro wrabala na lekarzy i IVF i nadal sa bezdzietni :O Wogole, te ceny sa przerazajace ale co robic?...czlowiek sie chwyta kazdej nadzieji :O x Z symptomami chodzilo mi o to, ze niektore dziewczyny czuja implantacje, chociaz cokolwiek w brzuchu. A u mnie zero. Nic. Totalna cisza. Ja sie obawiam, ze moje morule przestaly sie po prostu rozwijac w macicy i nigdy nie osiagnely stadium balstocyty :( :( :( x Nie wiem jak zniose kolejna porazke ale staram sie trzymac jakos poki co i zrobic pplan na przyszlosc. To mi pomoglo ostatnim razem. Trzeba bylo z IVF zaczac od razu, 10 lat temu a nie czekac na cud...Mam dzisiaj jakis dolek :( x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy kochana uszy do góry, staraj sie nie myslec o tym, że nie wyjdzie , kurde ja wiem ze jest cholernie ciezko ale musimy sie starac!!!! Ja tez sie boje..............:/ x Madziula ja kiedys zjadłam sałatke w której było za dużo czosnku i też rzygałam jak kot. Czujesz sie juz lepiej??:) x Dziewczyny te ceny w Colorado o których tu piszecie to jakaś masakryczna suma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej juloni a czym zbilas tak ten estradiol z 6900 na 2000? madzia - to juz bierzesz zastrzykijakies jak transfer w maju dopiero?? na co ten zastrzyk i jak to jest z crio jak np ja nie mam owulacji natiralnej to jak mi to zrobia?? gerwazy - mysl pozytywnie, wiem ze latwo sie mowi ale poki jest nadzieja trzeba wierzyc...i tak Cie podziwiam za wiedze i wyszukiwanie tych klinik...ja o tym moge pomarzyc jak sie nie uda w polsce to nie mam szans na probowanie za granica monjoc - tyb juz tez niedlugo co:) pozdrawiam wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia 29 ja w tym cyklu, przy podaniu crio, nie mialam swojej owulacji, moj lekarz twierdzi ze przy transferze crio to nie jest istotne, ale to jak sie endometrium rozwinelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) x Izabelko u mnie wszystko ok:) Robię zastrzyki i czekam na podglądanko pierwsze za tydzień :) x Powodzenia wszystkim oczekującym na testowanko i wszystkim w trakcie procedury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefania dzieki za odpowiedz izabelka no wlasnie te dziewczyny co odeszly nie ma z nimi kontaktu dlatego proponowalam facebooka zeby zawsze byc w kontakcie:) z kilkoma dziewczynami sie juz poznalysmy na fajsie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy wiem o czym mowisz, mam takie same mysli jak ty, tez mysle ze powinnam wszystko wczesnej zaczac, ale sluchaj, nie ma co patrzec do tylu bo wykonczymy sie kochana. Masz juz plan jakby co, to najwazniejsze, dobrniesz do celu, zobaczysz :) Apropos implatacji, moze nie zawsze ja czuc....????? Porazki sa ciezkie, ale my kobiety jestesmy silne. Pozatym masz back-up plan wiec glowa do gory! Joasia, estrogen ....na szczescie sie zbil sam, po prostu odstawilam follistim i czekalismy, dlugo nie chcial puscic, sama najwyrazniej sie stymulowalam, tzn moja przysadka mozgowa sie rozszalala he he he :) ale w koncu sie poddala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak czytam Wasze historie, to boję się coraz bardziej tego, że się nie uda i tego ile przede mną czy któraś z Was wie coś na temat poprawy jakości nasienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelka od wczoraj jade na owsiance i samym chlebie bez niczego ale na szczescie juz nie wymiotuje.Czuje sie duzo lepiej ale nie tak na 100%,w kazdym razie dziekuje za troske :-) x Joasia ja dostalam zastrzyk decapeptyl.Kurcze lekarz mi tłumaczyl po co go biore ale nie moge sobie przypomniec bo o wiele rzeczy go ostatnio pytałam.Tak polega przygotowanie do crio,tamtym razem tez tak mialam.Ale widze ze w innych klinikach dziewczyny maja inaczej,inne leki.Pamietam tyle ze dawka jest konska poziom tego hormonu utrzymuje sie w organiźmie do 3mcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelka od wczoraj jade na owsiance i samym chlebie bez niczego ale na szczescie juz nie wymiotuje.Czuje sie duzo lepiej ale nie tak na 100%,w kazdym razie dziekuje za troske :-) x Joasia ja dostalam zastrzyk decapeptyl.Kurcze lekarz mi tłumaczyl po co go biore ale nie moge sobie przypomniec bo o wiele rzeczy go ostatnio pytałam.Tak polega przygotowanie do crio,tamtym razem tez tak mialam.Ale widze ze w innych klinikach dziewczyny maja inaczej,inne leki.Pamietam tyle ze dawka jest konska poziom tego hormonu utrzymuje sie w organiźmie do 3mcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie79
Cześć dziewczyny U mnie w 3 dobie mam 7 zarodkow klasy A i 3 klasy B tak więc czekamy do 5 doby tj do wtorku i wtedy transfer :) Przed zabiegiem mam zrobić rano morfologie i z wynikami stawić sie w klinice, tez tak mialyście? Możliwe ze to chodzi o moją hiperstymulacje We Wrocławiu dziś piękna pogoda aż żal siedzieć w domu, uciekam z psem na spacer- miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×