Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Wincza byc moze ta biegunka jest po lekach ale to równiez moze byc objaw ciazy.Ja tak miałam.Juz na początku zaparcia i bieganie do wc.Tylko uważaj i jak siedzisz na kibelku to nie przyj i sie nie wysilaj.To jest rada dla dziewczyn po transferze.Nie mozna na siłę "stekać i przeć".Mozecie sie smiac ale naprawde trzeba uważac.Ja jak leżalam w szpitalu(pomijam ze to była ciaza zagrozona)ale lekarz nie pozwolił mi w ogóle przec,nawet czopka nie mogłam dostac zeby sie wypróznic.Takze spokojnie,bez nerwów robić k***ę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilcza wez lyzke kakaa najlepiej ciemnego zapatz wzaca woda ale maxdo polszklanki i wypij to. Najgoretsze jakie mozesz.gwarantuje niesmaczne ale rozwolnienia niebedzie:-) Gerwazy justynka usg w trakcie @.Ja mialam tampona 5 min przed wyciagnelam tampona i zalozylam podpaske. Gin zapytal czy ja aby napewno mam @. Bedzie dobrae to dlanas krepujace dlanich to normalne. Glowa do gory wkoncu sami chcieli zebyscie z @ przyszly. Buziaj dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilcza wez lyzke kakaa najlepiej ciemnego zapatz wzaca woda ale maxdo polszklanki i wypij to. Najgoretsze jakie mozesz.gwarantuje niesmaczne ale rozwolnienia niebedzie:-) Gerwazy justynka usg w trakcie @.Ja mialam tampona 5 min przed wyciagnelam tampona i zalozylam podpaske. Gin zapytal czy ja aby napewno mam @. Bedzie dobrae to dlanas krepujace dlanich to normalne. Glowa do gory wkoncu sami chcieli zebyscie z @ przyszly. Buziaj dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula, z tym winem i @ to pewnie przypadek choc zawsze jezeli w trakcie okresu napisalam sie lampke wina to mialam potem silniejszy uplyw. Tym razem juz minimalnie plamilam od dwoch dni wiec @ sie po prostu rozkrecila. Lepiej z alkoholem nie przesadzac :) x Zobaczymy dzisiaj co z ta torbiela...Juz sie pogodzilam z mysla, ze trzeba bedzie miesiac poczekac :O Lepiej nie ryzykowac bo jak sie dowiedzialam jedna dziewczyna po punkcji z torbiela dostala takiego zapalenia, ze o maly wlos nie wyprawila sie na tamtem swiat! :O To bylo jej pierwsze podjescie do IVF i jak po tym stwierdzila, na razie ostatnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam. Ja juz jestem po drugim USG mam 8 pecherzykow do soboty jeszcze zastrzyki a w poniedzialek ponkcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbelle super juz niedlugo i punkcja ;-) Gerwazy Malinowski ja tez milama torbiel i przerwano stymualcje i czekam juz 1 cykl , a moze i 2-3 nie wiem ale lepiej dmuchac na zimne i sie nie goraczkowac wszsytko w smoim czasie, uda sie ;-) Ostatnio mialam 4 dni plamienia takie male @ a potem 4 dnia wypilaml, 2 drinki to kolejny dzien to krwotok byl , juz wiecej nie pije !!! Gerwazy po torbieli nie bedzie śladu ! Katia, pati, wincza trzymam kciuki ,aby zarodeczki sie zagniezdzily ;-) zazdroszcze ze juz tak daleko doszlyscie ja jakos nie moge sie pobrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula, w odpowiedzi na Twoje pytanie o ta depilacje laserem to mialam 6 zabiegow. Niektorzy potrzebuja 8. Mieszkam w Niemczech to nie wiem czy cena Ci cos powie - ale tak wychodzilo cos kolo 330 euro za wizyte. Zadowolona jestem bardzo. To najlepiej dziala na ciemne wlosy na jasnej skorze. Na nogach widac bylo juz roznice po jednym zabiegu a teraz to wogole mam swiety spokoj z goleniem. Pod prysznicem 5 minut i z glowy :) Zaluje, ze wczesniej nie zrobilam bo to olbrzymia wygoda. x Berbla, To super! 8 komorek, 8 mozliwosci :) Trzymam za Ciebie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbla to my chyba idziemy razem :) mam 10 pecherzykow tez myslałam ze 8 :) i tez drugie usg i do soboty a w poniedzialek punkcja o:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana33 To bedziemy sie nawzajem wspierac i innym dziewczynom marudzic i zatruwac zycie przez okolo3 tygodni. Mam nadzieje ze z tych 8 pechezykow beda ladne komurki i bede mogla chodowac je do 5 doby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana i berbla po waszych punkcjach mam nadzieję że opiszecie wszystko ze szczegółami. Mnie interesuje wszystko, jak sie ubrać, przygotować itp :-) Jeśli urosną mi pęcherzyki punkcja będzie ok. 16.02. Także będę czekać na relację:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie monjoc1 postanowilam jednak tutaj do was napisac :D kobietki ja tez podchodze do IVF ale dopiero na jesień za pare miesacy rozpczynaym badanka do IVF-ICSI ale narazie zbieramy pieniązki za wszystkie bardzo mocno trzymam kciuki oby byla same pozytywne wiesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko to tez zleci do 16 lutego ;-) ja mam nadzieje ,ze pojde krotkim protokolem jak tak to kolo 20 lutego punkcja, widze, ze duzo nas w tym samym czasie bedzie próbowala ;-) Dziewczyny pewnie zaraz po punkcji na kafe wejda aby nam zdac relacje , a za 3 tygodnie pochwala sie 2 krechami, potem reszta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloka a co u Ciebie nic sie nie odzywasz ciekawa jestmem co u ciebie? A jak Ty helenko sie czujesz Pozdrawiam wszystkie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszytkim! x Wrocilam z kliniki. Nie odbylo sie bez stresu bo lalo strasznie, po drodze byl wypadek na autostradzie i koszmarny korek. Wpadamy tam zpoznieni, zestresowani, prosto z pracy a pani na recepcji mowi mi takim tonem jakby podejrzewala ze cos sobie wymyslilam, ze nie widzi mojego terminu :O No malo mnie szlag na miejscu nie trafil. Wyciagnelam wiec z torebki termin zapisany na papierku z ich pieczatku i polozylam jej przed nosem to dopiero nas przeprosila :O Musielismy czekac chyba ze 30 minut ale poniewaz lekarz od razu przeprosil za opoznienie to go nie zwymyslalam na poczekaniu :-D Mam taka hustawke nastrojow, ze ostatnio nie panuje nad nerwami... x Teraz do rzeczy. Cysta sie wchlonela!!! Lekarz powiedzial, ze to w takim razie byla torbiel cialka zoltego z krwia w srodku, ktora tak "dziwnie" na USG wygladala. x I teraz jestem juz o 1331.80 euro lzejsza, za to ciezsza o 300 jednostek gonalu :-D M zrobil zastrzyk osobiscie. Ale spoko, nawet taki panikarz jak ja nic nie poczul. Te igly sa super! W nastepny wtorek do kontroli. x Lekarz policzyl ile mam antralnych folikow i wyszlo mu tak 3 na pewno a byc moze 5. Tak, ze nie jest dobrze ale tragicznei tez nie :-D Przy optymistycznym scenariuszu mamy wiec szanse na 5 komorek. Dawke gonalu dostalam konska i teraz aby tylko komorki sobie dobrze rosly i byly piekne i zdrowe :-D x Wrocilismy do domu, M zrobil mi od razu zastrzyk, pocalowalismy sie i wznieslismy toast za udany start! Tak ze drogie ciocie, prosze Was takze o trzymanie kciukow za Kruszynke ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy ciocia monjoc1 trzyma kciuki za kruszynke, szybko poszlo mowilam ,ze torbiel sie wchlonie ;-) to juz stymulacja rozpoczeta, ale jakim protokolem idziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alokaa
Monjoc czytam Was codziennie. Nie wiem w sumie co pisać. Siedze w domu, lenie się na maxa, myślę, że test zrobię w poniedziałek. Bolały mnie piersi, ale przestały, więc martwie się. Generalnie jestem z siebie zadowolona, że za bardzo się nie stresuję. Szkoda tylko, że test z krwi zrobię w poniedziałek, przed pracą, potem praca, masa zaległości, potem dopiero o 16 poznanie wyniku, wizyta u psychologa i wszystko w ten pieprzony poniedziałek. Być może w niedziele lub pon zrobie sikanca jak nic a nic n ie wyjdzie, to beta bedzie tylko dla czystości sumienia. Caly czas mysle o mpich złych komórkach i co to może znaczyć. Za tydzień ide do lekarza to się dowiem. Dziewczyny trzymam za Was wszystkie kciuki. Fajnie mieć świadomość, że rozumiecie tą posraną sytuację w jakiej znajdujemy się od miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy to bardzo dobra wiadomość :) Trzymam kciuki :) x Alokaa głowa do góry ,będzie dobrze. x Paula witaj stara ,nowa koleżanko ;) x Pozdrawiam Was serdecznie. x Ja czekam na grafik mojego M z pracy,pierwszy lepszy dzień wolny i śmigam do kliniki,żeby ustalić cokolwiek i zacząć przygodę z ivf :) Nie ma dnia żebym nie myślała o tym wszystkim i nie mogę szczerze powiedziawszy już się doczekać . Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy Super wiadomość :) Trzymam kciukasy za Was i przeslam kupę ciążowych fluidów ;) A co dawkę gonalu to ja tez miałam takie końskie. Orgalutran tez dostalaś? Jeżeli tak to pamiętaj żeby go nie wstrzykiwac po tej samej stronie co gonal. Alokaa Trzymam kciuki za betkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Padam, musze spwc, wiec tylko moment. Po gonapeptylu nie mialam zadnych opznien, wszystko w normie bylo :) Xxx Gerway, to super, powodzenia! Co do lasera, to nie mam szans, blondynka jestem, dzwonilam juz do kilkuklinik dermatologicznych, zawsze odylaja mnie z kwitkiem, nawet jak na str. Internetowej sie chwala, ze maja laser, kt usuwa jasne wlosy..pic na wode!! Xxx Miki, powiedz, ja, sluchasz dziecka w brzuchuprzez dopplera, to gdzie slyszysz serduszko, bo ja zazwyczaj, bardzo bardzo nisko, tuz na lini bikini, nawet ponizej...mam wrazenie ze bardzo nisko siedzi, tez tak masz? Wiem, ze u nielotka coreczka nisko siedzi i jest ok, ale mi nic lelarz nie mowil o tym... :/ Xx Nielotek jak zdrwoko? Xxx Pozdrowienia dla wszystkich! Aneczka, madzia, izabelka, monjoc, justynka i wszystkie dziewczyny! Dobrańoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yassmin witaj kiedy chcecie podchodzic? my jeszcze sporo czasu zbieramy kaske takze czekamy do jesieni poki co.odpoczywam od kliniki na jakis czas tez nie moge sie juz doczekac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy SUPER nowiny. Bardzo fajnie czyta się takie wieśći z samego rana hehe Dziewczyny ktore maja dzisiaj ten wazny dzien TRZYMAM ZA WAS KCIUKI !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy no i git gitara :-) Wszystko powolutku się układa :) Czy dzisiaj ktoś ma punkcję? AAAAA, zapomniałam że Aneczka!!! Matko ja mam już sklerozę postępującą, a nawet galopującą:-D Aneczka trzymam kciuki za super jajeczka :-) Aloka beta będzie trzycyfrowa jak nic :-D Miłego dnia dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!!! Gerwazy,misja wino sie przydala:) Super. Trzymam kciuki!!! ( wow 300 jednostek gonalu - to tam bedzie sie dzialo, male bombki Ci wyrosna :) ) Lunka, udalo mi sie oszukac przeziebienie jakos, pilam syrop z cebuli i cukru, :/ i jakos przeszlo. M od tygodznia spi w salonie, zostal oddelegowany ze swoimi bakcylkami , hehe. Mamy duzo miejsca z moim rogalem i malym chrapkiem - spimy prawie w poprzek :) Aneczka trzmam mocno kciuki za dzisiejsza punkcje!!! Alokaa nadzieja umiera ostatnia,pamietaj o tym dokonca!! Dobrze, ze sie tak nie stresujesz, Twoja kruszynka napewno tez to czuje :) Justynka, kazda z nas napewno bedzie cudowna mama. Tez mialam i mam czasami dalej takie watpliwosci patrzac na moja chrzesnice diableka i jej braciszka!!! Dwa szogunki :) Katia plukanie pochwy ma kazda z nas. To standardowe przygotowanie przed transferem. Powodzenia!!!! Berbla diana - juz trzymam kciuki za Wasze punkcje!! A u mnie oprocz zmeczenia nic ciekawego. Wczoraj jak padlam po 19 to wstalam dzis rano :/ Jestem cala wygnieciona ;) No i dalej ten kregoslup. Ale jeszcze tylko nastepny tydziein i ide na zwolnionko troche. Bede odpoczywac. O i to tak o. Milego dnia dziewuszki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Gerwazy fajnie ze wszystko nabiera tepa teraz pijdzie jak po masle :-) Czekam w szputalu na przyjecie i atmosfera tych ludzi czekajacych udxielila mi sie niestety. A bylo tak luzacko zanim tu nieusiadlam. Obyscie tylle razy niemusialy podchofzic i nieznaly tego uczucia w dniu punkcjii dzien jak codzien. Czekamy tu z M juz 3 raz i mysle ze chce juz mojeozko i ksiazke do czytania w miedzyczasie punkcja i do domku. Dam znac tak po 13 mysle:-) Dzieki za kcukasy i pozytywne fluidy dotarly do mnie, wiem ze niejestesmy sami. Moj m zajzal mi na komurke machna reka i dalej czyta. Podniusl glowe i kazal was poxdrowic. X Blaza buzka i msm nadzieje ze bedziesz miala duzo jajeczek.Napisz pozniej. Piereszy raz niejestem sama w tym dniu podchodzaca do punkcjii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIKI, Orangutana tez dostalam :-D I mam zaczac wstrzykiwac za pare dni. Rozpisali mi to wszystko na kalendarzu zastrzykow. Na razie nie taki diabel straszny jak go maluja, te igly w tych "dlugopisach" z gonalem sa naprawde cieniutkie. x Nielotol, Mam badrzo obnizona rezerwe jajnikowa wiec maksymalnie i to przy duzym lucie szczescia moze uda sie wyhodowac 5 jajeczek. Moze! Lekarz widzial na USG 3 antralne pecherzyki na pewno a dwa byc moze wiec maks 5 w tym cyklu. Siedze teraz i pije 1 litr wody w ciagu dnia, lekarz mowil ze celem jest 3 litry na dzien. x aneczka35, Trzymam kciuki za udana punkcje i dobre zniwo! :-D x Mielgo dnia wszytkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem tuż po punkcji, aneczka chyba w trakcie :-) u mnie 12 - całkiem niezły wynik :-) i jakoś bez stresu się obyło, kilka dni temu oglądałam w sieci oferty sklepów z odzieżą ciążową - chyba mi pomogło, nastrajam się pozytywnie na poniedziałek gerwazy - rewelacja :-) czerwone wino dobre na wszystko wincza - trzymamy kciuki berbla i diana idziecie razem jak ja z aneczką :-) Paula witamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mialam konska dawke 300 gunylu laveris75 orgulatran75. Gerwazy powodzenia i bede trzymac kciuki zeby sie udalo!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×