Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

bozka mnie tez tak kuło ale bardziej w okolicy pępka i poniżej niego. Miałam kiedys kolczyk który wyjełam z pępka jak sie dowiedzialam ze jestemw ciazy i bałam sie czy to nie przepuklina.... bałam si tych kłuć ale widze ze was tez to dotyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szelka pa
"normalnych" to trochę na wyrost. Dla mnie jesteście głupie siksy, pewnie bez żadnych szkół. Bawcie się dalej w mamę i tatę, bo to co wyprawiacie przypomina bardziej zabawę niż prawdziwe odpowiedzialne rodzicielstwo. Już wychodzę z topicu. Kontynuujcie pasjonującą rozmowę o tym, co dzisiaj zjadłyście, wysrałyście i jaką macie tempkę :D Bóg pokarał waszych chłopów tak głupimi babami 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też bożka zakłuwa czasem ze hej i wtedy juz mysli mam ze lece do spzitala ale potem sie opanowuje i mówie sobie spokojnie cholera przeciez nie bede co tydzien do szpitala latać bo mnie wezma za wariata;p pozatym czy takie czeste badania usg i ręczne nie szkodzą dzidziolce też nie wiadomo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) a ja mimo iż za często się nie udzielam to czytam Was kazdego dnia i bardzo to lubię :-) pozdrawiam cieplutko mimo iż na polku zimniutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szelka pa Ty piszesz o sobie, i widac to bardzo dobrze po kulturze Twoich wypowiedzi, a wlasciwie po braku kultury... nie poć się wiecej z zlosliwosciami bo odpisywac nie bede, takie "odwazne" pomaranczki to pewnie zamkniete w domu, nadasane na caly swiat ze nie podporzadkowuje sie do nich osoby, ktore w realu nie potrafia sie odezwac glosno, wiec nadrabiaja na takich forach, zeby sobie dodac jakie to one sa i co mysla, szkoda ze nie widza ze robia z siebie ksiezniczki ktore nie widza nic procz czubka wlasnego nosa, koniec, dowidzenia. o o o co do bolow, to ja ostatnio tez mialam i to bardzo mocne klucia, ale staram sie spokojnie podejsc do tego, mysle ze gdyby sie cos zlego dzialo to bol bylby staly no i pojawilyby sie krwawienia jakies, a tak to przeciez macica sie rozciaga pewnie, coraz ciasniej sie w brzuszku robi w koncu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniówka 2013
dzielna z mielna, ja się leczyłam mleko z miodem, masłem i czosnkiem, herbatki z lipy, herbatki z cytryną i miodem, płukanie gardła wodą z kilkoma kroplami amolu oraz syrop prenalen na przeziębienia dla kobiet w ciąży, a i jeszcze syrop z cebuli. Niestety u mnie kaszel tak mi dał popalić, że teraz jestem na antybiotyku. 0 A co do bóli podbrzusza to nie mam kompletnie nic, ale po tych specyfikach żołądek mi wysiadł i piję siemie lniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniówka 2013
To moja 4 ciąża, ale będzie 3 poród, moze dlatego nie boli a brzuch już mocno widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniówka 2013
muszę się nieźle kamuflować, choć ciekawscy i bezczelni pytają, a ja mówię że mi się przytyło i urywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mama kwietniowa
kwietniówka 2013 ja też mam problemy z żołądkiem. Miałam je jeszcze przed ciążą. W zasadzie mało jest produktów, po których nie odczuwam pieczenia i bólu. Boję się, że to wpłynie na zdrowie dziecka. Staram się jeść zdrowo, ale bardzo cierpię bo owocach, sokach, jak również innych rzeczach. Dość często wymiotuję i już sama nie wiem, czy to przez ciążę, czy chory żołądek. Piję siemię lniane jak bardzo boli, zajadam migdały jak mniej. Jak dotrwać do końca ciąży, skoro najgorsze dopiero przede mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a słyszałyście o tym teście z sody na płeć dziecka. Dajecie łyżeczke sody do pojemnika siusiacie i jak sie pieni to ponoć chłopak a jak się nie pieni to dziewczynka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniówka 2013
Tego nie słyszałam, słyszałam tylko o obrączce, wieszamy na nitce nad brzuchem, jak będzie się kręcić w kółko to dziewczynka a jak prosto to chłopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja nie slyszlam:) jestem ciekawa czy w 12 tyg i 4 dniu na tym genetycznym mozna juz stwierdzic płec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolowa aż się popłakałam naprawdę wzruszające bardzo :) my Rodzeństwi u Rodzicom powiedzieliśmy dwa dni po tym jak się dowiedzieliśmy. Tak jak pisałam w piątek miałam wyniki krwi w sobotę był nasz ślub i wesele więc ogólne zamieszanie :) a w niedziele w domu mieliśmy takie niby poprawiny tylko z najbliższą rodziną i była okazaja by powiedzieć. Wszyscy się ucieszyli bardzo moja Mama już wiedziała, że w tym miesiącu się staraliśmy więc nie była tak bardzo bardzo zaskoczona :) Jeśli chodzi o kłucia w pochwie to ja raczej nie miewam ciągnie mnie czasami podbrzusze albo pachwiny jak właśnie nagle wstanę i czasmi pobolewa mnie brzuch tak jak na okres ale kilka minut i przechodzi no i mam bóle kręgosłupa w dolnym odcinku. Mąż się śmiał ze mnie wczoraj, że jak ja teraz już mam bóle pleców i zadyszkę mam wchodząc po schodach to co będzie w 9 miesiącu :P Tym bardziej, że jesteśmyw trakcie szukania mieszkania i jesteśmy prawie zdecydowani na mieszkanie na 4 piętrze bez windy. Smieje się, że przynajmniej szybciej schudnę po porodzie :D A ja wczoraj zakupiłam 2 pary spodni ciążowych jeansy w H&M i czarne materiałowe w C&A za 80 zł więc bardzo pzrystępna cena uważam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolowa aż się popłakałam naprawdę wzruszające bardzo :) my Rodzeństwi u Rodzicom powiedzieliśmy dwa dni po tym jak się dowiedzieliśmy. Tak jak pisałam w piątek miałam wyniki krwi w sobotę był nasz ślub i wesele więc ogólne zamieszanie :) a w niedziele w domu mieliśmy takie niby poprawiny tylko z najbliższą rodziną i była okazaja by powiedzieć. Wszyscy się ucieszyli bardzo moja Mama już wiedziała, że w tym miesiącu się staraliśmy więc nie była tak bardzo bardzo zaskoczona :) Jeśli chodzi o kłucia w pochwie to ja raczej nie miewam ciągnie mnie czasami podbrzusze albo pachwiny jak właśnie nagle wstanę i czasmi pobolewa mnie brzuch tak jak na okres ale kilka minut i przechodzi no i mam bóle kręgosłupa w dolnym odcinku. Mąż się śmiał ze mnie wczoraj, że jak ja teraz już mam bóle pleców i zadyszkę mam wchodząc po schodach to co będzie w 9 miesiącu :P Tym bardziej, że jesteśmyw trakcie szukania mieszkania i jesteśmy prawie zdecydowani na mieszkanie na 4 piętrze bez windy. Smieje się, że przynajmniej szybciej schudnę po porodzie :D A ja wczoraj zakupiłam 2 pary spodni ciążowych jeansy w H&M i czarne materiałowe w C&A za 80 zł więc bardzo pzrystępna cena uważam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim:) Dziewczyny nie macie pojęcia jak bardzo cieszy mnie to, że jednak tyle nas zostało tutaj. Wierzę, że stworzymy grono naprawdę wspierających się pod wieloma względami brzuchatek. I Karolowa piękna relacja :) Dziewczyny mają rację mówiąc, że aż się łezki w oczach kręcą. Ja tylko to potwierdzam :) I Dzielna co to za nocne wędrówki? :) Już zaczynasz ćwiczenia przygotowujące do etapu noworodka w domu? ;) Może masz rację, że to dobry czas, by zacząć ćwiczyć nocki z ograniczoną ilością snu :) A poważnie już teraz życzę Ci dobrej dzisiejszej nocki! I zdrowiej nam szybko! I Kwietniówko dzieciątko będzie tylko Twoje i Twojego męża. Reszta niech myśli co chce. To Wy i Wasze dzieci powinniście przede wszystkim się cieszyć z powiększenia rodziny. Niestety rodziny się nie wybiera. Ja też za bardzo na pomoc liczyć nie mogę i też już myślę o tym, co z Okruchem będzie po macierzyńskim. I Daga ja co prawda czuję się lepiej niż powiedzmy 2 tygodnie temu, ale też każdego dnia jeszcze walczę z mdłościami. A w nocy to potrafię 5-6 razy wstać na siku :/ I Bożka dopiero teraz sobie uświadomiłam, że nasze córki w bardzo podobnym wieku. Moja niespełna miesiąc młodsza. A teraz z kolei termin na 18.04 - jeszcze bliżej :) I Kiwoszka mocno trzymam kciuki za wynik usg :) Musi być dobrze! I cieszę się, że jesteś jedną z tych, które tu zostały ;) A co do płci podczas badania na takim etapie - jest to możliwe. Mam w bezpośrednim otoczeniu jeden sprawdzony przykład :) Ale lekarze chyba rzadko chcą coś insynuować na tym etapie. Ja zamierzam dopytywać :) I Sekowa mnie też już kręgosłup w dolnym odcinku boli. Zwłaszcza jak postoję dłużej. A zadyszka przy wejściu po schodach? Nawet nie mówię! Ludzie na mnie dziwnie patrzą jak mnie mijają :) Ale pamiętam, że w późniejszej ciąży miałam duuużo więcej energii. To tak na pocieszenie, że może będzie z nami lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postanowiłam nie czekać do wieczora i rozpoczęłam kurację czosnkiem już teraz:) będę zabijała oddechem :(:(:( :):):) gorące mleko tak mnie rozleniwiło, do tego ta nie przespana noc, zaraz chyba utnę komara :) ale kiedy mam leniuchować jak nie teraz:) jak tylko się lepiej poczuje to idę do ginekologa po zaświadczenie że mogę brać udział w ćwiczeniach (wymagają takiego papierka u mnie w klubie fitness) i chce się zapisać na zajęcia dla kobiet w ciąży. kręgosłup mi już dokucza a kilka koleżanek które ciążę maja za sobą potwierdziło że takie ćwiczenia bardzo pomagają- rozciągają, wzmacniają mięśnie i w trakcie ćwiczeń wykonywany jest jakby masaż, no muszę spróbować bo czasem czuje się jak stara babcia, jak mnie złamie to przez kilka min nie mogę się wyprostować albo wstać z łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja Was podczytuje :) Jakos nie mogę odnależć na tym nowym forum... poza tym to super z jednej strony że dziewczyny tyle piszą ale przeczytać to wszystko to masakra, troche mnie w sumie wkurza już, no zwlaszcza że ignoruja pewne wpisy. Dzielna z milena czosnek to naturalny antybiotyk więc powinien pomoc, ja w ogole odkad sie wyleczylam z chorubksa codziennie pije herbate z cytryna, jem lyzeczke miodku no i czasem czosnek z cieplutka bulka, mniam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sekowa a ile w HM zaplacilas za spodenki bo jestem ciekawa :) Z Tym kregoslupem to mnie tez czasem zaboli ale nie jest tak źle. Nawet mąż mi kupil wczoraj ekstra butki na obcasie, takim grubym, zaraz poszukam zdjecia to Wam się pochwalę. A co do tlenu i trudności z oddychaniem to mnie to bardzo martwilo - sekowa ja tez mieszkam na 4 pietrze i naprawde mozna się nadyszyć ;) Lekarz mi powiedzial ze poprostu potrzebujemy dwa razy wiecej tlenu i to dlatego, myslimy ze mamy trodnosci w oddychaniu a w rzeczywistosic uczymy sie czestych glebokich oddechow,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pa szelka ma racje
za bardzo przezywacie, dajcie spokoj nie wy pierwsze i nie osattnie, tez uwazam ze nie am co sie nadto spuszczac na temat, ktory sam w sobie jest piekny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! co prawca zarejestrowałam sie na nowym forum ale tez uwazam ze troche jeszcze szkoda rezygnowac z kafe bo jeszcze duzo dziewczyn moze dołaćzyc. Ja dzis siedze do 18 w pracy normalnie pracuje od 7 do 15 ale dzisiaj mam taki dyżur i od 10 do 18 sie mecze :( W czwartek dziewczyny z pracy mnie wyciągaja na piwo - i chyuba się tak łątwo nie wykręce i bede musiał powiedziec w koncu czemu tego piwa nie bede mogłą sie napic tylko bede sączyłą sok. na szczescie mdłosći sie końćzą juz mam na prawde rzadko - jedynie co zmeczenie ciągle trwa. U mnie 11 tydzien i 3 dzien - usg genetyczne dopiero za 2 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e ona fajne butki :) ja ostatnio też w CCC kupiłam na obcasie dosc wysokim ale też takim szerszym wydają się stabilne. I w H&M wczoraj wypatrzyłam też płaszcz na dziale dla cieżarnych bo moja kurtka zimowa mnie nie pomieści bo dopasowana jest w pasie a akurat okres kiedy nosi sie zazwyczaj zimówki listopad-marzec to będzie okres gdy nasze brzuchy już będą dużżżże :D i kosztuje 220 zł wogóle akurat w tym sklepie ubranai dla ciężarnych są w tej samej cenie co normalne za jenasy dałam 149 zł czyli tyle samo cno mormalne kosztują u nich. ja już też przeziębienie w ciązy przeszłam tydzien w łóżku czosnek, miód mleko, cytryna, maliny więcej nie znam naturalnych metod. Jest ten syrop dla kobiet w ciązy prenalen chyba się nazywa ale on zawiera same naturalne składniki i pewnei to co wymieniamy więc nie wiem czy jest sens go zakupić. Na zatkany nos też polecane są inhalacje i sól morska. Ja również jak miała gorączkę wziełam apap z wyrzutami wielkimi bo to była sobota godzina 22 a temperatura 39 stopni i wyczytałam w necie że apap można brać. bo nie miałam się gdzie poradzić. I lekarz później mi potwierdził, że apap paracetamol. Oczywiście nie bedę nadużywać ale dobrze wiedzieć. Jutro idę na wizytę do nowego ginekologa u którego bym chciała zostać już do końca. I ciekawa jestem jak podchodzi do L4 na razie jeszcze się nie wybieram ale myślę ze za miesiąc półtora już bym poszła. Niby praca siedząca ale z Klientami męczy niesamowicie, kliamtyzacja codzień głowa mnie boli. I chcę iść na zwolnienie w okresie zimowym bo jak kupimy mieszkanie bęe do pracy pociągiem dojeżdżać a już kilka takich zim przeżyłam opóźnienia po godzinę dwie ścisk niesamowity walka o każde miejsce nie mówię o siedzącym ale nawet stojące z możliwością załapania oddechu masakra no i stanie i czekanie na peronie w zimnie :/ wolałabym tego uniknąc. Cieszę się, że nadal dużo dziewczyn się tutaj odzywa i nie zamiera forum a wrecz przeciwnie coraz więcej wpisów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noto frugo czyli tez masz pozno, tak jak ja :) wyczytalam że maks w 13t6d się robi więc się zmieścimy raczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sekowa z tymi spoadniami to fajnie - ja tez skocze w takim ukladzie kupic dziny bo nie da sie bez. A powiedz mi tylko czy kupilas takie co pasuja akurat na Ciebie teraz czy troszke wieksze? Bo ja sie boje ze juz kupie i mi tylek urośnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam takie idealne na teraz może troszkę za luźne i zastanawiam się czy nie wymienić na mniejsze bo boje się, że się rozciągna jak każde. Bo one są z takiego trochę rozciągliwego materiału. Ja to usg genetyczne miałam teraz w piątek i wg usg wyszło 11t5d i lekraz powiedział, że odrobinkę za wcześnie i jeszcze raz mam iśc za max 1 tydzien półtora bo powiedział, że za dwa to już może być za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e ona z tym pomijaniem wpisow, tez to niestety zauwazylam... Mi brzuszek wywala wieczorami wiec nie jest najorzej ale i tak mieszcze sie juz w tylko 1 pare spodni... Bd parzyla narazie za jakimis leginsami,... A u mnie w "miescie" strasznie drogie sa ubrania dla kobiet w ciazy.. Zastanawiam sie czy nie zamowic ze sklepu internetowego hm jakis jeansow i rurek eleganckich... Bo swieta przed nami:) narazie tylko ogladam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×