Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Gość plusik_
cześć dziewczyny:) Ja umówiłam się do gin jak będę w 6t 0d bo wtedy już powinno być widać serduszko:)czyli 2 tygodnie od planowej @:) Dziś jestem w 4 tygodniu 6 dniu, co ja liczę że jestem w 4 tygodniu, bo w obydwu ciążach tal liczyli mi lekarze i moja pani gin i w szpitalu. ja zero jakichkolwiek objawów. po prostu zero. dopisuje sie do tabelki NICK.............WIEK.... OSTATNIA @.........TYDZ CIĄŻY ...TERMIN PORODU olabia............27............01.07....................5... ...............?............... ::::Asia::::......39............05.07....................5... ...............?.............. Wendywu.....32............30.06....................6....... .07.04.2013........ plusik_...........31............5.07......................4..................?................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plusik_ chyba będziemy miały ten sam termin :) na objawy przyjdzie czas , ja poprzednio miałam w 8 tyg , teraz tylko ta senność ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusik_
Asiu a jakiej długości masz cykle?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusik_
Asiu no to może jeszcze urodzimy w ten sam dzień:) ja ostatnio mam równiutko co 28 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja prawdopodobnie bede miala termin na 6.04 i zaszłam 15 albo 16 a 17 też wyjechaliśmy nad morze do Mielna i tam cały tydz też szaleliśmy bez zabezpieczenia a moje cykle sa 30 dniowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plusik_ może uda się tego samego dnia - zobaczymy za 8 mieś :D hehe dziewczyny widzę że wczasy nad morzem sprzyjają poczęciom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj musze wam powiedzieć przed snemo 22 zjadłam talerzkrupniku cała paczke ciastek z cukrem i chipsy średnią paczke i dopiero poszłam spać mój N patrzył na mnie tak dziwnie;p a rano poszedł do pracy ale widze na stole zrobił mi zakupy jak dla wojska;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My byliśmy w Pucku, ale do Władysławowa też jeździliśmy. :) Ja termin liczę od ostatniej @ + 9m-cy + 7 dni. A w praktyce i tak będzie inaczej. W pierwszej ciąży urodziłam 5 dni przed terminem, a terminy z USG też wychodziły różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie prawie cały czas pobolewa brzucha.A na bycie głodną nie mogę sobie pozwolić, bo zaraz mnie mdli. Dziś przebudziłam się o 4 rano, aby coś przegryźć. :) Największą ochotę mam na owoce wszelkiego rodzaju i zielone warzywa. Ale pewnie między innymi dlatego że jestem chora i potrzebuję witamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nic nie boli jak pisałam:) dziewczyny pijecie kawę? bo ja pozwalam sobie n 2 kawy rozpuszczalne z jednej łyżeczki. w pierwszej ciąży nie piłam wcale, w drugiej już tak, a teraz też:) i mówię tutaj o normalnej kawie nie ince (matko jak ja nie znoszę kaw zbożowych.fuj! ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plusik ja pije rano jedna rozpuszczalną na pol z mlekiem:) jak pójde do pracy bez kawy rano to dzień mam do niczego.. ja klade się spać to mnie pobolewa wstaje to samo teraz leże z komputerem i tez czuje jak mnie tak boli wiec ciezka sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy wam też teraz tak sie szybko wlosy przetluszczają bo ja rano myje a wieczorem to szkoda gadaćjak wyglądaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogóle nawet jak się maluje to nie jest to tak jak przed tem na twarzy mam jakieśplamki koleżanki mi mówią że inaczej wyglądam chociaż jeszcze nie wiedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie lekko mdli wieczorem , rano nie mam apetytu tzn mam ochotę na coś ale tylko troszkę zjem ochota przechodzi , nie potrafię się normalnie najeśc ciągle wybrzydzam :D czuję ciągle takie dziwne ssanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Widzę że jest już kwiecień 2013:) Mi też tak będzie wypadało:) obecnie jestem w 5 tyg. od owulacji a od ostatniej miesiaczki w 7 , lecz ja mam długie cykle i lekarz mówi ze bedziemy sie raczej posługiwac usg a nie terminem miesiaczki. Co narazie u mnie to tak robiłam 3 bety hcg moje wyniki: 260.4 potem 723.2 i ostatni 2459 , wizyte miałam w sobote mam pecherzyk ciążowy 4,4mm nastepna mam 17.08. Z Oobjawów tylko bolesne piersi czasem zaciągnie jak na okres . zero mdłosci zachcianek itp. mam nadzieje ze dobrze zniose ciąże:) biorę euthyrox bo jestm z niedoczynnoscia tarczycy, folik , magnez i luteine dopochwowo ze wzgledu na lekko obnizony progesteron. Fajnie ze powstal ten temat bedzie mozna sie wymieniac doswiadczeniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny, chciałabym do was dołączyc ale jeszcze testowanie przede mną i właśnie mam odnośnie jego pytanie, mam 23dc przy cyklach 25-27 dni kiedy mogę zrobic test żeby był wiarygodny, bo w piątek wyjeżdżam na wakacje i wolałabym wiedziec wcześniej. Z objawów od tygodnia pobolewa mnie podbrzusze i mam wrażenie że mam ciągle "mokro". Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusha to objawy masz prawidłowe. Myślę, że jutro rano możesz spróbować zrobi test. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×