Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Czesc Dziewczyny niemialam neta i niemoglam was na bierzaco informowac a wiec: dojzalych jajeczek było 3 i wszystkie 3 zaplodnily sie :) transfer w poniedzialek Blaza a jak u ciebie? Wincza od wrzesnia bierze moj m leki ktore poleciły mi dziewczyny na forum chyba o inseminacjii ... salfazin,selen+E, i folik, i nawet moj M zrobił bezmyslna przerwe (bo nielubi tabletek łykac)-sajgon mu wtedy zrobiłam i dzis mi za ten sajgon podziekował :) Manjok,blaza no nieusypiaja, nielotka tez nieusypiali ale naprawde niejest tak zle -teraz to był extremalny przypadek zreszta na moje zyczenie, Madziula zdecydowała bys sie- uwierz chec posiadania malego Bombelka daje ogromna siłe, ja jak podchodzilam do pierwszej punkcjii niewiedzialam nawet ze w Polsce usypiaja, myslalam ze to normalne. Diana mam nadzieja ze ta alergiia ci przejdzie szybciutko a brzuch mnie bolal jak było duzo pecherzykow. lude i madziula nielotku oby to wasze przeczucie było rzeczywistoscia :) Gerwazy a te 5 pecherzykow spokojnie niedenerwoj sie moj gin mowil przed punkcja ze to stres choroba meza spowodował taki słaby wzrost jajeczek. wiec luzik i czekamy co tam ci urosnie. Lude mam ciasto francuskie i jablka zaraz sprawdze czy takie dobre bedzie...a bananowe i szarlotke tez wyprubuje zapraszam do mnie ja kocham piec ale niema komu jesc. buziaki i dzieki ze jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia34
Biest bardzo zaciekawiła mnie twoja wypowiedz odnośnie gorączki męża.Nie wiem,czy dobrze zrozumiałam,odesłali was z kwitkiem w dniu zwykłego badania nasienia,czy w dniu nasienia pobieranego już do zapłodnienia?Mój mąż oddał nasienie do zapłodnienia mając ponad 38 stopni gorączki,pani embriolog uznała,że to nie problem,w co nie chce mi się wierzyć do dzisiaj.Komórki miałam podobno przepiękne a szlak je trafił w momencie połączenia z plemnikami.Jeżeli pamiętałybyście dziewczyny,to proszę zapytajcie swoich lekarzy co sądzą o oddawaniu nasienia do zapłodnienia pod wpływem gorączki.Jestem bardzo ciekawa ilu z nich powie,że absolutnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka, bedziesz w ciazy jak nic :) Masz 100% rate zaplodnienia jajeczek - to nie moze byc lepiej. Czytalam, ze istnieje koleracja miedzy procentem zaplodnienia komorek a szansami zajscia w ciaze. U Ciebie wyglada to fantastycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojechalismy 180km na specjalistycze badania nasienia i maz byl naprawdę chory. Prof nas odeslal bo badanie moglobyc niewiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wincza
Aneczka 35 A twój mąż pali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Aneczka jak Ci ladnie Gerwazy napisala, ja mialam duzo nizszy rate zaplodnienia komorek : z 8 dojrzalych, tylko 5 sie zaplodnilo :) takze musi byc dobrze!! Xxx Dzien dobry...nie mam w domu maki ziemńiaczanej a i jakblko jedno sie ostalo...nie wiem jak z ta szarlotka bedzie, bo na zewnatrz zima i snieg...bananow tez nie mam...a z kiwi i grejpfrutow to ciasto zadne nienwyjdzie :D Xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Lune De mam dla ciebie naprawdę łatwe ciacho, widzę, że chodzi za tobą coś słodkiego a ciężarnym moim zdaniem nie można odmawiać, więc wkręcam się i przepis dla Ciebie wysyłam :)Zamiast borówek pokrój to jabłko w ósemki, ekstrakt waniliowy zastąpiłam cukrem waniliowym, nie przestrasz się: ciasto wychodzi gęste ale jak się upiecze jest puszyste. Sorry,że tak wpadłam ale ja z topiku Gerwazy i Biest - trzymam za Was wszystkie kciuki. Pozdrawiam. Ciasto: kostki miękkiego masła szklanki cukru 1 jajko 1 łyżeczka ekstraktu waniliowego 2 szklanki mąki uniwersalnej 2 łyżeczki proszku do pieczenia łyżeczki soli szklanki mleka 2 szklanki borówek amerykańskich lub czarnych jagód Przygotowanie: Rozgrzać piekarnik do 175 stopni Celsjusza. Utrzeć masło z cukrem, żeby powstała jasnożółta, puszysta masa. Dodać jajko i ekstrakt waniliowy i dokładnie wymieszać. Przesiać mąkę z proszkiem do pieczenia i solą. Dodawać w kilku porcjach, na przemian z mlekiem, aż składniki się połączą. Przełożyć ciasto do lekko natłuszczonej tortownicy, wyrównać powierzchnię i posypać borówkami. Kruszonka: 1/3 szklanki cukru 1/3 szklanki mąki łyżeczki cynamonu 3 łyżki masła Wymieszać w miseczce cukier, mąkę i cynamon. Wyrobić z masłem, tak żeby kawałki masła połączyły się z sypkimi składnikami. Powstałą kruszonką posypać ciasto z borówkami. Piec ciasto przez 45-50 minut. Ostudzić przed podaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!! Kurde ale kulinarnie sie tu zrobilo.:) Yyyyy pysznie! :) aneczka jejku jak cudownie, widzisz kurna lepiej byc nie moglo!! Najdluzsze dwa tyg przed Toba po transferze i musi byc pieknie!! Trzymam kciuki! xx Gerwazy ja tez zupelnie nic nie czulam, pozniej tylko swedzialo mnie miejsce naklucia ale nie pamietam po jakim zastrzyku, ale to tez sprawa indywidualna. xx A my dzis mielismy jechac zobaczyc maluszka, ale niestety stan sie pogarsza i po odpwiedzinach )': W zwiazku z tym musze sie czyms zajac i tez sobie oslodze zycie i na szybko zrobie ciasto z bananami. Na basen chcialam, ale stary krzyczy mi tu ze sie przeziebie i taka to z nim dyskusja. O. xx aneczka kurde jak tak lubisz piec to i na ta kawke to ja szybciej przyjade ;) Hhehe, moj m to ciasteczkowy potwor :D Milej niedzieli dziewuszki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka :D dziekuje bardzo :)... I teraz najlepsze..mam w domu czarne jagody! Takze zrobie ciasto z borowkami, juz sie pochwalilam SMS em mezowi, ktory w nocy wroci, takze bedzie na sniadanie :) Brakuje chyba tylko pewnych danych w pierwszych dwoch linijkach przepisu: czy ma byc pol szklanki maki i pol szklanki maki? Xxx Fajnie dziewczyny, ze jestescie, z Wami nie czuje sie tak samotnie w ten WE :) Xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh nielotek, oby dziecku kolzanki sie poprawilo... Xxx Ivanka, mialo byc w moim pytaniu, czy ma byc: pol kostki masla i pol szklanki cukru? Dzieki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alokaa
Dziewczyny zrobiłam rano sikańca-negatywny. Nawet cienia drugiej kreski. Nie mam złudzeń. Do tego mam lekkie plamienia. Jutro zrobie bete by wykluczyć ewentualną ciążę pozamaiczną. Generalnie trzymam się. Lekarz po przeanalizowaniu stanu moich komórek nie pozostawił nam dużej nadzieji. Teraz tylko cała masa decyzji- czy kolejne in vitro, czy kolejne in vitro ale np w Białymstoku? Czy adopcja komórki jajowej (wiecie cokolwiek w tym temacie? ile sie czeka itp?) czy tradycyjna adopcja. Najpierw czeka mnie wizyta u lekarza który wyjasni nam o co chodzi z tymi moimi komórkami i czy jest sens próbować dalej. Komu to in vitro się udaje, to jest loteria. dziewczyny trzymam za Was wszystkie kciuku. Buziaki :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alokaa...przykro mi bardzo...a ktory dzis masz dzien po tranf? Mi sikacz nie wyszedl w 9 dpt...dobrze, ze jutro zrobisz bete, bedziesz wiedxiala na 100 % .... Trzymaj sie dzielnie! Xxx Ivanka, dzieki, wyszedl mi placek z borowkami, bo musialam troszke zmodyfikowac przepis z uwagi na mala ilosc dostepnegp masla, ale wyszedl przepyszny, mam nadzieje, ze chociaz czesc doczeka na meza :) Xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunede szarlotka wychodzi Jak na fotce. Ja Ten farsz zrobiłam inaczej, jabłka potarlam na grubej tarce i dodalam cynamon i trochę bułki tartej żeby soku nie było dużo i tyle, nie gotowalam tych jabłek jak w przepisie. Alokaa nie poddawaj sie kochana. Bardzo mi przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alokaa Bardzo mi przykro... Ale nie poddawaj sie kochana. Lunede Szarlotka wyszła taka ja na obrazku. Tylko ze ja zmodyfikowalam nadzienie bo nie lubię gorowanych jabłek. Ja tylko potarlam jabłka na tarce z grubymi oczami, dodalam cynamon i troszkę bułki tartej zeby tyle soku nie było. Tak więc w tym wariancie nie potrzebna mąka ziemniaczana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z tym forum, raz jest wpis a raz go nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alokaa, Bardzo mi przykro ale moze jeszcze nie wszytko stracone. Nie testowalas troche z awczesnie? Ktory masz dzien po transferze? Czy mialas podane blastocyty czy mlodsze komorki? x Wszyscy mi mowia, ze te zatrzyki i pukcja to jest pikus w porownaniu z obcizeniem psychicznym jakim jeste czekanie na wynik po transferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aloka bardzo mi przykro moze jeszcze beta. pozdrawiam wszystkie dziewczyny własnie mezus piecze ciasto :) a mi jakos ciagnie w nerce :( boli wrrrrrrrrrrr :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy wez sie troche wyluzuj bo sie os mi tu za duzo stresujesz... Co ma byc to bedzie wiec sie wyluzuj bo wiecj tym osiagniesz... Ja ciagle za ciebie trzymam kciuki...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy my mieszkamy 2 wariatki 120 ok siebie...daj mi twego maila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alokaa
Dziewczyny dziś 12dpt. Miałam podane 3 dniowe zarodki. W powodzenie już nie wierzę, ale u mnie jest ryzko cp, więc bete musze zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloka przykro mi!! To jest najgorsze tyle staran, czasu, nadzieii , pieniedzy i nici!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy bo taka jest prawda, pierwszy stes po punkcji ile komorek sie zaplodni i ile przezyje do transweru a pozniej czy sie zagniezdzily tak wiec teraz sie tak nie stresuj bedzie dobrze zobaczysz.Ja od jutra zaczne sie stresowac jutro punkcja!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 dc moze byc u niektorych kobiet za wczesnie po prostu. Wiem ze sie denerwujesz ale poczekaj bo wystarczy 1 dzien gdy przesunie sie zagniezdzenie zarodka np... Znam laski ktorym w 8 dc wysszedl pozytywny tesz i znam takie ktore w 13 dc mialy negatwny i sa mamami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belbela trzymam kciuki! Kochana nie pamietam , to 1 poedscie? Masz racje Berbela ja tez strsuje sie czy cos urosnie, potem czy sie zaplodni, potem czy zagniezdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc moje kochane skarby :) aloka strasznie mi przykro a moze to jeszcze za wczesnie moze jeszcze 2 dni moj gin mowi ze 14 dnia powinnismy testowac . mimo wszystko trzymam mocno kciuki za wiare i twoją siłe. własnie a dlaczego ryzyko cp? ciacho bananowe w piekarniku :) Gerwazy kochana prosze wyluzoj stres bardzo zle wplywa na wzrost komorki jajowej . Ja jestem tego przykładem. berbla trzymam kciuki za punkcje :) lude u ciebie jutro połówkowe? a u mnie transfer a kiedy transfer u ciebie Blaza? wielki dzien:) buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×