Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Na szczęście to nie fale :) ale czuje jakby mi ktoś włożył koło wątroby balon, jakby brakowało mi tam mijesca...przecież to niemożliwe żeby macica tak uciskała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mel wa moze to emocje i stres ? mnie na przykład tuz przed wizyta 1 kłuło w boku jak bym miała chorą wątrobę i jak ręką odjął po wizycie a ja juz myslałam ze to z jajnika promieniuje . Jak nie fala to luz chyba ze by był silny i nie do zniesienia. Koleżankę moją wszystko bolało miała nawet rwe kulszową w 1 trym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może rzeczywiście podświadomie się tak denerwuję...to nie jest jeśli ból nie do wytrzymania, ale mało komfortowe uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mel wa to mogą być podświadome emocje my kobiety to się mamy :) główka do góry , ja też się stresuje a wizyta dopiero za tydzień i 1 dzień ehh mam nadzieję ze się rozwija okej tam bąbel:) moja mama zawsze mówi ze za jej czasów nikt nie słyszał o testach o usg nie było a dzieci zdrowe jak smoki :) jak jej powiedziałam ze mam bete 260 to nie wiedziała o co chodzi:P ja mam juz 1 usg mojego bąbelka tzn. pęcherzyk ciążowy jak relikwia u mnie w domu stoi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wizytę w następny piątek, czyli za tydzień i jeden dzień : ) jak tylko próbuję coś tłumaczyć mamie, nigdy nie wie o co mi chodzi :) mój lekarz robi usg niemal podczas każdej wizyty, a mama miala dwa w przeciągu całej ciąży, w tym jedno bezpośrednio przed porodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mel wa to my mamy wizytę w tym samym dniu:) ja też mam 17.08 :) ja biore tez luteine(progesteron) dopochwowo bo miałam nieco niższy poziom i lekarz dał zeby dmuchac na zimno:) i sobie te dowcipne tabletki stosuje z rana i wieczorem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę prenatal complex , miał mi pomoc zwalczyć nudności, ale chyba nie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam nudności :) narazie bynajmniej:) no ja magnez z b6 , folik , luteina , i euthyrox ze względu na tarczycę choc wyniki dzięki Bogu mieszczą się w normach :) A wczesniej ktos pytał jaki zestaw badań miałam to tak: morfologia , tsh, ft4, (tarczyca) , mocz, grupa krwi, toksoplazmoza,cytomegalia,kiła,żółtaczki ,glukoza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja palm pytałam, dzięki za odpowiedź. Ja poczekam z tymi wszystkimi badaniami, na skierowanie od lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne mnie lekarz własnie na to pokierował gdy potwierdził moją ciażę:) samemu nie ma co :) samemu najwyżej betka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam już z pracy. Luby dzisiaj w delegacji, wieć nie ma dla kogo gotować :) mogę spokojnie leniuchowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem nowa tu
A ja kibluje dzis do 19... nie chce mi sie ze szok... kuje mnie w boku jak wątroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja już po pracy..:) matko kochana dziewczyny jak mnie boli brzuch i w głowie mi się kręci i mi się cały dzień odbija calkiem nowa tu ja też mierzę temp i mam tak 36,4-37,2 średnio... jutro już wizyta u gina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę :) Mam jutro wolne, więc w sumie dzisiaj zaczęłam weekend :0 Macie jakieś zachcianki? Ja najbardziej na świecie kocham słodycze, ale teraz nie mogę ich jeść...tylko słone i wyraziste smaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze kwiecien 2013
hej, pisze do was bo mozliwe ze dolacze do grona kwietniowek 2013. jeszcze nie robilam testu bo w niedziele mam termin @ i mam nadzieje ze nie przyjdzie. mam do was takie pytanie, czy czulyscie cos jeszcze przed terminem @ bo mnie pobolewa brzuch ale tylko rano i strasznie jestem spiaca.... w nocy spie i w dzien potrawie kilka godzin tez przespac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem nowa tu
zazdroszcze wam wizyt... szkoda ze ja wczesniej nie umowilam sie... teraz bede w stresie a za tydzien jade nad morze na kilka dni i nie bede mogła o niczym innym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może kwiecień pierwszym symptomem, który sprawił, ze pomyślałam o ciąży była senność ale najlepiej będzie to sprawdzić, testy albo beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozae kwiecien 2013 zapraszamy:) ja od tyg czasu jadam cherbatniki w czekoladzie;p jak z 3 lata ich nie tykałam tak teraz;;p od miesa mnie troche odrzuca... nad morzem oderwiesz się troszke :) temp zmiezrona rowne 37 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze kwiecien 2013
temp mam caly czas powyzej 37 i non stop spie, mam nadzieje ze @ nie przyjdzie, w niedziele albo w poniedzialek testuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje zrób test w dzień wstręciuchy;p niech ten dzien się konczy chce jutro do gina:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 11.45 :) mój N już o 11 powiedział że mam być gotowa on normalnie nie śpi po nocach tak chce mieć dziecko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem nowa tu
julitek twój N jest poprostu napalony na dzidzię:) i wcale sie nie dziwie:) dzis podzwonilaam prywatnie ale wizyty wszedzie na koniec sierpnia dopiero, nie wiem moze przez urlopy. Mam wizyte na inflanckiej w przychodni na NFZ chyba juz zaczekam. A co wiecie o luteinie? trzeba ją brać tylko jak lekarz zapisze czy wogole mozna jak folik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem nowa tu
NICK.............WIEK.... OSTATNIA @.........TYDZ CIĄŻY ...TERMIN PORODU olabia..........27............01.07...................5... ...............?............... ::::Asia::::....39............05.07...................5... ...............?.............. Wendywu.....32............30.06...................6..... .. .07.04.2013........ plusik_.........31............5.07....................4..... .............?................ anq1991....... 21.......... 25.o6 ...................6.......... 03.o4.2013........... całkiem nowa...26.........01.07.....................5............... ..08.04.2013 wpisujcie sie kochane w tabelke bedzie raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luteine chyba lekarz powinien zapisać:P tak on chce bo wiesz mamy już swoje lata on 29 i jego koledzy to mają już co niektórzy po 2 a u nas dopiero pierwsze się szykuje:P a wszystkie dzieci lgnął do niego:) ja jutro się do tabelki wpiszę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×