Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Gość iaww
We mnie nie ma nienawiści do kogolwiek. gdybym Was nienawidziła, nie przejmowałabym się dobrem Waszym ani Waszych rodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaww
buona, może Boża Miłość je kiedyś przekona-oby tak się stało! Ale nie wiem, czy Tobie się to uda... Ja próbuję i próbuję, i, co? Sama widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buona
Ale, jak można technicznie i poza człowiekiem produkować człowieka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buona - bierze się plemnik i komórkę i miesza się miesza a potem strzykawą wstrzykuje w pochwe. Ot filozofia. Wiesz że rolnicy robią tak od lat ? Nic nowego phi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazzzyyyy jest coś za rzeczy musiało dojśc do zagnieżdzenia...skoro beta jest powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gerwazy - cos sie podziało, moze pozno doszlo do implantacji i dlatego beta jeszcze niska ale jest!!! u mnie tez zawsze byla zero, a 8 to juz cos...do srody pewnie oszalejesz czekajac na powtorke ale to moze rob codziennie rano sikańca?? jak beta bedzie rosla to powinna pojawic suie druga krecha!....po cichu gratuluje kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaww
do janinapająk: Jedyną godziwą i godną człowieka "strzykawką" do wstrzykiwania plemników jest PENIS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia2906katowice jakto transfer nie udany ? Co to znaczy ? One po prostu umarły ? Pytam poważnie nie znam się na in vitro, ja zachodziłam naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy to super wiadomosc!! najgorzej jak sie nic nie dzieje, a tak cos tam sie zagniezdzilo, zeby tam zostalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaww
Zmykam na weekend:) Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy teraz musisz naprawde spokojnie do tego podejsc, wiem ze sie latwo mowi, ale teraz mysl tylko ze spokoj ci pomoze. a stres i nakrecanie sie nie pomoze kruszynce, ktora w tobie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy!! Pamietaj, ze beta powyzej 5 to beta pozytywna! Alez cudownie, ale owszem, na razie spokojnie czekamy... Xxx A jak pozostale dziewczyny, ktore testowaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izkabelka, oby Twoje dwa maluszki zostaly z Wami!! Ja wlasnie rozmawialam z naszym architektem, ktory od 10 lat sie staral...robil kilka inseminacji, potem in vitro...potem naturlanie zaszli, ale ciazy byla pozamaciczna i zakonczyla sie usunieciem jajowodow :( ...az w koncu sie udalo in vitro i aktualnie sa w 6 tyg :) Xx Stefania, a jak u Ciebie? Kiedy wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy...u nas remont tez podejrzewam potrwa do konca roku, mio ze zapowiadaja, ze do lipcs..oby! Ale nienwodze tego...pracuja jak slimaki! Xxx Pokoik jeszcxe nie dokoncsony, czekamy na zamowionype lampy, zaluzje kalifornijskie, potem kupimy sofe i bexzie mozna dokonczyc pokoik dziecka. Na razie jest tylko jeden element dzieciecy: lampa, w ksztalcie balonu z podrozujacym w koszyku misiem, o cos takiego http://www.google.pl/search?q=lampa+balon+z+misiem&ie=UTF-8&oe=UTF-8&hl=en&client=safari#biv=i%7C10%3Bd%7COzxcNvmVFe-KcM%3A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy ja normalnie denerwowałam się razem z Tobą.Wracałam od rodziców na nogach i co chwila wlączałam internet w tel i sprawdzałam czy już pisałaś.Słuchaj tak jak pisała Asia,coś się dzieje i to na pewno coś pozytywnego.Być może zarodeczek powoli się rozwija.Wiem ze trudno będzie czekac do środy ale dasz rade. x Stefania a jak u Ciebie,czekamy z niecierpliwością....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Gerwazy mam nadzieję, ze beta wzrośnie, trzymam kciuki mocno ;-) Izabelka super, ze zabrałas dzieciaczki z sobą. A ty Stefani ? jak? Dziewczyny ja nie zwracam na te iww czy jak jej tam uwagi, ale pewnie to dewota stara, której nikt nie chciał zapłodnić, bo morda wredna oprócz tego do in vitro tez nie mogła podajeść bo zaden facio nie chciał poświęcić drogocennych plemniow dla niej ;-) WIęć niech się wykrzyczy , głosi swoje teorie i tym sobie swój humor poprawi , bo wiecie jak nie ma chłopa to na głowę się robi , to tyle!! Pozdrawiam was kochane !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunka ta lampa z misiem świetny pomysł,nie widziałam takiej wcześniej :-) a jak maluszek,wszystko dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania, co tam u Ciebie? x Izabelka, tak, zaraz po transferze bylam na akupunkturze a potem juz nie. x Mi na razie nerwy troche przeszly. Musze odczekac bo przy tak niskiej becie to niestety nie wrozy sukcesu. Jezeli juz to albo biochemiczna albo ektopiczna ale byc moze wogole zadnej nie ma i przyjdzie @ :( Caly czas mam symptomy na @ :( ale poki co nie plamie. Zobacze jak przerwamy weekend. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefainia, super, aż mi się łezka zakręciła :) xxx Gerwazy, cierpliwość popłaca, będzie dobrze, musi być dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem tu pierwszy raz i czytam z ciekawości wszystko. Myślę o in vitro z mężem bo to podobno jedyny sposób by mieć małą istotkę. Ja byłam na wizycie z polecenia w Białymstoku u prof. Wołczyńskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania!!!!! No to jest to co ja nazywam porzadna beta :-D Kochana, sciskam Cie i gratuluje!!! Przypomnij mi prosze, ktory to dzien po transferze? I ilu dniowych zarodkow? GRATULACJE! Jestes w ciazy! :-D Dociera to do Ciebie? ;) Alez bedziecie miec piekny weekend z mezem :) x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×