Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Blaza aneczka to wy po punkcji :) czekamy na ciag dalszy:) trzymamy kciuki buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blaza pieknie. Teraz oby do transferu i wynik a pozniej to juz 9miesiecy strzeli jak z procy :-D Kurde u mnie to juz 6miesiac i nie wiem kiedy to zlecialo :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie mnie przywiezli bolalo straszelnie i nadal strasznie bili jajnik. Placze mi sie z bolu i niemoge sie ruszyc.mnie niestety nieusypiali. Ale sa 4 jajeczka w tym 2 malutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blaza super ilość!! Aneczka bidulko nie mają sumienia ci lekarze, nie dają żadnego znieczulenia? Ale masz 4 jajeczka więc jest git:-) Teraz tylko transfery i pozytywny test po 14 dniach :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko trzymaj się mała. Miałaś punkcję bez znieczulenia?? To i tak twardzielka z Ciebie. Mnie też zaraz "po" bardzo bolał brzuch (jajniki), ale dali mi leki i do godzinki przeszło. A potem już nic nie bolało. Nie płacz, teraz tylko wierz z całej siły, że wśród tych 4ech kom.jaj.jest (przynajmniej) ta jedna "najważniejsza". Wierz w to z całej siły !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez chyba jakis hormon nigdy go niemialam ale powiedzialam ze teraz chce chodowac 5 dni i moze dlatego go dostalam, kazdy lekarz ma swoja procedure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blaza i Aneczko trzymam kciukasy :) x Aneczko jesteś wielka,ale czego się nie robi aby cieszyć się macierzyństwem :) x Paula chciałabym aby w połowie kwietnia było już po wszystkim,ale czas pokaże jak to się ułoży :) Życie lubi weryfikować nasze plany ;) x Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha nio Aneczko kochana a gdzie ty mialas punkcje, kurcze ale znieczulenie powinno byc, bez przesady za zapytam mpjego juak to u mnie jest. Ale kochana głowa do góry bedzie dzidzi i o wszytskim sie zapomni ;-) \Blaza super trzymam kciuki !! Lunede tez pozdrawiam ;-) Alokka bedzie dobrze niedlugo bedziemy ci gratulowac; -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko super ze juz po. Dzielna dziewczynka! :-) Jejku wiem co przechodzilas. Ale za to wlasnie ze tak bolalo zakonczy sie sukcesem. Zobaczysz!!! manjoc w Polsce wszedzie robia pod znieczuleniam takze bez strachu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio Nielot dzięki za inf. bede spokojniejsza. A Ty Aneczko gdzie miałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wincza
Część dziewczyny.dzisiaj dzwoniłam w sprawie moich 7 zarodków i okazało się ze nie nadają się do możenią. Ale jestem pełna nadziei że chociaż ten jeden jest najsilniejszy i ze się uda. 9 lub 10 mam zrobić test.miałam chociaż trochę nadziei że pozostałe przydadzą się na kolejnego dzidziusia a w razie czego trzeba będzie znów przechodzić to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarby moje dzieki za troske manjok ja mieszkam w belgii tu nieusypiaja w zadnej klinice do punkcji. Dostalam tylko zastrzyk przeciwbolowy i po dezynfekcjii pochwy (to jest najbardziej nieprzyjemne) daja miejscowo zastrzyk w sklepienie pochwy. przechodzilam to 2 razy i wcale zle niebyło ale dzis była trageedia; mało pecherzykow wiec jajniki nieobnizyly sie zaduzo . Jak lekarz zobaczyl odrazu powiedzial ze bedzie ciezko,były juz 2 jajeczka to mi powiedzial ze sa jeszcze 4 male pecherzyki i chcialby sie do nich dostac ale bedzie mocno bolalo i decyzja nalezala do mnie. powiedzialam ze wytrzymam niech prubuje. jeszcze nigdy nieplakalam z bólu, ale dzis zacisnełam mocno powieki a łzy i tak lecialy. efekt jest 2 jajeczka dodatkowe, ja wytrzymałam!!! a lekarz powiedzial ze jestem bardzo dzielna. Przyszedł do mnie po 15 minutach jak byłam na sali plakalo mi sie strasznie zawolal pielegniarke i dostalam kroplowke pomoglo. przytszymali mnie do 17 w szpitalu i mam jutro niewstawac z łózka. Ale dzieki bogu juz tylko troszeczke boli buziaki odezwe sie jutro strasznie mi sie oczy kleja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka dzielna z Ciebie babeczka!! Zapomnij o bólu i skup sie na pozytywnym myśleniu:) Ja oczywiście dolączam!!! Buziaki dziewczyny A tak wogóle to dostałam @ wczoraj a tak się łudziłam że może po tym nieudanym ivf w naturalnym cyklu jakiś cud się zdarzy!!!! Ale jestem naiwnaaaaaaaaaaa i znowu od nowa!!!!!!!!!!! Kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka, Biedactwo :( Dobrze, ze udalo sie pobrac dwie wiecej komorki. Moze wlasnie jedna z nich bedzie tym strzalem w10-tke? Zycze Ci tego ze szczerego serca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczeka, biedaku...ale przeszlas dzisiaj droge przez meke :(...po tym wszystkim, po prostu musi sie udac!! ;-* odpoczywaj sobie teraz porzadnie! xxx NIelotek, super, ze juz zdrowa jestes...a ja z kolei jakos marnie sie czuje...tez wykonczona jestem...dzisiaj w pracy 11 godzin, jeszcze z tego wszytkiego napisalam nieuprzejme maile do kolegi i kolezanki z zespolu, oskarazajac ich za ja mam wiecej od nich i oddalam im autorytatywnie po jednym projekcie, bez pytania nawet czy moga wziac. troche ich "bossing around" bezpodstawnie, bo jestesmy rowni w hierrchii..ale bylam wkurzona...ehhh xxx teraz sobie siedze i pije mleko z czosnkiem i miodem, kanapka z szynka na kolecje, sama jestem, mezus do POlski na weekend polecial, bo musial, wiec marnieje sobie w samotnosci...:( xxx Gerwazy 300 j to faktycznie bardzo duzo! obys nie mialam hiperstymulacji, ja mialam po gonalu ( 100j) xxx ide spac, co za dzien paskudny!! xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no jakas katastrofa, nic nie dziala..grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nielotek, a jak to idziesz na zwolnienie? myslisz, ze Ci dadza jesli nie ma jakiegos powodu? ja tez bym chciala..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko odpoczywaj i trzymam kciuki!! Lune trafilam wlasnie na informacje ze zakazana jest depilacja ultradźwiękowa oraz usuwanie włosków laserem medycznym albo kosmetycznym w trakcie ciazy i niezalecana jest depilacja woskiem oraz depilatorem ze wzgledu na bol bardziej, chociaz ja uzywam depilatora. Milego wieczoru balbinki!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lune tak poprosze lekarza rodzinnego o tydzien, na bol kregoslupa i raczej dostane bez problemu a juz w marcu poprosze swojego gina o zwolnienie do konca ciazy. Ok, dzidzia na szczescie zdrowa, ale my ludzie robotami nie jestesmy!! Ja wieczorami chodze jak polamana :/ Zapytaj sie swojego lekarza, niekoniecznie ginekologa. Rodzinny niech Ci da na pare dni chociaz. A moze sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko kochana wspólczuje , szok ze nie usypiaja !! ALe dzielna dziewczyna z Ciebie!! Juz pisalam wczesniej, ale się powtórze musi się udać po takich torturach ;-) Trzymam kciuki!! Nielotek i Luneaade nie przesadzajcie z praca, najlepiej jakies L4 bez przesady nie ma sie co przemeczac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wincza szkoda, ze nienadaja sie zarodki na mrozenie! Izabelka zawsze wierzymy a potem @ Tak juz jest u nas ;-( Duzu tu juz Was po punkcjach po transferkach trzymam kciui za wszystkie ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko bidulko spij slodko a jutro wpadaj na kawe heheh:) pozdrawiam wszystkie kobitki..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana a ja masz dlugi protokol to jakie leki , zastrzyki itp. ja ostatnio moalam miec krotki . wiec nie wiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunede no u mnie tez maluch był bardzo nisko przed długi czas, dlatego serduszko znaleźliśmy doplerkiem tak późno. Teraz jest już trochę wyżej ale mimo to lekarz mówił ze jest dosyć nisko jak na ten tydzień ale mam sie nie martwić. Aneczka twarda babeczka z ciebie ;) Ile to trzeba wycierpiec, ale zawsze to dwie komoreczki wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LunaDe, przy moim niskim AMH ryzyko ovestymulacji jest bardzo male nawet przy gonalu 300. Na razie mam tylko 2 zastrzyki za soba ale nic nie czuje. Zadnym objawow. Boje sie, ze bede tzw. low responder i ze nic tam nie rosnie :( x Kiedy Wy poczulyscie jakies efekty stymulacji, ze sie cos wogole dzieje? Po ilu dniach zastrzykow? x A byl moze ktos stymulowany srodkiem Menopur? Slyszalam, ze bardziej efektywny - w sensie jakosci jajeczek. Rosnie mniej ale lepsze i wiecej ciazy po tym wchodzi. Tu jest artykul jakby kogos interesowalo: http://www.medicalnewstoday.com/releases/26484.php Musze lekarki zapytac czemu akurat zdecydowala sie u mnie na ten gonal. x Nielotol, Powodzenia u lekarza! Osobiscie mam nadzieje, ze bede sie dobrze czula w ciazy bo zalezy mi na pracy i chce miec gdziec wracac po macierzynskim. Niektorzy po prostu dobrze ciaze znosza. Moja kumpela, 39 lat ma teraz miesieczna coreczke i pracowala doslownie do tygodnia przed porodem bo sie dobrze czula. Smigala z tym wielkim brzuchem jak maly czolg :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana monjoc zapisane jest w stopce purogen200j w penie przez 6dni potem przez sr,czw,pt,menopur200j a dzis do lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Ja dzis tak troszke na smutno :( W czwartek psiapsiola moja miala cesarke i pojawil sie dlugo wyczekiwany piekny i na pierwszy rzut oka zdrowy chlopczyk. Niestety radosc nie trwala dlugo, gdy przyniesli jej malego do karmienia, maly zaczal dusic sie ksztusic, wymiotowac, siniec i po natychmastowej interwencji ekarzy i badanich ktore przeszedl okazalo sie ze ma wade wrodzona, ktora nazywa sie atrezja przełyku... Maly od razu przeszedl operacje, teraz jest w spiaczce do jutra i okaze sie czy operacja sie udala. Niestety tej wadzie towarzyszy tez wada serduszka:( Ale na ten temat jeszcze nic nie wiem, narazie skupili sie na polaczeniu czesci tawiczo-przelykowej. Niby 80% tej wady jest uleczalna, ale zawsze istanieje jakies ryzyko, tym bardziej,ze nie wiadomo jeszcze jaki jest stopien tej wady i wady serduszka... Dziewczynki slyszalyscie moze o czyms takim, wiecie cos na ten temat??? Kurde ja tak sie wczoraj zdenerwowalam, az cisnienie mi skoczylo i mala od razu zaczela byc bardziej ruchliwa. Boze jak te istotki wszystko czuja co sie z nami dzieje. :/ Gerwazy dzieki, no juz w czawartek nareszcie zobacze moje szczescie. Ja ogolnie znosze ciaze dobrze, jedynie to ten nieszczesny kregoslup i zmeczenie. A niby jak przed ciaza jest sie aktywnym sportowo to bole nie daja tak o sobie znac. No niestety w moim przypadku sie to nie sprawdzilo :( Ale w siodmym miesiacu pojde sobie na zwolnionko,przygotuje sobie wszystko powoli powoli, popiore, poprasuje, poukladam zrobie kacik powitalny :) Milego dnia dziewczynki!! Milej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nielot smutna hiostorii, oby wszystko zakonczyło isę dobrze, a to jej pierwsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej manjoc tak pierwsze dziecko, druga ciaza. Pierwsza poronila na samym poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×