Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dust.in.the.wind

Faceci też patrzą na waszą zaradność

Polecane posty

"Laleczki wypudrowane, wypindrzone a z boczków tłuszcz się wylewa." a co myślałeś? że do klubów chodzą pięne, szczupłe i mądre? one już dawno mają facetów i nie szukały ich na imprezach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GmailCom09
Autorze generalizujesz wszystkich. Nie kazda kobita mierzy zaradnosc faceta grubocia portfela. Mi by nie przeszkadzalo gdybym poznala fajnego wartosciowego madrego faceta ktory np smazy hamburgery. To chyba oczywiste ze chcialabym aby mial lepsza prace, tak samo i ja nie chcialabym cale zycie np na kasie pracowac, ale do sedna-pisze o tym ze poznajac druga osobe liczy sie dla mnie jej charakter, wnetrze, osobowosc, to jakim jest czlowiekiem i to sa glowne cechy, ja nie skreslam nikogo bo np nie ma dobrej pracy. Chodzi mi bardziej o podejscie do zycia i swiatopoglad. Bo jesli facetowi ktory przez samo to ze nim jest ma mozliwosc zarobku wiekszego a nie probuje tegp wykorzystac nawetbo np on nie musi z domu wycxhodzic,nie musi nigdzie pojechac, nie jest ciekaw swiata to co innego....gburowi bym podziekowala...Dla mnie w mezczyznie liczy sie glownie charakter i osobowosc , pieniadze raz sa a raz ich nie ma.....i za nie prawdziwjej milosci nigdy nie kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdsdsdsdsdsds
ciekawe gdzie szukalyu tych facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O singielkach nieubłagalnie dążących do starych panien pisałem kiedyś w innym (równie kontrowersyjnym ) poście. Tam również prawda zbulwersowała wiele kobiet a skala jadu jaka na mnie spłynęła była postokroć większa :-p http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5272099 Jesteśmy ofiarami ewolucji po prostu. Trzeba się dostosować jakoś. Kilka lat temu zacząłem interesować się filozofią PUA i wiedza, któą nabyłem pozwala mi dzisiaj poznawać wiele kobiet i eliminować te niewłaściwe. Nawet na dzisiejszym poście można zauważyć, że są kobiety, które ciekawie formuują swoją wypowiedź, w miare jako-taką elokwencją na poziomie, ale zdecydowana większość to jest odsrzał genetyczny. Brak kultury, wypowiedzi na inteligentym poziomie, po prostu żenada. Dlatego panowie uczcie się jak rozmawiać z kobietami, jak zyskać ich względy, jak budować z nimi związki. Jak będziecie liczyli na przypadek albo szczęście w swoich podbojach to wylądujecie z pierwszą lepszą idiotką a wtedy macie przejebane :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chlopaczki.....nie chcialo sie dzwigac teczki to trzeba woreczki... dobranoc....nie mam czasu na litowanie sie nad wasza niezaradnoscia zyciowa....jak chcecie zlapac zaradna babke to niestety ale musicie przewartosciowac wasze dotychczasowe wartosci papa i calusy dla najwiekszej pipidowy w pl czyli wawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
dust polec jakies materialy, ksiazki itd z PUA na poczatek, dla laika z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukają panienek w klubach, a potem dziwią się, że ani to mądre, ani to ładne, ani dobrze nie zarabia... Zmieńcie może pole manewrów? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgffgggfgf
dobra niech tak będzie,że kobieta ma mieć dobrą pracę ale wówczas w ogóle nie ma szowinizmu.Nie maze baba do garów,że kobieta to zamek i ma mieć mało partnerów...równe prawa i przywileje we wszystkich płaszczyznach. A jak facet jest szowinistą to niech ma dużo kasy chociaż i będzie sprawiedliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
fiku mikuuu Fiku, prosze daj mi spokoj, mnie juz ocenialas, nie raz i nie dwa bardzo krytycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Szukają panienek w klubach, a potem dziwią się, że ani to mądre, ani to ładne, ani dobrze nie zarabia..." nieprawdaż? jakież to mądre i logicznie myślące... chłopięta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgffgggfgf
chodzi o to,że jeśli facetom nie pasują stereotypy co do męzczyzn typu facet ma mieć kasę,to niech nie głoszą stereotypów co do kobiet,ze nie wypada nam przeklinać,pić i uprawiać seksu bez zobowiązań.Niech będzie prawdziwa sprawiedliiwosc - albo kazdy moze być podobny,albo niech facet pozostanie facetem a kobieta kobietą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tam akurat takie podejście pasuje - pieniędzy po równo, nikt nikogo nie utrzymuje i nie zmusza do prasowania ubrań. Tylko po co ostra krytyka kobiet które jednak wolą nieco bardziej tradycyjny model rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obowiązkowo Gra 'Neil Strauss" jako obraz rzeczywistości BadBoy Lifestyle Seduction Guide - moja ulubiona i najbardziej podchodzi do mojej osobowości Seksualny klucz do kobiecych emocji "JD Fuentes" - ciężko ją zrozumieć i pewnie byś musiał ją kilka razy zrozumieć ale możesz się dowiedzieć jak wchodzić w sferę emocjonalną kobiety Swinggcat Real World Seduction - też fajna i bardzo fajnie się ją czyta Gunwitch Method - dobrze się czyta i bardziej pasuje właśnie dla laika co nie umie np. Tworzyć patternów. Odradzam David X - kawał chuja i prostaka. Traktuje kobiety jak śmieci i chce, żeby wszyscy brali z niego przykład. I tak najważniejsze jest podchodzenie i rozmawianie z jak największą ilością kobiet. Innej metody nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgffgggfgf
jak "baba do garów i bachorów" to facet do zajebistej pracy!! a jak obydwoje do pracy,to niech obydwoje zajmą się potem garami i bachorami bo niestety kobiety często źle wychodzą na tej pracy,bo potem jak wracają do domu muszą gotować obiad i zapierdalać z bachorami a jeszcze do tego mają mieć świeży wygląd i chęć na ostry seks wieczorem,a facet rozsiada sie z piwskiem przed telewizorem..szybko bym takiego frajera sprowadziła na ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiku - jasne, ale są to częściej osoby które nie przyszły na "podryw" tylko naprawdę się pobawić w swoim towarzystwie. Kluby to nie miejsce na poznawanie stałych partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
Tylko po co ostra krytyka kobiet które jednak wolą nieco bardziej tradycyjny model rodziny? Moorland A po co ostra krytyka mezczyzn ktorzy wola nieco bardziej tradycyhny model rodziny(kobieta przy garach)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
Dust.in.the.wind Gre czytalem i bylem bardzo zawiedziony, tak bardzo ze nie kontynuowalem juz czytania ksiazek z tej tematyki dzieki za reszte pozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Był jeden co jego kobieta jest lekarzem i nieco więcej zarabiała ale musiała dużo pracować co on odpłacał jej przejęciem obowiązków w kuchni" :D:D:D:D Ile warte było jedno zmywanie podłogi? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie pytaj - ja nie krytykuje (chyba, że ktoś wymaga takiego samego podejścia od wszystkich), ale jeżeli spotkam jakąś kobietę która ich krytykuje to zapytam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgffgggfgf
za dużo takich poradników źle wpływa na psychikę i robi pranie mózgu.Po prostu nie da sie każdej kobiety sprowadzic do jednego schematu...nie ma bata. Jeśli chodzi o mnie to ktoś sie przejechał na siódemkowaniu ;) to znaczy na tej całej zagadce z liczbą siedem. Nie przewidział biedaczek że mogę wybrać sobie spośród dziesięciu zupełnie inną liczbę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
tak, tak mooorland ty zawsze jestes niewinna itd daj spokoj bo zaraz mnie zdenerwujesz i poleca bluzgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak "baba do garów i bachorów" to facet do zaj**istej pracy!! a jak obydwoje do pracy,to niech obydwoje zajmą się potem garami i bachorami" To jest system patriarchalny.- kobieta zajmuje się domem , dziećmi i ich rozwojem. System partnerski polega na wnoszeniu do związku po równo. Ja jestem zwolennikiem systemu partnerskiego, bo nie chce nieroba w domu. Świetnie gotuje, sam sobie prasuje, zmywam i piorę. Nie wymagam tych rzeczy od kobiety. Mam prawo zatem wymagać od kobiety jakiegoś wkładu finansowego. Już nie mówie o sobie ale wkładu w rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgffgggfgf
no i dobrze ;) jeśli tak to w porządku :D niestety często partnerski system zawodzi w tym przypadku.. ja sama nie dam sie uzależnić od kasy faceta,bo zwyczajnie nikomu nie zaufam na tyle żeby tak zaryzykować..wole mieć mozliwość odejścia,w razie gdyby facet pił i bił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"za dużo takich poradników źle wpływa na psychikę i robi pranie mózgu.Po prostu nie da sie każdej kobiety sprowadzic do jednego schematu...nie ma bata. Jeśli chodzi o mnie to ktoś sie przejechał na siódemkowaniu to znaczy na tej całej zagadce z liczbą siedem. Nie przewidział biedaczek że mogę wybrać sobie spośród dziesięciu zupełnie inną liczbę" Nie wygłupiaj się...z biegiem czasu samemu stajesz się kreatywny. Ja nie stosuje ani siódemki ani sześcianu, ani też motywu z palcami wskazującymi. Ja jestem po prostu sobą ale zmieniło się samo podejście do kobiecej natury. Po prostu prezentuję się znakomicie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no i dobrze jeśli tak to w porządku niestety często partnerski system zawodzi w tym przypadku.. ja sama nie dam sie uzależnić od kasy faceta,bo zwyczajnie nikomu nie zaufam na tyle żeby tak zaryzykować..wole mieć mozliwość odejścia,w razie gdyby facet pił i bi" I to jest właściwe podejście :-) A jak facet bije to nie jest facet - ustalmy to sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgffgggfgf
no to możliwe że jesteś jednym z nielicznych wyjątków na których to nie wpłynęło bardzo negatywnie ;D swego czasu czytałam fora o tematyce PUA i to co ci faceci czasem tam wypisywali to sie w pale nie mieściło..nie wiadomo było czy sie śmiać czy płakać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×