Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Helenko, serdeczne gratulacje! Aż buzia się sama śmieje na takie wieści:) Ciesz się i jednocześnie uważaj na siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mam jeszcze jedno pytanie w którym dniu cyklu miałyscie krio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELENKO gratulacje dbaj o siebie:) ciekawe moze i mnie sie uda moze maj jest miesiacem szczescia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny strasznie wam dziekuje za wsparcie bez was nie dałabym rady,nie wierzyłam że kiedyś będę to pisała,zamęczam męża gadaniem:)teraz aby do poniedziałku i następnej bety,trochę obawiam się powrotu do pracy ale musze dać radę:) Teraz wiem jakie to cudowne uczucie o które warto walczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wierze w to że dużo pomogła mi modlitwa i różaniec i dużo spokoju. Ja miałam transfer w 16dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona a kiedy bedziesz miałą punkcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha ja miałam w 18, ciekawe teraz w którym bede miałą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko - wielkie gratulacje. Piękna beta, na pewno będą bliźniaki. Ja od poniedziałku walczę z przeziębieniem. Poza tym od tygodnia rwie mnie w brzuchu. Czasami lekko, a nie raz że chodzić nie mogę. Lekarz napisał mi, że to normalne objawy wczesnej ciąży. Czy też miałyście takie bóle? Poza tym czekam do poniedziałku na następne badania i za tydzień USG. Na razie jeszcze się nie cieszę, panicznie boję się ciąży pozamacicznej albo że beta przestanie rosnąć. Jeszcze tydzień wielkiej niewiadomej. Pytałyście wcześniej o estrofem. Od 4 dc mam 2x1, a od pozytywnej bety 3x1. Madziula. Jeżeli nie sprawię Tobie przykrości, to możesz mi napisać jaki miałaś pierwszy wynik bety i co się stało, że poroniłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pewnie to pytania juz padło nie raz ale ja zapytam ponownie jak sie liczy wiek ciąży ivf??? Ja tego nie kumam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko, Wow, wysoka ta beta. Ale gratulacje. Wspaniale :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudownie! Helenka! bardzo gratuluje!! Ciesz sie kochana! meg wyska beta, super!!! xxx Izkabelka, mysle, ze juz sie przyzwyczaje niedlugo i znajde swoj nowy rytm poza praca :) W sieci jest sporo kalulatorow ciazy, wiec mozesz sobie policzyc ktory tydzien ciazy masz teraz, podajac date ostaniej miesiaczki :) My mamy ten komfort, ze nasze ciaze sa wyliczynone co do dnia, bo dokladnie wiemy kiedy nastapilo poczecie- w dniu punkcji, kiedy polaczyli komorki meskie i zenskie :) wiec od tego dnia liczy sie zycie maluszka, a do tego dodajesz dwa tygodnie. CZyli, jesli jestes w 8 tygodniu ciazy, to znaczy, ze dziecko ma 6 tygodni. xxx Alez sie fajnie rozkreca na forum. Teraz MAdzia!! xxx xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxx wcina, wcina posty niczym ciasteczkowy potwor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi1 wiesz jutro bede wiedziec dokladnie ale ostatnio lekarz mowil ze raczej w tym tygodniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy a wiadomo dlaczego tak moze byc z twoimi komorkami? Co moze byc przyczyna ze twoje komorki moga miec anomalie chromosomowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko gratuluję ci szczęścia :) xxxxxxxxx Joasiu dziękuję za odpowiedź.Czyli kariotypów nie robiłaś ? Wiem że nie są konieczne,ale czy zazwyczaj sie je robi przed pierwszym ivf czy tez dopiero przy kolejnym z rzędu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek dziewczyny. Helenka jak sie czujasz dzisiaj? Spalas wogole z wrazenia:) X Mam pytanie czy wasi lekarze mowili cos o piciu soku z granatu? Wiem ze jest dobry na pewno przed ciaza wyczytalam tez ze korzystnie wplywa na plod ale wiadomo chcialabym skonsultowac to z Wami:) juz mam tej wody po dziurki w nosie hehr Milego wekendu ja spadam do pracy papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giziula, My oboje z mężem robiliśmy kariotyp przed pierwszym ivf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka świętuje od rana i jej nie ma ;-)mNio jak będę bliźniaki to bedzisz miała kochana podwójne szczęście ;-) Super ze Ci sie udało za ;-) Ona trzymam kciuki za punkcję i transfer ;-) Pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia dobrze mówisz czas na Madziule a potem na nas ;-) Madziuka masz jakies nowe objawy ciązowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Monia od 2 dni nic się nie dzieje poza bolącymy piersiami,nawet już nic nie czuje na @.Planowo miałam dostać wczoraj ale nie ma.Od kilu dni ciągle jestem glodna,jem po 2 lub 3 sniadania,doslownie co 2 godz musze cos zjeść(przed @ tez mam większy apetyt).Poza tym nic nowego.Monika ja miałam transfer 20dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliket kochana nie sprawiasz mi przykrości.Ja już dawno się pogodziłam ze strata tamtej ciąży.Szybko dochodze do siebie nawet po takich ciężkich przeżyciach,mam silne nerwy hehhe ok...więc moja 1sza beta była ponad 300(tez 5cio-dniowe zarodki).Na 1szym usg wszystko super a nast.dnia krwawienie i szpital.Odkleila się kosmówka i po 5 dniach leżenia w szpitalu i prawie nie ruszaniu się dostałam potężny krwotok i koniec ciązy.....mój lekarz mowi ze rozne mogly być przyczyny np. nieprawidłowe zagnieżdżenie zarodka lub nieprawidłowy zarodek.Trudno stwierdzić bo nikt nie wiem co w zarodkach siedzi.Ale tym razem nie biore pod uwagę ze nie zajde w ciaze.Cały czas sobie wmawiam ze zajde i urodze zdrowe dzidzi.Nie ma innej opcji;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giziula1982TG z tym kariotyperm to jest indywidualna sprawa.Nam lekarz powiedział przed ivf ze dobrze by było zrobić badanie kariotypu bo to jest cale zycie.A gdyby "nie daj Boże"cos było nie tak a my o tym byśmy nie wiedzieli i potem urodziłoby się chore dziecko to moglibyśmy mieć pretensje do kliniki.My się zdecydowaliśmy bo mielismy stracha,ale oczywiście nawet prawidłowy kariotyp nie wyklucza chorob u dziecka. x Helenka mamuśka co tam?Spałas cos wczoraj po takich wielkich emocjach?;-) x Izabelka ja akurat o granacie wiem tyle ze jest dobry na odchudzanie a jeśli chodzi o ciąże to nie wiem.Ja mogę polecic sok z burakow który jest dobry również w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziual to jak juz po terminie @ i ból piersi to ciąza napewno ;-) Super, ze na forum się zaciąza kochane przesyłajcie nam biednym ;-( pyłki ciążowe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×